Populārākās derību vietnes League of Legends 2024

League of Legends (LoL) ir kļuvusi par vienu no populārākajām spēlēm spēļu vēsturē, un miljoniem cilvēku katru dienu spēlē stundām ilgi. Tā ir vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēna (MOBA), ko Riot Games izlaida 2009. gadā. Pirms četriem gadiem tā tika integrēta kā eSports Pasaules kiberspēļu programmā.

Spēle apvieno ātru darbību un stratēģiju, ko jūs, iespējams, neatradīsit nekur citur. Līdzās tam ir virkne citu funkciju, kas padara to par vienreizēju daudziem spēlētājiem. Citi jautri spēles elementi ietver iespēju pievienoties atpūtas telpai un skatīties straumējamo saturu, piemēram, filmas un pārraides spēles laikā. LoL faktiski tiek uzskatīts par populārāko MOBA pasaulē.

Populārākās derību vietnes League of Legends 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

League of Legends derības 2024 : viss, kas jums jāzina

leģendu Līga, vai LoL, kā tas tiek saīsināts, ir vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēnas videospēle, ko publicēja Nemiernieku spēles. Tā tika oficiāli izlaista 2009. gada 27. oktobrī. Spēli spēlē vai nu kā viens spēlētājs (solo), vai ar divām komandām pa pieciem spēlētājiem katrā.

Spēles pamatā ir nepārtraukta tiešsaistes cīņa starp divām piecu spēlētāju komandām, spēlētājiem sākot no "iesācējiem" un kļūstot par pilntiesīgiem čempioniem, izmantojot pieredzes punktus jeb XP, kā to sauc spēlē.

Spēlētājs iegūst pieredzi, spēles sākumā nogalinot pretinieku komandas minionus, kas apzīmēti kā "gaļa", un pēc tam nogalina spēlētājus. Pieredzes punkti tiek piešķirti spēlētājam, kurš nogalinājis pēdējo. Spēli uzvar komanda, kas nogalina pretinieku komandas ģenerāli.

Svarīgi spēles elementi

League of Legends ir lielākā e-sporta spēles, kas griežas ap zelta, pieredzes un līmeņu uzkrāšanu. Spēle izmanto šos trīs faktorus, lai noteiktu, cik labi jums veicas. Zelts ir visizplatītākais no šiem statistikas datiem, un līmeņi ir otrs visizplatītākais statistikas rādītājs, savukārt pieredze netiek izmantota tik daudz.

Jūsu komandas zelta kopsumma noteiks, cik reizes jūs varat iegādāties preces, savukārt jūsu līmenis noteiks, kādas preces jūs varat iegādāties katrā komandas veikalā.

Zelts tiek nopelnīts, nogalinot monstrus vai minionus, kas atrodas katrā kartes joslā. Pieredzes punktus var nopelnīt, stāvot netālu no saviem džungļiem vai nogalinot ienaidnieka čempionus jebkurā kartes joslā, savukārt līmeņa palielināšana nodrošinās jums pastāvīgus statistikas uzlabojumus, kas saglabāsies pat pēc nāves.

Atrodiet ideālos League of Legends bukmeikeri

Likmes uz League of Legends ir viens no visizplatītākajiem un populārākajiem veidiem, kā izklaidēties esporta derībās. Derību slēdzējiem ir pieejamas daudzas profesionālas līgas, piemēram, LPL, LCS un CBLoL.

Kur meklēt LoL likmes

League of Legends ir populāra spēle, un tādas ir daudzi veidi, kā derēt par šo spēli. Slavenākās LoL derību vietnes ir Betway, Bet365 un Unibet. Šīs vietnes piedāvā izredzes uz visu, sākot no gaidāmās kartes līdz konkrētu spēļu uzvarētājiem.

Taču League of Legends likmes varat atrast arī citās spēļu vietnēs, simtiem no tām. Lasiet tiešsaistes pārskatus par dažādām derību vietnēm, lai uzzinātu, kuras no tām atbilst jūsu vajadzībām.

