Jūsu labākais derību ceļvedis Tekken 2024

Lai gan Tekken ir populāra spēle, esporta derību aina nav tik spēcīga kā ar citiem esporta nosaukumiem. Piemēram, Tekken derības nav tik populāras kā citas labi zināmās esporta spēles piemēram, CSGO, Dota un LOL. Līdz ar to ne visi bukmeikeri piedāvā likmes uz Tekken spēlēm. Tomēr pat labākā esporta derību vietne piedāvā izredzes un derību iespējas lielākajiem Tekken turnīriem. Parasti Tekken likmes tiek pieņemtas mačiem starp diviem cīnītājiem. Šeit ir izplatītas Tekken likmes plkst esporta derību vietnes:

 • Mača uzvarētājs: spēlētājs, kurš uzvar 1 pret 1 spēlē. Tas ir visvieglāk izdarīt Tekken. Visticamāk, virsroku gūs spēlētāji ar zemākām izredzēm
 • Raunda uzvarētājs: Spēlētājs, kurš uzvar kārtu
 • Raunda ilgums: Likmes veicēji veic derības par raunda ilgumu
 • Turnīra uzvarētājs: veiciet likmi par to, kura komanda vai spēlētājs uzvar visu turnīru
 • Kopējie raundi: Likme uz raundu skaitu, tostarp zem vai virs noteikta skaitļa.
 • Fighter Total: Likmes slēdzējs var likt likmes uz kopējo cīnītāja uzvarēto raundu skaitu
 • Handikaps: ar handikapa likmēm spēlētājs var noņemt punktus no iecienītā spēlētāja un pārskaitīt punktus zemākajam spēlētājam.
 • Nepāra vai Pāra: šī likme ir uz spēļu raundu skaitu, kas atbilst pāra vai nepāra skaitlim.
 • Citi: Īpašās likmes ietver to, kurš spēlētājs pirmais uzbruks vai kurš uzsāks mača pirmo kombināciju.
Jūsu labākais derību ceļvedis Tekken 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser
Kāpēc Tekken ir populārs?

Kāpēc Tekken ir populārs?

Tekken popularitāte ir balstīta uz faktu, ka tā ir viena no pirmajām spēlēm, kas ir ieguvusi vairāku miljonu spēlētāju skaitu visā pasaulē. Izmantojot jaunas tehnoloģijas, spēles izstrādātāji izmantoja tirgu, kas vēlas piedalīties aizraujošās spēlēs ar iespēju kontrolēt dažādus varoņus.

Interneta kopiena

Ar spēcīgu interneta kopienu Tekken bauda globālu popularitāti. Miljoniem spēlētāju izbauda spēli. Kā viena no populārākajām esporta spēlēm esporta vēsturē, Tekken fani piedalās tiešsaistes kopienās un sociālo mediju lietotnēs, lai sazinātos ar līdzīgi domājošiem spēlētājiem. Spēlētāji no katra prasmju līmeņa pulcējas, lai apspriestu spēļu stratēģijas. Kopienas dalībnieki plāno vietējos turnīrus un tiekas tiešsaistes spēļu sesijās. Daži spēlētāji runā nežēlīgi, bet citi atbalsta kolēģi. Tiešsaistes platformu, piemēram, sociālo mediju gigantu Discord un Twitter, pieaugums ir konkurence par vecās skolas spēļu kopienām. Viena vietne — Tekken Zaibatsu — tika slēgta 2021. gadā, spēlētājiem migrējot uz populārākām sociālo mediju vietnēm, lai tiktos, plānotu un runātu par atkritumiem.

Kāpēc Tekken ir populārs?
Spēlējot Tekken tiešsaistē

Spēlējot Tekken tiešsaistē

Attīstoties videospēļu spēlēšanai, Tekken spēļu izplatīšanas veids mainās atkarībā no tirgus pieprasījuma. Tekken videospēļu sacensības notiek organizētu pasākumu veidā. Spēlējot individuāli vai kopā ar komandām, amatieru spēle ir devusi vietu profesionālajā līmenī. Izstrādātājs aktīvi veido jaunas spēles, lai izstrādātu turnīrus, lai izveidotu tiešsaistes fanu bāzi.

