Jūsu labākais derību ceļvedis Overwatch 2024

Overwatch ir populāra videospēle, kas tika izlaista 2016. gada 3. maijā. Blizzard Entertainment un Iron Galaxy izstrādāja šo šaušanas spēli. Šo spēli var spēlēt tādās platformās kā PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows un Nintendo Switch. Overwatch eSports ir pirmās personas šāvēja spēle, kas dod vietu vairāku spēlētāju iespējām. Šajā eSporta spēlē spēlētāji tiek sadalīti divās komandās, katrā ir seši spēlētāji.

Pirmkārt, spēlētājiem ir jāizvēlas savi varoņi no liela pulka. Šie varoņi tiek saukti par varoņiem, un tiem ir unikālas spējas. Izaicinājums šeit ir izmantot ierobežoto laiku, lai izpildītu kartē norādītos mērķus. Vienīgā maksa, ar kuru jūs saskarsities spēlē, ir papildu kosmētikas preču iegāde.

Jūsu labākais derību ceļvedis Overwatch 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser
Overwatch derības 2024 : viss, kas jums jāzina

Overwatch derības 2024 : viss, kas jums jāzina

Blizzard Entertainment ir saņēmis vislielāko atzinību par Overwatch izstrādātāju un izdevēju, lai gan daudzi cilvēki ir devuši lielu ieguldījumu spēlē. Overwatch panākumu dizaineri ir Džeremijs Kreigs, Maikls Eliots un Skots Mersers.

Citas ievērojamas pieminēšanas ir komponists Dereks Djūks, savukārt rakstnieki bija Maikls Ču un Alisa Vonga. Ir arī vērts norādīt, ka Maiks Eliots un Džons LeFlērs paveica lielisku darbu programmēšanas nodaļā. Džefs Kaplans, Kriss Metzens un Ārons Kellers arī vadīja šo vairāku spēlētāju spēli.

Šī komanda ir nodrošinājusi šīs spēles turpinājumu, izlaižot Overwatch 2. Tas ir sākotnējās izlaiduma turpinājums. Par to tika paziņots 2019. gadā. Spēle atjaunina sākotnējo projektu ar jauniem varoņiem, uzlabotiem spēles režīmiem un jaunām kartēm. Viņi paziņoja, ka spēle tiks pārdota kā atsevišķs nosaukums, ieskaitot jaunu spēlētāju pret vidi.

Overwatch derības 2024 : viss, kas jums jāzina
Viss par derībām Overwatch esports

Viss par derībām Overwatch esports

Kopš tās izlaišanas spēle ir nopelnījusi dažas prestižas balvas. To skaitā ir Britu akadēmijas spēļu balva vairāku spēlētāju spēlēšanai 2017. gadā, Spēles balva par Gada spēli 2016. gadā, Spēles balva par labāko esporta spēli 2018. gadā, BAFTA spēļu balva par spēli Evolving Game 2018. gadā un Teen Choice Award par izvēles videospēli.

Likmes uz Overwatch ir vienkāršas pat tiem, kuri spēlē pirmo reizi. Vēl labāk, šī spēle ir viegli pieejama, un tai ir tiešo derību tirgi. Vairākas populārākās eSporta derību platformas vāks Overwatch azartspēles. Tomēr galvenās spēles, kuras atradīsit populārās vietnēs, ir Overwatch līgas un Pasaules kausa spēles. Spēlētāji tiek nodrošināti ar pasaules līmeņa derību pakalpojumiem un dāsnām akcijām un bonusiem.

Dažas derību vietnes, kas aptver Overwatch eSports notikumus, ir BetOnline, BetWay, 888 Sport, William Hill, ArcaneBet, Leo Vegas, Betsson, Bwin, Nitrogen un Bet365. Kad esat pieteicies savā derību kontā, jums jāatrod sadaļa eSports, lai atrastu OW. Daži tirgi, ko atradīsit šajā sadaļā, ir spēles uzvarētājs, handikaps un tiešais uzvarētājs.