Likmju veidi League of Legends

Tur ir daudz dažāda veida likmes par League of Legends. Tie ietver visizplatītākās iespējas, piemēram, kurš uzvarēs, kurš mirs pirmais un kurš būs nākamais čempions. Ir arī vairāk nišas likmju ar īpašiem nosacījumiem, piemēram, "kurš būs pēdējais cilvēks, kas mirs" vai "vai jebkurā šīs spēles brīdī būs pūķis"

Kāpēc LoL derības ir tik populāras?

League of Legends vienmēr ir bijusi skatītāju iecienīta kopš tās izlaišanas 2009. gadā. Tā ir viena no populārākajām spēlēm, un nav grūti saprast, kāpēc. Spēlei ir dziļa mācība, harizmātiski tēli un skaisti vizuālie attēli, kas apvienoti ar konkurētspējīgu spēli, kas liek spēlētājiem atgriezties. Nav brīnums, ka tik daudzi cilvēki katru dienu izmēģina savus spēkus šajā milzīgajā titulā.

Varat arī spēlēt The Rift mobilajā tālrunī, kas ir padarījis šo spēli populārāku — jūs varat ņemt spēli līdzi, lai kur jūs dotos. Mobilās esporta derības ir milzīgs visā pasaulē, tāpēc arī daudzas citas spēles ir izveidojušas savu datoru spēļu mobilās versijas.

League of Legends interneta kopiena

League of Legends ir viens no veiksmīgākajiem nosaukumiem eSporta vēsturē ar vairāk nekā 100 miljoniem ikmēneša spēlētāju. Pati spēle laika gaitā ir attīstījusies, taču ir mainījusies arī kopiena, kas aptver šo nosaukumu.

Šīs esporta spēles tiešsaistes kopienā savulaik dominēja tūkstošgades pārstāvji, galvenokārt baltie vīrieši vecumā no 18 līdz 35 gadiem. Laika gaitā tas kļuva par daudzveidīgu spēlētāju bāzi, kurā bija cilvēki no dažādām dzīves jomām un dažādām rasēm.

Mūsdienās cilvēki meklē kaut ko vairāk nekā tikai spēļu spēlēšanu; viņi meklē veidus, kā sazināties ar citiem spēlētājiem. Kad spēlētājs ierodas League of Legends, viņš zina, ka tiks laipni gaidīts kopienā, kas dos viņiem iespēju sacensties un izklaidēties. Tas ne tikai palīdz viņiem sazināties ar citiem, bet arī palīdz viņiem stiprināt savu identitāti.

Spēlē League of Legends tiešsaistē

Lai spēlētu LoL, ierīcē ir jālejupielādē lietotne League of Legends un jāizveido Riot Games konts. Jums būs nepieciešams galddators vai klēpjdators, viedtelevizors vai mobilā ierīce, kas atbalsta lietotni.

Pēc tam vienkārši atveriet lietotni savā ierīcē un galvenajā ekrānā izvēlieties "reģistrēties", lai izveidotu kontu. Ja vēlaties spēlēt kopā ar citiem cilvēkiem, pārliecinieties, vai jūsu interneta savienojums ir pietiekami ātrs vairāku spēlētāju spēlēm.

Lielākie League of Legends spēlētāji, uz kuriem ir vērts likt likmes

The League of Legends ir milzīga vairāku spēlētāju tiešsaistes spēle, kas prasa dažādas prasmes, tostarp stratēģiju, komandas darbu, prasmes un refleksus. Kopš spēles pirmsākumiem superzvaigznes nāk un iet.

Tomēr daži nosaukumi ir šīs spēles sinonīmi. Viens no šīs spēles labākajiem leģendu līgas spēlētājiem ir Lī "Faker" Sang-Hyeok. Viņš ir uzvarējis daudzos konkursos un ir bijis labākais spēlētājs piecus gadus pēc kārtas. Pie citiem labākajiem spēlētājiem pieder:

 • Bjergsens
 • Karsa
 • SMB (pensijā)
 • Perkz
 • TheShy
 • Rookie
 • Rekles
 • Uzi
 • Cepures
 • Vizicsacsi

Kāpēc spēlētājiem patīk spēlēt LoL?

