Populārākās derību vietnes Fortnite 2024

Fortnite šobrīd ir viena no populārākajām tiešsaistes videospēlēm. Ar aptuveni 350 miljoniem reģistrētu spēlētāju un vairāk nekā 10 miljoniem reģistrētu katru dienu, Epic Games izveidotā spēle ir īsts hits šajā nozarē. Šī popularitāte ir paplašinājusies arī derību nozarē. Daudzu e-sporta derību vietņu nosaukumos tas ir atrodams. Tomēr joprojām ir jautājumi par to, vai Fortnite būtu jāiekļauj eSporta spēļu sarakstā.

Šajā rakstā spēle tiks detalizēti izpētīta. Raksta mērķis ir piedāvāt vairāk mehānikas cilvēkiem, kuri plāno likt likmes uz Fortnite. Ir arī daudz, ko var gūt populārā esporta spēlētāji. Fortnite pirmo reizi izlaida Epic Games 2017. gadā. Tas notika pēc virknes aizkavēšanās, ko galvenokārt izraisīja nepieciešamība ieviest jauninājumus iepriekšējās Epic spēlēs. Spēle tika izlaista kā priekšlaicīgas piekļuves maksas nosaukums. Plāns bija 2019. gadā padarīt to par brīvu spēlēšanu. Fortnite ir pieejams trīs versijās: Save the World, Battle Royale un Creative.

Populārākās derību vietnes Fortnite 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Fortnite versijas

Fortnite: glābiet pasauli

Tas bija pirmais izdotais nosaukums. Tā ir hibrīda torņu aizsardzības šāvēja izdzīvošanas spēle, kurā var piedalīties līdz četriem spēlētājiem. Misija ir cīnīties pret radībām, kas izskatās kā zombiji, lai aizstāvētu spēlētāju teritoriju un objektus. Spēlētāji var būvēt nocietinājumus un izmantot slazdus, lai pārspētu šīs radības.

Fortnite: Battle Royale

Tas tika izlaists arī 2017. gadā. Aptuveni izdevuma Save the World izlaišanas laikā arī Player Unknown Battlegrounds kļuva plaši populārs spēļu aprindās. Epic ātri pārcēlās uz Battle Royale režīmu savā iepriekšējā spēlē.

Šajā režīmā līdz 100 spēlētājiem cīnās, līdz paliek tikai viens uzvarētājs. Kad tā tika izlaista kā bezmaksas spēle 2017. gada septembrī, divu nedēļu laikā vairāk nekā 10 miljoni spēlētāju izmantoja Battle Royale. Tas joprojām ir Fortnite veiksmīgākais modelis. Šo režīmu Fortnite spēlē arī miljoniem spēlētāju.

Fortnite: radošs

Tika izlaists 2018. gada decembrī. Šis režīms sniedza spēlētājiem vēl lielāku brīvību. Viņi var izveidot savas kaujas arēnas un pasaules. Savās privātajās salās spēlētāji var satikt draugus un piedalīties sacensībās, piemēram, sacīkstēs. Tā sākās kā iegādāta spēle, pirms pāriet uz bezmaksas spēli.

Save the World tiek atbalstīta operētājsistēmās macOS, Windows, Xbox One un PlayStation 4. Battle Royale un Save the World tiek atbalstītas visās šajās ierīcēs, kā arī Android, iOS un Nintendo Switch.

Likmes par Fortnite

Kā populārākais sporta veids, Fortnite ir pieejams daudzu esport derību vietņu katalogos. Tāpēc pirmais solis ir atrast sev piemērotu derību vietni. Piemērotību nosaka pieejamība jūsu valstī, derību tirgi un sacensības, koeficienti un darījumu izmaksas, kā arī citi faktori. Daži spēlētāji kā piemērotības faktoru uzskata arī tiešsaistes esporta derību lietotnes pieejamību.

Jūsu likmes tiks noteiktas atkarībā no režīma, uz kuru veicat likmes. Populārākais derību režīms ir Battle Royale. Tas ir populārs, jo ir lielāka neparedzamība un daudzi cilvēki, kas tajā piedalās. Skaitļu dēļ tas tiek piedāvāts daudzās derību namās, un tam bieži ir labākas Fortnite izredzes. Jums arī vajadzētu to darīt!

Spēlētāju atlase

Pēc tam gudri izvēlieties savus spēlētājus. Vienkāršākā likme ir 1x2, kur jūs izvēlaties tiešo uzvarētāju.