Spēles uzvarētājs ir vienkāršs tirgus, kurā jūs varat likt likmes uz labākajām komandām, kas uzvarēs. Formulējums dažādās vietnēs var atšķirties un var radīt neskaidrības jauniem spēlētājiem. Dažos gadījumos jūs atradīsit jēdzienu “viens pret vienu”, savukārt citās izmanto terminu “Naudas līnija”, taču visizplatītākais ir termins “spēles uzvarētājs”.

Handikapa gadījumā jūs veicat likmi, vai spēli uzvar tā puse, kurai ir handikapa priekšrocības vai trūkumi. Tomēr šo tirgu nepiedāvā lielākā daļa sporta totalizatoru. Tiešais uzvarētājs ir derību situācija, kurā jūs veicat likmi uz potenciālo uzvarētāju turnīros. Tirgus nekoncentrējas uz atsevišķiem mačiem.

Viss par derībām Overwatch esports
Kāpēc Overwatch ir populāri spēlēt?

Kāpēc Overwatch ir populāri spēlēt?

Pašlaik ir dažādi viedokļi par Overwatch popularitāti. Daži cilvēki uzskata, ka spēle drīz varētu zaudēt savu slavu, savukārt daži prognozē veiksmīgu nākotni. Aktīvo spēlētāju skaita samazināšanās tendence varētu būt iemesls, kāpēc daži cilvēki joprojām ir skeptiski par spēles popularitāti. 2020. gadā šī spēle katru mēnesi piesaistīja aptuveni 10 miljonus. Pateicoties populāriem satura veidotājiem, spēle saņem arī tūkstošiem straumējumu.

Sekotākais Overwatch esporta komandas ir Sanfrancisko Shock, Shanghai Dragons, Dallas Fuel, New York Excelsior, Guangzhou Charge un Dienvidkorejas Seulas dinastija.

Interneta kopiena

OW ir populārs interneta kopienā, katru dienu saņemot daudzas straumes. Slaveni satura veidotāji ir devuši milzīgu ieguldījumu spēles tiešsaistes panākumos. Pēc spēles palaišanas tā saņēma vairāk nekā 2500 straumējumu, un tas ir saglabājies līdz 2020. gadam. Tas liecina, ka spēle joprojām ir populāra straumētāju vidū.

Kāpēc Overwatch ir populāri spēlēt?
Spēlē Overwatch Esports tiešsaistē

Spēlē Overwatch Esports tiešsaistē

Vispopulārākais eSports piedāvā tiešsaistes turnīrus, kas ir pieejami sabiedrībai. Lai piedalītos tiešsaistes Overwatch turnīros, jums ir jāatbilst noteiktām prasībām, kas raksturīgas konkrētiem turnīriem. OW turnīri ir ļoti konkurētspējīgi, jo tie piesaista spēlētājus visā pasaulē, no kuriem lielākā daļa tiek izvēlēti no pasaules labākajiem. Visā pasaulē populāri e-sporta spēlētāji ir JJonak, Gamsu, Sinatraa, Jake, Profit, Neko un Jeff Wilpon.

Iesācējiem šajos tiešsaistes turnīros var piedalīties ikviens, kam ir stabils internets. Overwatch esports spēles var būt ienesīgs karjeras risinājums spēlētājiem, kuri konkurē visaugstākajā līmenī. Jūs varat būt spēļu izstrādātājs, YouTube lietotājs, veidojot saturu vietnē eSports, piedalīties sacensību turnīros vai pievienoties eSporta komandai.