League of Legends ir unikāls piemērs tam, kā dizains attīstās, lai apmierinātu spēlētāju mainīgās vajadzības. Spēle seko līdzi tehnoloģiju sasniegumiem un tirgus tendencēm, vienlaikus saglabājot arvien pieaugošo konkurences ainu. Tas nodrošina ļoti izklaidējošu pieredzi no sākuma līdz beigām.

Vēl viens iemesls, kāpēc spēlētājiem patīk League of Legends, ir tas, ka tā ir vairāku spēlētāju spēle. Šāda veida spēle ļauj spēlētājiem strādāt kopā ar saviem komandas biedriem, lai gūtu panākumus. Tādā veidā viņiem ir daudz ko mācīties vienam no otra un socializēties. Ne visām videospēlēm ir šāda līmeņa sociālais aspekts.

Visbeidzot, spēlētājiem patīk LoL, jo tas ir konkurētspējīgs. Šajā spēlē komandas sacenšas viena pret otru dažādos režīmos. Tā ir stratēģijas spēle, kurā spēlētāji cīnās par uzvaru. Galīgais mērķis ir iznīcināt pretinieku komandas saikni vai bāzi. Jā, jebkuras spēles skaistums slēpjas konkurēšanā.

Viss par League of Legends pasaules čempionātu

Atbilde ir jā. Tas ir pazīstams kā Pasaules čempionāts League of Legends, un tas notiek katru gadu. Pasākumam nav noteikta sākuma datuma un norises vietas, bet parasti tas notiek Eiropā vai Ziemeļamerikā septembrī vai oktobrī. Kopš tā atklāšanas 2011. gadā, komandu skaits, kas piedalās turnīrā, nepārtraukti pieaug.

Pirmajā League of Legends pasaules čempionātā (2011) piedalījās astoņas komandas, savukārt 2012. un 2013. gada izdevumos par kāroto titulu cīnījās attiecīgi 12 un 14 komandas.

Laikā no 2014. līdz 2016. gadam turnīrā kopumā piedalījās 16 komandas. No 2017. līdz 2019. gadam šis skaits pieaugs līdz 24. Tomēr 2020. un 2021. gadā dalībnieku skaits samazinājās par diviem.

Skatītāju skaita ziņā miljoniem fanu visā pasaulē ir noskaņojušies, lai skatītos šo League of Legends pasaules čempionāts. 2018. gadā pasākumu skatījās gandrīz 100 miljoni cilvēku. Tas liecina par to, cik populārs un ievērojams ir čempionāts.

Skatoties uz balvu fondu, tas turnīru padara vēl lielāku. Katra no četrām labākajām komandām saņem savu godīgu daļu no balvas, kas parasti ir ievērojama naudas summa.

Labākās League of Legends komandas

Kopš tā sākuma 2011. gadā čempionātā kopumā ir uzvarējušas astoņas komandas. Tomēr tikai divas komandas titulu pielikušas vairāk nekā vienu reizi. Tie ietver T1, kas ieguva titulu 2013., 2015. un 2016. gadā, un Gen.G, kas pretendēja uz titulu 2014. un 2017. gadā.

Citas komandas, kas ir kronētas par čempionēm, ir Fnatic (2011), DWG KIA (2020), Invictus Gaming (2018), J Team (2012), FunPlus Phoenix (2019) un Edward Gaming (2021).

Likmes uz LoL pasaules čempionātu

League of Legends pasaules čempionāts ir milzīga iespēja cilvēkiem, kuri patīk derības par eSportu. Daudzi cilvēki liek likmes uz savām iecienītākajām komandām, lai uzvarētu. Tas ir pateicoties daudzām eSport derību vietnēm, kas ļauj derību slēdzējiem reģistrēties un veikt likmes.

Šajā turnīrā derību slēdzējiem ir pieejams plašs likmju klāsts, no kuriem izvēlēties, tostarp, kurš uzvarēs turnīrā un atsevišķo spēļu uzvarētājs, cita starpā.

Augstākā reitinga reģioni League of Legends pasaules čempionātā

Dosimies ceļojumā pa atmiņu joslu un apskatīsim valstis vai kontinentus, kas ir uzvarējuši League of Legends pasaules čempionātā. Tajos ietilpst Dienvidkoreja, Ķīna, Ziemeļamerika, Eiropa un Austrumāzija (Honkonga, Taivāna, Makao un Dienvidaustrumāzija).

