10 Labākās e-sporta derību vietnes šajā valstī: Zviedrija

Šajā rokasgrāmatā uzziniet labākās esporta derību vietnes Zviedrijā un derību likumus un noteikumus. Apskatiet arī populārākos e-sporta veidus, uz kuriem veic likmes, kā iesaistīties derībās par īstu naudu un daudz ko citu.

Esporta derības Zviedrijā ir plaukstošas tagad, kad tās ir neatņemama zviedru kultūras sastāvdaļa. Agrāk derību slēdzēji galvenokārt koncentrējās uz parastajiem sporta veidiem, ko spēlēja reāllaikā. Tie ietver futbolu, basketbolu, regbiju, motosportu, zirgu skriešanās sacīkstes un hokeju, lai pieminētu tikai dažus. Populāri bija arī virtuālie sporta veidi. Bet jaunākais bloks ir eSports derības.

10 Labākās e-sporta derību vietnes šajā valstī: Zviedrija
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Labākie bukmeikeri bukmeikeri Zviedrijā 2024

Mūsdienās daudzi sporta derību operatori ir izveidojuši veikalu Skandināvijas valstī. Dažiem ir jāuzticas, bet citiem nevajadzētu ņemt vērā. Tiem, kuri nav pārliecināti, kuras ir labākās e-sporta derību vietnes Zviedrijā, šis raksts stāsta visu.

Pēc stingras pārbaudes procedūras eksperti ir uzskaitījuši visus labākos eSporta bukmeikeru pakalpojumus. Tas tiek darīts pēc vairāku faktoru, tostarp licencēšanas, pieejamo eSporta derību tirgu, banku iespēju, atbalsta un bonusu un akcijas, analīzes.

Populārākās esporta spēles Zviedrijā

Zviedrija ir viena no lielākajām e-sporta un saistīto produktu patērētājiem. Valstī ir visu veidu fani populāras spēles eSporta telpā.

Populārākais videospēļu žanrs Zviedrijas eSporta arēnā ir pirmās personas šāvēja (FPS). Šī žanra spēles ir populāras ne tikai Zviedrijā, bet arī visā pasaulē.

Saskaņā ar 2016. gada ziņojumu FPS spēles veidoja vairāk nekā 27% no videospēļu pārdošanas apjoma. Interesanti, ka viena trešdaļa spēlētāju visā pasaulē nodarbojas ar FPS spēlēm. CS: GO ir vispopulārākā e-sporta spēle Zviedrijā. Valstī ir arī Valorant, Apex Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty un Overwatch fani.

Vēl viens populārs žanrs Zviedrijā ir vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēna (MOBA). Šīs ir spēles, kurās divas komandas tiek apvienotas iepriekš noteiktā kaujas laukā. Sasit, leģendu Līga, un Dota 2, visas šāvēja spēles, ir populārākās MOBA Zviedrijā.

Zviedrijā ir arī sporta simulācijas spēļu cienītāji. Kā norāda nosaukums, šīs ir sporta spēles, kas līdzinās reālam sporta veidam. Tik tālu, labi. FIFA ir populārākā sporta simulācijas spēle Zviedrijā. Spēlētājiem patīk arī Konami PES (eFootball), NBA2K un Madden NFL.

Citas cienīgas pieminēšanas iespējas ir Hearthstone, ātra stratēģijas kāršu spēle, un Fortnite, kaujas karaliskā spēle.

Norēķinu veidi Zviedrijā

Esportsbooks Zviedrijā piedāvā gan bezmaksas naudu, gan reālu naudu esporta derības. Lai iesaistītos derībās par īstu naudu, spēlētājiem ir jāfinansē savi konti, izmantojot reālu naudu.

Valūtas

Lai sāktu, eSporta derību vietnes ļauj spēlētājiem izmantot fiat naudas valūtas vai kripto derības. Zviedrijas krona, Zviedrijas oficiālā valūta, ir vispopulārākā. Tomēr tiek atbalstītas vairākas citas starptautiskās valūtas, piemēram, ASV dolārs, eiro, Kanādas dolārs, Norvēģijas krona un Lielbritānijas mārciņa. Runājot par kriptovalūtu, esporta spēlētāji var izmantot Bitcoin, Ethereum, Litecoin un Tether atsevišķās esporta derību vietnēs.

Iemaksas un izņemšanas metodes

Esporta derību vietnes Zviedrijā sadarbojas ar visiem populāras tiešsaistes maksājumu metodes valstī, lai atvieglotu netraucētu banku darbību. Pieejamās iemaksas un izņemšanas metodes ietver kredītkartes/debetkartes, e-makus, kuponus un bankas pārskaitījumus.