Spēlētāju atlase notiek, izprotot izredzes. Likmes izplatība parāda, kuram spēlētājam ir labākas prasmes. Ja spēlētājiem A un B ir attiecīgi -1,5 (+130) un +1,5 (-158), tas nozīmē, ka pirmais spēlētājs ir prasmīgāks.

Tagad likme uz pirmo spēlētāju (labākā no trim) nozīmē, ka viņam ir jāuzvar vismaz divas spēles, lai jūsu likme uzvarētu. Likmes uz otro spēlētāju nozīmē, ka viņam ir jāuzvar vai jāzaudē ar mazāk nekā 1,5 kartēm. Otrā spēlētāja izplatība tehniski dod spēlētājam brīvību zaudēt divus mačus, un jūsu likme joprojām uzvar.

Citas populāras likmes ir likmes uz kartes ilgumu, iznīcināto torņu kopējais skaits, pirmās/otrās kartes uzvarētājs, kopējais raunds un raunda handikaps. Jums vajadzētu pāriet uz sarežģītākām likmēm, jo labāk izprotat spēles un spēlētājus.

Kāpēc Fortnite ir populāra?

Ja 300 miljoniem cilvēku patīk spēle, tai ir jābūt kaut kam īpašam. Parasti tās nav pat sarežģītas lietas. Vienkāršas lietas, piemēram, grafika un mobilais atbalsts, var ievērojami popularizēt spēli. Tātad, kas ir īpašs Fortnite?

Vairāki izdevumi/režīmi

Trīs spēles režīmi sniedz spēlētājiem ar dažādām gaumēm daudzveidīgu izvēli. Protams, cilvēkiem patīk izvēles iespējas. Ja vēlaties iegūt savu īpašo salu un pilnīgu brīvību, Creative ir jums piemērots režīms. Nogalināt sāncenšus, līdz esat pēdējais?

Spēlējiet Battle Royale. Glābiet pasauli ir lieliski piemērotas komandām, kuras vēlas darīt labu, likvidējot zombijus.
Dažiem cilvēkiem patīk laiku pa laikam pārslēgties starp dažādiem režīmiem. Tas darbojas labi, lai spēle nekļūtu vienmuļa.

Atbalstīts dažādās ierīcēs

Ļoti spēcīgs punkts, kad runa ir par mūsdienu spēlēm. Mūsdienās lielākā daļa cilvēku piekļūst internetam, izmantojot mobilās ierīces. Arī attālinātais darbs iegūst arvien lielāku popularitāti, kas nozīmē, ka cilvēki daudz pārvietojas. Šie cilvēki vēlas piekļūt savām iecienītākajām spēlēm no jebkuras vietas un jebkurās ierīcēs, ko viņi paņem līdzi.

Fortnite šajā jomā ir darbojies lieliski. Tās sākotnējā versija atbalsta četras operētājsistēmas. Divi nākamie režīmi pievienoja vēl divus un nesen tika palaisti Xbox Series X/S un PlayStation 5 konsolēm.

Regulāras sacensības

Fortnite entuziasti visā pasaulē rīko regulāras sacensības. Šīs turnīros vairumā gadījumu tiek turēti tiešsaistē. Tas ļauj spēlētājiem spēlēt no aptuveni jebkuras vietas pasaulē. Dažiem no šiem konkursiem ir arī labas naudas balvas.

Tā kā esports visā pasaulē kļūst par galveno virzienu, šīs sacensības rada labu augsni Fortnite uzplaukumam. Spēle ir attīstījusies, neskatoties uz dažu aprindu argumentiem, ka tā nav esports. Dažiem šķiet, ka ir daudz paužu, piemēram, slēpjoties, atņem "sportisko" aspektu. Tomēr tas atkal un atkal ir izturējis šo kritiku. Tas ir rādītājs, cik aizraujoša tā ir spēle.

Derību iekļaušana

Tāpat kā ar daudziem citiem sporta veidiem, derību slēdzēji interesējas par Fortnite. Virs atrast labākā esporta derību vietne, viņi vēlas zināt, kā norit spēles, uz kurām viņi liek likmes. Nopietniem derību slēdzējiem pirms naudas ievietošanas ir vajadzīgs laiks, lai izpētītu, kā spēlē dažādas komandas un spēlētāji. Tas vien ir nopelnījis Fortnite daudzus sekotājus.

