Jūsu labākais derību ceļvedis World of Tanks 2024

World of Tanks (WoT) ir visaugstāk novērtētais Kipras videospēļu uzņēmuma Wargaming radījums. Pēdējais paziņoja par savu attīstību 2009. gadā, apgalvojot, ka tā budžets bija lielāks nekā jebkuram citam spēļu industrijas nosaukumam tajā laikā. Šī spēle tika izlaista nākamā gada augustā pēc virknes veiksmīgu beta testu.

Līdz 2013. gada decembrim World of Tanks bija reģistrēti vairāk nekā 70 miljoni spēlētāju visā pasaulē. Nav noliedzams, ka kopš tā laika šīs spēles lietotāju bāze ir ārkārtīgi augusi. Jāatzīmē, ka ne visi spēlē WoT, lai novērstu garlaicību. Ir arī eSporta apakšnodaļa, kurā prasmīgi spēlētāji un komandas sacenšas savā starpā par dažādiem balvu fondiem.

Jūsu labākais derību ceļvedis World of Tanks 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser
Ko sagaidīt no World of Tanks?

Ko sagaidīt no World of Tanks?

Lai spēlētu World of Tanks tikai jautrības vai sacensību nolūkos, spēlētājiem par to ir jāuzkrāj plašas zināšanas. Šis leģendārais masveida vairāku spēlētāju tiešsaistes (MMO) spēle lepojas ar simtiem 20. gadsimta kaujas transportlīdzekļu, tostarp lokomotīvju artilēriju, tankus (vieglos, smagos un vidējos) un tanku medniekus.

Šīs bruņumašīnas ir no dažādām pasaules daļām, piemēram, Lielbritānijas, Francijas, Japānas, Polijas, Vācijas, Ķīnas un ASV. Turklāt tie visi ir pielāgojami, un tiem nav līdzīgas izrādes, lomas vai stiprās puses kaujas laukā. Atkarībā no saviem mērķiem spēlētājs izlemj, kāds papildu aprīkojums viņam ir nepieciešams.

Spēlētāji pret spēlētājiem (PvP) ir World of Tanks galvenais spēles režīms. Tāpēc katrs spēlētājs izmanto vienu kaujas transportlīdzekli. Kad viņi nolaižas nejaušā kaujas laukā, viņi ir atbildīgi par tā kustību un šaušanu. Viņi var arī izmantot balss vai rakstītās tērzēšanas funkciju, lai sazinātos ar citiem spēlētājiem, sabiedrotajiem vai citiem, viņiem ērtā laikā.

WoT spēlētāji šajā spēlē var iesaistīties dažādās cīņās. Galvenie veidi ir šādi:

 • Nejaušas cīņas
 • Komandu cīņas
 • Tanku kompāniju cīņas
 • Īpašas cīņas
 • Komandas treniņu cīņas
 • Spēka kaujas
Ko sagaidīt no World of Tanks?
Likmes uz World of Tanks

Likmes uz World of Tanks

Neskaitāmi prasmīgi World of Tanks derību slēdzēji var apliecināt, ka derības šajā spēlē ir pārgājiens! Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka to piedāvā daudzas esporta derību vietnes, no kurām lielākā daļa nodrošina labvēlīgas iespējas, piemēram, lieliskas izredzes uz dažādiem WoT turnīriem, vairākas iemaksas/izņemšanas metodes, un klientu atbalsta komandu uzņemšana.

Turklāt World of Tanks eSport derības ir vienkāršas, it īpaši pēc tam, kad totalizators ir identificējis bukmeikeri, kura aspekti atbilst viņu unikālajām prasībām. Lūk, kas viņiem būtu jādara:

 • Apmeklējiet derību vietnes sadaļu eSports
 • Noklikšķiniet uz "Tanku pasaule (WoT)"
 • Izvēlieties tirgu
 • Ievadiet likmes summu
 • Apstipriniet likmi

World of Tanks derību sagatavošana

Lai gan derību veikšana vietnē World of Tanks ir vienkārša, spēlētājiem ir tai jāsagatavojas, ja viņi vēlas no tā gūt maksimālu labumu. Bet kā viņi to var izdarīt? Iesācējiem varat izpētīt pieejamos populāros tirgus, piemēram:

 • Invalīdi
 • Pirmās asinis
 • Kartes uzvarētājs
 • Spēles uzvarētājs/naudas līnijas likmes
 • Bāze notverta
 • Kopējais rezultāts

Tas ir arī gudrs, lai totalizators novērtētu derību vietnes drošību, gatavojoties uzsākt savu World of Tanks totalizatoru. Patiesība ir tāda, ka, lai gan pastāv ievērojams drošu, likumīgu WoT derību vietņu kopums, pastāv arī dažas nedrošas vietnes. Un spēlētājiem no tiem ir jāizvairās par katru cenu.

