Populārākās derību vietnes Age of Empires 2024

Age of Empires ir godalgota reāllaika stratēģijas (RTS) videospēļu sērija, kas izlaista vairāk nekā divu gadu desmitu garumā. Šī izcilā vēsturiskā RTS ir iekarojusi miljoniem spēļu entuziastu sirdis, tostarp tos, kas nodarbojas ar esporta derībām. Age of Empires cienītāju saraksts ir garš, un tas turpina augt. To var izskaidrot ar tās lieliskajām funkcijām, tostarp aizraujošām vēsturiskām tēmām, daudzām civilizācijām, īstu spēli un episko grafiku.

Interesanti, ka sērijas mākslīgā intelekta (AI) spēlētāju iespējas ir nedaudz ierobežotas, tāpēc viņiem nav pārsvara pār cilvēkiem. Tas nodrošina godīgu spēli, kas patīk lielākajai daļai pēdējo.

Populārākās derību vietnes Age of Empires 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Viss par Age of Empires sēriju gadu gaitā

Uz rakstīšanas brīdi (2022. gada janvāris) Age of Empires ir iekļautas deviņas spēles. Apskatiet tā galvenos personālo datoru ekskluzīvos nosaukumus:

Impēriju laikmets (1997)

Šī bija pirmā Age of Empires spēle, ko Ensemble Studios izlaida 1997. gadā. Xbox Game Studios publicēja šo nosaukumu, kas izmanto Genie spēļu dzinēju. To nebija daudz RTS spēles toreiz bija pieejams, un šis bija pirmais ar vēsturisku tēmu.

GameSpot, kas ir plaši pazīstams ar saviem visaptverošajiem spēļu apskatiem, definēja Age of Empires kā Blizzard Entertainment Warcraft: Orcs & Humans un Sid Meier's Civilization kombināciju. Bet šī amerikāņu videospēļu vietne arī raksturoja tās dizainu kā nedaudz apmulsušu. Neskatoties uz šo un citām negatīvām kritiķu atsauksmēm, šī spēle tika atzinīgi novērtēta, trīs gadu laikā pārdodot vairāk nekā trīs miljonus vienību.

Microsoft publicēja Age of Empires paplašināšanas pakotni Age of Empires: The Rise of Rome 1998. gadā.

Age of Empires II (1999)

Tāpat kā pirmais Age of Empires nosaukums, arī Age of Empires II: The Age of Kings izmanto Genie spēles dzinēju. Arī šo nosaukumu spēles ir līdzīgas. Taču atšķirībā no tā priekšgājēja, kas spēlētājiem piedāvā divpadsmit civilizācijas, no kurām izvēlēties, Age of Kings izmanto trīspadsmit no tām no Tuvajiem Austrumiem, Āzijas un Eiropas.

 1. gadā tika izlaists Age of Kings paplašinājums The Conquerors. Lielāko daļu spēlētāju pārsteidza tas, ka tajā bija papildu jaunas funkcijas, tostarp vēl piecas civilizācijas.

Age of Empires III (2005)

Šī ir trešā galvenā AoE sērijas daļa. Age of Empires III piedāvā daudzas jaunas funkcijas, piemēram, dzimtās pilsētas, lai nodrošinātu spēlētājus ar resursiem un jauninājumiem. Šīs spēles pirmais paplašinājums WarChiefs tika ieviests spēļu pasaulē 2006. gadā. 2007. gadā Microsoft Game Studios izlaida savu otro paplašinājumu The Asian Dynasties.

Age of Empires IV (2021)

Relic Entertainment sadarbojās ar World's Edge, lai izstrādātu Age of Empires IV, kas sākotnēji tika izdota 2021. gada oktobra beigās. Tam ir vairākas kopīgas funkcijas ar Age of Empires II. MobileSyrup, Kanādas bukmeikers, kurš pārskata dažādus tehnoloģiju produktus, pat aprakstīja šo nosaukumu kā pēdējo, taču ar jaunu krāsas kārtu.