Trustly ir vispopulārākais tiešsaistes maksājumu veids. Šis naudas pārveduma pakalpojums ļauj lietotājiem maksāt tieši no sava bankas konta. Citas iespējas ir MasterCard, Visa, Skrill, PayPal, Neteller, Zimpler un Paysafecard.

Ieraksta labad esporta derību vietnes ir minimālais un maksimālais iemaksas un izņemšanas limits, ko noteicis bukmeikers vai ierobežots ar maksājuma veidu. Darījuma izpildes laiks ir atkarīgs no operatora.

Esporta derību vēsture Zviedrijā

Ir grūti precīzi noteikt, kad eSports parādījās Zviedrijā, jo daudzi zviedri sāka sacensties spēļu jomā, taču nejauši, jau astoņdesmito gadu beigās. Tomēr deviņdesmito gadu sākumā eSports sāka apliecināt sevi kā patiesi konkurētspējīgu sporta veidu Zviedrijā.

Esporta un derību parādīšanās

Deviņdesmitajos gados Quake bija viena no populārākajām spēlēm sacensību līmenī. Oskars "LakermaN" Ljungstrēms bija vadošais vīrietis no Zviedrijas Quake sacensībās. Gadiem ejot, daudzi citi zviedru spēlētāji piedalījās eSportā. Diemžēl neviens no viņiem nebija tik dominējošs kā "LakermaN" līdz 2000. gadu sākumam, kad Emīls "HeatoN" Kristensens, tagad eSporta menedžeris, kļuva par lielu spēlētāju, bet šoreiz Valve Counter-Strike.

No otras puses, tiešsaistes esporta derības var izsekot līdz 2013. gadam, CS: GO skin azartspēļu izveides laikā. Ādas ir kosmētikas priekšmeti, kas uzlabo spēlētāju ieroču estētisko pievilcību. Skins īsā laikā kļuva par pagrīdes ekonomiku, un retās ādas piesaistīja augstākas cenas.

Kad skini kļuva populāri, sākās Zviedrijas CS: GO un Dota 2 spēlētāji azartspēļu ādas ar cerībām uzvarēt labākus.

Kad ādas derības kļuva populāras, bukmeikeri izmantoja brīdi un sāka piedāvāt eSporta derību tirgus.

Esports mūsdienās Zviedrijā

Mūsdienās Zviedrija ir viens no lielākajiem e-sporta un e-sporta derību centriem. Jaunākie Statistikas dati liecina, ka 2019. gadā Zviedrijā bija vairāk nekā 400 aktīvu sacensību profesionāļu. Cits 2018. gada pārskats parādīja, ka Zviedrijā ir vairāk nekā 4,2 miljoni spēlētāju un spēļu industrija nodarbināja vairāk nekā 8000 cilvēku. Interesanti, ka Zviedrija ieņem ceturto vietu pasaulē visvairāk pelnošo valstu sarakstā. Spēlē Counter-Strike: Global Offensive tas ir pirmajā vietā.

Tūlīt bukmeikeri sāka piedāvāt e-sporta derību tirgus, plašā zviedru auditorija pievērsa uzmanību šīm derību vietnēm. Daudzas derību platformas savam portfelim pievienoja eSportu. Turklāt parādījās arī derību vietnes, kas paredzētas tikai e-sportam.

Esports derību vietnes Zviedrijā piedāvā derību tirgus, kas aptver populāras spēles, tostarp Dota 2, Hearthstone, Smite, Fortnite, FIFA, Counter-Strike: Global Offensive, Valorant, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Call of Duty un Madden. daži.

E-sporta derību sākumposmā bukmeikeru tirgi bija tikai augstākā līmeņa e-sporta notikumiem. Taču tagad, kad katru dienu notiek simtiem e-sporta spēļu, zviedru spēlētājiem ir spēles, uz kurām var likt likmes visa gada garumā. Kas vēl? Zviedrijas eSporta bukmeikeri piedāvā plašus tirgus un augstas izredzes, kas piesaista derību slēdzējus.

Esporta derību nākotne Zviedrijā

Kāda ir e-sporta derību nākotne Zviedrijā? Ir vairāki šķēršļi, taču dienas beigās var secināt, ka eSports ir šeit, lai paliktu.

e-sporta derības Zviedrijā noteikti uzplauks, jo tās ir dziļi iesakņojušās valsts kultūrā. Elektroniskais sports pēdējo trīs gadu desmitu laikā ir turpinājis piesaistīt masu, sākot no jauniem līdz veciem. Tā kā sporta derības Zviedrijā ir likumīgas un tām ir daudz fanu, arī eSporta totalizators sekos šim piemēram.