Spēlē Overwatch Esports tiešsaistē
Lielie Overwatch spēlētāji, uz kuriem ir vērts likt likmes

Lielie Overwatch spēlētāji, uz kuriem ir vērts likt likmes

Vairāki eSport spēlētāji visā pasaulē piedalās dažādos pasākumos. Šo sportistu reitings var būt pēc turnīri un līgas uzvarēja un arī nopelnīja naudas balvas. Daži lieli vārdi ietver;

Viltotājs: Šis ir 25 gadus vecs Dienvidkorejas T1 spēlētājs, kurš sacenšas profesionālā League of Legends. Fakers ir spēlējis savā komandā kopš 2013. gada kā vidējās līnijas spēlētājs un tiek uzskatīts par visu laiku labāko League of Legends spēlētāju. Viņš ir arī izteicis interesi spēlēt Overwatch, kur arī viņš būtu lielisks risinājums.

Super: Oficiāli pazīstams kā Metjū De Lisi, šis jaunietis izraisa viļņus OW nozarē. Viņš ir daudzpusīgs un tomēr super ar konkrētiem tēliem. Jāatzīmē, ka Super divreiz ir bijis Overwatch līgas čempions. Viņš ir bijis arī 2. posma uzvarētājs, Pasaules kausa čempions, lomu zvaigzne, maija tuvcīņas turnīra uzvarētājs un vicečempions MVP. Pavisam nesen viņš Overwatch līgas lielajā finālā ieguva 1,5 miljonus dolāru, pārstāvot šīs spēles lielo komandu Sanfrancisko Shock.

Žests: Pieredzējis spēlētājs, kurš ir piedalījies kopš 2017. gada. Viņš ir spēlējis Londonas Spitfire komandā un ir guvis lielas uzvaras, piemēram, Overwatch League sezonas izslēgšanas spēles un APC Premier 2017. gadā. Viņš arī ieguva otro vietu 2020. gada Overwatch līgas lielajā finālā un aizveda mājās. 750 000 USD.

Lielie Overwatch spēlētāji, uz kuriem ir vērts likt likmes
Kāpēc spēlētājiem patīk Overwatch?

Kāpēc spēlētājiem patīk Overwatch?

Spēlētājiem patīk eSports, pateicoties ērtai piekļuvei un spēlēšanas ērtībai. Tas pats attiecas uz Overwatch. Būt profesionālam Overwatch spēlētājam var būt labs karjeras ceļš ar labu ienākumu avotu. Varat arī iegūt labas stipendiju iespējas labākajās koledžās, kurās ir Overwatch komandas.

Koledžas ar OW komandām ietver Maryville University, Akron University, Northwood University un Harrisburg University, kā arī daudzas citas. Dažādām koledžām ir stipendiju programmas dažādos laikos, tāpēc ir labi būt uzmanīgiem.

Iesaistīšanās eSport aktivitātēs ir labvēlīga jūsu veselībai, jo īpaši smadzeņu darbības uzlabošanai.

Kāpēc spēlētājiem patīk Overwatch?
Kā spēlēt Overwatch esports?

Kā spēlēt Overwatch esports?

Overwatch spēlēšana ir diezgan līdzīga citiem eSportiem. Pirmkārt, jums ir jāizvēlas vēlamā spēle. Nākamais solis ir izvēlēties platformu, kas sniegs jums labu spēļu pieredzi.

Izpētiet spēli un visus ar to saistītos aspektus. Varat paļauties uz YouTube pamācībām un Twitch straumēm, lai mācītos no labākajiem. Ja iespējams, varat apsvērt iespēju nolīgt pieredzējušu treneri, lai uzlabotu savas prasmes.

Varat arī apsvērt iespēju iegādāties vai uzlabot spēļu aprīkojumu, lai uzlabotu savu konkurētspēju. Kad esat izpildījis šīs prasības, varat startēt vai pievienoties komandai un piedalīties turnīros.

Overwatch lielākie atbalstītāji

Daudzi cilvēki ir devuši lielu ieguldījumu eSportā. Daži ir palīdzējuši izstrādāt spēles, bet citi ir sākuši komandas un piederējuši tām. Jāatzīmē, ka Overwatch pro spēlētājam arī šodien ir bijusi būtiska ietekme uz spēles stāvokli.

