Populārākās derību vietnes Rainbow Six Siege 2024

Pirms vairākiem gadiem Ubisoft publicētā Tom Clancy's Rainbow Six Siege pašlaik ir augsta ranga esporta spēļu kategorijā. Lielākā daļa cilvēku atsaucas uz šo pirmās personas šāvēja (FPS) videospēli, kuru Ubisoft Montreal izlaida 2015. gadā, kā R6. Sākotnēji tā bija pieejama Xbox One, Microsoft Windows un PlayStation 4. Dažus gadus vēlāk, 2020. gada decembrī, tika izlaista jaunināta Rainbow Six versija, kas spēlējama Xbox Series X/S un PlayStation 5, padarot šo spēli pieejamu lielākam skaitam FPS. fani visā pasaulē.

Zīmīgi, ka Rainbow Six aizstāja Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots, kas 2014. gadā tika atcelta tehnisku sarežģījumu dēļ. Ubisoft nolēma, ka vislabāk ir, ja Rainbow Six franšīze ļautu spēlētājiem atdarināt dažus no pasaulē labi zināmiem pretterorisma darbiniekiem. Komanda, kas izveidoja Rainbow Six Siege, bija orientēta uz detaļām, lai radītu ticamākās aplenkuma ainas.

Populārākās derību vietnes Rainbow Six Siege 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kā spēlēt Rainbow 6 Siege esports?

Tas prasīja augstākā līmeņa videospēļu izstrādes prasmes un plašu izpēti, lai izprastu reālas militārās operācijas. R6 izstrādātājiem pat bija jālūdz padoms no spēcīgām pretterorisma vienībām no dažādām pasaules daļām.

Spēlētājiem, kuri plāno iesaistīties R6 eSport derībās, vajadzētu uzzināt, kā šī augsti novērtētā spēle darbojas. Tas izmanto Ubisoft RealBlast tehnoloģiju, kas ļauj nodrošināt destruktīvu vidi.

Tas nozīmē, ka sistēma ir dinamiska, mudinot spēlētājus sadarboties un būt modriem, lai pārvaldītu savu apkārtni. Turklāt pieejamās kartes ir iespaidīgi daudzveidīgas ar tādām atšķirīgām iezīmēm kā atrašanās vieta, diennakts laiks, mērogs un dizains. Jāatzīmē, ka katrs no tiem rada jaunu izaicinājumu, lai mudinātu spēlētājus izstrādāt jaunu taktiku.

Rainbow Six Siege ir divu veidu operatori – uzbrucēji un aizsargi. Pirmā loma ir pārkāpt, noskaidrot un pārņemt kontroli pār mērķi. No otras puses, aizsargam ir uzdevums aizturēt mērķi un darīt visu, kas nepieciešams, lai novērstu uzbrucēju izkļūšanu caur ieejām.

Spēlētājs izlemj, kādu lomu viņš vēlas spēlēt pieejamajos spēles režīmos, ieskaitot ķīlnieku, drošo zonu, bumbu, situācijas un taktisko reālismu. Viņiem ir arī atļauts pielāgot savus ieročus un aprīkojumu atkarībā no tā, kas, viņuprāt, viņiem ir piemērots. Katram operatoram ir tiesības uz:

 • Divi sīkrīki: R6 šīs ziņas rakstīšanas laikā ir 36 no tiem.
 • Sekundārais ierocis: šajā spēlē ir pieejami vairāk nekā 70 unikāli sekundārie ieroči.
 • 1-3 primārie ieroči: spēlētāji var tos personalizēt, izmantojot pielikumu apvalkus, ieroču apvalkus vai piekariņus.

R6 likmes 2024 : viss, kas jums jāzina

Derības uz Rainbow Six Siege ir vienkārša lieta. Spēlētāji var likt likmes, atrodoties savās mājās vai jebkurā citā viņuprāt piemērotā vietā. Tomēr viņiem vispirms vajadzētu atrast labāko eSport derību vietne, reģistrēties kā derību slēdzējs un pārbaudīt viņu kontus. Likmju platforma var pieprasīt verifikācijas dokumentus, piemēram, valsts izdotu personu apliecinošu dokumentu, kas apliecina, ka solītājs ir sasniedzis likumīgo vecumu, kas nepieciešams spēlētājam savā jurisdikcijā.

