Jūsu labākais derību ceļvedis Mortal Kombat 2024

Daudzas populārākās esport spēles ir no diezgan nesenām franšīzēm. Tomēr Mortal Kombat sērija ir atšķirīga, jo sacensību turnīri ir notikuši kopš 90. gadu beigām. Tas nozīmē, ka tas ir pirms paša interneta sporta azartspēļu koncepcijas. Lai gan vēlākās Mortal Kombat daļas ir uzlabojušas grafiku un spēli, galvenie elementi ir palikuši nemainīgi kopš pirmās spēles izlaišanas 1992. gadā.

Spēlētāji kontrolē varoni, kuram jācīnās pret ienaidniekiem 1 pret 1 spēlēs. Kad spēlētājam vai ienaidniekam ir pietiekami daudz veselības, viņus var nogalināt ar beigu gājienu.

Jūsu labākais derību ceļvedis Mortal Kombat 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser
Kas padara Mortal Combat atšķirīgu?

Kas padara Mortal Combat atšķirīgu?

Atkarībā no izvēlētā varoņa var izmantot gan neapbruņotu, gan ar ieročiem balstītu uzbrukuma stilu kombināciju. Mortal Kombat esport derības ir salīdzinoši vienkāršas. Spēlētājam parasti būs jāparedz, kurš no diviem spēlētājiem gūs uzvaru. Tāpēc šim derību stilam ir plaša pievilcība.

Esportā ir pieejamas daudzas cīņas spēles, no kurām cilvēki var izvēlēties. Mortal Kombat ir izturējis gadu desmitiem, jo tas piedāvā unikālu pieredzi gan spēlētājiem, gan skatītājiem. Tā darbība norisinās fantāzijas pasaulē, kas piepildīta ar ļoti neaizmirstamiem varoņiem.

Scorpion, Sub-Zero un Džonijs Keidžs ir kļuvuši par ikoniskām figūrām videospēļu faniem. Vēlākās spēlēs ir licencētas citas populārās kultūras varoņi. Tas nozīmē, ka esporta derību fani var likt likmes uz Freddy Krueger, Jason Voorhees, Predator, Terminator un Robocop, lai nosauktu tikai dažus.

Sērija ir kļuvusi arī atšķirīga, pateicoties tā bēdīgi vardarbīgajiem beigu gājieniem. Tie ir pazīstami kā "nāves gadījumi" un mēdz būt ārkārtīgi brutāli. Lai gan tas var atbaidīt dažus vājprātīgākos videospēļu derību cienītājus, šīs secības ciena tie, kam patīk viscerālie mediji. Būtībā tā nodrošina tādu pašu izklaidi, kāda bija pagātnes gladiatoru arēnās. Tomēr tas tiek darīts digitālās fantāzijas vidē.

Kas padara Mortal Combat atšķirīgu?
Likmes uz Mortal Kombat tiešsaistē

Likmes uz Mortal Kombat tiešsaistē

Mortal Kombat derības ir daudz vienkāršākas nekā daudzas citas esporta spēles pateicoties spēļu ierobežojumiem. Viņi sastāda divus spēlētājus viens pret otru. Ja spēlētājs vēlas tikai prognozēt kārtas uzvarētāju, tad izredzes ir diezgan godīgas. Ja konkurenti ir līdzvērtīgi, tad tas var dot iespēju spēlētājiem 50/50. Šī iemesla dēļ lielākā daļa Mortal Kombat likmju ir saistītas ar potenciālā mača čempiona izvēli.

Tomēr ir arī citas iespējas, ja cilvēki vēlas kaut ko sarežģītāku. Tā vietā viņi varētu likt likmes uz spēles ilgumu vai raundu skaitu. Personāži parasti mirst, ja viņu veselība ir pilnībā izsmelta vai mirst. Mortal Kombat likme var tikt veikta, paredzot, kura no tām notiks.

Raundu skaits mačā var ievērojami atšķirties. Tas būs atkarīgs no spēlētāju rīcības. Dažkārt bukmeikers piedāvā likmi virs/mazāk par kopējo spēļu kārtu skaitu. Alternatīvi, spēlētājs var likt likmes uz to, cik raundus uzvarēs atsevišķs varonis. Ja tas tā ir, viņiem ir jāzina viņu stiprās un vājās puses. Pirms likmju izdarīšanas ir svarīgi arī apzināties visas malas, kuras var būt otram varonim.

Likmes uz Mortal Kombat tiešsaistē
Kāpēc Mortal Kombat ir populārs?

Kāpēc Mortal Kombat ir populārs?

Tā nav nejaušība, ka šī sērija ir bijusi tik ilga. Jau no pirmās spēles izstrādātājiem ir izdevies radīt kaut ko tādu, kas patīk daudziem dažādiem spēlētājiem. Tas piedāvā pazīstamu citu cīņu titulu mehāniku, taču ar apmierinošu raunda galu, pateicoties Fatality funkcijai.

Tas nozīmē, ka pat zaudētājs var baudīt viscerālu animāciju, kurā viņa varonis tiek pabeigts. Vadības ierīces ir arī vienkārši apgūstamas, un tās ir palikušas nemainīgas lielākajā daļā spēļu. Popularitāti ir veicinājuši franšīzes multivides papildinājumi, tostarp vairākas dzīvās darbības filmas.

Interneta kopiena

Kopš seriāls pastāv jau 30 gadus, ir loģiski, ka ir plaukstoša fandoma. Internets ir apvienojis spēlētājus veterānus, kuri atceras vecās daļas, un jaunu paaudzi, kas ir apsēsta ar vēlākajām. Runājot par eSportu, ir vairāki populāri forumi.

Viņi var informēt cilvēkus par jauniem turnīru notikumiem. Šīs vietnes ir arī labs resurss, lai palīdzētu izvēlēties potenciālo uzvarētāju. Daudzi Mortal Kombat profesionālie spēlētāji tiešsaistē pat publicē videoklipus par saviem labākajiem priekšnesumiem. Viņu skatīšanās ir lielisks veids, kā izpētīt viņu stiprās un vājās puses.

Spēlē Mortal Kombat tiešsaistē

Agrāk neviena no agrīnajām Mortal Kombat spēlēm nepiedāvāja spēli tiešsaistē. Tas mainījās ar jaunākiem izdevumiem. Piemēram, kad 2019. gadā iznāca Mortal Kombat 11, spēlētājiem tika ieteikts vienmēr uzturēt savienojumu ar tīmekli. Dažas minispēles bija pieejamas tikai caur internetu.

Tas seko populārai tendencei nozarē kopumā. Jaunākās paaudzes konsoles nodrošina pastāvīgu savienojumu, lai varētu instalēt jaunus atjauninājumus. Ārpus stāsta režīma spēlētāji var izaicināt savus draugus tiešsaistē, izmantojot vairāku spēlētāju spēles. Šis režīms parasti veido eSport turnīru pamatu.

Big Mortal Kombat spēlētāji

Visā šīs franšīzes pastāvēšanas vēsturē čempionāta organizatori ir devuši priekšroku jaunākajai daļai, kas paredzēta izmantošanai sacensībās. Pašlaik tas ir Mortal Kombat 11 (MK11). Tāpēc spēlētājiem ir jāzina labākie spēlētāji šajā konkrētajā titulā, ja viņi vēlas palielināt savas izredzes veikt veiksmīgas likmes.

Daudzās eSport spēlēs piedalās čempioni no dažādām vidēm. Tomēr MK 11 labākie spēlētāji ir no ASV. Viņu spēlētāju atzīmes ir Wuuuzie, Burninini007, Woolender, Han Rashid un Fadedsal. Ir svarīgi atzīmēt, ka spēlētāja panākumi bieži vien būs atkarīgi no tā, kuru tēlu viņš izvēlēsies.

Kāpēc Mortal Kombat ir populārs?
Mortal Kombat Pasaules kauss

Mortal Kombat Pasaules kauss

Labākā esporta derību vietne piedāvās tirgus lielākajiem turnīriem Mortal Kombat kopienā. Šī sērija ir vērsta uz izdomātu konkursu, kurā pulcējas visi izcilākie Visuma cīnītāji. Tāpēc ir pārsteidzoši atzīmēt, ka esportam nav reālās pasaules galīga notikuma. Tam ir vairāki iemesli.

Izstrādātāji regulāri izlaiž jaunas Mortal Kombat spēles. Teorētiski tā nebūtu problēma. Citas franšīzes, piemēram, CoD un Kaujas lauks faktiski gūst labumu no atjauninātām iemaksām, lai tās tiktu rādītas augsta līmeņa spēlēs. Tomēr ikreiz, kad tiek izlaista jaunākā Mortal Kombat spēle, tā kopienas ietvaros tiek atiestatīta. Turklāt izstrādātāji pārtrauc nodrošināt svarīgus atjauninājumus populāriem vecākiem nosaukumiem.

Neskatoties uz šīm problēmām, spēlētāji joprojām var likt likmes uz Mortal Kombat balstītiem čempionātiem. Viņi mēdz koncentrēties uz vienu lokalizētu reģionu. Labi piemēri ir Ziemeļamerikas līga un La Liga. InterKontinental Kombat mēģina apvienot vairāk kopienu.

Tomēr tas galvenokārt attiecas tikai uz Okeāniju un Eiropu. Viens no plašākajiem turnīriem ir ESL Mortal Kombat X Pro League. Uzvarētājs bieži tiek saukts par pasaules čempionu. Neskatoties uz to, Mortal Kombat eSports kopienai trūkst nekā tāda, ko varētu uzskatīt par pasaules kausu.

Mortal Kombat Pasaules kauss
Derības pie esporta pakalpojumu sniedzējiem

Derības pie esporta pakalpojumu sniedzējiem

In Japāna, Mortal Kombat sērijas derību tirgus ir samērā populārs. Tomēr Rietumu spēlmaņi pamanīs, ka tā ir daudz niša. Viņiem var būt grūtības atrast videospēļu derību lietotni vai vietni, kas atbilst šiem turnīriem.

Mortal Kombat 11 ir sērijas jaunākā daļa. Tāpēc lielākā daļa bukmeikeru koncentrēsies uz to. Spēlētājiem arī labāk veiksies atrast tirgus kādā no augsta līmeņa Mortal Kombat notikumiem. Varbūtība, ka tai būs bukmeikers, būs atkarīga no tā, cik lielu uzmanību tas iegūs no plašsaziņas līdzekļiem kopumā.

Pat ja to atrast var būt grūti tiešsaistes esport derību vietnes ar Mortal Kombat derībām ir dažas lietas, kurām jāpievērš uzmanība. Labākie pakalpojumu sniedzēji piedāvās virkni dažādu derību iespēju. Round Winner derības ir populāras daudziem cilvēkiem. Tomēr daži spēlmaņi vēlēsies ko konkrētāku.

Ir arī ieteicams izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā piekļuvi spēļu tiešraides straumēm. Viņiem vismaz jāsniedz jaunākā statistikas informācija grafikas veidā. Ja Mortal Kombat likmes kļūs pamanāmākas esporta kopienā, varētu pieaugt to derību vietņu skaits, kas koncentrējas uz to.

Derības pie esporta pakalpojumu sniedzējiem
Ievērojamas MK komandas

Ievērojamas MK komandas

Ja runa ir par esporta derībām, tā vienmēr ir laba ideja sekojiet labākajām komandām. Tādā veidā spēlētāji var precīzāk likt likmes. Problēma ir tā, ka Mortal Kombat ir ierobežots, ja runa ir par augsta līmeņa turnīru skaitu. Tāpēc cilvēkiem var rasties grūtības, lai noteiktu, kuras komandas ir lieliskas izpildītājas. Tomēr gadu gaitā vairākas no tām ir sevi pierādījušas.

Šīs organizācijas mēdz spēlēt mačos par daudziem dažādiem spēļu nosaukumiem. Ļoti reti grupas koncentrējas tikai uz Mortal Kombat sēriju. Faktiski no 10 labākajiem tikai viena komanda kopumā ir aizvadījusi vairāk par deviņiem turnīriem. Šādas grupas bieži tiek minētas kā spēcīgākie sāncenši:

 • Atbalss Lapsa
 • NASR eSports
 • UYU
 • zvēru krasts
 • Panda Global
 • Ļaunie ģēniji
 • Noble eSports
 • Tumšā puse
 • Pitsburgas bruņinieki
 • Apmēram eSports

Meklējot komandas ar labāko sniegumu, ir prātīgi izvēlēties tās, kurām labi veicies citās cīņas žanra spēlēs. Tas ir tāpēc, ka Mortal Kombat prasa tādu pašu prasmju kopumu. Kad divas no ietekmīgākajām grupām stājas viena pret otru, ir grūtāk noteikt potenciālo uzvarētāju. Spēlētājam būs jāapsver, kuram no tiem ir priekšrocības.

Ievērojamas MK komandas
Plusi un mīnusi

Plusi un mīnusi

Pros

 • Šī ir ikoniska spēļu sērija, kas piedāvā 30 gadus ilgu saturu.
 • Ar katru jaunu spēli grafika un spēles mehānika uzlabojas. Spēlētājiem atliek tikai izvēlēties potenciālo uzvarētāju no diviem konkurējošiem spēlētājiem. Tas viņiem dod labas izredzes likt laimestu likmi.
 • Pēdējos gados spēlēs ir iekļauti varoņi no citiem ikoniskiem popkultūras elementiem.
 • Šī ir ideāla spēle cilvēkiem, kuri vēlas vienkāršu derību pieredzi.
 • Viscerālas darbības cienītājiem patiks skatīties mačus.
 • Ir potenciāls, ka nākotnē vairāk bukmeikeru piedāvās Mortal Kombat tirgus.

Mīnusi

 • Pašlaik nav neviena konkrēta turnīra, kas kalpotu kā pasaules čempionāts.
 • Vardarbības ārkārtējais raksturs var atbaidīt dažus spēlētājus.
 • Starp katru daļu ir dažas spēles konsekvences problēmas. Tas varētu nozīmēt, ka spēlētāji cīnās, lai gūtu svarīgu ieskatu par to, ko meklēt uzvarētājā.
 • Visticamāk, spēlētājiem būs grūti atrast pakalpojumu sniedzēju šim tirgum.
 • Franšīze nav sasniegusi tādu pašu eSporta popularitāti kā citi augsta līmeņa zīmoli.
 • Lai iegūtu derību priekšrocības, spēlētājiem ir jāizpēta desmitiem varoņu stiprās/vājās puses.
Plusi un mīnusi
Labākās Mortal Kombat izredzes

Labākās Mortal Kombat izredzes

Atjautīgi spēlētāji meklēs spēles, kurās ir pēc iespējas mazāk potenciālo uzvarētāju. Tādā veidā viņi palielina izredzes veikt veiksmīgu derību. Mortal Kombat ir populārs spēlētāju vidū, jo katrā mačā par uzvaru sacenšas tikai divi cilvēki. Tāpēc, runājot par to, nav vidusceļa esport derību izredzes. Tie būs 1:1 vai 2:1. Ja likme ir vērsta uz to, kurš uzvarēs maču, tad neizšķirta gadījumā pat var tikt atmaksāta nauda.

Ja spēlmaņi meklē pievilcīgākas izredzes ar labākām izmaksām, viņi var izvēlēties konkrētāku likmi. Piemēram, viņi var paredzēt, cik ilgi spēle turpināsies vai cik raundus uzvarēs konkrētais varonis.

Tomēr šīs likmes ir arī riskantākas. Bukmeikeri būs informēti par šo spēļu statistiku. Tādiem tēliem kā Sub-Zero ir priekšrocības, kuru dēļ tie vairāk uzvarēs. Tāpēc arī spēlētāja izvēlētais raksturs var ietekmēt izredzes. Daži bukmeikeri ņem vērā arī savu iepriekšējo sniegumu.

Labākās Mortal Kombat izredzes
Mortal Kombat derību padomi un triki

Mortal Kombat derību padomi un triki

Ir vairākas stratēģijas, no kurām izvēlēties, un katrai no tām ir atšķirīgs riska līmenis. Dažiem spēlētājiem patīk apzināti likt likmes uz mazāko spēlētāju. Iemesls ir tāds, ka Mortal Kombat spēles ir 1 pret 1. Tāpēc pat mazākais spēlētājs, visticamāk, gūs iespējamo uzvaru. Ideja ir tāda, ka tad, kad viņi to izdarīs, tas segs zaudējumus no citām likmēm.

Vēl viena taktika ir likt likmes uz nāves gadījumu skaitu vienā kārtā, pamatojoties uz vidējo skaitu turnīrā. Tas mēdz būt aptuveni 2,5. Tomēr šīm likmēm ir diezgan zemas izmaksas. Neatkarīgi no Mortal Kombat likmes rakstura vienmēr ir prātīgi meklēt statistiku par Mortal Kombat spēlēm.

Mortal Kombat derību padomi un triki