Likmes uz World of Tanks
Kāpēc WoT ir populārs?

Kāpēc WoT ir populārs?

World of Tanks ierindojas starp populārākās esport spēles šodien uz skatuves. Tas varētu būt šādu faktoru dēļ.

Interneta kopiena

World of Tanks lepojas ar plašu kopienu ar vairāk nekā 160 miljoniem spēlētāju visā pasaulē. Lai gan lielākā daļa no viņiem nekad nav tikušies klātienē, viņi daudz laika pavada tiešsaistē, apspriežot šo spēli. Dažas no izplatītākajām tēmām, par kurām viņi komentē, ir iepriekšējie un gaidāmie turnīri, derību un spēļu padomi, kā arī prasmīgākie spēlētāji, no kuriem jāuzmanās.

Spēlē World of Tanks tiešsaistē

WoT vienkāršība un pieejamība ir citi elementi, kas ļāvuši tam iegūt daudzu e-sporta cienītāju labvēlību visā pasaulē. Šis nosaukums ir pieejams vairākās platformās, tostarp Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android, Xbox 360 un macOS.

Big World of Tanks spēlētāji

Var arī droši teikt, ka leģendārajiem World of Tanks spēlētājiem ir bijusi milzīga loma šīs spēles fandomas uzlabošanā. Daži no tiem ir tirānozauri_Riggx un LuNaTic_-Lore, kurš iedvesmo spēlētājus spēlēt šo spēli biežāk, lai pilnveidotu savas prasmes.

Kāpēc spēlētāji mīl Tanku pasauli

Zināt, kāpēc spēlētāji joprojām nevar iegūt pietiekami daudz ar World of Tanks, ir ļoti svarīgi, lai izprastu tās pieaugošo popularitāti. Jā, šis nosaukums sākotnēji tika izlaists pirms vairāk nekā desmit gadiem, taču, pateicoties regulāriem atjauninājumiem, tas joprojām šķiet tikpat svaigs. Arī WoT mehānika ir daudzveidīga, un tai ir iespaidīgi vizuālie attēli. Lielākajai daļai spēlētāju patīk arī tas, ka Wargaming ņem vērā viņu ieguldījumu, izlaižot savas jaunākās versijas.

Kā spēlēt WoT

Tas varētu būt vēl viens iemesls, kas izskaidro World of Tanks slavu. Mācīšanās spēlēt šo spēli ir pastaiga. Un, kamēr spēlētājs apgūst savus spēles trikus, tos var izmantot! Piemēram, spēlētājiem vajadzētu dot saviem komandas biedriem vietu, lai nodrošinātu optimālu sniegumu. Nav ieteicams novietot automašīnu aiz sabiedrotā, jo tas samazina ieroču skaitu kaujā. Turklāt spēlētājiem piesardzīgi jāpārvietojas kaujas karstajās zonās.

Lielākās World of Tanks komandas un spēlētāji

Turklāt World of Tanks ir plaši pazīstams, jo spēlētājiem ir garš saraksts ar komandām un spēlētājiem, kas jāpārdomā, kad runa ir par derībām labākā esporta derību vietne. Viņi pat var brīvi izdarīt vairākas likmes vai izpētīt dažādus tirgus, ja viņus mulsina daudzās pieejamās izvēles iespējas. Tas neapšaubāmi vairo satraukumu lielākajai daļai spēlētāju, gaidot rezultātus.

Kāpēc WoT ir populārs?
Vai ir kāds World of Tanks turnīrs, uz kuru likt likmes?

Vai ir kāds World of Tanks turnīrs, uz kuru likt likmes?

Jā. Ir dažādi WoT čempionāti, kas ļauj dažādām profesionālām esporta komandām sacensties savā starpā. Šiem pasākumiem var būt dažādi noteikumi un nosacījumi, kas regulē visu iesaistīto pušu darbības.

Parasti World of Tanks turnīros ir trīs formātos – sadursmes, izaicinājumi un klanu turnīri. Atkarībā no konkrētām sacensībām komandās var būt no trīs līdz piecpadsmit eSport sportistiem. Lielākā daļa no šīm organizācijām piesaista arī kvalificētus "rezerves" spēlētājus, lai aizstātu tos, kuri, iespējams, netiks uz skatuves tādu problēmu dēļ kā vīzu sarežģījumi.

Pēdējais World of Tanks globālais turnīrs bija 2022. gada World of Tanks International čempionāts, šīs spēles pirmais 15VS15 notikums. Tajā piedalījās labākās komandas no Eiropas, Ķīnas, Āzijas un Klusā okeāna reģiona, Ziemeļamerikas un Neatkarīgo Valstu Savienības. Balvu fonds bija €130 000, kas ir pietiekami liels, lai mudinātu šīs komandas piedāvāt savu labāko.