Daži leģendāri komandu īpašnieki ir Džeks Etjēns, kurš nodibināja Cloud9. Ir zināms, ka Cloud9 audzina spēlētājus, un tā spēlētājiem draudzīgās vides dēļ tam ir daži no labākajiem nosaukumiem. Metjū ir vēl viena ļoti atzīta personība e-sporta nozarē, kurai līdzīpašnieks ir 100 zagļi. Viņš ir arī bijušais profesionāls Call of Duty spēlētājs.

Kā spēlēt Overwatch esports?
Viss par Overwatch līgu

Viss par Overwatch līgu

Katru gadu notiek Overwatch Pasaules kauss, ko sauc Overwatch līga. Aiz šī ikgadējā konkursa ir Blizzard Entertainment, kas ir spēles attīstības uzņēmums. Šis starptautiskais pasākums piesaista komandas no visas pasaules. Šis konkurss tika atklāts 2016.

Kopš tā dibināšanas Dienvidkorejai ir bijis visvairāk titulu — 2021. gadā tie ir trīs. 2016. gadā šajā e-sporta pasākumā piedalījās 16 dalībnieki, no kuriem 32 — 2017. gadā, 24 — 2018. gadā un 10 2019. gadā. Šis starptautiskais pasākums ir rīkots Amerikas Savienotajās Valstīs. valstis, Austrālija, Ķīna, Polija, Taizeme un Dienvidkoreja.

Gadu gaitā Overwatch ir sadarbojies ar dažām slavenām apraides platformām, lai uzlabotu savu globālo sasniedzamību. Viens populārs kanāls ir Twitch platforma, kurā ir daudz tiešraides straumēšanas kanālu. Overwatch ir arī sadarbojies ar Disney, lai nodrošinātu, ka tas palielina savu fanu loku visā pasaulē. Izmantotās valodas tiešraides derības raidījumi ir angļu, korejiešu, krievu, franču, japāņu, vācu, ķīniešu un taju valodā, lai apmierinātu dažādu fanu vajadzības.

Turnīram gadu gaitā ir bijuši dažādi formāti. Nesenajā izdevumā tika izmantots priekšsacīkšu posms, lai noteiktu komandas, kas kvalificējas grupu posmiem. Piecām labākajām komandām ir tieša kvalifikācija uz grupu turnīru.

Viss par Overwatch līgu
Kas ir eSporta Pasaules kauss?

Kas ir eSporta Pasaules kauss?

Pasaules kauss e-sportā ir a profesionālajā konkursā kas ietver elektronikas sportu. Tā kā šis sporta veids ir globāls turnīrs, tas piesaista augstākā ranga komandas visā pasaulē, līdz ar to tam ir milzīga fanu bāze. Daudzi Pasaules kausa turnīri tiek rīkoti dažādiem e-sporta veidiem.

Dažos no šiem starptautiskajiem turnīriem ir vairākas sporta aktivitātes, kas aprobežojas ar vienu izdevumu. Piemēram, Electronic eSports World Convention (ESWC) rīko tādas spēles kā Call of Duty un Counter-Strike: Global Offensive. Citos, piemēram, Overwatch Pasaules kausā, ir viens eSporta pasākums

Labākās valstis OW eSports jomā

Valstis, par kurām ir zināms, ka aktīvi iesaistās Overwatch eSports, ir Amerikas Savienotās Valstis, Vācija, Krievija, Dienvidkoreja un Ķīna. Kā gaidīts, reitingi tiek iegūti, analizējot konkurētspējīgo spēlētāju skaitu valstī. 2020. gadā e-sporta statistika liecina, ka ASV bija vairāk nekā 4300 aktīvu pro komandas. Tālāk seko Vācija ar 973, Dienvidkoreja ar 890 un Brazīlija ar 852.

Overwatch Pasaules kausa izcīņā Dienvidkoreja ieņem pirmo vietu ar trim tituliem, savukārt ASV ir viens un šobrīd ir pasaules čempioni

Kas ir eSporta Pasaules kauss?
Overwatch eSports Pasaules kausa derības

Overwatch eSports Pasaules kausa derības

Tāpat kā derības sportā, arī tiešsaistes Overwatch esporta turnīru likmes ir saistītas ar veiksmi. Vairākas populārākās sporta totalizatora spēles aptver Overwatch Pasaules kausa notikumus. Overwatch eSports pasākumiem ir pieejami daudzi tirgi.

Tā kā e-sporta jomā valda liela nenoteiktība, derību likmes netiek piedāvātas, kamēr pasākums nav beidzies. Tirgi, ko atradīsit lielākajā daļā vadošo esporta derību vietņu, ir:

 • Uzvarētājs viens pret vienu.
 • Galīgais uzvarētājs turnīrā.
 • Rezultatīvākais spēlētājs.

Veicot derības tiešsaistē uz šiem OW notikumiem, vienmēr paturiet prātā, ka ir iespēja zaudēt. Šī iemesla dēļ lielākā daļa derību namu vienmēr brīdina spēlētājus veikt likmes atbildīgi. Ikreiz, kad saskaraties ar problēmām saistībā ar e-sporta derībām, jums ir jāiepazīstas ar vietnes FAQ un jāsaņem kontaktpersonas ar klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu palīdzību. Varat arī sazināties ar viņu tērzēšanas klientu atbalstu un saņemt risinājumu.

Overwatch eSports Pasaules kausa derības
Atrodiet ideālos Overwatch bukmeikeru pakalpojumus

Atrodiet ideālos Overwatch bukmeikeru pakalpojumus

OW pasākumi arvien vairāk kļūst par ienesīgu tirgu eSports faniem. Tomēr Overwatch spēlētāji tiek aicināti spēlēt licencētos un reģistrētos kazino. Vairāki esporta bukmeikeru pakalpojumu sniedzēji piedāvā Overwatch derību iespējas. Šie pakalpojumu sniedzēji ietver 888 Casino, Spinamba un Bet Master.

Iesācējiem tiešsaistes esporta derībās ir jāsaņem daži pamata padomi, lai nodrošinātu, ka viņiem ir iespēja laimēt savas likmes. Šie būtiskie padomi ietver: Ziniet spēli. Sākot likt likmes uz Overwatch, jums ir jāpārliecinās, ka jums ir dažas pamatzināšanas par spēli. Ar labāku izpratni jums ir pārsvars, lai uzvarētu.

Vēl viena lieta, kas jāmeklē, ir informācija par eSports derību lietotņu tirgiem. Dažādiem pakalpojumu sniedzējiem ir dažādi tirgi. Daži no tiem ir vienādi, taču atšķirība ir zīmola veidošanā. Pirms kaut ko darāt, pārliecinieties, ka labi pārzināt tirgus.

Zināt iesaistīto komandu un spēlētājus katrā. Tas ir nepieciešams, jo jūs atradīsit tirgus, kuros būs iesaistīti atsevišķi spēlētāji. Visbeidzot, pārliecinieties, ka labi pārvaldāt savus azartspēļu līdzekļus. Veiciet derības ar to, ko varat atļauties zaudēt, lai gūtu vienmērīgu derību pieredzi ar Overwatch.

Atrodiet ideālos Overwatch bukmeikeru pakalpojumus
Labākās Overwatch derību komandas

Labākās Overwatch derību komandas

Šanhajas pūķis

Šī ir ķīniešu profesionālā Overwatch komanda. Komanda dibināta 2017. gadā, un tā piedalās Overwatch līgā, kurā ir komandas no Ķīnas, Kanādas, Apvienotās Karalistes, Francijas un ASV. Shanghai Dragons ir jaunākie līgas čempioni Mūna Bjūna-Čula vadībā, kurš ir viņu pašreizējais treneris.