Pirms likmju izdarīšanas uz R6, solītājam ir jāizvēlas arī iemaksas/izņemšanas metode, lai finansētu savus azartspēļu kontus un izņemtu no tiem finanses. Pēc tam ir arī saprātīgi izpētīt videospēļu derības, lai izprastu R6 likmju pamatus un paraugpraksi, kas jāievēro. Dažas no detaļām, kuras ir vērts atklāt, ir R6 derību iespējas un turnīri.

Veicot derības uz Rainbow Six Siege, gudri spēlētāji vispirms analizē pieejamās spēles, pirms liek likt lietā naudu. Lai tos skatītu, dodieties uz izvēlēto tiešsaistes bukmeikeru tiešsaistes bukmeikeru esporta centru un noklikšķiniet uz "Rainbow Six Siege". Pirmo reizi spēlētājiem ieteicams likt likmes uz nelielām summām, vēlams no 10 līdz 20 USD. Tas ļauj viņiem būt drošībā, jo viņi var nesaprast, vai izredzes ir viņu labā vai nē.

Kāpēc R6 ir populāri spēlēt un likt likmes?

R6 ir viena no pirmās personas šāvēja spēlēm ar ievērojamākajām spēlētāju bāzēm visā pasaulē. Apskatiet dažus faktorus, kas izskaidro tā augošo popularitāti plaukstošajā spēļu industrijā.

Interneta kopiena

Rainbow Six Siege lepojas ar plašu, daudzveidīgu interneta kopienu, kas padara to par cienīgu konkurentu citām videospēlēm, piemēram, CS: EJ un leģendu Līga. Tās dalībnieki bieži mijiedarbojas, izmantojot dažādas platformas vai forumus, kur viņi apspriež šo spēli, tostarp tās fantastiskās iespējas un trūkumus.

Tā kā Rainbow Six Siege tiešsaistes kopiena ir vienota, R6 cienītāji parasti dalās ar padomiem par derībām. Daži runā par uzticamākajiem bukmeikeru birojiem globālā mērogā un vērtīgām stratēģijām viņu pakalpojumu izmantošanai. Citi izglīto savus draugus par derībām Rainbow 6 Siege.

Spēlē Rainbow Six Siege tiešsaistē

Vēl kaut kas, kas ir veicinājis šīs spēles popularitāti, ir tās lieliskā spēlējamība tiešsaistē. Ikviens var priecāties spēlēt šo spēli, ja vien atbilst ieteiktajām R6 sistēmas prasībām, tostarp:

 • Operētājsistēma: 64 bitu versija (Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 vai Windows 10)
 • RAM: 8 GB
 • Procesors: Intel Core i5-2500K @ 3,3 GHz
 • DirectX: 11
 • Atbalstītie kontrolieri: jābūt saderīgam ar X-Input
 • Cietais disks: 85,5 GB
 • Skaņa: ar DirectX saderīga karte, kas instalēta ar jaunākajiem draiveriem
 • Videokarte: AMD Radeon HD7970 vai Nvidia GeForce GTX 670

Par laimi, dažas no šīm R6 iestatīšanas prasībām ir apspriežamas. Piemēram, atskaņotājs var iegūt 6 GB RAM, nevis 8 GB RAM.

Big Rainbow Six Siege spēlētāji, par kuriem ir vērts likt likmes

Nav pārsteidzoši, ka dažu Rainbow 6 entuziastu mīlestību pret šo spēli ir iedvesmojuši tās labākie spēlētāji un viņu sasniegtie varoņdarbi. Piemēram, Psycho, kura īstais vārds ir Gustavo Rigals, šo esportu spēlējis jau ilgu laiku.