World of Tanks lielais fināls ir viens no prestižākajiem notikumiem starp WoT spēlētājiem. Tā ir arī lieliska iespēja likt likmes uz esportu.

Bez šaubām, šie globālie World of Tanks turnīri ir milzīgs piedāvājums, īpaši tiem, kas ir eSports. Tie sniedz sportistiem iespējas demonstrēt savas trakās WoT prasmes, izaicināt pretiniekus, izveidot sev vārdu un optimistiski bruģēt ceļu turpmākai karjeras izaugsmei.

Vai ir kāds World of Tanks turnīrs, uz kuru likt likmes?
Likmes uz World of Tanks pie pakalpojumu sniedzējiem

Likmes uz World of Tanks pie pakalpojumu sniedzējiem

Jebkurš World of Tanks entuziasts var veikt likmes pie dažiem labākajiem e-sporta pakalpojumu sniedzējiem mūsdienās, tostarp 22BET, Betwinner un Megapari. Spēlētājiem ir jāreģistrējas šajās derību vietnēs tikai pēc tam, kad viņi ir apstiprinājuši, ka tie atbilst viņu dažādajām derību vajadzībām. Bet kāds ir vispiemērotākais veids, kā to izdarīt? To funkciju novērtēšana vienmēr ir saraksta augšgalā.

Cienīgs WoT bukmeikers ir aprīkots ar intuitīvu vietni, un tā ļauj spēlētājiem veikt likmes mobilajās ierīcēs. Tādā veidā viņi var likt likmes uz šo populāro eSport, atrodoties kustībā, darbā vai pat ieturot maltīti ar draugiem.

Turklāt tas nodrošina saprātīgas World of Tanks izredzes, kas palielina derību slēdzēju veiksmes iespējas neatkarīgi no viņu pieredzes līmeņa. Tas viņus motivē un ļauj viņiem attīstīt savu profesionālo azartspēļu karjeru.

Caurspīdīgums ir vēl viena svarīga funkcija, kurai jāpievērš uzmanība e-sporta derību lietotnē, kas nodrošina World of Tanks. Tai būtu jāpiedāvā visaptveroša regulējuma politika, lai ļautu spēlētājiem uzzināt, ko drīkst un ko nedrīkst, baudīt visus tā pakalpojumus. Viņiem ir arī godīgi, vairākās valodās runājoši klientu apkalpošanas eksperti, kas vada derību slēdzējus un palīdz viņiem maksimāli izmantot WoT derību darījumus.

Likmes uz World of Tanks pie pakalpojumu sniedzējiem
Sekojiet labākajām WoT komandām un veiciet likmi precīzi

Sekojiet labākajām WoT komandām un veiciet likmi precīzi

Zināšanas par visaugstāk novērtētajām World of Tanks komandām vienmēr ir noderīgas, veicot likmes šajā spēlē. Tas ļauj spēlētājiem identificēt neveiksminiekus un favorītus un, cerams, izvēlēties ienesīgākos derību tirgus.

Šie ir daži no mūsdienu labākās WoT komandas.

Natuss Vincere

NAVI tika izveidota 2009. gadā. Tajā ir komandas un eSporta sportisti, kas sacenšas ne tikai World of Tanks, bet arī Dota 2, FIFA, Apex Legends, League of Legends, Paladins, Valorant un Fortnite. Šī komanda ieguva pirmo vietu 2014. un 2016. gada Wargaming.net World of Tanks līgā.

Tornado enerģija

Šeit ir vēl viena augsta ranga World of Tanks komanda, kas gadu gaitā ir aizvadījusi vairākus mačus. Tā uzvarēja 2017. gada WoT lielajā finālā, dodoties mājās ar milzīgiem 150 000 $, kas sadalīti starp WoT

toreiz aktīvais saraksts.

HellRaisers

HellRaisers ir pazīstams arī ar savu diezgan fenomenālo World of Tanks komandu, kas ir sacentusies ar citiem vairāki turnīri. Tā ir parakstījusi līgumus ar tādiem talantīgiem WoT spēlētājiem kā Vladislavs "Neskvi" Kanajevs, Andrejs "lolwo" Dzenisenka un Vladimirs "DYADOR" Drutskis.

Citas izcilas World of Tanks komandas, kurām šobrīd ir vērts sekot, ir:

 • Komanda Dignitas
 • Virtus. pro
 • Paaugstināt
 • RoX
 • PENTA sports
 • Nav Tik Nopietns
 • Ups — The Tough
Sekojiet labākajām WoT komandām un veiciet likmi precīzi
World of Tanks plusi un mīnusi

World of Tanks plusi un mīnusi

Spēlētājiem, kuri spēlē World of Tanks, ir jāsaprot tās priekšrocības un trūkumi, lai gūtu mājienu par to, ko sagaidīt. Šeit ir šādi plusi.

 • Viegli un par pieņemamu cenu: WoT spēlētājiem nav jāiziet īpaša apmācība, lai izbaudītu šo spēli, jo tas nav smags simulators. Vēl ērtāk ir tas, ka, lai to izdarītu, viņiem nav jāpiešķir ne santīma, jo to var spēlēt pilnīgi bez maksas. Tas padara to piemērotu amatieriem un pieredzējušiem spēlētājiem ar nelielu budžetu vai citādi.

 • Neskaitāmi kaujas transportlīdzekļi: Tanku pasaule piedāvā daudz bruņumašīnu, ko spēlētāji var atbloķēt un izmantot kaujas laikā. Visas šīs pieejamās iekārtas ir jaunināmas, ļaujot tām eksperimentēt, noteikt savas stiprās puses un galu galā pilnībā realizēt savu spēlētāju potenciālu.

 • Mystery: World of Tanks ir mīkla, kas paredzēta, lai apmierinātu to spēlētāju vajadzības, kuriem patīk trilleri. Katra cīņa šajā spēlē notiek savādāk, pat ja spēlētāji izmanto līdzīgas mašīnas, kas pielāgotas vienādi. Tas nozīmē, ka vienmēr ir kaut kas unikāls, ko sagaidīt, uzlabojot satraukumu.

Mīnusi

 • Viens no galvenajiem World of Tanks trūkumiem ir tas, ka spēlētājiem ir jāmaksā par tā augstākās kvalitātes funkcijām. Tāpēc tiem, kuri nevar, tiek liegta šī titula uzmundrinošākā pieredze.
World of Tanks plusi un mīnusi
Izpratne par World of Tanks derību izredzēm

Izpratne par World of Tanks derību izredzēm

Mācīšanās, kā lasīt World of Tanks izredzes, ir prioritāte ikvienam spēlētājam, kurš to plāno derēt uz šo sporta veidu ja vien viņi nevēlas sevi sagatavot neveiksmei.

Parasti dažādas derību vietnes saviem dalībniekiem nodrošina WoT izredzes, un tās var atšķirties atkarībā no bukmeikers. Tos ir viegli saprast, ja vien uztver mūsdienās pieejamos populāros formātus. Tie ietver, bet ne tikai, tālāk norādīto.

 • Decimāldaļas izredzes: Daudzas World of Tanks derību tīmekļa vietnes izmanto decimāldaļas, jo lielākā daļa spēlētāju var tos ērti lasīt un izmantot, lai aprēķinātu potenciālos laimestus. Viņiem tās tikai jāreizina ar attiecīgajām likmēm.
 • Daļējās izredzes: Daļējas WoT izredzes ir diezgan izplatītas starp esporta bukmeikeri Apvienotajā Karalistē. Tāpat kā iepriekš norādītās decimāldaļas, tās ir arī vienkāršas. Augšējais skaitlis apzīmē iespējamās izmaksas, bet apakšējais norāda summu, kas būtu jāuzliek. Piemēram, bukmeikers var piedāvāt 10/1 koeficientu konkrētai World of Tanks komandai. Tas nozīmē, ka spēlētāji laimē 10 USD par katru likto USD 1.
 • Amerikāņu izredzes: WoT spēlētāji varētu atrast amerikāņu izredzes derību platformās Amerikas Savienotajās Valstīs. Tie nāk ar pozitīviem vai negatīviem skaitļiem. Pirmais norāda summu, ko viņi varētu saņemt, ja viņi uzliks 100 USD. No otras puses, pēdējā parāda summu, kas viņiem ir jāuzliek, ja viņi cer nopelnīt 100 USD.
Izpratne par World of Tanks derību izredzēm
World of Tanks derību padomi un triki

World of Tanks derību padomi un triki

World of Tanks ir populāra iespēja gan pieredzējušiem, gan iesācēju spēlētāji. Šīs puses var izmantot dažādas stratēģijas, lai nodrošinātu, ka viņu derību darījumi nes augļus. Viens no tiem ir sekot līdzi savas iecienītākās komandas vai spēlētāja sniegumam. Tas varētu būt, analizējot pēdējo desmit vai vairāk sacensību, kurās tas ir piedalījies, rezultātus.

Spēlētāji var arī skatīties savus iecienītos WoT spēlētājus tādās platformās kā YouTube un Twitch, lai novērtētu viņu prasmes un izlemtu, vai ir saprātīgi veikt likmes uz viņiem. Pieņemot, ka derību slēdzējs vēlas likt likmes uz WoT turnīriem, viņam jāgaida līdz sacensību pēdējam posmam – kvalifikācijas posmi ir neparedzami, un ir viegli likt likmes uz World of Tanks komandām vai spēlētājiem, kuri varētu tikt izslēgti ātrāk, nekā paredzēts.

World of Tanks derību padomi un triki