eSports eSporta totalizators

Šajā e-sporta derību ceļvedī ir sniegta informācija par visu, kas derību slēdzējiem jāzina par tēmu, labākajām e-sporta derību vietnēm un daudz ko citu. Nav šaubu, ka eSports ir viena no nozarēm, kas turpināja attīstīties pat pandēmijas laikā. Jaunākās Statista prognozes liecina, ka 2021. gada eSporta tirgus apjoms tiek novērtēts nedaudz vairāk par 1,08 miljardiem USD, kas ir gandrīz 50% pieaugums salīdzinājumā ar 2020. gadu.

Arī eSporta derību nozare ir strauji augusi. Tā kā visas tradicionālās tiešraides spēles tika apturētas pandēmijas pašā kulminācijā, eSports kļuva par fanu iecienītāko, jo atšķirībā no virtuālajiem sporta veidiem, kas līdz tam laikam bija vienīgā iespēja, tam ir cilvēcisks pieskāriens.

eSports eSporta totalizators
Viss, kas jums jāzina par eSporta derību vēsturiE-sporta derību veidiLabākie esporta derību padomi, lai jūs varētu uzvarētAtbildīga spēle

Šajā CS: GO derību ceļvedī derību slēdzēji var atrast visu, kas viņiem jāzina par derībām pirmās personas šāvēja videospēlē. Neatkarīgi no tā, vai tā ir spēle un noteikumi, vai derību tirgi un izredzes, šī lapa stāsta par visu. Nav šaubu, ka eSports derības pārņem.

Rādīt vairāk

Dota 2 ir viena no tām videospēlēm ar ievērojamu sekotāju skaitu. Šodien (no 2021. gada) miljoniem spēlētāju visā pasaulē sazinās viens ar otru, lai iegūtu godīgu spēles daļu. Faktiski šo spēli katru mēnesi spēlē vismaz 10 miljoni cilvēku. Spēlē ir daudz turnīru un līgu, kurās spēlētāji var sacensties.

Rādīt vairāk

League of Legends (LoL) ir kļuvusi par vienu no populārākajām spēlēm spēļu vēsturē, un miljoniem cilvēku katru dienu spēlē stundām ilgi. Tā ir vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēna (MOBA), ko Riot Games izlaida 2009. gadā. Pirms četriem gadiem tā tika integrēta kā eSports Pasaules kiberspēļu programmā.

Rādīt vairāk

Valorant esports derības ir viena no nozīmīgākajām lietām, kas notiek esporta derību jomā. Šajā rokasgrāmatā uzziniet visu, kas ir jāzina par derībām par šo salīdzinoši jauno spēli, kas konkurē ar tādām spēlēm kā Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) un Fortnite gan esporta, gan derību jomā.

Rādīt vairāk

Daudzas populārākās esport spēles ir no diezgan nesenām franšīzēm. Tomēr Mortal Kombat sērija ir atšķirīga, jo sacensību turnīri ir notikuši kopš 90. gadu beigām. Tas nozīmē, ka tas ir pirms paša interneta sporta azartspēļu koncepcijas. Lai gan vēlākās Mortal Kombat daļas ir uzlabojušas grafiku un spēli, galvenie elementi ir palikuši nemainīgi kopš pirmās spēles izlaišanas 1992. gadā.

Rādīt vairāk

Pēdējos gados battle royale spēles ir izrādījušās ļoti populāras eSports derību kopienā. Labs piemērs tam ir FPS Call of Duty: Warzone. To var spēlēt bez maksas un tas ir pieejams dažādās platformās. Tas ietver versijas pašreizējās paaudzes PlayStation un Xbox konsolēs, kā arī personālajos datoros. CoD: Warzone ir daļa no 2019. gada Modern Warfare daļas, nevis ir atsevišķs nosaukums. Tas tika izlaists Modern Warfare satura atjauninājumu 2. sezonas laikā. Tas nozīmē, ka tai varēja piekļūt liela izveidota CoD spēlētāju bāze.

