Atklājiet populārākās e-sporta spēles 2024

Šajā e-sporta derību ceļvedī ir sniegta informācija par visu, kas derību slēdzējiem jāzina par tēmu, labākajām e-sporta derību vietnēm un daudz ko citu. Nav šaubu, ka eSports ir viena no nozarēm, kas turpināja attīstīties pat pandēmijas laikā. Jaunākās Statista prognozes liecina, ka 2021. gada eSporta tirgus apjoms tiek novērtēts nedaudz vairāk par 1,08 miljardiem USD, kas ir gandrīz 50% pieaugums salīdzinājumā ar 2020. gadu.

Arī eSporta derību nozare ir strauji augusi. Tā kā visas tradicionālās tiešraides spēles tika apturētas pandēmijas pašā kulminācijā, eSports kļuva par fanu iecienītāko, jo atšķirībā no virtuālajiem sporta veidiem, kas līdz tam laikam bija vienīgā iespēja, tam ir cilvēcisks pieskāriens.

Viss, kas jums jāzina par eSporta derību vēsturiE-sporta derību veidiLabākie esporta derību padomi, lai jūs varētu uzvarētAtbildīga spēle
CS:GO

Šajā CS: GO derību ceļvedī derību slēdzēji var atrast visu, kas viņiem jāzina par derībām pirmās personas šāvēja videospēlē. Neatkarīgi no tā, vai tā ir spēle un noteikumi, vai derību tirgi un izredzes, šī lapa stāsta par visu. Nav šaubu, ka eSports derības pārņem.

Rādīt vairāk
Dota 2

Dota 2 ir viena no tām videospēlēm ar ievērojamu sekotāju skaitu. Šodien (no 2021. gada) miljoniem spēlētāju visā pasaulē sazinās viens ar otru, lai iegūtu godīgu spēles daļu. Faktiski šo spēli katru mēnesi spēlē vismaz 10 miljoni cilvēku. Spēlē ir daudz turnīru un līgu, kurās spēlētāji var sacensties.

Rādīt vairāk
League of Legends

League of Legends (LoL) ir kļuvusi par vienu no populārākajām spēlēm spēļu vēsturē, un miljoniem cilvēku katru dienu spēlē stundām ilgi. Tā ir vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēna (MOBA), ko Riot Games izlaida 2009. gadā. Pirms četriem gadiem tā tika integrēta kā eSports Pasaules kiberspēļu programmā.

Rādīt vairāk
Valorant

Valorant esports derības ir viena no nozīmīgākajām lietām, kas notiek esporta derību jomā. Šajā rokasgrāmatā uzziniet visu, kas ir jāzina par derībām par šo salīdzinoši jauno spēli, kas konkurē ar tādām spēlēm kā Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) un Fortnite gan esporta, gan derību jomā.

Rādīt vairāk
Mortal Kombat

Mortal Kombat ir kļuvusi par populāru eSporta spēli, piesaistot lielu fanu bāzi un profesionālus spēlētājus, kas piedalās turnīros visā pasaulē. Tiem, kurus interesē eSporta derības, ir svarīgi atrast uzticamas un cienījamas derību vietnes, kas piedāvā Mortal Kombat tirgus. Vietnē eSportRanker mēs specializējamies labāko eSporta derību vietņu novērtēšanā un ieteikšanā ar Mortal Kombat, nodrošinot drošu un patīkamu derību pieredzi. Mūsu zināšanas iGaming nozarē ļauj mums sniegt vērtīgu ieskatu un ieteikumus entuziastiem, kuri vēlas likt likmes uz Mortal Kombat spēlēm. Izpētiet mūsu ieteikto e-sporta derību vietņu sarakstu ar Mortal Kombat un uzlabojiet savu derību pieredzi jau šodien.

Rādīt vairāk
Call of Duty

Pēdējos gados battle royale spēles ir izrādījušās ļoti populāras eSports derību kopienā. Labs piemērs tam ir FPS Call of Duty: Warzone. To var spēlēt bez maksas un tas ir pieejams dažādās platformās. Tas ietver versijas pašreizējās paaudzes PlayStation un Xbox konsolēs, kā arī personālajos datoros. CoD: Warzone ir daļa no 2019. gada Modern Warfare daļas, nevis ir atsevišķs nosaukums. Tas tika izlaists Modern Warfare satura atjauninājumu 2. sezonas laikā. Tas nozīmē, ka tai varēja piekļūt liela izveidota CoD spēlētāju bāze.