Atjauninājumi un labojumi

Labai spēlei ir jābūt dinamiskai. Fortnite to ir pierādījis, izveidojot trīs spēles režīmus. Battle Royale bija īpaši savlaicīga un gudra reakcija uz konkurenci. Pat šodien varat atskaņot jaunākās Save the World versijas. Epic ir paveicis labu darbu, veicot regulārus atjauninājumus un ātrus kļūdu labojumus katram spēles modelim.

Bezmaksas spēle un agrīna piekļuve

Agrīnās piekļuves izlaišana ir labs triks cilvēku iesaistīšanai spēlē, taču, lai viņus paturētu, ir nepieciešams vairāk nekā tas. Epic ir lieliski izmantojis abas kartes. Daudzi cilvēki pievienojās Save the World, lai izmantotu agrīnās piekļuves iespēju. Daži palika pat tad, kad tas kļuva par premium. Pēc tam Epic piedāvāja savu jaunāko režīmu kā bezmaksas spēli. Tas ir stimuls cilvēkiem, kuri nav pievienojušies spēlei, un balva tiem, kas palikuši uzticīgi iepriekšējiem režīmiem.

Vai ir kāds Fortnite turnīrs?

Jā, ir a Fortnite Pasaules kauss, un daudz aizraujošu lietu ap to.

Kas ir Fortnite Pasaules kauss?

Šis ir ikgadējs notikums, ko Epic iepazīstināja pēc Fortnite trešās versijas izlaišanas. Atklāšanas turnīrs norisinājās no 2019. gada 26. jūlija līdz 28. jūlijam. Tas notika Arthur Ashe stadionā 23, 771, Ņujorkā, kas ir lielākais tenisa stadions pasaulē. Pasaules kauss pulcēja solo spēlētājus un komandas dažādās kategorijās, proti:

 • Solos (28. jūlijs): 3 miljonu dolāru naudas balva uzvarētājam, 50 000 USD katram dalībniekam. Uzvarējis Kails Gīrsdorfs, 16 gadus vecs amerikānis, izmantojot tiešsaistes segvārdu Bugha.
 • Duos (27. jūlijs): $ 3 miljoni uzvarētājam, $ 100 000 dalība katram duetam. Emil Bergquist Pedersen jeb Nyhrox un David 'Aqua' Wang dalīja galveno balvu.
 • Radošais kauss: 3 miljonu dolāru balvu fonds uzvarētājiem. Uzvarēja Faze Cizzorz vadītā "Fish Fam"
 • Pro-Am (26. jūlijs): 1 miljons ASV dolāru uzvarētājiem, lai dotos uz viņu izvēlētu labdarības organizāciju. 3 miljonu dolāru fonds pārējai daļai, arī izvēlētajām labdarības organizācijām. Uzvarēja Airwaks (Streamer) un RL Grime (mūzikas producents).

Kvalifikācija

Notika kvalifikācijas process, kurā tika izvēlēti aptuveni 200 spēlētāji/komandas, kas piedalīsies pasaules čempionātā. Lai kvalificētos, spēlētāji un komandas spēlēja pret citiem savā tiešsaistes reģionā. Katru nedēļu noteiktas zonas solo spēlētāji un duetu komandas aizvadīja līdz desmit mačiem ar pretiniekiem savā kategorijā. Pasākumi notika tiešsaistē, un tika atlasītas aptuveni 3000 komandas/spēlētāju ar augstākajiem punktiem.

Pēc tam 3000 piedalījās svētdienas pasākumā, kurā 20 labākās komandas/spēlētāji kvalificējās Pasaules kausam. Kvalifikācijas procesā visā pasaulē piedalījās vairāk nekā 40 miljoni dalībnieku.
Fortnite Creative Cup bija līdzīgs kvalifikācijas process. Tomēr tas tika darīts piecos divu nedēļu periodos no 2019. gada aprīļa līdz jūnijam.

Spēlētāji katru aktīvo nedēļu piedalījās radošā izaicinājumā. Pēc tam pabeigtais izaicinājums tika iesniegts Epic, kurš savukārt izmantoja tiesnešu kolēģiju, lai izvēlētos trīs labākos Pasaules kausa izcīņai. Katra kvalifikācija nopelnīja 5000 USD.

Pro-Am komandas tika atlasītas pēc episkā. Katrā komandā bija straumētājs (pro) un slavenība (am).