Šis brazīliešu ESL spēlētājs ieguva otro vietu Six Invitational 2020 laikā kā ikoniskās R6 komandas Ninjas in Pyjamas dalībnieks, kurš uzvarēja turnīrā 2021. gadā. Rigal pašlaik (no 2021. gada) ir komandas spēles līderis. Neskaitāmi R6 fani to spēlē, lai mēģinātu būt tikpat labi kā viņš, un citi ievērojami spēlētāji, piemēram, Trojs "kanādietis" Jaroslawski, Džeremijs "HysteRiX" Mao Xuan Tan, Njr, JRDN un Muzi.

Kāpēc R6 spēlētājiem patīk spēle?

Lielākajai daļai Rainbow Six Siege spēlētāju ar to nevar pietikt, pateicoties dažām tās unikālajām funkcijām, kas paaugstina latiņu jebkuram mūsdienu spēlētājam. Piemēram, šajā ātrajā videospēlē ir intriģējoša operatoru izvēle, kuru prasmju un sīkrīku kombinācija ļauj viņiem izcelties.

Spēlētājiem, kuri cenšas gūt panākumus spēlējot R6, ir jābūt izciliem stratēģiskajiem plānotājiem. Viņiem jābūt arī izcilām kritiskās domāšanas prasmēm un jāspēj bez piepūles nokļūt plūsmas stāvoklī. Turklāt Rainbow Six Siege ir neparedzamība, kas liek spēlētājiem vienmēr būt modriem — nav vietas pašapmierinātībai.

Kā spēlēt Rainbow Six Siege?

Rainbow Six Siege ir kļuvis par plaši iecienītu esportu, jo to ir viegli spēlēt un apgūt. Ieinteresētie spēlētāji var sākt, apskatot neskaitāmos R6 iesācēju ceļvežus, kas pieejami tiešsaistē. Pēc šīs FPS pamatprincipu pārzināšanas viņiem vajadzētu izveidot labāko iestatījumu šai spēlei.

Taču, lai sasniegtu augstākā līmeņa spēli, ir vajadzīgs daudz vairāk. Spēlētājiem ieteicams eksperimentēt ar dažādiem operatoriem, spēles režīmiem un sīkrīkiem, līdz viņi atrod sev ideāli piemērotu spēles stilu. Jaunpienācējiem nav jābaidās stāties pretī citiem operatoriem savā līmenī un piepūlēties, lai paceltos dažādos posmos.

Lielākie Rainbow 6 esporta spēlētāji un komandas

Big Rainbow Six Siege spēlētājiem un komandām ir arī spēlējuši ievērojamu lomu šīs spēles popularitātes palielināšanā visā pasaulē. Daudzi cilvēki seko līdzi R6 turnīriem, lai vērotu viņu sniegumu un noskaidrotu, kurš uzvar. Zemāk ir dažas no R6 augstākā ranga komandām un vairāki viņu prasmīgākie spēlētāji.

 • Nindzjas pidžamā: Psycho, Muzi, Kamikaze, Pino un JULIO
 • Komandas šķidrums: NESKWGA, psk1, Paluh, muringa un Xs3xyCake
 • TSM FTX: Beaulo, Merc, Chala, Geo un Achieved
 • MIBR: Faallz, LuKid, FelipoX, reduct un Rappz
 • Team oNe Esports: Neskin, Levy, Lagonis, Alem4o un KDS
 • Milzu spēles: HysteRIX, Lunar, SpeakEasy, jrdn un Ysaera
 • FURIA Esports: Lenda, Highs, R4re, Miracle un Fntzy

Viss par Rainbow Six Siege čempionātiem

Ir Rainbow Six Siege pasaules kauss, kurā sacenšas 45 nacionālās komandas, lai pierādītu, ka viņi ir vislabākie šajā šāvēja spēlē. Dalībkomandām jābūt vienas valstspiederīgajiem, un katram spēlētājam ir jābūt tās jurisdikcijas pilsonībai, kuru tās pārstāv. Diemžēl tikai divdesmit no viņiem iekļūst pēdējā posmā, un uzvarētājs aizved mājās Rainbow Six Pasaules kauss trofeju un iespaidīgu USD 1 miljonu (kas var mainīties jebkurā laikā)!