Atlantas valdīšana

Šī ir profesionāla Overwatch esporta puse no Atlantas, Džordžijas štatā. Šī komanda tika dibināta 2018. gadā un sacenšas Overwatch līgā. Tas pieder Atlanta Esports Ventures un ir līgas Rietumu reģiona dalībnieks. Pašlaik tos pārvalda Breds Sajani, un tos sponsorē Cox Communications. Breds ir aizvedis komandu trīs izslēgšanas spēlēs pēc kārtas un vienā finālā 2021. gadā, kur komanda finišēja vicečempionā.

Dalasas degviela

Šī ir vēl viena ievērojama Overwatch komanda, kas tika dibināta 2016. gada 3. februārī. Tā sākās kā Team EnVyUs, pirms tā tika pārdēvēta par Dallas Fuel 2017. gadā. Komandas līdzīpašnieks ir Maiks Rufails un Kenets Heršs. Tas piedalās Overwatch līgā un izmanto Arlingtonas Esports Stadium.

Ir vērts atzīmēt, ka Envy Gaming ir viņu vecāku grupa, un Yun Hee-won ir galvenais treneris. Viņu aktivitātes sponsorē amerikāņu ātrās ēdināšanas restorāns Jack in the Box.

Losandželosas gladiatori

Šī amerikāņu Overwatch eSports komanda atrodas Kalifornijā. Viņi piedalās Overwatch līgā kā biedrs no līgas Rietumu reģiona. Šīs esporta komandas līdzīpašnieki ir Stens un Džošs Kroenke, kuriem pieder uzņēmums Kroenke Sports & Entertainment. Komanda spēlē kopš 2017. gada, un tai četras reizes izdevies sasniegt sezonas izslēgšanas spēles sava pirmā trenera Deivida Peja vadībā.

Ņujorkas Excelsior

Šī ir augstākā Overwatch profesionālā komanda, kas pieder Džefam Vilponam. Komandas vēsture aizsākās 2017. gadā, kad tā tika dibināta un sāka startēt Overwatch līgā. Līgas austrumu reģiona komandu sponsorē T-Mobile, un viņi kā oficiālās krāsas izmanto melnu, zilu un sarkanu.

Seulas dinastija

Šī Overwatch esporta komanda nāk no Dienvidkoreja. Komanda tika dibināta 2017. gadā, un to sponsorē Net Gear. Viņu veiksmīgākais treneris bija Dongguns, kurš viņus vadīja pirmās sezonas izslēgšanas spēlēs.

Labākās Overwatch derību komandas
Plusi un mīnusi

Plusi un mīnusi

Pros

 • Savietojams ar vairākām spēlēšanas ierīcēm un platformām
 • To mīl derību nami
 • Sola lielu konkurenci ar dāsnām balvām
 • Lieliska vizuālā apstrāde. Overwatch palīdz spēlētājam uzlabot viņu vizuālās spējas.
 • Uzlabo redzes un roku koordināciju. Iesaistoties Overwatch, jūsu rokas darbosies harmoniski, jo jūs apstrādājat to, ko redzat, un izpildāt ar rokām.
 • Spēlētāji attīsta savas problēmu risināšanas spējas.
 • Spēlētāji mēdz attīstīt interesi par dabaszinātņu, inženierzinātņu, matemātikas un tehnoloģiju priekšmetiem.
 • Iesaistīšanās Overwatch palīdz jums sazināties ar citiem spēlētājiem, kas sniedz ieguldījumu jūsu sociālajā dzīvē.