Pasaules kauss

Pasaules kausa izcīņā dueti un solo kategorijas aizvadīja pa sešiem mačiem. Pārējās kategorijas katra aizvadīja piecus mačus/pasākumus.

Otrajam Fortnite Pasaules kausa izcīņai bija paredzēts sekot 2020. gada aprīlī. Tomēr tas tika atcelts, jo pasaule pēc koronavīrusa uzliesmojuma nonāca stingrā bloķēšanā. Tā paša iemesla dēļ neizdevās arī 2021. gada izdevums. Tomēr Epic turpina rīkot dažādas Fortnite sacensības tiešsaistē.

Fortnite Pasaules kausa derības

Varat veikt likmes gan uz pasaules kausu, gan kvalifikācijas notikumiem. Tas lielā mērā ir atkarīgs no jūsu bukmeikeru. Daži bukmeikeri aptver visus notikumus, savukārt citi piedāvā izredzes tikai atsevišķām Fortnite esports spēlēm. Lai gan derības pasaules čempionātā ir visizplatītākā prakse, derības uz kvalifikācijas spēlēm sniedz jums lielas priekšrocības. Tā piedāvā iespēju iepazīties ar dažādu kategoriju komandām un spēlētājiem. Tādā veidā jūs iegūstat zināšanas par to, kā veikt likmes spēļu virsotnē.

Veicot likmes uz kvalifikāciju, ir svarīgi veikt nelielas likmes. Lielais spēlētāju skaits, kas cenšas iegūt slotu, nozīmē, ka pat pārsvarā amatieru spēlētāji paši ir priekšā. Izmantojiet šo līmeni tikai dalībnieku iepazīšanai.
Par laimi, starp labākajiem spēlētājiem mēdz būt konsekvence. Piemēram, Airwaks un Grime kopā ir uzvarējuši vairāk nekā vienā Fortnite konkursā.

Likmes par Fortnite pie pakalpojumu sniedzējiem

Kā minēts iepriekš, ir vairāki faktori, kas jums palīdzēs, kad derību pakalpojumu sniedzēja izvēle derēt ar. Likmes uz e-sportu joprojām ir salīdzinoši jauns. Līdz ar to tas vēl nav sasniedzis dažus sporta totalizatorus. Taču skaits jau ir pietiekami liels, lai jūs būtu izlutināts ar izvēli.

Papildus iepriekš minētajiem faktoriem jums vajadzētu apskatīt arī to, kā sporta totalizators parāda to izredzes. Vienmēr spēlējiet ar izredzēm, kuras jūs saprotat. Vairāk par izredžu veidiem ir apskatīts nedaudz zemāk.

Pirms derību veikšanas jums vajadzētu arī izpētīt. Daži padomi par labākajām Fortnite komandām ir apspriesti nākamajā sadaļā.

Tomēr derības uz e-sportu nedrīkst būt grūti. Tas ir gandrīz tāds pats kā jebkura cita veida sporta derības. Daži bukmeikeri tagad savos tirgos iekļauj spēles derības. Drīzumā, iespējams, būs virtuālās spēles, kā tas ir noticis ar parastajiem sporta veidiem. Turpiniet lasīt šeit, lai uzzinātu par atjauninājumiem un meklētu derību vietnes, kas pievieno jaunus Fortnite tirgus. Atcerieties arī izmantot daudzos piedāvājumus, ko piedāvā derību vietnes, kas vēlas popularizēt esporta derības.

Daži no vadošajiem kazino, kurus jums vajadzētu apmeklēt, bieži ietver 888Betting, BetWinner, BetMaster, 22Bet, MegaPari un 1Xslots.

Ievērojamas Fortnite komandas

Gandrīz četru gadu pastāvēšanas laikā daudzi spēlētāji ir centušies kļūt par Fortnite profesionāli gan kā solo un komandas. Lielākā daļa no viņiem ir konsekventi, kad viņi tiek uz augšu, un bieži vien ir drošas likmes, kad viņi spēlē.

Šo spēlētāju pazīšana uzlabo jūsu izredzes veikt saprātīgas likmes lielāko sacensību laikā. Tomēr vienmēr jāatceras, ka profesionāļi saskaras ar profesionāļiem, un derības joprojām ir absolūtas nejaušības spēle. Šeit ir daži no labākajiem spēlē:

Bugha

Pirmā pieminēšana tiek piešķirta atklāšanas Fortnite Pasaules kausa solo kategorijas uzvarētājam. Pašlaik 18 gadus vecais amerikāņu jaunietis paņēma mājās visu 3 miljonu dolāru balvu un joprojām ir čempions. Turnīrā viņam bija 59 punkti, kur otrā vieta bija 33.

Viņš ir piedalījies vairākās sacensībās, strādājot komandā No Clout, kā arī sava pašreizējā Sentinel e-sporta ietvaros. Viņš ir tik labs, ka Epic, Fortnite izstrādātāji, 2021. gada jūlijā viņam iedeva tādu spēli, kas izskatās kā viņš. Kā jūs varētu nojaust, viņš spēlē Battle Royale!

Sentinels

Bugha nav tikai Sentinels lielais vārds. Komandā ir spēlētāji, kuriem kopš komandas izveidošanas 2018. gadā ir trīs galvenie tituli. Īsā laikā, kamēr viņi spēlē, viņi ir uzvarējuši Pasaules kausā un Pro-Am. Viņus vada Dilans Sprūzs "Daequan", un tajā ir tādi spēlētāji kā Tailers Blevins "Ninja", Deniss Leprē "Cloak" un Džeikobs "Knapmans"

Komandas noslēpums

Komandas noslēpums ir Eiropas Fortnite gigants, kura galvenā mītne atrodas Berlīnē, Vācijā. Interesanti, ka tas ir vecāks par pašu Fortnite, kas tika izveidots 2015. gadā. To vada Maksims Koškins 'Maxaxi' un Viktors Trifonovs 'Vitrus Pro'. Viņi ir guvuši stabilu progresu Fortnite sacensībās, pakāpjoties no 21. uz sesto vietu las Polaris LAN Pro Series. Šī ir daudzsološa komanda, kurai vajadzētu sekot līdzi ikvienam derību slēdzējam.

Faze klans

Šī ir viena no skatītākajām Fortnite komandām ar 800 miljoniem vairāk skatījumu viņu YouTube videoklipos. Pro spēlētāju Cloak, Team Captain un FaZe dibinātajai komandai ir interesants talants. Ninja, Dakotaz un CouRage ir daļa no šī staļļa.

Mākonis deviņi

Mākonis deviņi ir populāra un veiksmīga ASV Fortnite komanda. Viņi ir bijuši lieliski Twitch un ir vieni no agrākajiem konkurentiem Fortnite turnīros. Komanda, ko veido Camachokiee, Brendons Alvarads 'Patito', Tailers Blevins 'Ninja', Timotijs Millers 'Bizzle' un TSM_Mīts ir uzvarējis 87% no Fortnite konkursiem, kuros viņi ir piedalījušies.

Plusi un mīnusi

Apskatot, kāpēc Fortnite ir tik populārs, šai sadaļai vajadzētu būt tikai apspriestā kopsavilkumam - plus ļoti maz papildinājumu. Un trūkumu pieminēšana (kuru ir pārsteidzoši maz).

Pros

 • Daudzveidība - spēles sniedz spēlētājiem trīs režīmus, no kuriem izvēlēties
 • Regulāri atjauninājumi — spēlētāju bažas tiek uzklausītas un laicīgi reaģētas, kā arī jauki papildinājumi
 • Vairākas sacensības - Ir sacensības, kurās spēlētāji var nopelnīt reālu naudu. Epic dažus no tiem turpināja turēt tiešsaistē pat bloķēšanas periodā.
 • Saderība — Fortnite spēles ir pieejamas vairākās ierīcēs un operētājsistēmās. Viņi ir sekojuši līdzi jaunākajiem izlaidumiem, piemēram, PlayStation 5.
 • Bezmaksas spēlēšana — spēles radošais režīms ir pieejams bez maksas un piedāvā spēlētājiem lielu radošo brīvību

Mīnusi

 • Sākotnējais Fortnite režīms nav saderīgs ar dažām operētājsistēmām, piemēram, Android un iOS
 • Fortnite: Battle Royale ir aizēnojis citus režīmus. Rezultātā šķiet, ka Epic tam pievērš lielāku uzmanību nekā citiem režīmiem, tādējādi radot neizdevīgu attieksmi pret tiem, kas dod priekšroku šiem režīmiem
 • Dažos režīmos spēlētājiem ir jātērē nauda, lai spēlētu

Fortnite derību izredžu izpratne

Derību koeficienti dažādās valstīs tiek pasniegtas atšķirīgi. Ieteicams veikt likmes, izmantojot likmes, kuras tiek izmantotas jūsu valstī vai kuras jūs labi saprotat. Izredzes parādās trīs galvenajos veidos

American Odds

Pazīstamas arī kā naudas līnijas izredzes, šīs izredzes parādās kā parastie skaitļi ar + un - zīmēm pirms tiem. Mīnusa zīmes tiek dotas spēlētājiem/komandām, kurām ir lielāka iespēja uzvarēt. Piemēram, komanda ar koeficientu -100 ir favorīte, bet +100 ir mazāka.