Vēl viens iemesls, kāpēc eSporta derības pieaugs, ir tas, ka atšķirībā no pagātnes mūsdienās ir daudz e-sporta derību vietņu. E-sporta derību vietņu skaits Zviedrijā pieaug ar katru dienu, jo operatori vēlas izmantot šo derību tirgu.

Ienesīgās prēmijas un akcijas veicinās arī Zviedrijas e-sporta derību nozares izaugsmi. Lai saglabātu konkurētspēju, bukmeikeri pielāgo dažādus bonusus gan jaunajiem spēlētājiem, gan esošajiem spēlētājiem. Ir eSports bez depozīta bonusiem, depozīta bonusi, pārlādēt bonusus, naudas atmaksu utt.

Esporta likumdošana Zviedrijā

Zviedrijas valdība kopš 1934. gada ir stingri regulējusi azartspēļu nozari. Pat pirms tiešsaistes azartspēļu parādīšanās varas iestādes bija saglabājušas savu spēli, kad runa bija par azartspēļu regulēšanu tā, ka tikai valstij piederoši monopoli kontrolēja visu nozari.

Interesanti, ka starp ES pret Zviedriju ir bijusi nesaskaņa, ES apgalvojot, ka Zviedrijas valdības azartspēļu monopolizācija ir starptautisko tirdzniecības līgumu pārkāpums.

E-sporta likums par tiesībām (vecums)

Tāpat kā visās citās valstīs, arī Zviedrijā ir noteikts vecuma ierobežojums azartspēlēm. Lai gan esporta sacensību dalībnieki var būt jaunāki par 18 gadiem, ikvienam, kurš veic derības par e-sportu, ir jābūt vecākiem par 18 gadiem. Taču, neskatoties uz to, valdība ir gājusi uz priekšu, lai noteiktu ierobežojumus e-sporta derībām.

Jaunajā gājienā bukmeikeri nedrīkst piedāvāt derību tirgus eSportā, kur ir dalībnieki, kas jaunāki par 18 gadiem. Saskaņā ar varasiestāžu teikto, jaunais likums ir paredzēts, lai aizsargātu jaunos spēlētājus no tādiem netikumiem kā spēļu rezultātu sarunāšana, kas var kaitēt viņu turpmākajai karjerai.

Jau tagad, Zviedrijas Spēļu pārvalde (SGA) uzliek sodus eSporta derību vietnēm, kas neatbilst šim jaunajam likumam. Pašreizējā situācijā eSporta faniem būs jāaizmirst likmes uz Battle Royale tituliem, piemēram, Fortnite un Dota 2 turnīriem, kas piesaista spēlētājus, kas jaunāki par 18 gadiem.

Noteikti šis likums ietekmēs e-sporta derību nozari un e-sportu kopumā. Bukmeikeri ir bijuši spiesti likvidēt daudzus derību tirgus, lai ievērotu likumu. Rezultātā eSporta komandas ir spiestas izvairīties no nepilngadīgiem spēlētājiem tagad, kad sponsorēšana un ieņēmumi ir sākuši sarukt. Pasākuma organizatori arī sekos šim piemēram un noteiks ierobežojumus minimālajam vecumam, kuram jābūt profesionāliem spēlētājiem, lai piedalītos savos pasākumos.

Derības Zviedrijā

Zviedrija var apgalvot, ka eSports nav īsts sporta veids, bet vismaz tas ietilpst derību kategorijā, kad runa ir par azartspēlēm. Gadu gaitā Zviedrijas tiešsaistes azartspēļu ainava ir attīstījusies, un vairākas darbības ir mainījušas ainavu.

Visievērojamākais derību likums Zviedrijā ir 2018. gada Azartspēļu likums (“Likums”). Ar šo likumu visa veida azartspēles uz naudu ir nelikumīgas, ja operatoram nav Zviedrijas licences un pakalpojumi ir paredzēti Zviedrijas spēlētājiem. Šajā aktā ir vairāki tiesību akti, kas saistīti ar derībām. Viens no pamanāmākajiem ir regulējums un vispārīgi padomi par ierobežojumiem un aizliegumiem attiecībā uz dažiem derību veidiem, lai novērstu spēļu rezultātu sarunāšanu sporta ietvaros.

Taču galu galā šie noteikumi attiecas uz operatoriem Zviedrijā. Taču pārējām starptautiskajām e-sporta derību vietnēm nav jāievēro šie noteikumi, lai gan tās pieņem zviedru spēlētājus.

Vai esporta derību vietnes Zviedrijā ir likumīgas?

e-sporta derības Zviedrijā ir populāras. Bet lielais jautājums ir, vai valdība pieļauj derības uz elektronisko sportu?