Jāatzīmē arī tas, ka Age of Empires piedāvā arī šīs papildspēles:

 • Mitoloģijas laikmets (2002)
 • Mitoloģijas laikmets: Titāni (2003)
 • Age of Empires: The Age of Kings (2006)
 • Impēriju laikmets: mitoloģijas (2008)
 • Age of Empires Online (2011)

Age of Empires Betting 2024 : viss, kas jums jāzina

Lielākajai daļai videospēļu entuziastu patīk ļauties Age of Empires derībām. Tie ietver uzņēmumus, kas vēlas palielināt savu peļņu. Tomēr tas nav viss par materiālo labumu. Liela daļa pušu, kas piedalās šajā pasākumā, ir sajūsmā, ko tā piedāvā.

Turklāt Age of Empires esport derības ir ērti vienkāršas. Sākumā totalizatora dalībniekiem ir jāidentificē bukmeikers ar unikālo funkciju kombināciju, ko viņi meklē. Pēc tam viņiem ir jāfinansē savi azartspēļu konti, lai veiktu likmes uz savu vēlamo AoE komandu vai spēlētājiem. Tas ir tik vienkārši!

Kā to jau ir pamanījuši daudzi pieredzējuši spēlētāji, derības uz Age of Empires ir līdzīgas derībām daudzos citos sporta pasākumos. Spēlētājiem tiek piedāvāts daudz spēļu, no kuriem izvēlēties. Vēl pievilcīgāk ir tas, ka šeit ir liels baseins eSport derību vietnes ir pieejami, nodrošinot tiem dažādus tirgus.

Ir svarīgi apgūt AoE derībās lietotos pamatjēdzienus, lai izvairītos no neapdomīgiem aprēķiniem. Piemēram, lai liktu naudas līnijas likmi, spēlētājiem ir jāparedz komanda, kura, visticamāk, uzvarēs konkrētā pasākumā. Ja cilvēks vispirms to nesaprot, varētu būt sarežģīti pieminēt šo leģendāro esportu.

Kāpēc Age of Empires ir populārs?

Bez šaubām, šai esport spēlei ir viena no lielākajām fanu bāzēm pasaulē. Kāpēc esporta cienītāji nevar iegūt pietiekami daudz šīs stratēģijas videospēļu sērijas? Tālāk ir minēti galvenie iemesli.

Age of Empires interneta kopiena

Age of Empires virtuālā kopiena ir plaša, un tajā ir spēlētāji no visas pasaules. Šīs personas saista ne tikai mīlestības dēļ pret šo esporta titulu. Viņi arī informē viens otru par dažādām tēmām, tostarp:

 • Kā orientēties Age of Empires forumos un gūt no tiem maksimālu labumu
 • Age of Empires notikumi un derību iespējas
 • Kā uzlabot savas AoE spēles un derību prasmes
 • Pašreizējo AoE nosaukumu labākās īpašības un tas, ko viņi vēlētos redzēt turpmākajos laidienos

Šīs kopienas saliedētība katru dienu piesaista vairāk Age of Empires fanu, padarot šo spēli vēl populārāku.

Spēlē Age of Empires tiešsaistē

Age of Empires spēlēšanas vieglums ir vēl viens faktors, kas joprojām piesaista to spēlētāju uzmanību, kuri aizraujas ar esportu. Nav nepieciešama pat gadu pieredze, lai izbaudītu šīs spēles spēlēšanu tiešsaistē, mājās, ceļā vai jebkurā citā piemērotā vietā.

Kā spēlēt Age of Empires

Daži spēlētāji dod priekšroku Age of Empires citas videospēles jo ir viegli izpildīt sistēmas prasības un izbaudīt dažādus nosaukumus. Tajos ietilpst 64 bitu procesors, 8 GB RAM (atmiņa) un NVIDIA® GeForce® GT 420 (grafika). Ņemiet vērā, ka tie nav fiksēti; turklāt tie var atšķirties atkarībā no Age of Empires iemaksas.