Jāatzīmē, ka Ubisoft organizēja R6 pasaules kausu 2021. gada vasarā. Tā kā šis pasākums bija pirmais šāda veida pasākums, tas bija liels notikums visai Rainbow Six kopienai un lielisks papildinājums šai esporta ekosistēmai.

Tā sniedza lielisku iespēju talantīgākajiem Rainbow Six Siege spēlētājiem izbaudīt šo šāvēja spēli, vienlaikus demonstrējot savu meistarību tajā. Turklāt lielākā daļa R6 fanu izmantoja šo iespēju, lai demonstrētu savu nemirstīgo atbalstu savām iecienītākajām komandām un dalītos ar citiem, kas atbalsta to pašu pusi.

Ubisoft uzaicināja pirmās četrpadsmit komandas piedalīties Six Invitational 2021 čempionāta finālā. Tie bija no Meksikas, Austrālijas, Brazīlijas, Spānijas, Krievijas, Dienvidkorejas, Kanādas, Francijas, Vācijas, Ķīnas Taipejas, Apvienotās Karalistes, Japānas, Itālijas un ASV. Atlikušajai 31 komandai pēdējā posmā bija jācīnās par iekļūšanu starp 20 komandām.

Komandas, kas piedalījās konkursā Six Invitational 2021

Diemžēl Virtus.pro un Wildcard Gaming neiekļuva Parīzē šajā R6 turnīrā Covid-19 pandēmijas dēļ. 18 komandas, kas piedalījās Seši ielūgumi 2021. gads bija: Nindzjas pidžamā, Team Liquid, Oxygen Esports, FaZe Clan, Parabellum Esports, Spacestation Gaming, Giants Gaming, G2 Esports, Team oNe Esports, MIBR, Team Empire, Mkers, DarkZero Esports, CYCLOPS9, sportists FUR, EsClouds , BDS Esports un TSM FTX.

Šīm Rainbow Six Siege komandām bija jāievēro dažādi noteikumi, lai saglabātu tiesības piedalīties šajā globālajā turnīrā. Piemēram, viņiem bija atļauts nomainīt R6 spēlētājus tikai pirms spēles sākuma. Turklāt viņiem bija aizliegts veikt jebkādas darbības, kas viņiem piešķirtu negodīgu priekšrocību pār konkurentiem, tostarp izmantot traucējumus vai kļūdas. Tie, kas pieķerti, veicot aizliegtas darbības, cietīs zaudējumus vai tiks diskvalificēti.

Kurš uzvarēja 2021. gada R6 Pasaules kausā?

Brazīlija uzvarēja Six Invitational 2021 čempionātā, kur Ninjas In Pajamas ieņēma pirmo vietu. Šī komanda pēdējā posmā ar 3:2 pārspēja Team Liquid no tās pašas valsts. Citas Brazīlijas komandas, kas devās uz Parīzi šajās sacensībās, bija:

 • FaZe klans
 • FŪRIJA
 • Komanda oNe
 • MIBR

Daži no labākajiem spēlētājiem, kas tika apbalvoti Six Invitational 2021 laikā, bija Paluh, NESKWGA, Beaulo, Pino un JoyStiCK.

Rainbow Six Siege turnīru derības

Rainbow 6 Pasaules kausa derības darbojas līdzīgi kā derības uz futbola vai citiem esporta tituliem. Spēlētājiem vispirms jāizvēlas komanda, kuru atbalstīt. Tam nav jābūt viņu iecienītākajam, it īpaši, ja izredzes liecina, ka tas ir mazākais spēlētājs un ir iesaistīta nauda. Nākamā lieta ir izveidot azartspēļu stratēģiju, kas aptver summu, ko viņi vēlētos likt, R6 likmju veidus, kam piešķirt prioritāti, un esporta derību lietotnes, kuras izpētīt.

Ir arī saprātīgi iepazīties ar R6 derību tirgiem, ko nodrošina lielākā daļa sporta totalizatoru. Viens no tiem ir tiešais uzvarētājs, kas ļauj spēlētājiem likt likmes uz komandu, kura, viņuprāt, aizies ar R6 pasaules kausa trofeju un naudas balvu.

Vēl viens R6 tirgus ir turnīra finālists, kas piedāvā izredzes uz to, vai konkrēta komanda iekļūs finālā vai nē. Izpētes vērts ir arī reģiona uzvarētājs. Tas ļauj spēlētājiem likt likmes uz komandām noteiktā reģionā, piemēram, Āzijā, Eiropā vai Ziemeļamerikā.

Atrodiet ideālos R6 bukmeikeru pakalpojumus

Veicot tiešsaistes derības uz šo FPS, ir obligāti jāizvēlas uzticams Rainbow Six Siege pakalpojumu sniedzējs. Daži pirmreizējie sastopas ar dažādām problēmām, nosakot labākos, taču tas nav sarežģīti. Pirmais solis ir izpētīt to esporta derību vietņu funkcijas, kuras vēlaties atklāt.

Ir saprātīgi meklēt tādas lietas kā dāsni piedāvājumi, augstākā līmeņa klientu atbalsts un tiešraides straumēšana. Vērtīgām esporta derību lietotnēm ērtībai ir jānodrošina arī daudzi maksājuma veidi. Tajos jāiekļauj universālie, piemēram, PayPal, Bitcoin, Neteller un Skrill.

Daži no visaugstāk novērtētajiem esporta bukmeikeru uzņēmumiem šodien ir Betsson, BetWay, 10bet, Betwinner, Casumo, ComeOn, 22BET un Bet365. Tiem ir dažādas funkcijas. Tādējādi maksātājiem nevajadzētu sagaidīt tos pašus reģistrācijas procesus, iemaksas/izņemšanas sistēmas vai atbalsta metodes. Paredzētie bonusi atšķiras arī pēc veida un balvas. R6 tiešsaistes bukmeikers, ar kuru spēlmanis samierinās, ir atkarīgs no vajadzībām, ko viņi plāno apmierināt, vai no pieredzes, ko viņi alkst.

Punteriem vajadzētu zināt, ka R6 nav tik populārs kā nozares titāni, piemēram, League of Legends un Dota 2, lai gan tas cenšas panākt. Tāpēc esporta derību lietotnes, kas to piedāvā, var būt ierobežotas, jo to tirgus ir mazāks.

Sekojiet labākajām Rainbow 6 komandām, lai veiktu precīzas likmes

Nav šaubu, ka Rainbow Six Siege ir plaukstoša esporta aina. Uzvarētāju likmēm ir jāseko labākajām R6 komandām, pamatojoties uz to sniegumu. Daži no tiem ir šādi:

Komandas šķidrums

Laimējot vairāk nekā 1 miljonu dolāru, Komandas šķidrums lepojas ar to, ka šodien ir viens no cienījamiem līderiem esporta jomā. Šīs komandas izcilie spēlētāji lepojas ar milzīgu pieredzi ne tikai R6, bet arī citos labi zināmos esporta nosaukumos, piemēram, CS: GO un Fortnite. Turklāt tai ir daudzas uzvaras, tostarp $450 000 balva, ko tā ieguva 2021. gada Six Invitational turnīrā pēc otrās vietas iegūšanas.

BDS Esport

BDS ir Ženēvas eSports, kas, spēlējot R6, ir nopelnījis vairāk nekā 500 000 USD. Viens no šīs komandas labākajiem Rainbow Six Siege spēlētājiem ir Elemzje, kura sniegums ir bijis ievērojams, neskatoties uz to, ka viņš ir maz pakļauts daudzām R6 taktikām. Vēl viens ir Shaiiko, leģendārais franču spēlētājs, kurš ir demonstrējis apskaužamu izcilību esporta spēlēšanā, pateicoties savam hiperfokusam un izcilajai izpratnei.

Nindzjas pidžamās (NiP)

NiP ieguva milzīgu USD 1 miljonu pēc tam, kad kļuva par 2021. gada Six Invitational galveno uzvarētāju. 2020. gadā tajā pašā turnīrā tā ieguva otro vietu; tāpēc tas bija iespaidīgs uzlabojums. Šī komanda jau gadiem ilgi ir dominējusi esporta nozarē, tajā darbojoties vairāk nekā divas desmitgades. Tā ilgu laiku ir piedalījusies arī Counter-Strike: Global Offensive.