Lieta ir tāda, ka Zviedrijas spēlētāji var brīvi pievienoties un veikt likmes ārzonas eSports derību vietnēs. Taču viņu pienākums ir nodrošināt, lai derību vietne, kurā viņi spēlē, būtu uzticama. Tam jābūt licencētam un jāregulē atzītām derību regulējošām iestādēm.

Vai esports ir sports?

Kamēr Zviedrija ir a vadošā valsts e-sporta jomā, tas nesen tika noķerts strīdos; debates, kas radīja uzacis par to, vai Zviedrijas valdība atbalsta eSportu.

Zviedrija nesen atteicās atzīt eSportu par īstu sporta veidu, un, kas vēl ļaunāk, tā atcēla The International, kas bija paredzēts Stokholmā. Šajā gadījumā Zviedrijas Sporta konfederācija liedza eSportam laika nišu kā federācijas dalībniekam. Tas nozīmē, ka starptautiskajiem e-sporta profesionāļiem netiks piešķirtas vīzas, lai piedalītos pasākumā, tāpēc Dota 2 lielākais turnīrs bija jāpārceļ citur.

Viss pateikts un darīts, neatkarīgi no tā, vai eSports ir vai nav sports, spēlētāji joprojām veiks likmes uz savām iecienītākajām komandām dažādās spēlēs, turnīros un sacensībās.

FAQ

Šajā sadaļā uzziniet dažus no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un uz tiem atbilstošās atbildes.

Vai esporta derības Zviedrijā ir drošas?

Jā. Likmes uz eSporta spēlēm Zviedrijā ir drošas, ja spēlētāji reģistrējas un veic derības licencētās un regulētās eSporta derību vietnēs. Licence bieži tiek parādīta lapas apakšā vai sadaļā Par mums. Dažās derību vietnēs spēlētāji var arī pārbaudīt licences derīgumu.

Vai eSporta derības ir godīgas

Jā. Esporta derības ir godīgas, ja vien spēlētāji veic derības uz likumīgām vietnēm. Lai gan spēļu sarunāšanā var būt nepilnības, Esports Integrity Commission vai ESIC strādā virsstundas, lai nodrošinātu, ka visi eSporta turnīri un sacensības ir godīgas.

Kura ir populārākā spēle eSporta derībās

Saskaņā ar statistiku, Counter-Strike: Global Offensive ir vispopulārākais eSports pēc likmju apjoma. Tam seko Dota 2, League of Legends, FIFA21 un Rainbow Six Siege.

Kura ir labākā eSporta komanda Zviedrijā

Zviedrijā ir daudz eSporta komandu. Veiksmīgākais komandas tērps ir Alliance, kas laimējusi $4,849,167, kam seko Fnatic ar $4,416,508. Citi plaši pazīstami nosaukumi ir nindzjas pidžamās, Begrip Gaming, Lemondogs un GODSENT.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa

Jaunākās ziņas

Iekarojiet spoku kuģi galvaskausā un kaulos, lai iegūtu episkus apbalvojumus
2024-02-15

Iekarojiet spoku kuģi galvaskausā un kaulos, lai iegūtu episkus apbalvojumus

Ja esat gatavs uzņemt mirušos, šeit ir norādīts, kā atrast un pārspēt spoku kuģi Skull and Bones.

Apex Legends 5. gadadiena: sagaida aizraujoši izaicinājumi, ekskluzīvas paketes un jauni apvalki!
2024-02-15

Apex Legends 5. gadadiena: sagaida aizraujoši izaicinājumi, ekskluzīvas paketes un jauni apvalki!

Apex Legends svin savu piekto gadadienu stilīgi, ar aizraujošām dāvanām un pasākumiem spēlētājiem. Sākot ar jauniem izaicinājumiem un beidzot ar kopienas radītu atlīdzības izsekotāju, leģendārām apvalkiem un ekskluzīvu pasākumu veikalu, ir daudz ko gaidīt.

Izveidojiet Ādamu un Ievu bezgalīgā darbā: atbrīvojiet kombināciju spēku
2024-02-12

Izveidojiet Ādamu un Ievu bezgalīgā darbā: atbrīvojiet kombināciju spēku

Programmā Infinite Craft jums ir iespēja izveidot dažādas kombinācijas, velkot vienu peli. Tas ļauj jums izveidot elementus, rīkus un fantastiskas radības. Ādamam un Ievai, kas pazīstami kā pirmais vīrietis un sieviete, spēlē nozīmīga loma. Tomēr, lai tos izveidotu, jums ir jāsajauc un jāsaskaņo dažādi priekšmeti un elementi.