Kāpēc spēli mīl spēlētāji?

Spēlētājiem patīk Tekken piecu galveno iemeslu dēļ, tostarp:

 1. Interesanti varoņi un cīņas stili piesaista spēlētājus, kuri vēlas piedzīvot daudzveidīgu spēļu pieredzi
 2. Animācijas un efekti padara spēli aizraujošu un interesantu skatīties.
 3. Spēja pielāgot spēli ir pievilcīga spēlētājiem, jo īpaši tāpēc, ka dažām pielāgošanas opcijām nav nepieciešami papildu maksājumi.
 4. Vienkārša spēle padara spēli pievilcīgu iesācējiem, kuri var izvēlēties spēles iespējas un izbaudīt spēli, izmantojot vienkārši saprotamu tehnoloģiju.
 5. Režīmi piedāvā intensīvu spēli un pietiekami daudz dažādu cīņu, lai spēlētāji atgrieztos pēc vairāk.

Kā to spēlēt?

Vai vēlaties spēlēt Tekken? Vienkārši lejupielādējiet spēli personālajā datorā. Instalējiet failu. Spēlētājiem ir jābūt pietiekami daudz vietas cietajā diskā un RAM. Spēlei nepieciešami vismaz 6 GB, kā arī 2 GB RAM.

Spēlējot Tekken tiešsaistē
Vai ir Tekken turnīrs?

Vai ir Tekken turnīrs?

Tekken 6 globālais čempionāts ir lielākais Tekken turnīrs tā laika spēles vēsturē. 2010. gadā Namco Bandai Games sponsorēja turnīru, tostarp spēlētāju kategorijās: Xbox 360 un PlayStation 3. Organizatori izvēlējās divus uzvarētājus no katras kategorijas Tokijas finālā. Oficiāli saukts par Japānas kārtu, Namco rīkoja finālu Tokijas starptautiskajā forumā.

 1. gadā Namco un citi turnīru organizatori veic plašus veselības piesardzības pasākumus, lai aizsargātu turnīru spēlētājus pandēmijas laikā. Mediju spēļu gigants Twitch sadarbojas ar Bandai Namco Entertainment America, lai rīkotu gaidāmos turnīru pasākumus. Jūnijā ir paredzēts, ka Orlando, Floridā, sāksies čempionāta cīņas spēļu turneja. Kopējais Pasaules tūres balvu fonds ir 200 000 USD.
Vai ir Tekken turnīrs?
Tekken komandas

Tekken komandas

No salīdzinoši jauniem spēlētājiem līdz komandām, kuras jau kādu laiku ir sacenšas profesionāli, Tekken konkurences ainava ir gatava ekstrēmām sacensībām. Šeit ir a pāris komandas, ko skatīties gaidāmajās turnīru sezonās.

Nesertificētie gīki

The Uncertified Geeks (pazīstams arī kā TUG) ietver pašpasludinātu geiku grupu, kas atrodas Dienvidāfrikā. Šie intensīvie spēlētāji ievēro geeky kultūru un strādā, lai uzlabotu spēļu veiktspēju, lai saglabātu konkurētspēju. Komanda sāka darboties, kad viens draugs pamanīja, cik labi viņa vienaudži spēlē, un ieteica grupai apvienoties, lai profesionāli sacenstos. Dzimusi no draudzības un mīlestības pret spēlēm, grupa smagi trenējas, lai pilnībā izmantotu savu potenciālu. TUG piedalās Tekken 7, Smash Bros un EA FIFA turnīros. Komandas prasmēm pilnveidojoties, tās mērķis ir starptautiski panākumi visaugstākajā līmenī.

Vīzijas uzbrucēji

Vision Strikers ir Korejas esporta grupa, kas nodarbojas ar cīņu uz spēles skatuves. Pēc trīs Tekken labāko spēlētāju pieņemšanas darbā komanda plāno sacensties visaugstākajā līmenī. Vision Strikers mērķis ir izveidot augstākā līmeņa esporta organizāciju Āzijā pēc Rox Gaming komandas iegādes, kas ir leģendāra par panākumiem Tekken turnīros. Iegāde noteikti liks citiem Tekken konkurentiem pievērst uzmanību Vision Striker gaidāmajos turnīros.

UYU

UYU ir esporta organizācija Ziemeļamerikā, kas ir konkurētspējīga Call of Duty pēc Skyz, Proto, Mayhem, Nova un Spoof parakstīšanas. Sacenšoties CWL Pro līgā, dažādas sarakstu variācijas piedzīvoja panākumus esporta sacensībās. Tika paziņots par organizācijas franšīzes plānu. Spēlētāju saraksts devās uz saviem franšīzes sarakstiem. Līdz 2019. gadam UYU paziņoja par sarakstu, kurā iekļauti Wrecks, Infamous, Zyrral, Tisch un Pentagrxm. Esporta komanda ir viena no Tekken turnīru labākajām sacensībām.

Komandas šķidrums

Ikviens, kas saistīts ar esportu, ir pazīstams ar Komandas šķidrums, daudzu reģionu esporta grupa, kas atrodas Nīderlandē. 2000. gadā dibinātāji uzsāka Team Liquid pēc StarCraft II izlaišanas. Līdz 2012. gadam komanda ieguva Ziemeļamerikas komandu Dota 2 spēlēšanai. 2015. gadā apvienošanās ar Team Curse apvienoja vairākus augstu ranga spēlētājus. Eiropas Dota 2 komanda uzvarēja 2017. gada starptautiskajā turnīrā, izcīnot līdz šim lielāko balvu esporta turnīru vēsturē. Team Liquid dalībnieki ir uzvarējuši LCS titulus un 2019. gada Intel Grand Slam turnīru par izcilu CS:GO spēli. Team Liquid ir augstākā līmeņa Tekken balvu fonda ieguvējs.

Talon Esports

Talon Esports, kas atrodas Honkongā, sacenšas visā Āzijā. Grupas Tekken komanda ir iekļauta kā viena no labākajām videospēlēm. Arī slavena ar to, ka labi spēlē League of Legends, komanda tiek saukta arī par PSG Talon, pateicoties tās partnerībai ar PSG Esports. Pacific Championship Series ir labi pazīstama līga, kas darbojas Dienvidaustrumāzijā, Taivānā, Honkongā un Makao.

Komandas noslēpums

Kopš 2014. Komandas noslēpums ir sajūsminājusi fanus ar lielisku Dota 2 spēli. 2016. gadā esporta komanda iegādājās CS:GO sieviešu komandu. Tā arī paplašināja savu konkurētspēju Street Fighter spēļu pasaulē un parakstīja līgumu ar augstākā līmeņa Super Smash spēlētāju. Līdz 2018. gadam Team Secret iegādājās galvenos Team TyRanT dalībniekus, lai iegūtu konkurētspēju Age of Empires. 2018. gadā komanda atkal paplašinājās, kad tā parakstīja līgumu ar Rainbow Six Siege Team IDK. Team Secret ieņem augstu vietu Tekken turnīru ieņēmumos.

Tekken komandas
Plusi un mīnusi

Plusi un mīnusi

Katram Tekken varonim ir vairāki plusi un mīnusi, par kuriem spēlētāji uzzina spēles laikā. Piemēram, dažas rakstzīmes konsekventi ir bloķējušas citas rakstzīmes un ir nekonsekventas. Citi ir ātri un patīkami lietojami. Pati spēle saņem atzinību un vienu galveno sūdzību.

Pros

 • 3-D animācija
 • Radošie varoņi
 • Pielāgošana
 • Spēles vieglums

Mīnusi

 • Ielādes laiki
Plusi un mīnusi
Izpratne par Tekken derību izredzēm

Izpratne par Tekken derību izredzēm

Tekken esports izredzes atspoguļo iespējamību, ka komanda vai atsevišķs spēlētājs var uzvarēt. Spēlētājiem ir ļoti svarīgi veikt likmes tiešsaistes sporta totalizatoros ar godīgām izredzēm. Ir trīs galvenie derību koeficientu veidi, tostarp amerikāņu, daļskaitļu un decimālo.

Lielākā daļa sporta totalizatoru piedāvā decimāldaļas. Izmantojot decimālo koeficientu, jo mazāks koeficients nozīmē, ka likmes veicējam ir lielāka iespēja uzvarēt. Tomēr izmaksa parasti ir zema. Ar lielākiem koeficientiem derības slēdzējs uzņemas lielu risku, bet izmaksa ir vairāk paredzēta uzvarētājiem. Pirms likmju veikšanas ir svarīgi saprast, kā aprēķināt derību koeficientus.

Izpratne par Tekken derību izredzēm
Tekken esports derību padomi un triki

Tekken esports derību padomi un triki

Zināt spēli

Spēlētājiem ir svarīgi saprast Tekken spēli. Lai laimētu esporta likmi, spēlētājam jāzina spēles noteikumi. Skatoties tiešsaistes apmācības, lasot ceļvežus un sekojot līdzi nozares jaunumiem, palielināsies izredzes laimēt derības.

Budžets

Katra likme ir risks. Tāpēc derību slēdzējam ir jānosaka savs derību budžets. Budžeta ievērošana palīdz saglabāt drošus derību ieradumus iesācējiem un pieredzējušiem profesionāļiem. Budžeta noteikšana ir būtiska un gudra azartspēļu uzvedība. Plānošana, cik un kad likt likmes, palīdz spēlētājam pieņemt pārdomātus un uzvarošus lēmumus.

Izvēlieties labu bukmeikeri

Cienījamie sporta totalizatori, visticamāk, piedāvās izdevīgas izredzes un uzticamas izmaksas. Izpēte, lai nodrošinātu, ka bukmeikers ir atbilstoši licencēts un uzticams. Neatkarīgi no tā, vai veicat derības, izmantojot vietni vai esporta derību lietotni, noteikumu lasīšana nodrošina, ka derību slēdzējs saprot, ko sagaidīt, iemaksājot līdzekļus un veicot likmi. Apskatot tiešsaistes atsauksmes, spēlmaņi var gūt priekšstatu par to, kā ir veicies citiem patērētājiem, spēlējot azartspēles konkrētās iestādēs.

Paškontrole

Tāpat kā ar visām azartspēlēm, ir svarīgi pašam uzraudzīt riskam pakļauto e-sporta azartspēļu uzvedību, lai izvairītos no atkarības, spēlējot azartspēles e-sporta derību vietnēs. Atkarību izraisoša uzvedība ietver nespēju pārtraukt likmju likšanu, naudas likšanu, ko spēlētājs nevar atļauties zaudēt, kā arī trauksmes un depresijas sajūtu. Ja rodas kāds no šiem simptomiem, persona var izvēlēties sevi izslēgt. Licencētās norises vietas parasti ļauj spēlētājam paņemt pārtraukumu, izvēloties aizturēt kontu uz noteiktu laiku. Vietējās, nacionālās un starptautiskās aģentūras, piemēram, Anonīmie spēlmaņi, sniedz konsultācijas un citus pakalpojumus, lai palīdzētu tiem, kuriem ir atkarības problēmas.

Tekken by Namco ir viena no vecākajām un pazīstamākajām videospēlēm tirgū. Kā viena no pirmajām, kas ietver progresīvu animāciju un grafiku, spēle turpina nodrošināt spēlētājiem aizraujošu spēļu pieredzi. Ar vairākiem radošiem varoņiem spēle aizrauj spēlētājus ar iespēju pielāgot tēlus un izvēlēties dažādus spēles režīmus.

Tekken turnīri kā būtisks esporta ainavas dalībnieks turpina veicināt spēlētāju līdzdalību un fanu entuziasmu ar katru jaunu spēles atveidojumu. Jaunajā sporta totalizatora vidē lielākajos Tekken turnīros tiek liktas likmes pret to, kurš to gribēs uzvarēt galvenajos turnīros. Spēlētāji no lielākajām e-sporta komandām sasniedz gandrīz slavenību statusu, jo komandas iegūst lielus balvu fondus un iegūst popularitāti.

Tekken esports derību padomi un triki