Populārākās derību vietnes Valorant 2024

Valorant esports derības ir viena no nozīmīgākajām lietām, kas notiek esporta derību jomā. Šajā rokasgrāmatā uzziniet visu, kas ir jāzina par derībām par šo salīdzinoši jauno spēli, kas konkurē ar tādām spēlēm kā Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) un Fortnite gan esporta, gan derību jomā.

Pēc ieviešanas 2020. gadā Valorant ātri kļuva par iecienītāko esporta jomā, un pēc neilga laika tas sāka parādīties derību vietnēs. Šobrīd tas ir viens no populārākajiem esporta veidiem, uz kuru derību slēdzēji veic derības.

Populārākās derību vietnes Valorant 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Viss, kas jums jāzina par Valorant

Valorant ir jaunākā amerikāņu izstrādātāja un izdevēja videospēle Nemiernieku spēles. Šis ir tas pats videospēļu magnāts, kas ir tiešsaistes vairāku spēlētāju kaujas arēnas franšīzes pamatā, leģendu Līga.

Iesācējiem Valorant ir taktiskā FPS varoņa videospēle, kuras pamatā ir 5 pret 5 varonis, kas pieejama operētājsistēmā Microsoft Windows. Bezmaksas spēle balstās uz Unreal Engine 4 — labāko reāllaika 3D izveides dzinēju ar izcilu grafiku un skaņu pilnīgai iegremdēšanai. Spēles izstrāde sākās 2014. gadā, bet oficiāli tika izlaista 2020. gada 2. jūnijā.

Valorant spēle

Spēlē Valorant spēlētāji uzņemas aģentu lomu uzbrukumā vai aizsardzībā. Spēles mērķis ir atkarīgs no režīma. Šobrīd šim FPS ir septiņi režīmi:

 • Bez vērtējuma: Uzbrūkošajai komandai ir jāuzspridzina bumba (Spike). Šis ir Bo25 mačs, tāpēc pirmā komanda, kas uzvar 13 raundus, iegūst kroni.
 • Spike Rush: šī ir Bo7 spēle, kurā visiem spēlētājiem uzbrukumā ir smaile, bet katrā kārtā var aktivizēt tikai vienu smaili.
 • Konkurētspējīgs: komandas pārmaiņus spēlē aizsardzībā un uzbrukumā, un tiek ieviesta uz uzvaru balstīta reitingu sistēma, kad spēlētāji iegūst rangu pēc piecām spēlēm.
 • Deathmatch: 14 spēlētāji iesaistās deviņu minūšu cīņā. Lai uzvarētu šajā režīmā, spēlētājiem ir jāiegūst 40 nokauti.
 • Snowball Fight: Team Deathmatch režīms, kurā spēlētājiem ir nepieciešami 50 nokauti, lai uzvarētu.
 • Eskalācija: Lai uzvarētu šajā režīmā, komandai 10 minūšu laikā ir jāiziet visi 12 līmeņi vai jāatrodas augstākā līmenī nekā pretinieks.
 • Replikācija: visa komanda spēlē kā nejauši izvēlēts aģents Bo9 spēlē.

Likmes uz Valorant esports

Valorant derībām ir daudz iespēju, un tās ir diezgan līdzīgas CS: GO derības tirgos. Tālāk ir norādītas populārākās izvēles iespējas:

 • Tiešais uzvarētājs: paredziet, kura komanda uzvar turnīrā.
 • Spēles uzvarētājs: prognozējiet komandu, kas uzvarēs.
 • Kartes uzvarētājs: prognozējiet komandu, kas uzvarēs karti.
 • Pirmās asinis: prognozējiet komandu, kas saņem pirmo nogalināšanu.
 • Spike plant: Paredziet, vai uzbrucēji veiksmīgi uzspridzinās bumbu (Spike).
 • Spike defuse: Paredziet, vai aizsargi veiksmīgi neitralizē bumbu (Spike).
 • Atlasītie varoņi: dažas vietnes ļauj spēlētājiem likt likmes uz varoņiem, kurus komanda izvēlēsies.
 • Kopējās summas: Dažiem bukmeikeru tirgiem ir vairāk/nepietiekami dažādu spēļu statistikas rādītāji, piemēram, nogalināšana, smailes stādījumi, defuse, dūži un daudz kas cits.
 • Ace: Paredziet, vai viens spēlētājs vienā kārtā izslēgs visus pretiniekus viens pats.
 • Komandas dūzis: Paredziet, vai katrs spēlētājs izslēgs vienu spēlētāju no otras komandas.

Piezīme: Valorant derībās derību veicēji var izvēlēties likt likmes pirms spēles sākuma vai spēles laikā (tiešraides derības).

Kāpēc Valorant ir populārs?

Lai gan tas ir diezgan jauns esporta jomā, Valorant ir fanu iecienīts, piesaistot pat CS: GO un Fortnite cienītājus. Active Player statistika liecina, ka Valorant 2021. gadā ir uzturējis 12 miljonus aktīvo spēlētāju.

Aktīvo spēlētāju maksimums bija 15 miljoni. Lai gan Valorant joprojām aizēno tādi modeļi kā Apex Legends, League of Legends un CS: GO, tas jau ir apsteidzis Overwatch un COD: Modern Warfare, kuriem ir attiecīgi septiņi miljoni un 10 miljoni aktīvo lietotāju.

Tātad, kas veicina šīs videospēles eksponenciālo popularitātes pieaugumu?

Spēlē Valorant tiešsaistē

Viens no iemesliem, kāpēc Valorant kļūst arvien populārāks ar katru dienu, ir fakts, ka tas ir brīvi atskaņojams nosaukums. Tas bija gaidāms tagad, kad visas pārējās lielās spēles eSportā ir pārgājušas uz F2P. Papildus bezmaksas spēlei Valorant var spēlēt tiešsaistē, tāpēc FPS spēles fani no visas pasaules var ar to cīnīties gan individuāli, gan komandās, attālināti.

Interneta kopiena

Plašā tiešsaistes kopiena, sākot no forumiem līdz sociālajiem medijiem, padara Valorant populāru. Šādās platformās spēlētāji no visas pasaules var mijiedarboties. Dažas no lielākajām Valorant kopienām ir Discord, YouTube, Facebook, Instagram un Twitter.

Ietekmētāji

Trešais Valoranta popularitātes iemesls ir ietekmētāji. Nav šaubu, ka Valorant būs dominējošais spēks ainās un labākajās eSport derību vietnēs. Tas ir laipni gaidīts šajā nozarē, un to atbalsta daži no ievērojamākajiem e-sporta spēlētājiem. Bijušais CS: GO profesionālis spēlētājs un straumētājs Shroud un Ninja, profesionāls spēlētājs, YouTube lietotājs un Twitch straumētājs, ir slavējuši Valorant.

Lielākie Valorant spēlētāji

Kā minēts iepriekš, Valorant ir līdzīgs CS: GO. Daudzi CS: GO spēlētāji pāriet uz Valorant. Tas ietver profesionālus spēlētājus. Daži no lielajiem nosaukumiem, kas pārcēlušies no CS: GO uz Valorant, ir Taisons "TenZ" Ngo, Oskars "mixwell" Cañellas Colocho un Tailers "Skadoodle" Latham.

Un tas nav tikai CS: GO. Šai spēlei pievienojas arī Fortnite spēlētāji. Arī šeit vairāki Fortnite atbalstoši spēlētāji, tostarp Harisons "psalms" Chang, Pontus "Zyppan" Eek, Jake 'POACH" Brumleve un Aleksandrs "zeek" Zygmunt, ir atstājuši Fortnite par labu Valorant.

Gan gadījuma spēlētājiem, gan profesionāliem spēlētājiem Valorant patīk, jo Riot Games strukturē visu, sākot ar spēles mehāniku, ekonomisko sistēmu un individuālās spēles un komandas darba sajaukumu.

Valoranti esporta turnīri

Labākā lieta Valorant ir lielais skaits turnīros un sacensībās visu gadu. Šīs ir arī labas ziņas derību slēdzējiem, jo viņiem ir tiešsaistes Valorant derību tirgi visu gadu. Interesanti, ka ir gan vīriešu, gan sieviešu sacensības, kas aptver A līmeņa, B līmeņa, C līmeņa un S līmeņa sacensības.

Tātad, uz kurām labākajām Valorant esports sacensībām var likt likmes?

Varonīgi čempioni

Valorant Champions, ko organizē Riot Games, ir prestižākais Valorant turnīrs. 2021. gada Valorant Champions bija atklāšanas turnīrs un piesaistīja $1 000 000 naudas balvu. Šogad pasākumu, visticamāk, rīkos Riot Games.

Aizdedzes sērija

Valorant Ignition sērija sastāv no vairākiem turnīriem; piemēram, Epulze Royal SEA Cup, Rise of Valour, FTW Summer Showdown, GGTech Invitational 2 — LAS, Cyber Games Arena Pacific Open, WePlay! VALORANT Invitational un BLAST Twitch Invitational.

Pirmais streiks

Šis turnīrs bija pirmās lielākās Valorant sacensības. Misija bija kronēt pirmās personas šāvēja reģionālos čempionus. Šī ir arī viena no labākajām Valorant spēlēm, uz kurām var likt likmes.

Iepriekš minētie ir daži no lielākajiem Valorant turnīriem. Citas cienīgas pieminēšanas iespējas ietver Starptautiskā Valor čempionāta arēna, Zotac Cup Valorant, Champions Tour Europe, Rivals Women's Cup, Champions Tour Turkey, Okeania Tour, Valorant Masters Cup un Charge Gaming Valorant Cup.

Drošsirdīgas derību vietnes

Varonīgas derību vietnes kļūst arvien populārākas tagad, kad operatori saprot, cik liela ir šī spēle. Esports bukmeikeri steidz pievienot Valorant ēdienkartei. Diemžēl nē visas esporta derību vietnes ir vērts pārbaudīt. Tātad, kā derību slēdzēji atrod labāko Valorant esports derību lietotni?

Pirmā lieta ir spēlēt licencētā derību vietnē. Pirms reģistrēšanās pārbaudiet, vai vietnei ir derīga licence. Pēc tam pievērsiet uzmanību Valorant derību tirgu pieejamībai. Dažās vietnēs ir daudz tirgu visa gada garumā, savukārt citās tiek aplūkoti tikai daži augstākā līmeņa pasākumi. Vēl viens apsvērums ir banku iespējas.

Spēlētājiem ir jāpārliecinās, ka ir pieejams depozīts un izņemšanas metodes, kā arī valūtas tiem dod priekšroku. Ir vērts pārbaudīt arī drosmīgās prēmijas. Tāpat kā citās e-sporta spēlēs, bukmeikeri piedāvā daudz akciju un bonusu, ko derību veicēji var pieprasīt.

Tiem, kuri nav pārliecināti, kuras ir labākās Valorant esports derību vietnes, kurām pievienoties, Valorant derību eksperti ir paveikuši visu iespējamo. Viņi iesaka Betwinner, 22BET, Betsson, William Hill, Leo Vegas 10Bet un ComeOn.

Labākās Valorant komandas

Valorant neapšaubāmi būs liels. Videospēle, kas organizē CS: GO un Fortnite krišanu, piesaista pat lielās esporta komandas. Vairākas labākās esporta komandas jau ir pievienojušās Valorant esporta skatuvei. Tagad ir svarīgi zināt labākās komandas, uz kurām likt likmes. Zemāk jūs varat atrast lielākās komandas.

Acend

Noteikti Valorant labākā komanda ir lielākā turnīra Valorant čempioni uzvarētāja. Labākā komanda Valorant ir Acend, Eiropas esporta apģērbs. Lai gan komandai bija ne pārāk labs gads citos 2021. gada pasākumos, viņi visus pārsteidza, uzvarot Valorant Champions 2021, izslēdzot tādas komandas kā Team Secret, Team Liquid un Gambit Esports. Iespējams, Acend paplašinās savu dominējošo stāvokli 2022. gadā.

Gambit Esports

Agrāk pazīstams kā Gambit Gaming, Gambit Esports ir otrs labākais Valorant klans. Krievijas esporta komanda ir bijusi dominējoša visu gadu un labi uzrādījusi Valorant Champions 2021. Gambit izsita X10 CRIT un KRU Esports, bet finālā zaudēja Acend. Gaidiet, ka 2022. gadā Gambit kļūs spēcīgāks.

Citas labas komandas, uz kurām var likt likmes, ir Team Secret, Cloud9 Blue, Fnatic, KRU Esports, Team Liquid, Sentinels, 100 Thieves, G2 Esports, Team Vitality, TENSTAR, LDN UTD un BIG.

Valorant derību plusi un mīnusi

Tāpat kā abām monētas pusēm, Valorant esports derībām ir priekšrocības un trūkumi. Tālāk ir norādītas šīs spēles derību labās un sliktās puses.

Pros

 • Derību vietņu pieejamība: lai gan sākotnēji bija ļoti maz e-sporta derību bukmeikeru ar Valorant derībām, šodien ir daudz Valorant derību vietņu.
 • Likmes ir jautras: Valorant faniem likmes uz viņu iecienītākajām komandām var pievienot adrenalīnu, skatoties tiešraides.
 • Valorant derību bonusi: Bukmeikeri piedāvā fantastiskus bonusus e-sporta derību cienītājiem, tostarp Valorant derību veicējiem.
 • Daudz turnīru: tagad, kad šī spēle ir e-sporta graujošais spēks, tā lepojas ar daudziem turnīriem. Derību slēdzēji var būt pārliecināti, ka Valorant tirgi būs visu gadu.

Mīnusi

 • Trūkst atbilstošu datu: daudziem zema līmeņa notikumiem var būt grūti atrast svarīgus datus, piemēram, komandas formu, h2h un tā tālāk.
 • Valorant likmes rada atkarību: Valorant likmes var izraisīt atkarību, tāpat kā spēlējot pašu spēli. Spēlētājiem ir jāspēlē atbildīgi, lai būtu drošībā.

Valorant derību izredzes

Pirms iesaistīties Valorant derībās, spēlētājiem ir jāsaprot, kā darbojas koeficienti. Labā lieta ir tā, ka Valorant izredzes darbojas tāpat kā izredzes par citas esporta spēles uz derību skatuves. Būtībā ir trīs izredžu formāti.

 1. Decimāldaļas izredzes: Šis ir vispopulārākais Valorant koeficientu formāts, kas pazīstams arī kā Eiropas koeficients. Lai aprēķinātu laimestu, reiziniet decimāldaļas koeficientu ar likmi
 2. Daļējas izredzes: Šis ir vecākais koeficientu formāts, kas pazīstams arī kā Lielbritānijas vai Apvienotās Karalistes koeficients. Kā norāda nosaukums, tas ir attēlots daļdaļās; ir skaitītājs un saucējs. Dažām Valorant derību vietnēm ir daļējas izredzes. Skaitītājs (pa kreisi) norāda, cik daudz laimēts, savukārt saucējs (pa labi) ir likme
 3. Naudas līnija: Zināms arī kā amerikāņu izredzes, šeit izredzes tiek attēlotas kā negatīvas (izlases) vai pozitīvas (nepietiekamas). Mīļākie koeficienti (-) norāda summu, kas jāliek, lai laimētu 100 USD. Nederīgie koeficienti (+) parāda laimēto summu par katru $100 likmi. Spēlētāji atgūst savu likmi.

Dažām vietnēm būs tikai viens no šiem izredžu formātiem, taču labākā esport derību vietne sniedz spēlētājiem iespēju izvēlēties izmantot vēlamo koeficientu formātu.

Padomi un triki

Ir daži padomi, kas var palīdzēt spēlētājiem pieņemt labākus lēmumus par likmēm Valorant.

 1. Vispirms noteikti sekojiet līdzi Valorant sacensībām, lai zinātu to norises laiku, spēļu formātus un dalībnieku komandas. Ir svarīgi arī saprast labākās komandas, uz kurām likt likmes.
 2. Otrkārt, pārbaudiet, ko saka Valorant esport derību eksperti. Lai gan šādas Varoranta prognozes var nebūt 100%, tās var ievērojami palīdzēt.
 3. Visbeidzot, esiet ieinteresēts izredzes. Jo lielāka iespēja, jo mazāka iespējamība un otrādi. Bukmeikeri padziļināti analizē komandas, tāpēc vairumā gadījumu viņiem vienmēr ir taisnība ar izredzēm.
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSports
About

Jun-ho Kim, Dienvidkorejas dinamiskais Esports maestro, ir EsportRanker zināšanu bāka. Apvienojot analītisko veiklību ar iedzimtu mīlestību pret spēlēm, Jun-ho atklāj tiešsaistes sacensību sarežģīto gobelēnu, nodrošinot spēlētājiem informāciju un iedvesmu.

Send email
More posts by Jun-ho Kim