Rādīt vairāk
StarCraft 2

Visā pasaulē populārais StarCraft II (SC II) izaicina spēlētājus izmantot reāllaika stratēģiju, lai pārspētu konkurentus dažos no pasaules populārākajiem esporta turnīriem. Kopš tā izlaišanas 2010. gadā, SC II turpina piedzīvot milzīgu popularitāti. Pat tad, ja labākās spēles, piemēram, Dota 2 un League of Legends, ir ieguvušas augstāko vietu esporta sacensībās, StarCraft II joprojām piesaista milzīgu sekotāju skaitu.

Rādīt vairāk
Rainbow Six Siege

Pirms vairākiem gadiem Ubisoft publicētā Tom Clancy's Rainbow Six Siege pašlaik ir augsta ranga esporta spēļu kategorijā. Lielākā daļa cilvēku atsaucas uz šo pirmās personas šāvēja (FPS) videospēli, kuru Ubisoft Montreal izlaida 2015. gadā, kā R6. Sākotnēji tā bija pieejama Xbox One, Microsoft Windows un PlayStation 4. Dažus gadus vēlāk, 2020. gada decembrī, tika izlaista jaunināta Rainbow Six versija, kas spēlējama Xbox Series X/S un PlayStation 5, padarot šo spēli pieejamu lielākam skaitam FPS. fani visā pasaulē.

Rādīt vairāk

Age of Empires

Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Viss, kas jums jāzina par eSporta derību vēsturi

E-sporta pirmsākumi meklējami 1971. gadā, kad starpdisciplināri studenti piedalījās senā Spacewar spēlē. Lai gan tas pats par sevi nebija eSports, tas pavēra ceļu pirmajam sacensību spēļu pasākumam — 1980. gada Space Invaders čempionātam.

Taču derību jomā eSporta derības kļuva par realitāti tikai pagājušās desmitgades sākumā. Tas bija laikā, kad konkurētspējīgā videospēļu ainava sāka rīkot tiešsaistes vairāku spēlētāju turnīrus. Tātad derības varēja parādīties azartspēļu ainā agrāk.

Tomēr pastāvēja bažas, ka lielākā daļa spēlētāju, kuriem patika eSports, bija jaunāki par 18 gadiem, kas nozīmē, ka viņiem nebija atļauts spēlēt azartspēles. Kas vēl? Videospēles bija ļoti neregulētas, tāpēc radās spēles ar spēles takelāžu.

Bet ar popularizēšanu eSporta komandas, lietas uzņēma citu pagriezienu. Pirmkārt, eSports kļuva populārāks, piesaistot pat pieaugušos, kuriem likumīgi bija atļauts veikt likmes. Pēc tam sekoja milzīgi sponsorēšanas darījumi un milzīgs skatītāju skaits, kas konkurētspējīgas videospēles pacēla uz nākamo līmeni.

Esporta derības tiešsaistē ir kļuvusi par ļoti populāru metodi esporta derību slēdzējiem. Tas ir ļoti aizraujošs veids, kā likt likmes.

Esports ir sacensību spēle, kurā profesionāliem spēlētājiem ir līgumi un lielas algas, tāpat kā tradicionālajiem profesionāliem sportistiem. Ir daudz labāko turnīru, kas piesaista miljoniem dolāru naudas balvas.

No otras puses, bukmeikeri ir izmantojuši arvien pieaugošo pieprasījumu pēc eSporta bukmeikeru ēras. Operatori steidz piedāvāt spēlētājiem jaunākos eSporta tirgus, lai papildinātu virtuālās spēles, kurām trūkst cilvēka pieskāriena.

No visām norādēm likmes uz e-sportu ir viena no visstraujāk augošajām kategorijām visā tiešsaistes azartspēļu nozarē.

Saskaņā ar jaunākajiem skaitļiem, tiešsaistes videospēļu derību tirgus sagaidāms, ka līdz 2027. gadam to apjoms sasniegs 205 miljardus ASV dolāru. Interesanti, ka 2020. gadā bija vairāk nekā 6,5 miljoni e-sporta derību slēdzēju. Protams, tagad videospēļu derību slēdzēju skaits ir pieaudzis, jo eSports ir jaunākais sporta derību bloks. pasaulē.

E-sporta derību veidi

Spēlētājiem, kuri interesējas par e-sporta derībām, pamatprincipi ietver izpratni par dažādiem tiešsaistes videospēļu derību veidiem.

Esports aug pirmajā tempā. Bet tad pieejamās spēles nosaka žanra popularitāte pašreizējā videospēļu ainā. Zemāk ir saraksts ar populāri eSporta žanri derību veicēji var likt likmes uz populārākajām eSporta spēlēm un lielākajiem konkursiem katrā žanrā.

