Populārākās derību vietnes PUBG 2024

Ikviens, kam ir neliela interese par e-sportu, zina PUBG: Battlegrounds. PUBG Corporation izstrādātā spēle ir battle royale žanrs, kurā konkurenti cīnās līdz nāvei. Vienā spēlē piedalās līdz 100 spēlētājiem, kuri cenšas viens otru nogalināt. Daudzas funkcijas padara spēli izaicinošu un aizraujošu. Spēle ir iepriekšējo modifikāciju uzlabojums, ko izveidojis Brendans Grīns ar iesauku "PlayerUnknown". un iedvesmojoties no filmas Battle Royale.

Tas padara to reālistisku, un spēja balstīties uz esošajām idejām padara to ļoti izsmalcinātu. PUBG pirmais laidiens bija īpaši paredzēts Microsoft Windows. Tas notika 2017. gada martā, izmantojot agrīnās piekļuves modeli, ko darbina Twitch.

Populārākās derību vietnes PUBG 2024
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter

Viss par PUBG esporta spēlēšanu

Pirmā pilna versija notika 2017. gada decembrī, vēlāk tajā pašā mēnesī tika izlaistas Xbox Game Preview un Xbox One. Pilna izlaišana notika 2018. gadā. Tajā pašā gadā tika izlaista bezmaksas PUBG versija iOS un Android mobilajām ierīcēm kopā ar PlayStation 4 portu. 2020. gadā tika izlaista jaudīgāka versija, kas paredzēta stadiona straumēšanai.

Pēc tā pilnīgas izlaišanas līdz 2018. gada jūnijam tika pārdoti vairāk nekā 50 miljoni PUBG kopiju. Šobrīd PUBG ir reģistrēti vairāk nekā 400 miljoni spēlētāju. Tas bieži sasniedz virsotnes, kas pārsniedz 3 miljonus vienlaicīgu spēlētāju. Mobilajā versijā līdz 2021. gada martam tika reģistrēts vairāk nekā miljards lejupielāžu, kas nozīmē vairāk nekā 6,2 miljardus USD.

Spēles gaita

Spēles sākumā spēlētāji tiek izmesti uz salas ar karti. Šeit viņi nekavējoties devās meklēt ieročus, lai aizstāvētu sevi un uzbruktu konkurentiem. Tiem ir jāpaliek kartē visos punktos. Spēlei turpinoties, drošās zonas lielums turpina sarukt.

Spēlētājam ir jācenšas vienmēr atrasties drošā vietā, lai samazinātu letālu uzbrukumu iespējamību. Ātra domāšana un atbildes ir būtiskas prasmes uzvarēt. Recenzenti ir atzinīgi novērtējuši spēļu spēju pielāgoties spēlētājiem ar lēnu prasmju līmeni, vienlaikus saglabājot izaicinājumu tiem, kuriem ir uzlabotas prasmes.

The battle royale žanrs lielu popularitāti ir parādā PUBG. Tas tik ļoti popularizēja šo žanru, ka uzreiz pēc sākotnējās izlaišanas Epic pārcēlās uz savas spēles Fortnite Battle Royale modeļa izveidi. Tā ietekme arī noveda pie klonu radīšanas Ķīnā neoficiālā statusā. Spēles panākumi ir atzīti ar vairākām nominācijām kategorijā Gada spēle.

Spēle ir saņēmusi tādas balvas kā Gada mobilā spēle (PUBG Mobile) 36. Joystick Awards ceremonijā, Gada Esports spēle 2018. gada SXSW Gaming Awards, Labākā vairāku spēlētāju spēle The Game Awards 2017, kā arī daudzas citas. Dažas valstis, piemēram, Gudžarata (Indija), Irāka, Nepāla, Jordānija un Indonēzijas Ačehas province, uzskatīja, ka cilvēki to spēlē pārāk daudz.