Daļējās izredzes

Zināms arī kā britu vai tradicionālie koeficienti. Daļas pirmā daļa ir jūsu laimesta summa pret ieguldīto naudu, kas ir otrā daļa. Pasūtījumi 10/1 nozīmē, ka jūs laimēsiet 10 USD, ja izliksit 1 USD.

Decimāldaļas

Eiropā populārie koeficienti tiek saukti arī par digitālajiem, Eiropas vai kontinentālajiem koeficientiem. Tos ir viegli saprast, jo jūs vienkārši reiziniet koeficientu ar savu likmi, lai iegūtu galīgo summu, ko saņemat, ja jūsu likme uzvar. Ja jūs uzliekat 5 $ ar koeficientu 2,00, uzvaras gadījumā saņemsiet $10, ieskaitot savu likmi.

Jums ir jāsaprot arī tādas izredzes kā stacked un akumulator likmes. Tie ir jaunums esportā un Fortnite derībās, taču drīzumā tie būs populāri daudzos derību namos.

Fortnite derību padomi un triki

Likmes uz Fortnite esport īpaši neatšķiras no derības uz citiem sporta veidiem. Tāpēc ir negodīgi teikt, ka pastāv stabila derību stratēģija, kas var nodrošināt jums uzvaru. Tas ir nejaušības jautājums. Par laimi, atšķirībā no citiem sporta veidiem, Fortnite parasti ir sacensības līdz sešām spēlēm, tāpēc jums ir vairāk iespēju.

1. padoms: vienmēr ievērojiet tendences

Sešu spēļu konkurencē, iespējams, vēlēsities izvairīties no pirmās vienas vai divām spēlēm. Dominējošie spēlētāji drīz izveido tendenci un turpina uzvarēt pēdējās kārtās. Šajās kārtās ir vieglāk izdarīt pareizus minējumus.

2. padoms. Izvēlieties konkrētus tirgus

Nedariet likmes visur; ir viens vai daži tirgi un specializējas tajos. Jūs varat, piemēram, specializēties uz likmēm uz tiešo uzvarētāju un likmju kārtu ilgumu. Tas padara jūs konsekventu jūsu pētījumos, kur jūs precīzāk redzat tendences.

3. padoms: sekojiet līdzi sacensībām

Mēdz teikt, ka īstie fani neliek gudrākās likmes. Tomēr, lai uzvarētu, ir vajadzīgs zināms darbs. Ir sacensību kalendārs un faktiski novērojiet komandas, kad tās spēlē.

Visbeidzot, jums ir jāievēro regulārie derību ieteikumi, kas attiecas uz visiem sporta veidiem. Nedariet derības emocionāli. Ir noteikts budžets. Spēlējiet prieka pēc, nevis lai nopelnītu.

Padariet Fortnite derības par kaut ko tādu, kas jums patiks un kas liks jums iemīlēt spēli (vairāk).

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSports
About

Džans Vejs, kurš Esports arēnā labāk pazīstams kā "DragonMaster", ir iekarojis nišu kā domu līderis tiešsaistes kazino un Esports krustcelēs. Ar nekļūdīgu tendenču instinktu apvienojumā ar rūpīgu uzmanību detaļām viņš ir gan stratēģis, gan šīs jomas sapņotājs.

Send email
More posts by Zhang Wei

Jaunākās ziņas

Aizraujoši krustojumi un pasākumi, lai uzlabotu Palworld pieredzi
2024-02-16

Aizraujoši krustojumi un pasākumi, lai uzlabotu Palworld pieredzi

Tā kā Palworld globāli dominē videospēļu industrijā, fani ir sajūsmā par to, kāda būs šīs radības tverošās gatavošanas un izdzīvošanas spēles nākotne. Šajā rakstā mēs izpētīsim dažas jautras iespējas krosoveriem un pasākumiem, kas varētu notikt Palworld.