Līdz šim (no 2021. gada) Dienvidkoreja ir turnīra veiksmīgākā valsts, kas ir ieguvusi prestižo titulu sešas reizes 2013., 2014., 2015., 2016., 2017. un 2020. gadā. Taču tas vēl nav viss, jo komandas. No šīs valsts piecās reizes ir bijuši vicečempioni – 2012., 2015., 2016., 2017. un 2021. gadā.

Ķīna pretendējusi uz titulu trīs reizes — 2018., 2019. un 2021. gadā, un valsts ir ieņēmusi otro vietu trijās sezonās, tostarp 2013., 2014. un 2020. gadā. Eiropa un Austrumāzija par čempioniem ir kronēta pa reizei, savukārt Ziemeļamerika. tituls vēl nav izcīnīts. Tomēr pēdējais ir baudījis labāko četrinieku 2011. gadā (divas komandas) un 2018. gadā (viena komanda).

Likmes uz League of Legends esporta derību vietnēs

Esporta derību vietnes ir lieliskas tiem cilvēkiem, kam patīk likt likmes uz konkurētspējīgām videospēlēm. Izmantojot šīs vietnes, varat veikt likmes par lol komandām, spēlētājiem, notikumiem, spēļu rezultātiem utt. Ir simtiem eSport derību vietņu, kas piedāvā plašu pakalpojumu un funkciju klāstu. Tas nozīmē, ka lol esport bukmeikeru atrašana nav liela problēma.

Tomēr, kā derību slēdzējam, jums ir jāatrod tāds ar visaugstāko servisu un godīgām izredzēm. Ja jums nav ne mazākās nojausmas par tiešsaistes derību platformu, ar kuru jums ir darīšana, labāk nebūtu veikt likmi uz konkrētu spēli, jo dažas vietnes vienkārši atņems jūsu naudu, neko nedodot pretī. Jūs varat tos saukt par krāpniecību!

Veicot League of Legends derības pie jebkura pakalpojumu sniedzēja, iespējams, vēlēsities pārbaudīt, vai vietne:

 • Ir uzticama klientu atbalsta sistēma
 • Ir uzticami maksājumu veidi
 • Tiek regulāri pārbaudīts godīguma labad
 • Izmaksā uzvarētājiem, neieturot viņu naudu bez pamatota iemesla
 • Ir plats eSport spēļu klāsts likt likmes, izņemot League of Legends
 • Ir viegli lietojams

Dažas no labākajām LoL derību vietnēm ir:

 • 1xBet
 • 22Bet
 • Betway
 • MelBet
 • Betsafe
 • Casumo
 • Unibet
 • TonyBet

Sekojiet labākajām League of Legends komandām un precīzi veiciet likmes

Likmes uz League of Legends esports var būt gan jautras, gan ienesīgas. Šīs spēles popularitātei pieaugot, Leģendu līgas azartspēles ir kļuvušas par iecienītu daudziem cilvēkiem. Ir daudz veidu, kā likt likmes, taču katram spēlētājam ir jārīkojas uzmanīgi, lai jebkurā gadījumā nezaudētu savu naudu.

To darot, viņiem pirms likmju izdarīšanas ir jāņem vērā daudzi dažādi faktori, tostarp spēlētāju snieguma vēsture, komandas snieguma informācija un citi faktori, kurus likmes izdarīšanas brīdī ir grūtāk paredzēt ar precizitāti.

Tas nozīmē, ka sekošana labāko League of Legends komandu sniegumam un derības uz šīm komandām var būt viena no labākajām pieejām šajā ziņā.

Jaunākā forma

Lai gan šajā sporta veidā ir komandas ar lielu vēsturi, neļaujiet sevi maldināt, domājot, ka komandas pagātne vienmēr noteiks mača iznākumu. Komanda var būt aizstāvoša čempione, taču tai ir trīs vai četri zaudējumi pēc kārtas konkrētā turnīrā.