Rādīt vairāk

Visā pasaulē populārais StarCraft II (SC II) izaicina spēlētājus izmantot reāllaika stratēģiju, lai pārspētu konkurentus dažos no pasaules populārākajiem esporta turnīriem. Kopš tā izlaišanas 2010. gadā, SC II turpina piedzīvot milzīgu popularitāti. Pat tad, ja labākās spēles, piemēram, Dota 2 un League of Legends, ir ieguvušas augstāko vietu esporta sacensībās, StarCraft II joprojām piesaista milzīgu sekotāju skaitu.

Rādīt vairāk

Pirms vairākiem gadiem Ubisoft publicētā Tom Clancy's Rainbow Six Siege pašlaik ir augsta ranga esporta spēļu kategorijā. Lielākā daļa cilvēku atsaucas uz šo pirmās personas šāvēja (FPS) videospēli, kuru Ubisoft Montreal izlaida 2015. gadā, kā R6. Sākotnēji tā bija pieejama Xbox One, Microsoft Windows un PlayStation 4. Dažus gadus vēlāk, 2020. gada decembrī, tika izlaista jaunināta Rainbow Six versija, kas spēlējama Xbox Series X/S un PlayStation 5, padarot šo spēli pieejamu lielākam skaitam FPS. fani visā pasaulē.

Rādīt vairāk

Age of Empires

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser
Viss, kas jums jāzina par eSporta derību vēsturi

Viss, kas jums jāzina par eSporta derību vēsturi

E-sporta pirmsākumi meklējami 1971. gadā, kad starpdisciplināri studenti piedalījās senā Spacewar spēlē. Lai gan tas pats par sevi nebija eSports, tas pavēra ceļu pirmajam sacensību spēļu pasākumam — 1980. gada Space Invaders čempionātam.

Taču derību jomā eSporta derības kļuva par realitāti tikai pagājušās desmitgades sākumā. Tas bija laikā, kad konkurētspējīgā videospēļu ainava sāka rīkot tiešsaistes vairāku spēlētāju turnīrus. Tātad derības varēja parādīties azartspēļu ainā agrāk.

Tomēr pastāvēja bažas, ka lielākā daļa spēlētāju, kuriem patika eSports, bija jaunāki par 18 gadiem, kas nozīmē, ka viņiem nebija atļauts spēlēt azartspēles. Kas vēl? Videospēles bija ļoti neregulētas, tāpēc radās spēles ar spēles takelāžu.

Bet ar popularizēšanu eSporta komandas, lietas uzņēma citu pagriezienu. Pirmkārt, eSports kļuva populārāks, piesaistot pat pieaugušos, kuriem likumīgi bija atļauts veikt likmes. Pēc tam sekoja milzīgi sponsorēšanas darījumi un milzīgs skatītāju skaits, kas konkurētspējīgas videospēles pacēla uz nākamo līmeni.

Esporta derības tiešsaistē ir kļuvusi par ļoti populāru metodi esporta derību slēdzējiem. Tas ir ļoti aizraujošs veids, kā likt likmes.

Esports ir sacensību spēle, kurā profesionāliem spēlētājiem ir līgumi un lielas algas, tāpat kā tradicionālajiem profesionāliem sportistiem. Ir daudz labāko turnīru, kas piesaista miljoniem dolāru naudas balvas.

No otras puses, bukmeikeri ir izmantojuši arvien pieaugošo pieprasījumu pēc eSporta bukmeikeru ēras. Operatori steidz piedāvāt spēlētājiem jaunākos eSporta tirgus, lai papildinātu virtuālās spēles, kurām trūkst cilvēka pieskāriena.

No visām norādēm likmes uz e-sportu ir viena no visstraujāk augošajām kategorijām visā tiešsaistes azartspēļu nozarē.