Kā likt likmes uz PUBG: Battlegrounds

PUBG popularitāte jau padara to par brīnišķīgu derību iekārtu. Tiešsaistes derību vietnēm un totalizatoriem tas patīk vienādi. Uz to ir viegli izdarīt likmes, it īpaši, ja esat parasts sporta derību slēdzējs. Pat ja esat iesācējs, apgūstat to PUBG: Battleground derības ir vienkāršas. Jums vienkārši ir pareizi jāsagatavo šādas lietas:

Apgūsti spēli

Tas tiek teikts visās spēlēs, bet tas ir smieklīgi, cik daudzi cilvēki to ignorē. Lai veiktu derības uz PUBG, jums jāzina vairāk nekā tikai spēles mērķis. Jums ir jāsaprot spēles darbības un to ietekme uz rezultātu. Kuri ir nāvējošākie ieroči? Kurās kārtās tiek nogalināts visvairāk spēlētāju? Cik ilgu laiku aizņem karte?

Zinot šīs lietas, varēsit izdarīt vairāk nekā tikai precīzas PUBG likmes. Jūs varat apgūt spēli, spēlējot vai veltot laiku citu skatīšanai. Sacensību skatīšanās arī ļauj noteikt labākos spēlētājus, kas ir ļoti svarīga informācija, veicot likmes.

Izvēlieties pareizo esport derību vietni

Derību vietnes piedāvā gandrīz tādas pašas izredzes. Tomēr tie ir citi faktori, kas nosaka, vai vietne jums ir piemērota. Vai tas ir licencēts jūsu valstī? Kādas valūtas viņi pieņem? Vai ir jāmaksā par darījumu? Lai gan ir iespējams spēlēt tiešsaistes bukmeikeru kanālā, kas nav licencēts jūsu valstī, jūs atbrīvojat spēlētāja aizsardzības privilēģijas, kad to darāt.

Kāpēc PUBG: Battlegrounds ir populārs?

Lielākā daļa PUBG spēlētāju pat nebeidz domāt, kāpēc viņiem tik ļoti patīk šī spēle. Viņi, iespējams, uz jums skatās tukšu skatienu un brīnīsies, kāpēc jūs uzdodat stulbu jautājumu, ja uzdodat viņiem. Vai tā ir retoriska? Viņiem spēle tika radīta, lai viņus mīlētu. Bet lūk, ko saka tie, kas apgrūtina atbildi:

Aizraušanās

Daudzos tiešsaistes forumos spēlētāji saka, ka aizraušanās, ko sniedz PUBG, ir nepārspējama. Risks un adrenalīna pieplūdums, kas rodas, mēģinot izdzīvot sarūkošā telpā un nerimstošajos uzbrukumos, rada atkarību. Lai izdzīvotu, ir vajadzīgas lielas prasmes.

Jo mazāk jūs paliekat spēlē, jo riskantāk tas kļūst – smieklīgi, vai ne? Tāpat lielu gandarījumu sagādā pretinieku nokautēšana. Tā ir kā bēgšana no reālās dzīves, iespēja izkļūt no situācijām, kuras parasti atturēsi.

Vienā konkrētā forumā spēlētāji piekrīt, ka Brendans Grīns ir spēles radošais prāts. "Zina kaut ko tādu, ko citi pat nav sākuši konceptualizēt." Viņa iepriekšējā pieredze šajā nozarē ir palīdzējusi izveidot Battle Royale režīmu, kas ir nepārspējams.

Lieliskas īpašības

PUBG ir lieliskas funkcijas jau no pirmā līmeņa, un tās visas ir lieliskas kvalitātes ziņā. Katrā līmenī ir pieejamas jaunas funkcijas, sākot no ieročiem līdz balvām. Jaunu funkciju pievienošana katrā atjauninājumā nozīmē, ka spēlētāji var iegūt "jaunu" spēli katru reizi, kad viņi spēlē.

Ja daudzās citās spēlēs ir tikai teksta tērzēšana, PUG ļauj spēlētājiem tērzēt ar citiem. Tas padara spēles pieredzi vēl reālistiskāku. Spēlei ir arī pretkrāpšanas funkcija, lai uzlabotu godīgu spēli.

Pielāgo dažādu prasmju līmeni

Kritiķi, kuri novērtē spēli, saka, ka tā ir tikpat piemērota gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Tas, kā tas ir spējis apvienot vienkāršību un izsmalcinātību, notur PUBG galvu un plecus pāri daudzām citām spēlēm.

Pieejamība tiešsaistē

Mūsdienās tā ir būtiska prasība katrai videospēlei. To vajadzētu viegli atskaņot gan LAN tīklā, gan visā globālajā tīmeklī. PUBG neatpaliek no stabiliem savienojumiem. Spēlētāji, kurus šķir liels ģeogrāfiskais attālums, var spēlēt viens pret otru, neuztraucoties par savu serveru atšķirību. Šī pieejamība padara PUBG par sociālo spēli, kas var apvienot spēlētājus visā pasaulē bez neapmierinātības, ko rada dažas spēles.

Likmes uz PUBG

Derību trakums ir veicinājis esporta spēļu popularitāti. PUBG ir viena no labākajām spēlēm daudzas esporta derību vietnes. Tā kā daudzi cilvēki to atrod derību vietnēs, palielinās to cilvēku skaits, kuri pievienojas cīņai, jo spēlētāji un sekotāji.

Mobilā saderība

Šķiet, ka PUBG ļoti skaidri zina mobilā tālruņa nozīmi mūsdienās. Viņi to parādīja, izlaižot ļoti atsaucīgu spēles mobilo versiju. Viņi padarīja to par brīvu spēli. Tagad līdz 2021. gada martam šai versijai bija vairāk nekā miljards lejupielāžu. Šie skaitļi neapstājas. Mobilā versija ļauj cilvēkiem spēlēt, atrodoties ceļā vai jebkurā pozīcijā, atrodoties mājā.

Stadia modelis

PUBG jau labi klājās ar PC, Xbox un PlayStation 4 saderīgām versijām. Pēc tam viņi uzlaboja vienu un 2020. gadā izlaida citu versiju Stadia straumēšanai. Tas spēlei piešķīra jaunu dimensiju. Lai gan ar koronavīrusu saistītās bloķēšanas tolaik galvenokārt sagādāja pasaulei neērtības, PUBG fanu satraukums joprojām bija liels.

Ideja par klātienes turnīriem, kad bloķēšana tiek atcelta, drūmajā periodā deva viņiem kaut ko gaidīt un satraukties. Daudzi devās praksē, lai uzlabotu savas prasmes gatavībā sacensībām, ja un kad tas atkal būs iespējams.

Viss par PUBG: Battlegrounds turnīriem

PUBG: Battlegrounds ir globāls konkurss, kas pazīstams kā PUBG globālais čempionāts. Tas ir līdzvērtīgs pasaules čempionātam. Tas notiek katru gadu un pulcē 32 komandas no visas pasaules. Tas ir arī populārs tiešsaistes eSport derību notikums, jo labākie spēlētāji sacenšas viens pret otru. Čempionāts parasti iezīmē PUBG sacensību gada beigas.

Hostings

Katru gadu tiek izvēlēts cits saimnieks. Saimnieks uzņemas visas organizatoriskās darbības, sākot no spēlētāju ierašanās līdz naktsmītnei un faktiskajai spēlei. Koreja rīko 2021. gadu PUBG globālais čempionāts. Tas notiks Paradīzes pilsētā, Inčonā. Šī ir viena no labākajām viesnīcām Korejā.

Mēnesi ilgajā pasākumā viesnīcā dzīvo 27 komandas. Norises vietā ir arī tiešsaistes modifikācija, kas uzņems piecas komandas no Ķīnas, kuras nevarēja izveidot savienojumu ar pārējām ceļošanas vīzu problēmu dēļ.

Uzņēmēji būs Stīvens Pīrss (Toffees, ASV), Džeimss Kerols (Kaelaris, Apvienotā Karaliste un Džons Roberts Sargents (JoRoSaR, Lielbritānija). Būs arī septiņi komentētāji un septiņi analītiķi no visas pasaules. saimnieki un komentētāji no desmit citām valodām un reģioniem – korejiešu, krievu, ķīniešu, Āzijas, vjetnamiešu, taju, turku, eiropiešu, Latīņamerikas un vieso Koreju.

Formāts

Pasaules čempionātā piedalās 32 komandas. Lai gan turnīrs ir ielūgums, šī privilēģija tiek attiecināta uz komandām, kuras ir guvušas izcilus rezultātus visa gada garumā. Ja jūs kļūstat par labāko komandu sacensībās savā reģionā, jūs saņemat automātisku ielūgumu.

Āzijas/Klusā okeāna (APAC), Eiropas un Amerikas valstis kvalificējas, uzvarot kontinentālajā sērijā attiecīgajās jomās. PUBG vasaras Čempionu līgas uzvarētāji arī saņem slotu. Komandas tiek izsētas atkarībā no to kvalifikācijas daļas.

Lēmums par rangu (punktu noteikums)

Pasaules čempionātā sacensības sākas ar ranga lēmuma kārtu. Tā mērķis ir dot komandām konkurējošās pozīcijas (1-32). Komandas ir sagrupētas četrās grupās pa astoņām. Grupas komandas spēlē savā starpā apļa formātā. Pirmajā sacensību nedēļā katru dienu tiek aizvadītas sešas spēles.

16 labākās komandas no šīs kārtas kvalificējas startam First Weekly Survival turnīrā. Komandas, kas ieņem 17.–31. pozīciju, tiek iekļautas gaidīšanas sarakstā pirmajai nedēļas izdzīvošanai. 32. komanda zaudē iknedēļas izdzīvošanu un dodas uz Bottom-16 posmu.

Nedēļas izdzīvošana (WWCD noteikums)

Darba dienās 16 labākie aizvada 16 spēles. Mērķis ir iegūt "16 vistas vakariņu uzvarētājus". Kad tā uzvar spēli, komanda kvalificējas iknedēļas finālam un iziet no nedēļas izdzīvošanas. Nākamā komanda ieņem savu vietu gaidīšanas sarakstā. Tas turpinās, līdz iknedēļas finālā piedalās 16 komandas.

16. apakšdaļa (punktu noteikums)

Komandas, kurām neizdodas iekļūt iknedēļas finālā, kā arī komanda #32 spēlē šajā posmā, lai atrastu dalībniekus citai iknedēļas izdzīvošanai. Kad tiek atrasti skaitļi 17-31, kārta beidzas, un zemākā komanda nokrīt uz citu zemāko 16.

Iknedēļas fināli (punktu noteikums)

Šajā posmā tiek aizvadītas desmit spēles. Mērķis ir atrast komandas 1-16 gaidāmajai Weekly Survival. Lielajam finālam kvalificējas deviņas komandas, kuras iknedēļas finālā ir ieguvušas visvairāk punktu. Ja viena un tā pati komanda uzvar secīgos iknedēļas finālos, kopējais kvalifikācijas vietu skaits pēc kopējo punktu skaita palielinās.

Lielā izdzīvošana (WWCD noteikums)

Šajā kārtā piedalās komandas, kuras punktu žurnālā ieņem 13.-31. Katrs spēles uzvarētājs iekļūst lielajā finālā. Kopvērtējumā no sacensībām izstājas 32. komanda. Šajā kārtā tiek aizvadītas četras spēles.

Lielie fināli (punktu noteikums)

Šajā pēdējā kārtā tiek aizvadītas 15 spēles. Komanda, kurai ir visvairāk punktu, ir turnīra čempione.

PUBG esporta pārraides

Mačas tiešraidē pārraida oficiālajos PUBG YouTube un Twitch kanālos.

Apbalvojumi

Sacensībām ir $2 000 000 balvu fonds. Katrs nedēļas uzvarētājs saņem 30 000 USD. Kopējais uzvarētājs saņems $600 000. Otrā vieta saņem $290,000, trešā vieta saņem $150,000 un ceturtā vieta saņem $120,000. Pārējās komandas balvas saņem arvien mazākā proporcijā. Balvas dažādos čempionātos var atšķirties.

Labākie esporta derību PUBG bukmeikeri

PUBG derību vietņu segmentā ir minēts, ka pirms derību veikšanas ir jāizvēlas pareizais pakalpojumu sniedzējs. Bet kuri ir īstie lielie pakalpojumu sniedzēji, kas jau piedāvā PUBG: Battlegrounds derības. Uz šo jautājumu vislabāk var atbildēt, izmēģinot esporta bukmeikeru pakalpojumus, lasot atsauksmes un uzklausot spēlētāju teikto.

 • 1xBet ir nepārtraukti ieguvis slavu kā vadošais pakalpojumu sniedzējs. Sākotnēji piedāvājot tikai kazino spēles, zīmols 1X ir iesaistījies sportā un tagad arī esportā. Tas ir lielisks kazino ar jaukiem viesmīlības piedāvājumiem, labām izredzēm un vispārēju lietošanas ērtumu.
 • 22Bet ir vēl viens lielisks pakalpojumu sniedzējs, ko izmēģināt. Tāpat kā 1X, tam ir lieliski sagaidīšanas piedāvājumi un nepārtrauktas akcijas. Darījumi notiek ātri un bez maksas, izmantojot lielāko daļu maksājumu metodes. Tajā ir arī daudzi tirgi, no kuriem izvēlēties. Pēdējo gadu laikā tas ir nominēts kā viens no progresīvākajiem pakalpojumu sniedzējiem.
 • 888 kazino ir bijis tirgū kādu laiku un vienmēr ir bijis līderis. Tam ir viegli navigējama vietne, tā ir ļoti atsaucīga un tai ir vairāku slāņu drošība. Tai ir arī daudzi derību tirgi, un tā ir pieejama daudzās pasaules daļās.

Turpinoties esporta derībām, pakalpojumu sniedzēji turpinās pilnveidoties, un parādīsies vēl vairāk. Uzlabojumi, piemēram, esport derību lietotnes, padara derību pieredzi vēl labāku. Turpiniet atgriezties šeit, lai iegūtu informāciju par jauniem notikumiem videospēļu derību pasaulē.

Labākās PUBG: Battlegrounds derību komandas

Ievērojami ir bijuši daudzi PUBG komandas gan tagad, gan pagātnē. Daži ir izjukuši, bet citi joprojām ir dzīvi. Tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā spēles popularitāti. Lai izmantotu PUBG derības, šis saraksts koncentrējas uz komandām, kas joprojām ir aktīvas.

1218. gads

Komanda no Tulika, Kle1n, TTCUX un Marmelad ir NVS organizēts e-sports. Viņi nonāca uzmanības centrā 2020. gada pavasara Splitas Eiropas finālā. Viņi arī ir ieņēmuši trešo vietu PMPL-EMEA čempionātā un ieguvuši otro vietu PUBG Mobile Pro League- Season 1/2021: CIS Finals.

Trakais klans

Mad Clan ir A līmeņa PUBG profesionāļu komanda no Korejas. Iepriekš tas bija pazīstams kā FarmPC E-sports. Viņi spēlē datoru kategorijā. Komandas dalībnieki ir Lee Sung-Do 'DAEVA', No Tae-Young 'EEND', Kim Dong-Jun 'Lash' un Yu Jae-Won '2Tap'. Ha "Muker" Young-jin viņus trenē. Komanda ir viena no 2021. gada PUBG globālā čempionāta dalībniekiem, kas PUBG esports derību entuziastiem būtu jāpievērš uzmanība.

Komanda Weibo

Pašreizējie 2021. gada miera uzturēšanas elites līgas īpašnieki ir prieks ikvienam esporta dalībniekam. Komanda ir mainījusi zīmolu no ELG Gaming uz savu pašreizējo nosaukumu pēc tam, kad to iegādājās Ķīnas mikroblogeris Weibo. Viņi pārspēja Nova E-sports, lai uzvarētu 2019 PMCO Berlin. Viņi ir arī pašreizējie Peacemaker Elites līgas īpašnieki. Pašreizējie spēlētāji ir Z9, General, Ming, Beizhai un Broncho.

Uzbrukums visapkārt

Šī ir taizemiešu komanda, kuras sastāvā ir Thanachit 'Jayers' Sonsuwon, Thanachot 'Gems' Sonsuwon, Nattapol 'J4nku2of' Laorngoen, Waritnan 'Glooms' Bangkerdrit, Chanwut 'Boblee' Tangon un Sakun 'SvitticharoTT'chai. Viņus trenē Nitipons "nitipons" Klinkajorns. Komanda ir arī PUBG čempionātu galvenā vieta.

Plusi un mīnusi

Kā vienai no populārākajām esporta spēlēm PUBG: Battle Ground ir daudz profesionāļu. Bet tam ir arī daži trūkumi. Lūk, kas šajā spēlē ir labs un kas nav tik mīļš:

Pros

 • Pielāgošanās mobilajām ierīcēm — bezmaksas lejupielādes un a lieliska mobilo derību pieredze ir piesaistījuši vairāk nekā miljardu lejupielāžu.
 • Pieejamība daudzos esporta bukmeikos. Daži pat ievieš eSport derību lietotnes.
 • Lieliskas funkcijas, piemēram, grafika, krāpšanās novēršana un balss tērzēšana.
 • Efektīvi spēlējama tiešsaistē
 • Spēlētāji var laimēt naudu PUBG sacensībās
 • Stadia straumēšanas režīms fiziskām sacensībām
 • PUBG piedāvā visu prasmju līmeņu spēlētājus un piedāvā labu izaicinājumu katrai kategorijai. Spēles prasība palīdz spēlētājiem uzlabot garīgo un fizisko asumu.
 • Savietojams ar vairākām ierīcēm un operētājsistēmām
 • Regulāri atjauninājumi ar jaunām un aizraujošākām funkcijām

Mīnusi

 • Izraisa lielu atkarību — PUBG apbrīnojamais raksturs nozīmē, ka daudzi spēlētāji, īpaši jaunākie, var aizrauties ar to. Tas pats var notikt ar tiem, kas veic likmes uz PUBG.
 • Nepietiekamas sacensības — lai gan jau ir daudz PUBG sacensību, lielais spēlētāju skaits nozīmē, ka tie netiek pienācīgi apkalpoti.

Izpratne par PUBG derību izredzēm

PUBG: Battlegrounds derību izredzes būtiski neatšķiras no citiem sporta veidiem. PUBG izredzes galvenokārt nosaka reģions, no kura jūs spēlējat. Ir izredzes, kas izteiktas daļskaitļos, decimāldaļās vai +/-. Neatkarīgi no tā, kā parādās izredzes, summa, kuru jūs, visticamāk, laimēsiet spēlē, vienmēr ir vienāda.

Piemēram, ja daļējais koeficients ir 2/1, tas nozīmē, ka jūs saņemat $2, izdarot likmi $1. Atdeve ir tāda pati, ja jūs veicat $ 2,00 nepāra likmes. Amerikāņu izredzes ir nedaudz mulsinošākas, ja neesat pie tām pieradis. Favorītai komandai ir koeficients -2, savukārt mazākajai komandai ir +2. Tāpat kā katrā citā derību veids, jo lielāks koeficients PUBG, jo riskantāka ir likme.

PUBG: Battlegrounds derību padomi un triki

Izvairieties no nezināmiem konkursiem

Atšķirībā no tādām galvenajām komandām kā futbols, kuras ir grūti izveidot, ikviens var izveidot PUBG komandu. Tāpēc jūs varat likt likmes sacensībās, kurās visas komandas ir apzīmētas ar profesionāļiem, bet dažas no tām ir kvalificētas. Izvairieties no derībām uz sacensībām, kurās jums nav ne jausmas, kuras komandas spēlē.

No otras puses, vienmēr dodieties uz lieliem turnīriem, piemēram, PUBG Global Championship. Šie turnīri tiek piedāvāti labākajās derību vietnēs. Mēģinot popularizēt esport derības, šīs mājas piedāvā lieliskas akcijas, kuras varat izmantot.

Izvēlieties riskantas likmes, veiciet zemas likmes

Viens mērķis tiešsaistes esporta derības ir palielināt aizraušanos. PUBG satraukums palielinās, ja veicat riskantākas likmes. PUBG likmes, piemēram, kartes ilgums, nav lielā mērā atkarīgas no spēlētāju prasmēm, tomēr tām ir laba atdeve. Tomēr, veicot šādas likmes, vienmēr uzmanieties, lai likmes būtu zemas, jo izredzes uz to ir minimālas.

Likmes uz spēlēm tiešraidē

Atrodiet vietni, kas piedāvā tiešraides spēles, un spēlējiet tajā. Neskatoties uz spēlētāja prasmju līmeni, ir dienas, kad spēles iet savu ceļu, un citas, kad nekas nenoklikšķina. Pubg tiešsaistes derībās, lai pieņemtu lēmumu par derībām, jūs esat atkarīgs ne tikai no zināmajām prasmēm, bet arī no dienas snieguma.

Atcerieties derību noteikumu grāmatu

Neskatoties uz to, ka e-sporta derības ir jaunas, tās ir azartspēles. Tas rada visus ar tradicionālajām azartspēlēm saistītos riskus. Neaizmirstiet veikt likmes prātīgi, derēt sava prieka pēc, ar budžetu un nedzenieties pēc uzvarām/zaudējumiem.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
Par

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa