Populārākās derību vietnes Hearthstone 2024

Hearthstone ir labi novērtēts esporta nosaukums, ko izstrādājis un publicējis Blizzard Entertainment. Lai gan šī digitālā kolekcionējamā kāršu spēle (CCG) tika izlaista tikai 2014. gadā, tā ir pievērsusi vairāk nekā 100 miljonu esporta derību veicēju uzmanību visā pasaulē. Neapšaubāmi, viena no aizraujošākajām Hearthstone iezīmēm ir tā, ka tā savus varoņus un priekšmetus aizņem no World of Warcraft. Šī masīvā vairāku spēlētāju tiešsaistes lomu spēle (MMORPG), ko arī izlaida Blizzard Entertainment gandrīz pirms divām desmitgadēm, ir aprīkota ar atvērtas pasaules dizainu.

Tas ļauj spēlētājiem iesaistīties daudzās aizraujošās aktivitātēs, piemēram, izpildīt misijas un cīnīties ar monstriem. Kā cerēja izstrādātāji, tas ir guvis neticamus komerciālus panākumus, tādējādi liekot pamatus astoņu galveno paplašināšanas pakotņu izveidei.

Populārākās derību vietnes Hearthstone 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hearthstone kartes

Kartes ir Hearthstone spēles pamatā. Parasti šim esportam ir šādi četri veidi:

 • Minion kartes
 • Burtkartes
 • Varoņu kārtis
 • Ieroču kartes

Jāatzīmē, ka katra kārts ir unikāla, un tā atspoguļo spējas, efektus un raksturus, kas spēlētājiem var būt spēļu laikā. Piemēram, burvestības kārtis iedarbina īpašu vienreizēju efektu, un spēlētāji var tās izmantot, lai iznīcinātu savus pretiniekus vai viņu palīgus.

Hearthstone spēle

Hearthstone pievilcīgais aspekts ir tā vienkāršā spēle, un to var spēlēt gan personālajā datorā, gan Mac datorā. Android/iPhone lietotāji var arī lejupielādēt šī esporta mobilās versijas un visu mūžu to spēlēt.

Hearthstone ir divu spēlētāju konkurētspējīgs sporta veids, kas tiek nodrošināts ar 1 pret 1 spēlēm. Katrs lepojas ar diviem pretiniekiem, kas iesaistās kaujā, pārmaiņus izspēlējot savas kārtis. Spēlētāji var brīvi izsaukt “minionus”, kuri var iesaistīties spēlēs viņu vārdā, kas nozīmē, ka cīņa var notikt starp datora vadītu dalībnieku un spēlētāju vai diviem pretiniekiem.

Spēlē Hearthstone spēlētāji izvēlas “varoni” no Warcraft mācības, kas viņus pārstāvēs. Daži no pieejamajiem spēles režīmiem ir:

 • Solo piedzīvojumi
 • Arēna
 • Dueļi
 • Kaujas laukumi
 • Tavernas tracis

Derības uz Hearthstone

Hearthstone ir klasificēts kā viena no labākajām e-sporta spēlēm, uz kurām var likt likmes, skaidrojot, kāpēc daudzi spēlētāji to ir izvēlējušies. Ja kāds vēlas uz to likt likmes, viņam ir jāmeklē cienījama Hearthstone derību vietne. Vienai platformai ir jānodrošina lieliskas izredzes un lieliski bonusi šīs spēles derību slēdzējiem.

Taču veiksmīgai derību veikšanai uz Hearthstone ir nepieciešams vairāk nekā tikai izvēlēties labākā esporta derību vietne. Spēlētāji ir arī atbildīgi par to, lai uzzinātu, kā tas darbojas vai kas no viņiem tiek gaidīts. Parasti viņi var likt likmes uz personām, kuras, visticamāk, uzvarēs, un citiem faktoriem, piemēram, spēlētāju lomām un kārtīm. Turklāt derību slēdzējiem ir jāiepazīstas ar pieejamajām Hearthstone esport likmēm. Tie ietver:

 • Mača uzvarētājs
 • Pagrieziet likmes
 • Īpašas likmes
 • Īstas naudas likmes
 • Handikapa likmes

Likmes veicējam pirms to izdarīšanas ir jāsaprot, ko nozīmē katra no šīm likmēm. Piemēram, spēles uzvarētājs ir piemērots tiem, kas plāno likt likmes uz spēlētāju, kurš, viņuprāt, uzvarēs konkrētā spēlē. No otras puses, īpašās likmes ir specifiskākas. Spēlētājs var likt likmes uz kaut ko, piemēram, spēlētāju, kurš, visticamāk, pirmais pabeigs konkrētu spēles aktivitāti, vai kārtīm, ko spēlētāji izmantos mača gaitā.

Kāpēc Hearthstone ir populāra?

Daži cilvēki nesaprot, kāpēc Hearthstone ir viens no mūsdienu iecienītākajiem esporta veidiem. Patiesība ir tāda, ka tam ir daudz iemeslu. Tie ietver:

Hearthstone interneta kopiena

Hearthstone ir ieguvis miljoniem reģistrētu spēlētāju labvēlību, kuri pavada stundas, spēlējot to. Lielākā daļa no viņiem sazinās ar saviem vienaudžiem dažādos forumos un sociālo mediju vietnēs. Dažas no viņu apspriestajām tēmām ietver gaidāmos turnīrus un padomus, kā izbaudīt šo digitālo kāršu spēli, kas palīdz iesācējiem uzsākt savu Hearthstone spēļu un derību ceļojumu.

Spēlēt Hearthstone tiešsaistē

Tas ir kaut kas cits, kas gadu gaitā ir izraisījis Hearthstone popularitātes pieaugumu. Spēlētājiem nav jāizpilda nekādas sarežģītas prasības, lai izbaudītu šo spēli. Viņiem ir jāsasniedz tikai ierīces ar ieteicamajām procesora un operētājsistēmas prasībām. Tie ietver AMD® Athlon™ 64 X2 vai Intel® Pentium® D un Windows 7, Windows 8, vai Windows 10.

Big Hearthstone spēlētāji

Vēl viens elements, kas ir palielinājis šī CCG popularitāti, ir tā draudzīgums iesācējiem, kas paver amatieriem iespējas kļūt par lieliem Hearthstone spēlētājiem. Ir vērts atzīmēt, ka Blizzard Entertainment visiem spēlētājiem ir jāizpēta "Jauno spēlētāju rangi" pirms pievienošanās atbilstošiem ranžēšanas režīmiem. Tas viņiem ļauj spēlēt pret citiem nepieredzējušiem spēlētājiem un spēles gaitā saņemt bezmaksas komplektus.

Kāpēc Hearthstone spēlētājiem tas patīk?

Hearthstone spēlētāji to uzskata par valdzinošu visu tā sniegto apbrīnojamo priekšrocību dēļ. Iesācējiem šī spēle piedāvā neticami vizuālos elementus, nemaz nerunājot par izcilu audio dizainu. Pateicoties aizraujošajai spēlei, spēlētāji, ieejot savās spēļu istabās, sagaida fantastisku laiku.

Kā spēlēt Hearthstone

Daži esport spēlētāji tiecas uz Hearthstone, jo to apgūt nav nepieciešams. Viena no stratēģijām, ko viņi var izmantot, lai uzlabotu savas spēles prasmes, ir uzlabot to secību, koncentrējoties uz spēli. Tas viņiem ļauj ievērot minionu pareizo kārtību un uzlabo viņu pieredzes kvalitāti.

Lielākie Hearthstone spēlētāji un komandas

Kā gaidīts, šī spēle patīk daudziem Hearthstone entuziastiem dažu tās ražīgāko spēlētāju ietekmes dēļ, piemēram:

 • Santo Kenta (slava)
 • Vataru Išibaši (posēze)
 • Jašima Nozomi (Alutemu)
 • Thijs Molendijk (Thijs)
 • Džeroms Fošers (Monsanto)
 • Braiens Īsons (asiņainā seja)
 • Simone Liguori (leta)
 • Enzo Flock (Warma)

Daudzi spēlētāji arī seko populārajam Hearthstone komandas, uz kurām likt likmes tos sacensību laikā. Piemēri:

 • Komandas šķidrums
 • Nova eSports
 • Komanda SoloMid
 • Mākonis9
 • Fnatic
 • G2 Esports
 • Komandas noslēpums
 • Spacestation Gaming
 • Dalasas impērija
 • Biedrs Gaming

Vai notiek Hearthstone čempionāts?

Jā. Katru gadu notiek Hearthstone pasaules čempionāts, un tas ir milzīgs darījums visai šīs kāršu spēles kopienai. Astoņi ievērojami Hearthstone spēlētāji šajās sacensībās sacenšas par iepriekš noteiktu naudas balvu fondu. Tie ir no Eiropas, Āzijas un Klusā okeāna reģiona, Amerikas un Ķīnas.

Pirmais Hearthstone turnīrs notika 2013. gadā, mēnešus pirms šīs spēles oficiālās izlaišanas. Blizzard izvēlējās astoņus izcilos Hearthstone spēlētājus, kuri piedalījās šajā konkursā. Artosis (Daniel Rey Stemkoski), viens no redzamākajiem esporta spēlētājiem, uzvarēja šajā konkursā, izpelnoties kāroto "Pavarda lielmeistars" virsraksts.

Sekoja vēl citi turnīri, no kuriem pēdējais bija Hearthstone 2021 pasaules čempionāts, kas norisinājās no 18. līdz 19. decembrim. Uzvarēja japānis Vataru Išibaši, tautā saukts par "posesi", atnesot neticamu $200 000 balvu. Posesi finālmača laikā ar 3:2 pārspēja glory (Sato Kenta), bet pēdējais saņēma arī $100 000 balvu.

Hītstonas pasaules kausa derības

Hearthstone esport derību entuziasti var apmeklēt Hearthstone Esports YouTube kanālu, lai straumētu Hearthstone pasaules čempionāta spēles. Tas vienkāršos likmju likšanas procesu, nodrošinot tos ar precīzu informāciju par spēlētājiem un turnīru. Pieejamās valodas ir:

 • Angļu
 • japāņi
 • Mandarīns
 • spāņu (LATAM)
 • korejiešu
 • portugāļu (LATAM)

Lai skatītos Hītstonas pasaules čempionāta spēles un saņemtu dažādas balvas, ir jāsavieno viņu Blizzard Battle.net un YouTube konts. Vēlams, lai viņi vispirms apgūtu atbilstības noteikumus, lai tos ievērotu un baudītu skatītāju bez problēmām.

Derības uz Hearthstone pie pakalpojumu sniedzējiem

Derības ar Hītstonu sniedz daudz lielāku gandarījumu, ja spēlētājs izvēlas augstākā līmeņa esporta derību lietotnes, kas tās nodrošina. Jāatzīmē, ka tas ne vienmēr ir viegli, galvenokārt jauniem esporta derību entuziastiem. Kādiem faktoriem šiem spēlētājiem vajadzētu pievērst uzmanību? Apskatiet dažus no tiem zemāk.

Likmes

Dažādi pakalpojumu sniedzēji piedāvā dažādas izredzes Hearthstone derību slēdzējiem. Spēlētājiem, kuri vēlas izbaudīt neaizmirstamu derību pieredzi, ir jāizvēlas platformas ar labvēlīgām izredzēm, jo tās nozīmē lielākas izmaksas.

Akcijas

Bonusi bagātināt spēlētāju derību pieredzi. Tāpēc tiem, kas veic derības uz Hearthstone, ir jāsamierinās ar e-sporta derību vietnēm, kas piedāvā ienesīgus piedāvājumus, lai viņi varētu likt likmes uz vairāk spēlēm, komandām vai spēlētājiem.

Maksājuma metodes

The labākās esporta derību vietnes pieņemt dažādus drošus maksājumu metodes lai veicinātu uzticamu izņemšanu un iemaksu. Tā piedāvātajām iespējām būtu jāatbalsta arī daudzas valūtas, lai padarītu skaidras naudas iemaksu un izņemšanu ērtāku Hearthstone derību slēdzējiem visā pasaulē.

Solīda klientu apkalpošana

Lieliskā Hearthstone derību platforma piešķir prioritāti derību slēdzēju vajadzībām, un tā izmanto uzticamus klientu atbalsta ekspertus, lai palīdzētu tās apmierināt. Šiem profesionāļiem ir jābūt daudzvalodu, draudzīgiem, pacietīgiem un sasniedzamiem visu dienu un nakti.

Mūsdienās daži no labākajiem Hearthstone pakalpojumu sniedzējiem tirgū ir 22Bet, Megapari, Betmaster, Casumo un Betwinner. Lai gan šīm platformām nav vienādu funkciju, tām ir reputācija, jo tās piedāvā lieliskas esporta derību iespējas.

Sekojiet labākajām Hearthstone komandām un veiciet likmi precīzi

Kā ieteikts, Hearthstone derību slēdzējiem ir jāizpēta internetā visa vērtīgā informācija par šo CCG, lai veiktu visprecīzākās likmes. Tas ietver šīs spēles augsta ranga komandas, piemēram:

 • Komandas šķidrums: Šī Hearthstone komanda tika izveidota 2000. gadā Nīderlandē. Mūsdienās tā lepojas ar to, ka atrodas labāko esporta organizāciju līgā, jo spēlētāji specializējas Hearthstone un citās spēlēs, piemēram, League of Legends, Dota 2, Heroes of the Storm, Apex Legends un Valorant.
 • Mākonis9: Šī spēļu komanda tika dibināta Ziemeļamerikā. Tajā ir profesionāli spēlētāji, kas pazīstami ar izcilām prasmēm Hearthstone un citos populāros esportos, piemēram, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Smite un League of Legends.
 • Biedrs Gaming: Derību slēdzējiem vajadzētu arī sekot līdzi Comrade Gaming — Apvienotajā Karalistē bāzētai spēļu komandai ar Hearthstone spēlētājiem ir no dažādām Eiropas vietām.
 • Komanda SoloMid: Daži esporta fani pazīst šo komandu kā TSM, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tā piedāvā īpaši talantīgus spēlētājus Hearthstone un lielu sarakstu ar citām spēlēm, tostarp Battlegrounds Mobile India, Fortnite, League of Legends, Rainbow Six Siege, Apex leģendas un maģija: pulcēšanās arēna.

Jāatzīmē, ka šīs nav vienīgās izcilās Hearthstone komandas. Spēlētājiem vajadzētu izpētīt arī citus, piemēram, Ace Breakers EU, Team Ascension, FlowEsports, Infected Gaming, ROOT Gaming, Meet Your Makers un Team Archon.

Plusi un mīnusi

Tālāk apskatiet galvenos Hearthstone plusus un mīnusus.

Pros

 • Augstas kvalitātes: Hearthstone neapšaubāmi ir viena no labākajām kolekcionējamām kāršu spēlēm, kas šodien ir pieejamas. Tā vispārējais dizains ir pievilcīgs, nemaz nerunājot par to, ka tā ir plaši izplatīta, noslīpēta opcija, kas paredzēta, lai piedāvātu maksimālu izklaidi gan spēlētājiem, gan līdzjutējiem.
 • Pieejamība: Hearthstone entuziastiem, lai to atskaņotu, nekas nav jāmaksā, jo tas ir bezmaksas. Pēc tam šī spēle ir pieejama operētājsistēmās Microsoft Windows un Mac OS X papildus Android viedtālruņiem, kas nozīmē, ka spēlētāja ierīce nav galvenais noteicējs, vai viņam patīk Hearthstone. Turklāt to piedāvā daudzas esporta derību lietotnes, sniedzot daudz iespēju, kas jāņem vērā, kad viņi vēlas veikt derības.
 • Dzīvīga kopiena: Hearthstone lepojas ar plašu, daudzveidīgu un enerģisku kopienu, kurai spēlētāji un fani var pievienoties, lai runātu un uzzinātu vairāk par to. Aicināts ikviens, neskatoties uz viņu pieredzes līmeni vai zināšanām par kolekcionējamām kāršu spēlēm. Lielākajai daļai Hearthstone ģimenes locekļu var piekļūt, izmantojot tādas platformas kā YouTube, Twitch, Facebook, Reddit un Twitter.
 • Vienkāršība: Daudzi spēlētāji ir atzinuši, ka viņiem ir viegli saprast Hearthstone un to, kā tas darbojas. Lai gan daži no tiem ir iesācēji, kuri tikko pievienojušies esporta pasaulei, citi ir profesionāļi ar plašām zināšanām par šīm spēlēm, tostarp par Warcraft sēriju.

Con

 • Spēlētājiem ir jāsaņem daži dolāri, lai atvērtu jaunākos Hearthstone paplašinājumus.

Izpratne par Hearthstone derību izredzēm

Visiem Hearthstone derību slēdzējiem pirms likmju likšanas ir jāsaprot šīs CCG izredzes. Parasti bukmeikeri tos aprēķina, bet ne līdzīgā veidā. Tāpēc vienas vietnes piedāvājums var atšķirties no citas vietnes. Par laimi, tie darbojas tāpat kā jebkurš cits sporta veids, tāpēc, ja kādam ir pieredze derībās par pēdējo, viņi var tos saprast bez piepūles.

Pateicoties to vienkāršībai, populārākās Hearthstone izredzes ir decimāldaļas. Izmantojot tos, ir diezgan viegli aprēķināt iespējamo atdevi, pamatojoties uz viņu likmēm. Piemēram, pieņemot, ka Hearthstone spēlētājam Y koeficients ir 3,22 un spēlētājs uzliek likmi ar 10 USD, viņš, visticamāk, saņems USD 32,2 (3,22 x 10), ja uzvarēs.

Lielākā daļa bukmeikeru Amerikas Savienotajās Valstīs nodrošina naudas līnijas izredzes, ko dēvē arī par amerikāņu koeficientiem. Tie tiek parādīti ar pozitīvajām (+) vai mīnusa (-) zīmēm kā to prefiksiem. Ja negatīvie (-) koeficienti (favorīti) norāda summu, kas ir jāiegulda, lai nopelnītu 100 ASV dolārus, pozitīvās (+) likmes parāda summu, kas jānopelna par katriem liktajiem 100 $, un parasti tie tiek piešķirti mazākajiem spēlētājiem.

Spēlētāji var atrast arī bukmeikeri ar daļējām izredzēm, kas tiek parādītas daļējā formā. Tos lasīt ir viegli. Piemēram, ja tie ir ¼, tie ir nelabvēlīgi, jo spēlētāji nopelna 1 USD par katriem 4 USD, ko viņi investē. Parasti augšējais skaitlis apzīmē izmaksu, bet apakšējais – likmes summu.

Hearthstone derību padomi un triki

Nav ieteicams apmeklēt Hearthstone derību vietni nesagatavotam, jo solītājs var izdarīt daudzas nepareizas kustības un zaudēt visu savu bankrotu. Viens no padomiem, kas viņiem vienmēr jāpatur prātā, ir tas, ka zināšanas par šo spēli dod viņiem tiesības likt uzvaras likmes. Tādēļ derību slēdzējiem ir jāsaprot visi Hearthstone aspekti, tostarp kartes, paplašināšanas pakotnes, turnīri un klases.

Atkal, Hearthstone spēlētājiem ir ieteicams būt selektīviem un objektīviem, veicot likmes uz šo kāršu spēli. Vairumā gadījumu derības uz spēlētāju tāpēc, ka viņam tas patīk, ir nepareiza stratēģija. Tā vietā spēlētājiem vajadzētu likt likmes tikai uz mačiem un spēlētājiem, par kuriem viņi ir vismaz pārliecināti. Arī derības uz katru maču vai turnīru, lai palielinātu laimestus, ir slikta ideja.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSports
About

Jun-ho Kim, Dienvidkorejas dinamiskais Esports maestro, ir EsportRanker zināšanu bāka. Apvienojot analītisko veiklību ar iedzimtu mīlestību pret spēlēm, Jun-ho atklāj tiešsaistes sacensību sarežģīto gobelēnu, nodrošinot spēlētājiem informāciju un iedvesmu.

Send email
More posts by Jun-ho Kim