MOBA eSports

MOBA ir stratēģijas videospēle, kas pazīstama arī kā vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēnas spēles. Populārākās MOBA spēles, uz kurām var likt likmes, ir League of Legends (LOL) un DOTA 2. Nozīmīgākie MOBA notikumi ir The International, DOTA 2 lielākais turnīrs un League of Legends World Championship.

FPS eSports spēles

Pirmās personas šāvēja spēles ietver cīņu no pirmās personas perspektīvas. Populārākās e-sporta spēles, uz kurām var likt likmes FPS kategorijā, ir Counter-Strike: Global Offensive, Battlefield V, Valorant, Call of Duty un Rainbow Six Siege. Lielākie FPS eSports turnīri ietver CS: GO Major Championships un Siege's Six Invitational.

Battle Royale eSports

Battle royale videospēlēs piedalās daudzi spēlētāji pēdējā spēlē. Slavenākās battle royale spēles ietver Fortnite un Apex Legends. Tomēr, runājot par lielākajiem turnīriem, ir Fortnite Pasaules kauss un Apex Legends Global Series.

Sporta simulācijas videospēles

Kā norāda nosaukums, tie atdarina reālus sporta veidus, piemēram, futbolu, basketbolu, hokeju utt. Populārākās e-sporta spēles, uz kurām var likt likmes sporta simulācijas žanrā, ir FIFA21, Madden, NBA2K, eFootball (agrāk PES) utt.

RTS eSports

RTS eSports, kas pazīstams arī kā reāllaika stratēģijas spēles, ir arī populārs. Labākās spēles šajā kategorijā ir StarCraft un WarCraft. Runājot par turnīriem, lielākais ir WCS Global Finals.

Labākie esporta derību padomi, lai jūs varētu uzvarēt

Ir daži padomi spēlētājiem, kuri ir iesācēji šajā jomā, lai palīdzētu viņiem sākt darbu.

Pirmā runa ir par bukmeikeru izvēli. Pirmkārt, ne visās sporta derību vietnēs ir e-sporta derību tirgi. Tāpēc pēc dažu esport bukmeikeru atrašanas spēlētājiem ir jāpārbauda, vai viņiem ir konkrētā videospēle, uz kuru viņi vēlas likt likmes. Citi apsvērumi ietver licencēšanu un noteikumus, banku iespējas, vietnes lietojamība un akcijas.

Vēl viens padoms; derību slēdzējiem jāiepazīstas ar to e-sporta spēļu noteikumiem un spēles gaitu, uz kurām viņi vēlas likt likmes. Daudzi derību veicēji pieļauj kļūdu, liekot likmes uz spēlēm, kuras viņi gandrīz nesaprot. Noteikumi un noteikumi, derību tirgi un derību koeficienti vajadzētu būt visu derību slēdzēju rokas stiepiena attālumā.

Treškārt, spēlētājiem vajadzētu sekot līdzi jaunākajiem sasniegumiem e-sporta spēlē, uz kuru viņi liek likmes. Uzziniet, kuras ir šī brīža labākās komandas League of Legends, Fortnite, Rainbow Six Siege, CS: GO vai jebkurā citā spēlē. Protams, nozīme ir arī komandu nesenajam skrējienam.

Visbeidzot, runājot par sporta simulācijas spēlēm, akli nedariet likmes, pamatojoties uz komandu, kurā spēlē profesionāls spēlētājs. eSportā runa nav par komandas izcilību, kuru spēlētājs izmanto reālajā pasaulē. Tā vietā FIFA vai PES spēles iznākumu eSportā nosaka profesionāla spēlētāja prasmju līmenis.

Atbildīga spēle

Esports derības tiešsaistē nodrošina visu jautrību neatkarīgi no tā, vai spēlētājs ir eSporta entuziasts vai vienkārši gadījuma rakstura sporta derību entuziasts. Bet tad atbildīgām azartspēlēm vienmēr vajadzētu būt būtiskai. Tāpat kā videospēles, derības par e-sportu var izraisīt ļoti atkarību. Spēlētājiem vienmēr jāievēro atbildīgi azartspēļu noteikumi.

Pirmajā vietā atbildīgo azartspēļu noteikumu sarakstā spēļu derībām nevajadzētu aizstāt skolu vai darbu. Nākamā būtiska lieta, kas spēlētājiem jāatceras, ir noteikt budžetu videospēļu derībām un stingri ievērot to. Svarīgi, ka viņiem būtu jāzina, kad atmest; nekad nemēģiniet dzīties pēc zaudējumiem.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa