Best Esports Betting Bonuses

Šajā e-sporta derību bonusa ceļvedī ir padziļināti apskatīti visi labākie akcijas elektronisko sporta derību jomā, kā tās darbojas un, kas ir vēl svarīgāk, kā derību veicēji var tās pieprasīt un izmantot.

Nav šaubu, ka e-sporta derības pārņem virsroku. Kamēr nozare pirms pandēmijas attīstījās lēni, tiešraides spēļu apturēšana Covid-19 maksimuma laikā deva eSporta derībām jaunu dzīvi. Šodien e-sporta derību nozare uzplaukst, un katrs bukmeikers vēlas kaut ko no kūkas — arvien pieaugošo pieprasījumu pēc eSporta derību pakalpojumiem. Labākās eSporta derību vietnes piedāvā ienesīgus akcijas, ko citādi dēvē par derību bonusiem.

No Deposit Bonus

Bonusi bez depozīta piedāvā spēlētājiem fantastisku iespēju spēlēt eSporta derību vietnē, nesabojājot banku. Bonuss bez depozīta nozīmē, ka spēlētāji parasti saņem bezmaksas griezienus slotā vai naudas atlīdzību. Ir arī bonuss bez depozīta, kas ļauj spēlētājiem izmantot noteiktu bezmaksas naudas summu ierobežotā laika periodā. Šādi bonusi tiek izveidoti, pamatojoties uz pieņēmumu, ka spēlētājs reģistrējas vietnei.

Rādīt vairāk...
Bonusa kodi

Likmes uz e-sportu ir salīdzinoši jauna parādība, taču daudzi cilvēki ir laimējuši lielas naudas summas, veicot derības uz spēlēm, sākot no Dota 2 un League of Legends līdz CS:GO un Valorant. E-sporta derību vietnes veicināšanas kods, kas pazīstams arī kā reklāmas kods, ir kods, kas sastāv no burtiem vai cipariem, ko spēlētāji var ierakstīt derību vietnes reklāmas lodziņā, lai saņemtu kādu īpašu stimulu. Bukmeikeru reklāmas kodu parasti izmanto bukmeikeri kā iegūšanas stratēģiju, lai palīdzētu piesaistīt jaunus klientus, un tas var palīdzēt jums sākt ar eSporta derībām.

Rādīt vairāk...
Iemaksas bonuss

Depozīta bonusi ir aizraujoša akcija gan parastajiem, gan ikdienišķajiem spēlētājiem. Arvien lielāks skaits tiešsaistes kazino ir aktivizējuši tiešsaistes derību piedāvājumus, lai piesaistītu jaunus un atkārtotus klientus. Ir daudz depozīta bonusu, taču bezmaksas likmes bez depozīta bonusa ir izrādījušies populāra izvēle derību auditorijas vidū. 

Rādīt vairāk...
Iepazīšanās bonuss

Esporta derību sveiciena bonusi ir vieni no labākajiem piedāvājumiem, ko spēlētājs var pieprasīt pēc reģistrēšanās tiešsaistes esporta derību vietnē. Šajā rakstā ir apskatītas šīs prēmijas, lai noteiktu, kas tās ir, kā tās darbojas, kā tās pieprasīt un daudz ko citu. Kā norāda nosaukums, sagaidīšanas bonusi ir akcijas, ko eSports bukmeikeri izmanto jaunajiem spēlētājiem. Ir divi galvenie sagaidīšanas bonusu veidi; bez depozīta un depozīta bonusi.

Rādīt vairāk...
Bezmaksas likmes

Bezmaksas likme ir likme, kurā likme nav jāmaksā. Veicot bezmaksas likmi, jūs iegūstat iespēju laimēt, neieguldot naudu balvu fondā. Šis ir viens no labākajiem veidiem, kā iesācējiem sākt derības. Tas garantē, ka viņi nekad nevarēs zaudēt savu sākotnējo likmi un justies ērtāk spēlējot tiešsaistes azartspēles. Bezmaksas likmes arī ļauj viņiem sekot līdzi likmju likšanas gaitai, pārbaudot, vai viņi ir uzvarējuši vai zaudējuši katrā derību veikšanas dienā.

Rādīt vairāk...
Lojalitātes bonuss

Mūsdienu e-sporta derību vietnēs ir dažādi veidi, kā atalgot uzticīgos spēlētājus. Ja spēlēsi regulāri, sporta totalizators tevi kādā brīdī aicinās uz dažādām lojalitātes programmām. Pēc pievienošanās klubam jūs sāksit pelnīt punktus, iesaistoties noteiktās aktivitātēs, piemēram, iemaksājot līdzekļus savā kontā. 

Rādīt vairāk...
Naudas atmaksas bonuss

Ja meklējat labus naudas atmaksas piedāvājumus, bukmeikeri, piemēram, 1xBet, Bettson un Betway, piedāvā dažas lieliskas akcijas, kas var palīdzēt jums iegūt apdrošināšanu uz jūsu esporta likmēm. Ikviens, kurš kādreiz ir spēlējis azartspēles, piemēram, DreamHack vai ESL, zina, ka šīs sacensības var būt diezgan nepastāvīgas. No otras puses, naudas atmaksas bonusi var mazināt pat vissmagāko šoka iznākumu.

Rādīt vairāk...
Partnera bonuss

Ieteikuma bonusi tiek piešķirti aktīvam spēlētājam, kurš liek savam draugam pievienoties e-sporta derību vietnēm. Tā kā aktīvais spēlētājs nosūtīja vietnei jaunu spēlētāju, viņi abi saņem bonusu, kas ir paredzēts, lai uzlabotu viņu spēli. Ja jaunais dalībnieks atsaucas arī uz draugu, viņš saņems arī bonusu un tā tālāk. Bieži vien tas ir bonuss bez depozīta, kas ir iespēja spēlēt bez nepieciešamības tērēt nekādu naudu. Tā ir metode, ko regulāri piedāvā bukmeikeri, jo tai ir daudz priekšrocību gan spēlētājam, gan vietnei. 

Rādīt vairāk...

Reģistrācijas bonuss

Kas ir esporta derību bonusi?

Kas ir esporta derību bonusi?

Sākumā esporta derību bonusi ir akcijas, kuru mērķauditorija ir spēlmaņi, kuri nodarbojas ar derībām e-sportā. Tagad, vai esporta derību bonusi darbojas? Un, ja jā, kāpēc lai bukmeikers izdalītu naudu tieši tāpat?

Lai gan daži negodīgie apgalvo, ka esporta derību bonusi nav likumīgi, patiesība ir tāda, ka prēmijas darbojas. Jā, derību operatori izdala naudu spēlētājiem bonusu veidā.

Lielākajai daļai spēlmaņu liek šaubīties par likmju bonusiem ir tas, ka ir gandrīz neiespējami pārspēt stingros derību ierobežojumus, kas tiek atzīmēti kopā ar bonusiem.

Tomēr, piesardzības vārdā, spēlētājiem ir jāuzmanās no dažiem negodīgiem dīleriem ar viltotiem bonusiem. Bet jebkura licencēta un regulēta esporta derību vietne piedāvā likumīgus bonusus. Tātad, kāpēc bukmeikeri piedāvā spēlētājiem likmju bonusus?

Lai saprastu iemeslu, vispirms ir svarīgi atzīt, ka tiešsaistes azartspēļu sektorā valda sīva konkurence. Ir tūkstošiem bukmeikeru, kas piedāvā esporta derību tirgus.

Tāpat kā jebkuram citam biznesam, esporta derību vietņu operatoriem ir jāstimulē jauni spēlētāji un, galvenais, jāsaglabā esošie. Mārketinga nodaļas atvēlēja budžetu klientu iegūšanai un noturēšanai. Pēc tam šī nauda tiek iztērēta, lai piedāvātu spēlētājiem bonusus.

Kas ir esporta derību bonusi?
Kā darbojas tiešsaistes esporta derību piedāvājumi?

Kā darbojas tiešsaistes esporta derību piedāvājumi?

Ir plašs esporta derību bonusu klāsts. Tos var iedalīt divās galvenajās kategorijās; bez depozīta bonusi un depozīta bonusi.

Esports bez depozīta bonusi

Labākais bonuss, ko piedāvā esports bukmeikeri, ir bonuss bez depozīta, kas pazīstams arī kā bezmaksas likmes. Kā norāda nosaukums, spēlētājiem nav jāiemaksā nauda, lai pieprasītu šos piedāvājumus.

Jaunajiem spēlētājiem kā sveiciena bonuss tiek piedāvāts bonuss bez depozīta. Kas spēlētājiem ir jādara, lai saņemtu šo bonusu, ir jāreģistrējas derību vietnē un jāaizpilda viņu spēlētāju profili. Papildus sveiciena bonusam bez depozīta spēlētāji var baudīt šos depozītus arī vēlāk savā derību ceļojumā. Tas ir, ja konkrētajā esporta derību vietnē nav depozīta bonusu.

Esporta depozīta bonusi

Daudzās vietnēs nav depozīta bonusu, taču jebkura cienīga derību vietne nepalaidīs garām depozīta bonusu. Depozīta bonuss tiek izsniegts, kad jauns spēlētājs ielādē savu kontu.

Iepazīšanās depozīta bonuss ir vispopulārākais un ir pielāgots jaunajiem spēlētājiem. Likmes veicēji var pieprasīt šo bonusu, veicot pirmo vai nākamo iemaksu, atkarībā no bukmeikeru pakalpojumu sniedzēja. Papildus apsveikuma depozīta bonusam nav pieejami depozīta papildināšanas bonusi, kas atalgo spēlētājus visā derību veikšanas laikā, kad viņi turpina finansēt savus kontus.

Kā pieprasīt derību bonusus

Esporta derību bonusus var aktivizēt automātiski, tiklīdz spēlētājs atbilst piedāvājuma prasībām. Citās vietnēs spēlētājiem ir jāpieprasa bonusi, izmantojot kuponu kodus.

Kā darbojas tiešsaistes esporta derību piedāvājumi?
Kā izmantot esporta derību bonusus

Kā izmantot esporta derību bonusus

Šajā segmentā sazinieties ar ekspertiem; sīkāka informācija par to, kā atrast esporta derību bonusus, kā tos izmantot, dažas stratēģijas un, kas ir svarīgi, diskusija par derību prasībām.

Kur atrast esporta derību bonusus

Jāpiemin, ka ne visās esporta derību vietnēs ir bonusi. Atcerieties, ka ir spēlētāju kopums, kas nevēlas visas sarežģītības, kas tiek atzīmētas kopā ar bonusiem.

Bet ko darīt ar spēlētājiem, kuri vēlas palielināt savu bankrollu ar depozīta bonusiem vai izmēģināt e-sporta derības, neizmantojot savu naudu? Šajā sadaļā ir sniegti vairāki padomi, kas spēlētājiem ir nepieciešami, lai iegūtu labākās esporta derību akcijas.

Pirmā lieta, kas jādara, ir iepazīties ar ieteikumiem no populārākajām esporta derību vietnēm. Šādās vietnēs visu smago darbu veic redaktori. Viņi sastāda labāko esporta derību bonusu sarakstus un regulāri tos atjaunina. Tā vietā, lai tērētu daudz laika, apmeklējot simtiem derību vietņu, paļaujieties uz viegli pieejamiem materiāliem.

Cits veids, kā spēlētāji var iegūt labākos esport derību bonusus tiešsaistē, ir abonēt brīdinājumus un piedāvājumus par bonusiem vietnē vai vietnēs, kurās viņi ir reģistrēti. Viņi var arī iegūt jaunākos bonusus, apmeklējot derību vietnes akciju lapu. Šeit tiek publicēti visi notiekošie un gaidāmie bonusi.

Kā izmantot esporta derību bonusus
Esporta derību bonusu stratēģijas

Esporta derību bonusu stratēģijas

Pēc bonusa atrašanas un tā pieprasīšanas derību slēdzējiem jāizdomā stratēģija, kā pārspēt māju. Divi iemesli izskaidro, kāpēc derību slēdzējiem ir vajadzīga stratēģija.

Pirmkārt, ir priekšnosacījuma zināšanas par bonusiem, kuras lielākā daļa spēlētāju nesaprot. Izmantojot lielāko daļu likmju bonusu, spēlētāji nesaņem atpakaļ savu likmi, kad viņi uzvar likmi, kas veikta ar bonusa naudu.

Cita lieta, ir derību prasības. Iesākumam šis ir reižu skaits, kad derību slēdzējiem ir jāizspēlē, pirms viņi var izņemt no bonusa naudas gūtos laimestus.

Šo divu iemeslu dēļ derību slēdzējiem ir grūti pārvērst bonusa naudu reālā naudā, veicot derības par e-sportu, izmantojot bonusa naudu. Bet ar pareizo stratēģiju spēlētāji var palielināt savas iespējas pārspēt derību prasības. Tālāk ir norādītas dažas stratēģijas, kuras spēlētāji var izmantot, lai iegūtu lielākas iespējas pār māju.

Augstas izredzes iet tālu

Ņemot vērā, ka lielākā daļa bonusu neapmaksā likmi, labāk ir izmantot likmju bonusus. Jā. Sniegt likmi mazākajiem spēlētājiem ir riskanti, taču tai ir laba atdeve. Daudzas reizes lielākās komandas Eiropā ir zaudējušas mazākajām komandām. Spēlētāji var realizēt savu sitienu ar bonusu, izvēloties šīs augstās, “nedaudz nereālās” izredzes.

Arbitrāžas derības

Vēl viena stratēģija, kas spēlētājiem dod priekšrocības pār stingrajiem bonusa noteikumiem, ir arbitrāžas derības, kas tiek popularizētas kā “arb” derības. Arbitrāžas derībās spēlētāji liek likmes uz visiem iespējamajiem iznākumiem. Bet tad arbitrāža nav piemērota visiem. Vēl jo vairāk, derību vietnes izvairās no šīs prakses.

Sadaliet bonusu mazākās likmēs

Bonusa naudas sadalīšana mazākās likmēs var arī palīdzēt spēlētājiem iemaksāt bonusa naudu. Tas ir tādā nozīmē, ka spēlētāji var likt likmes uz atsevišķām spēlēm un izpildīt likmju prasības ātrāk nekā derēt bonusu uz garas likmes biļeti.

Esporta derību bonusu stratēģijas
Atbildīgas azartspēles

Atbildīgas azartspēles

Patiešām, esporta derību bonusi ir neatvairāmi un vairāk nekā bieži izraisa azartspēļu problēmas. Sākumā problemātiskās azartspēles, kas citādi pazīstamas kā kompulsīvās azartspēles, būtībā ir azartspēļu atkarība. Tāpat kā pašās esporta spēlēs, ir liela iespēja, ka spēlētāji pieķersies derībām. Tas nozīmē, ka ir ļoti svarīgi, lai spēlētāji ievērotu piesardzības pasākumus.

Lai izvairītos no azartspēļu problēmām, derību slēdzējiem vispirms ir jānosaka stingrs derību budžets un nekad nedrīkst pārsniegt noteikto limitu neatkarīgi no tā. Viņiem arī par katru cenu vajadzētu izvairīties no zaudējumu dzīšanas. Svarīgi, ka spēlētāji nedrīkst aizstāt skolu vai strādāt ar esporta derībām. Gadījumā, ja spēlētājam ir aizdomas, ka viņš ir atkarīgs, sevis izslēgšana un palīdzības meklēšana ir ļoti svarīga.

Atbildīgas azartspēles