Tāpēc pirms derību veikšanas ir vērts pārbaudīt pēdējos laimestus. Komanda var uzvarēt noteiktu spēļu skaitu pēc kārtas, un būtu ļoti vilinoši likt uz tām likmes, taču ne visu komandu pēdējā laikā gūtās uzvaras ir derību vērtas. Tātad, sagaidiet jebko, kad esat izdarījis likmi uz lol esportu.

Pārbaudiet "Head-to-Head" ierakstu

Lai jūsu likme būtu veiksmīga, pirms likmju veikšanas uz LoL maču ir jāapskata savstarpējās attiecības. Viņu forma ir lielisks komandas snieguma rādītājs pret pretinieku un ir ideāls veids, kā noteikt, kura komanda uzvarēs.

Piemēram, ja komanda A ir spēlējusi pret komandu B piecas reizes un ir zaudējusi tikai vienu spēli no piecām, tas nozīmē, ka A komandai ir 80%, kamēr pretiniekam ir izdevies tikai 20%.

Ja abas komandas tiekas League of Legends spēlē, komandai A ir lielākas izredzes uzvarēt nekā komandai B. Taču atkal jums jābūt uzmanīgiem, jo daudz kas var būt mainījies. Šādos gadījumos ir ļoti iespējams sajukums.

Īss ievads par LoL izredzēm

Bukmeikeru izredzes League of Legends spēlē var būt rādītājs, kura komanda uzvarēs. Tomēr daudzi cilvēki neapzinās šo izredžu nozīmi. Protams, neviens bukmeikers spēcīgākai komandai augstumu nedos LoL derību izredzes un otrādi.

Pārbaudot šīs izredzes, jūs varat pārliecināties, ka neliekat likmes akli un netērējat naudu kaut kam, kas jums var nedarboties.

Izpratne par League of Legends derību koeficientiem

Šī ir populāra spēle e-sporta pasaulē. Tā popularitāte vienmēr ir pieaugusi, kā arī profesionālajām komandām šajā spēlē. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka miljoniem cilvēku ir gatavi likt likmes uz šo spēli.

Protams, spēlētāji liek likmes uz dažādām sporta totalizatoriem dažādu iemeslu dēļ, taču, ja meklējat ieskatu par to, kas notiek ar izredzēm, jums jāzina, kuru platformu apskatīt.

Dažādas sporta grāmatas, dažādas izredzes

Pirms dažiem gadiem tas bija iespējams atrast labākos izredzes jebkurā spēlē, kuru vēlējāties savā iecienītākajā esportsbook. Tomēr, ja šobrīd ir tik daudz iespēju, tiešsaistes sporta totalizatora atrašana ar vislabākajām izredzēm var būt sarežģīta, ja nezināt, ko meklēt.

Ir daži faktori, kas nosaka, kurai vietnei ir labākas izredzes nekā citām. Tie ietver iepriekšējo sniegumu un popularitāti derību slēdzēju vidū.

Veiciet savu izpēti tiešsaistē, lai uzzinātu, ko citi derību slēdzēji saka par to, kur atrast labākās League of Legends izredzes. Varat arī apskatīt, teiksim, piecus dažādus sporta totalizatorus, lai uzzinātu, kuram ir vislabākās izredzes. Ņemiet vērā, ka izredzes var mainīties, tādēļ, ja uzskatāt, ka uzskatāt, ka izredzes ir labākās noteiktā laikā, jums nevajadzētu tērēt laiku. Viņi varētu mainīties sekundes daļā, nekļūdieties.

Ievērojamas komandas League of Legends

Daudzi dažādas komandas piedalīties League of Legends, taču tie ir daži no veiksmīgākajiem spēles vēsturē. Tie ietver:

 • Damvons
 • KIA
 • TSM
 • Komandas šķidrums
 • T1 Esports
 • Gen.G
 • Royal Nekad nepadodies
 • Invictus Gaming
 • G2 Esports
 • FunPlus Phoenix
 • Mākonis9

Tātad, ja vēlaties veikt likmes šajā eSportā, varat izmēģināt šos vārdus.

Plusi un mīnusi ar League of Legends

Ar vairāk nekā 100 miljoniem aktīvo spēlētāju, nemaz nerunājot par miljoniem skatītāju un derību veicēju, var droši pieņemt, ka League of Legends nes sev līdzi gan kviešus, gan pelavas. Tā var būt ne tikai karjeras iespēja daudziem spēlētājiem, bet arī ievilina cilvēkus bezatbildīgās derībās, pateicoties tās atkarību izraisošajam raksturam.