Komandas impērija

Team Empire ir vadošā R6 komanda ar reputāciju kā uzplaukums visos esporta titulos, tostarp Call of Duty, StarCraft II un League of Legends. Tās izcilo R6 spēlētāju sarakstā ir JoyStiCK, ShepparD, Scyther un Always. Šī komanda nodrošināja pirmo vietu Six Major Raleigh 2019 turnīrā.

Team oNe eSports

Šī Brazīlijas esporta organizācija ir ieguvusi reputāciju, spēlējot R6 un citas spēles, piemēram, Counter-Strike, League of Legends un Free Fire. Tā aktīvie Rainbow Six Siege spēlētāji ir Lagonis, Neskin, KDS, Levy un Alem4o.

Team SoloMid (TSM)

TSM ir vēl viens izcils Rainbow Six Siege izpildītājs. Šīs ASV bāzētās esporta organizācijas spēlētāji ir arī demonstrējuši lieliskas prasmes spēlēt citas aizraujošas spēles, piemēram, Apex Legends, League of Legends, Magic: The Gathering Arena un Battlegrounds Mobile India. Beaulo, Merc, Chala un Geometrics ir daži no šīs R6 komandas ievērojamākajiem spēlētājiem.

Milzu spēles

Milži lepojas ar divām varavīksnes 6 komandām – Spānijas komandu un Singapūras komandu. Daži no šīs profesionālās esporta organizācijas stabilajiem dalībniekiem ir SpeakEasy un HysteRiX. Jāatzīmē, ka Giants ir arī komandas, kas sacenšas Call of Duty, CS: GO, Fortnite, League of Legends un Rocket League. Diemžēl, neskatoties uz to, ka tā ir cienījama R6 komanda, tā zaudēja 2020. gada Six Invitational turnīrā.

Plusi un mīnusi ar R6 derībām tiešsaistē

Lai arī Rainbow Six Siege 2015. gadā pirmo reizi tika iepazīstināts ar pasauli, tas lidoja zem radara, tomēr ir saņēmis neskaitāmas pozitīvas atsauksmes gan no spēlētājiem, gan esporta faniem.

Plusi:

 • Dažādas spēlētāju klases: R6 ir daudz operatoru, no kuriem spēlētāji var izvēlēties, atkarībā no viņu iecienītākā spēles stila. Uzbrucēju pulkā ietilpstošie piemēri ir Hibana, Thermite, Zero, Kali, Ace, Blackbeard, Thatcher, Nomad, Gridlock, Zofia un Maverick. Šīs tiešsaistes taktiskās šāvēja spēles aizsargu sarakstā ir tādi operatori kā Aruni, Smoke, Wamai, Melusi, Jäger, Warden, Clash un Alibi.
 • Regulāras paplašināšanas pakotnes: R6 izstrādes komanda ik pēc trim mēnešiem izlaiž jaunas paplašināšanas pakotnes. Tajos ir pieejams papildu saturs un vērtīgi spēles atjauninājumi, lai Rainbow 6 entuziastiem piedāvātu izcilu spēles pieredzi.
 • Konkurences aina: R6 ir īpaši konkurētspējīgs, kas pakāpeniski pieaug. Spēcīgās komandas turpina sevi uzlabot, lai palielinātu izredzes pārspēt pretiniekus. Vēl labāk ir tas, ka ir iespējams apmainīties ar lomām vai spēlēt stilus un potenciāli notvert sāncenšus.

Mīnusi:

 • Dažreiz Ubisoft serveri nedarbojas. Daudzi spēlētāji ir sūdzējušies par pēkšņu atvienojumu no R6. Arī citi ir atzinušies, ka nav spējuši atrast spēles. Jo īpaši Ubisoft ir pielicis visas pūles, lai atrisinātu šīs problēmas un nodrošinātu apmierinošāku spēļu pieredzi.

Izpratne par Rainbow 6 derību koeficientiem

Mācīšanās atšķirt R6 derību koeficienti ir būtiska spēlētājiem, kuri plāno likt likmes uz šo taktiskās šāvēja videospēli. Tas viņiem ļauj aprēķināt potenciālos laimestus un zināt, vai viņiem vajadzētu pieturēties pie konkrētas esporta derību vietnes vai nē. Parasti lielākā daļa bukmeikeru tās parāda kā decimāldaļas, daļskaitļus vai naudas līnijas R6 koeficientus.

Rainbow 6 Siege decimālo koeficientu popularitāte pieaug, pateicoties to lasīšanas vienkāršībai. Lai uzzinātu laimestu, maksātājam tie ir jāreizina ar savu likmi. Piemēram, ja R6 likmes koeficients ir 1,65, viņiem ir jāaprēķina peļņa, pieņemot, ka viņi veic likmes 30 £:

£30 x 1,65 = £49,5 (viņu peļņa ir £19,5 pēc sākotnējās likmes atņemšanas no £49,5).

Kā decimāldaļas izredzes, arī daļējas izredzes ir diezgan viegli saprotamas. Piemēram, ja R6 komandai, uz kuru vēlaties likt likmes, ir izredzes 7/4, tas nozīmē, ka par katriem 4 sterliņu mārciņām jūs iegūsit 7 £, gūstot peļņu 3 £.

Naudas līnijas koeficienti ir ārkārtīgi populāri starp US R6 derību platformām. Tie ir uzrādīti attiecībā pret -100. Pamatojoties uz viņu aprēķiniem, precīzs simbols un skaitlis, kas piešķirts konkrētai likmju opcijai, ir atkarīgs no tā, vai bukmeikers domā, ka konkrēta R6 komanda uzvarēs vai zaudēs. Parasti plusa zīme parāda mazāko spēlētāju, bet negatīvā zīme parāda uzvarētāju komandu.

R6 derību padomi un triki

Jebkurš spēlētājs var gūt panākumus derēt Rainbow Six Siege neatkarīgi no viņu pieredzes līmeņa. Tas ir viegli sasniedzams, ja viņi apgūst vairākus praktiskus R6 derību padomus un trikus. Viens no tiem ir noskaidrot kā strādā tiešsaistes bukmeikeri kā daļu no viņu pirmslikmju izpētes. Tas padara viņu azartspēļu konta izveidi un likmju veikšanu vienkāršu – ietaupot laiku un ļaujot viņiem koncentrēties uz konkrētu R6 spēli.

Vēl viena lieta, kas būtu jādara dedzīgiem esporta derību slēdzējiem, ir uzzināt par dažādām R6 komandām un to vēsturi. Tas palīdz viņiem zināt, uz ko likt likmes, lai palielinātu iespējamību saņemt pienācīgu izmaksu. Būtībā komandas pagātne nav vienīgais faktors, kas jāņem vērā, izvēloties pusi tiešsaistes Rainbow 6 Siege derību laikā.

Spēlētājiem ir jāņem vērā arī izredzes. Tāpēc ir ieteicams atbalstīt nepārprotamu favorītu, nevis cerēt, ka mazākais spēlētājs veiks labākus rezultātus, neskatoties uz to, ka viņam ir mazas izredzes.

Būt gudram ir ieteicams arī R6 derību laikā. Spēlētājiem jācenšas izdarīt vislabākās kustības, pamatojoties uz viņu unikālajām situācijām. Piemēram, ja spēlētājs tikko ir ienācis esporta derību jomā, viņam ir jāizvairās no sarežģītām likmēm, līdz viņš pilnībā saprot, kā viss darbojas. Turklāt vienas vai divu likmju uzvarēšana nedrīkst padarīt cilvēku pietiekami pašpārliecinātu, lai veiktu ārkārtīgi riskantas likmes.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSports
About

Džans Vejs, kurš Esports arēnā labāk pazīstams kā "DragonMaster", ir iekarojis nišu kā domu līderis tiešsaistes kazino un Esports krustcelēs. Ar nekļūdīgu tendenču instinktu apvienojumā ar rūpīgu uzmanību detaļām viņš ir gan stratēģis, gan šīs jomas sapņotājs.

Send email
More posts by Zhang Wei