Saskaņā ar jaunākajiem skaitļiem, tiešsaistes videospēļu derību tirgus sagaidāms, ka līdz 2027. gadam to apjoms sasniegs 205 miljardus ASV dolāru. Interesanti, ka 2020. gadā bija vairāk nekā 6,5 miljoni e-sporta derību slēdzēju. Protams, tagad videospēļu derību slēdzēju skaits ir pieaudzis, jo eSports ir jaunākais sporta derību bloks. pasaulē.

Viss, kas jums jāzina par eSporta derību vēsturi
E-sporta derību veidi

E-sporta derību veidi

Spēlētājiem, kuri interesējas par e-sporta derībām, pamatprincipi ietver izpratni par dažādiem tiešsaistes videospēļu derību veidiem.

Esports aug pirmajā tempā. Bet tad pieejamās spēles nosaka žanra popularitāte pašreizējā videospēļu ainā. Zemāk ir saraksts ar populāri eSporta žanri derību veicēji var likt likmes uz populārākajām eSporta spēlēm un lielākajiem konkursiem katrā žanrā.

MOBA eSports

MOBA ir stratēģijas videospēle, kas pazīstama arī kā vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēnas spēles. Populārākās MOBA spēles, uz kurām var likt likmes, ir League of Legends (LOL) un DOTA 2. Nozīmīgākie MOBA notikumi ir The International, DOTA 2 lielākais turnīrs un League of Legends World Championship.

FPS eSports spēles

Pirmās personas šāvēja spēles ietver cīņu no pirmās personas perspektīvas. Populārākās e-sporta spēles, uz kurām var likt likmes FPS kategorijā, ir Counter-Strike: Global Offensive, Battlefield V, Valorant, Call of Duty un Rainbow Six Siege. Lielākie FPS eSports turnīri ietver CS: GO Major Championships un Siege's Six Invitational.

Battle Royale eSports

Battle royale videospēlēs piedalās daudzi spēlētāji pēdējā spēlē. Slavenākās battle royale spēles ietver Fortnite un Apex Legends. Tomēr, runājot par lielākajiem turnīriem, ir Fortnite Pasaules kauss un Apex Legends Global Series.

Sporta simulācijas videospēles

Kā norāda nosaukums, tie atdarina reālus sporta veidus, piemēram, futbolu, basketbolu, hokeju utt. Populārākās e-sporta spēles, uz kurām var likt likmes sporta simulācijas žanrā, ir FIFA21, Madden, NBA2K, eFootball (agrāk PES) utt.

RTS eSports

RTS eSports, kas pazīstams arī kā reāllaika stratēģijas spēles, ir arī populārs. Labākās spēles šajā kategorijā ir StarCraft un WarCraft. Runājot par turnīriem, lielākais ir WCS Global Finals.

E-sporta derību veidi
Labākie esporta derību padomi, lai jūs varētu uzvarēt

Labākie esporta derību padomi, lai jūs varētu uzvarēt

Ir daži padomi spēlētājiem, kuri ir iesācēji šajā jomā, lai palīdzētu viņiem sākt darbu.

Pirmā runa ir par bukmeikeru izvēli. Pirmkārt, ne visās sporta derību vietnēs ir e-sporta derību tirgi. Tāpēc pēc dažu esport bukmeikeru atrašanas spēlētājiem ir jāpārbauda, vai viņiem ir konkrētā videospēle, uz kuru viņi vēlas likt likmes. Citi apsvērumi ietver licencēšanu un noteikumus, banku iespējas, vietnes lietojamība un akcijas.

Vēl viens padoms; derību slēdzējiem jāiepazīstas ar to e-sporta spēļu noteikumiem un spēles gaitu, uz kurām viņi vēlas likt likmes. Daudzi derību veicēji pieļauj kļūdu, liekot likmes uz spēlēm, kuras viņi gandrīz nesaprot. Noteikumi un noteikumi, derību tirgi un derību koeficienti vajadzētu būt visu derību slēdzēju rokas stiepiena attālumā.

Treškārt, spēlētājiem vajadzētu sekot līdzi jaunākajiem sasniegumiem e-sporta spēlē, uz kuru viņi liek likmes. Uzziniet, kuras ir šī brīža labākās komandas League of Legends, Fortnite, Rainbow Six Siege, CS: GO vai jebkurā citā spēlē. Protams, nozīme ir arī komandu nesenajam skrējienam.

Visbeidzot, runājot par sporta simulācijas spēlēm, akli nedariet likmes, pamatojoties uz komandu, kurā spēlē profesionāls spēlētājs. eSportā runa nav par komandas izcilību, kuru spēlētājs izmanto reālajā pasaulē. Tā vietā FIFA vai PES spēles iznākumu eSportā nosaka profesionāla spēlētāja prasmju līmenis.

Labākie esporta derību padomi, lai jūs varētu uzvarēt
Atbildīga spēle

Atbildīga spēle

Esports derības tiešsaistē nodrošina visu jautrību neatkarīgi no tā, vai spēlētājs ir eSporta entuziasts vai vienkārši gadījuma rakstura sporta derību entuziasts. Bet tad atbildīgām azartspēlēm vienmēr vajadzētu būt būtiskai. Tāpat kā videospēles, derības par e-sportu var izraisīt ļoti atkarību. Spēlētājiem vienmēr jāievēro atbildīgi azartspēļu noteikumi.

Pirmajā vietā atbildīgo azartspēļu noteikumu sarakstā spēļu derībām nevajadzētu aizstāt skolu vai darbu. Nākamā būtiska lieta, kas spēlētājiem jāatceras, ir noteikt budžetu videospēļu derībām un stingri ievērot to. Svarīgi, ka viņiem būtu jāzina, kad atmest; nekad nemēģiniet dzīties pēc zaudējumiem.

Atbildīga spēle

Jaunākās ziņas

Visu laiku labākie e-sporta spēlētāji
2023-03-09

Visu laiku labākie e-sporta spēlētāji

Sponsori, klubi, turnīri, sekotāji un profesionāļi, kas spēlē augstākajos līmeņos un gūst iztiku no naudas balvām un sponsorēšanas iespējām, veicina plaukstošu esporta biznesu visā pasaulē.

Lietas, kas jāzina par Esports derībām tiešsaistes kazino
2023-02-09

Lietas, kas jāzina par Esports derībām tiešsaistes kazino

Nav daudz lietu, ko varat darīt, lai sniegtu tādu pašu aizrautību un aizrautību kā esporta derības. Esporta derības ir vēl aizraujošākas nekā sporta derības parastajiem sporta pasākumiem, jo ​​esports ir daudz neparedzamāks nekā parastie sporta veidi. Nav nekas neparasts redzēt, kā komanda, kas ir mazāk aizsargāta, uzvar pret vienu no labākajām komandām esporta jomā.

FIFAe derību ceļvedis, lai sagatavotos 2023. gada FIFAe fināla atgriešanai
2023-01-26

FIFAe derību ceļvedis, lai sagatavotos 2023. gada FIFAe fināla atgriešanai

Jautājums "Vai es varu likt likmes uz FIFA eSports?" jautā futbola mīļotāji visā pasaulē. Kā viens no populārākajiem e-sporta veidiem pasaulē FIFA, protams, izvirza šāda veida pieprasījumu. Katru dienu miljoniem fanu tiešsaistē spēlē FIFA viens pret otru. Daudzi cilvēki ir kļuvuši par augstākā līmeņa FIFA eSports profesionāļiem un sacenšas spēles augstākajos līmeņos lielākajos čempionātos un turnīros.

eSports noteikumi un lingo, kas jums jāzina
2023-01-19

eSports noteikumi un lingo, kas jums jāzina

Sets vēlajā spēlē ir biedējošs. Šis tanku potenciāla līmenis kopā ar tik augstu DPS jaudu var būt postošs komandām, kurām trūkst AoE pūļa kontroles. Ja viņš atkal izdosies nozagt Red Buff, viņa pārvadāšanas potenciāls būs sniega bumbas.