Pros

 • Tā ir iespēja ikvienam, kurš vēlas būt konkurētspējīgs spēlētājs un saņemt samaksu par videospēļu spēlēšanu. Ir arī citas iespējas, piemēram, apmācība, atlase un satura veidošana eSport pasākumiem.
 • Spēle piedāvā daudz turnīru, ko spēlēt, skatīties un likt likmes
 • Spēli ir viegli iemācīties un spēlēt, tāpēc tā ir piemērota iesācējiem
 • Ņemot vērā tās popularitāti, League of Legends ir pieejama simtiem spēļu platformu, kas nozīmē, ka nevienam spēlētājam vai derību veicējam nebūs grūti to atrast.
 • Mači ir īsi, kas ļauj cilvēkiem skatīties tos bez garlaicības.
 • Tā ir vairāku spēlētāju videospēle, kas nozīmē, ka tā ļauj uzņemt draugus.

Mīnusi

 • Tas ir ļoti konkurētspējīgs. Daudzi spēlētāji izstājas, jo nespēj izturēt spiedienu, ko rada intensīva spēle.
 • Pirmo reizi spēlētāji var cīnīties ar spēles apguvi. Viņiem var būt nepieciešams zināms laiks, lai tiktu galā ar spēles sarežģītību.

League of Legends derību padomi un triki

Daudzi cilvēki ir ieinteresēti likt likmes uz League of Legends, taču viņi nezina, kā to izdarīt, un tāpēc viņi turpina zaudēt. Ja vēlaties likt likmes uz šo spēli un pārspēt bukmeikeri viņu pašu spēlē (lai gan nav garantijas, ka to darīsit vienmēr), tad šeit ir dažas no vissvarīgākajām lietām, kas jāpatur prātā pirms lol esports likmju veikšanas.

Lieliska lieta, ko darīt, ir atrast esporta derību vietni ar lEsports derības opciju. Tas ir patīkami un aizraujoši gan iesācējiem, gan pieredzējušiem derību slēdzējiem.

Meklējiet tiešsaistes esport bukmeikeri ar vislabākajām izredzēm. Kā paskaidrots iepriekšējā sadaļā, dažādi bukmeikeri nāk ar citiem koeficientiem; kāpēc gan nemeklēt to ar labāko? Tomēr, to darot, jums ir jābūt pārliecinātam, ka esportbet vietne ir īsta. Neaizmirstiet padomāt divreiz, kad darījums ir pārāk labs.

Veiciet rūpīgu spēlējošo komandu analīzi un izvēlieties vienu, kurai ir labas izredzes uzvarēt. Pārbaudiet tādus aspektus kā komandas pēdējā forma, savstarpējos rekordus un to, kuri spēlētāji spēlēs.

Nevajag dzīties pēc zaudējumiem. Ja zaudējat likmi, vislabāk būtu pārtraukt derības, līdz atrodat citu maču, kurā jums ir iespēja. Pieturieties pie sava budžeta!

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSports
About

Jun-ho Kim, Dienvidkorejas dinamiskais Esports maestro, ir EsportRanker zināšanu bāka. Apvienojot analītisko veiklību ar iedzimtu mīlestību pret spēlēm, Jun-ho atklāj tiešsaistes sacensību sarežģīto gobelēnu, nodrošinot spēlētājiem informāciju un iedvesmu.

Send email
More posts by Jun-ho Kim

Jaunākās ziņas

LoL Arena atgriežas: jaunas funkcijas, uzlabota spēle un spēlētāju atsauksmes
2023-11-07

LoL Arena atgriežas: jaunas funkcijas, uzlabota spēle un spēlētāju atsauksmes

Riot Games oficiāli paziņoja par populārā spēļu režīma LoL Arena atgriešanos decembrī ar ielāpu 13.23. Pēc sākotnējiem panākumiem spēlētāji ar nepacietību gaidīja tā atgriešanos, un Riot ir uzklausījis viņu prasības.