Mīnusi

 • Spēlētāji riskē attīstīt spēļu traucējumus. Pārmērīga iesaistīšanās eSport derībās rada atkarību. Tas var būt kaitīgs, jo īpaši neregulētā vidē, kurā var būt iesaistīti bērni.
 • Augstākā līmeņa konkurenti var iesaistīties veiktspēju uzlabojošu zāļu lietošanā, kurām ir nopietnas blakusparādības.
 • Var pakļaut spēlētājus redzes problēmām. Ilgstošas stundas uz ekrāna var kaitēt jūsu redzei.
 • Šie mīnusi nav unikāli Overwatch spēlēm, bet nāk no vispārējām eSports spēlēm vai azartspēlēm.
Plusi un mīnusi
Viss, kas jums jāzina par Overwatch derību koeficientiem

Viss, kas jums jāzina par Overwatch derību koeficientiem

Būdams jauns eSports, Overwatch ir ieguvis daudzus fanus un ir iekļuvis derību jomā. Esport derību lietotnes ir piedāvājušas lietotājiem daudzas derību iespējas. Tie ietver naudas līniju, kopsummas un spredus. Tālāk ir sniegta informācija par iepriekš minētajām esports izredzēm:

Naudas līnijas likmes

Šī vienkāršā derību iespēja paredz, ka jums ir jāparedz spēles uzvarētājs. Overwatch derību likmes naudas līnijas likmēs tiek parādītas Amerikas izredzes. Tie ir skaitļu formā, kuriem ir vai nu negatīva, vai pozitīva zīme. Komandai ar negatīvu koeficientu ir lielas izredzes uzvarēt spēli, kamēr mazākajiem ir pozitīvs koeficients.

Spreads

Tie ir koeficienti, kuru uzmanības centrā ir spēlē nopelnītie punkti. Rezultātam šeit nav lielas nozīmes. Overwatch derībām ir starpības kartēm, un katra komanda var iegūt pozitīvu vai negatīvu handikapu. Pozitīvs handikaps nozīmē, ka komanda var sākt 1,5 vai 2,5 kartes uz priekšu, kas nozīmē, ka jums ir nepieciešama viena uzvara vai divas kartes, lai uzvarētu likmi.

Kopā

Šīs likmes aptver visu lietu skaitu. Overwatch esports derību vietne nosaka skaitli, par kuru varat veikt likmes virs vai zem. Ja jūs veicat likmi uz iznākumu, kas pārsniedz 3,5 kartes, jebkurš rezultāts, kas pārsniedz šo summu, ir labvēlīgs.

Viss, kas jums jāzina par Overwatch derību koeficientiem
Derību triki un padomi

Derību triki un padomi

Ziniet savus varoņus

Overwatch ir šāvēja spēle, kurā spēlētāji izvēlas varoņus, ko spēlēt. Varoņiem ir unikālas stiprās puses un vienlīdz arī vājās puses. Lai gūtu labu e-sporta derību pieredzi šajā spēlē, mēģiniet izprast dažādus varoņus. Ar zināšanām jūs pieņemsit pareizu lēmumu par to, kurā komandā ieguldīt naudu.

Izprotiet dažādas derību vietnes

Jums vajadzētu apmeklēt dažādas derību platformas, kas piedāvā Overwatch bukmeikeri, un novērtēt to pakalpojumus. Labprāt atzīmējiet izredžu izmaiņas un pieejamie tirgi. Pirms likmes veikšanas atrodiet labāko platformu. Tāpat nekad nejūtieties ērti ar vienu derību platformu; vienmēr meklējiet izmaiņas un atjauninājumus, lai atrastu sev piemērotākos.

Esi daļa no spēles

Jūs varat aktīvi piedalīties spēlē, skatoties vai spēlējot. Tādā veidā jūs apgūsit dažus spēles pamatus, kas palīdzēs veikt derības tiešsaistē. Jūs varat nosvērt un redzēt spēles favorītus un izlemt, kurš no tiem ir vispiemērotākais.

Izprotiet izredzes

Šī ir pamatprasība, iesaistoties eSporta derībās. Izprotiet, kā darbojas Overwatch koeficienti un skaitļi. Azartspēles akli parasti rada zaudējumus.

Derību triki un padomi