Lielākie Age of Empires spēlētāji un komandas, uz kurām likt likmes

Ievērojami Age of Empires spēlētāji arī ir veicinājuši šīs videospēļu sērijas popularitāti. Biežāk nekā nē, jaunāki spēlētāji uz viņiem skatās. Viņi bieži spēlē šo spēli, lai uzlabotu savas prasmes un, cerams, būtu tikpat labi kā spēlētāji, kurus viņi apbrīno.

Lielākajai daļai mūsdienu AoE prasmīgo spēlētāju ir līdzjutēji, kuri seko līdzi katrai spēlei, ko viņi spēlē. Turklāt viņi atbalsta šīs spēlētāju komandas un mudina savus draugus lēkt kājās. Tas ir ievērojami palielinājis šīs RTS pieņemšanu pasaules mērogā.

Vai ir kāds Age of Empires čempionāts?

Jā. Ir dažādi Age of Empires globālie turnīri kur spēlētāji un komandas cīnās savā starpā, lai iegūtu noteiktu summu. Vairumā gadījumu balvu fonds tiek sadalīts starp iesaistītajām komandām, taču iepriekš noteiktā proporcijā. Tā kā šai videospēļu sērijai ir dažādi nosaukumi, citas turnīru funkcijas atšķiras.

Piemēram, Pasaules kausa 2020 turnīrs 2 pret 2 notika Age of Empires II komandām. Tam bija 2 pret 2, GSL sistēma un vienas izslēgšanas formāts un $28 570 balvu fonds. Age of Empires komandas, kas finišēja pirmās (Ķīna A) un otrās (Norvēģija A), saņēma attiecīgi $7200 un $5100.

 1. gadā notika globālais čempionāts Age of Empires III spēlētājiem. Atšķirībā no 2020. gada Pasaules kausa izcīņas 2 pret 2, šajā turnīrā bija 5000 $ balvu fonds. Uzvarētājs Haičs devās mājās ar 1500 USD, bet otrais vicečempions Mitoe saņēma 1000 USD.

Jāatzīmē, ka Age of Empires pasaules čempionātos piedalās dažādas jurisdikcijas. Tajos ietilpst Apvienotā Karaliste, Kanāda, Somija, Austrija, ASV, Turcija, Francija, Nīderlande, Austrālija, Vācija un Polija. Kā gaidīts, spēlētāji un komandas, kas piedalās šajos turnīros, iegulda daudz laika, lai sagatavotos, lai uzvarētu savus pretiniekus un liktu savām valstīm lepoties.

Ir arī AoE turnīri Age of Empires IV, uz kuriem noteikti ir vērts likt likmes:

Atrodiet labākos Age of Empires esporta bukmeikeru pakalpojumus

Spēlētāji var likt likmes uz AoE neskaitāmajās tiešsaistes esporta derību vietnēs. Taču vienmēr ir lieliska ideja vispirms pārskatīt bukmeikeru funkcijas, pirms to izvēlēties. Iepazīstieties ar dažiem jautājumiem, uz kuriem ikvienam vajadzētu atbildēt, pirms reģistrējaties platformā, lai veiktu likmes šajā videospēļu sērijā:

 • Vai tas piedāvā labvēlīgas Age of Empires izredzes?
 • Kādas ir pieejamas iemaksas un izņemšanas maksājumu metodes? Vai tie ir droši un ātri?
 • Vai piedāvātajās iemaksas un izņemšanas opcijās tiek pieņemta maksātāja vietējā valūta?
 • Vai ir iespējams veikt likmes uz Age of Empires mobilajā ierīcē?
 • Vai spēlētāji var piekļūt derību lietotnei vairākās valodās?
 • Vai bukmeikeru klientu atbalsts ir uzticams un tam ir pieejamas ērtas metodes?
 • Kura iestāde ir atļāvusi bukmeikers darboties azartspēļu jurisdikcijā?
 • Vai bukmeikers ir veicis kādus īpašus pasākumus, lai padarītu lietotāju kontus neiespējamu uzlauzt?

Pietiekami labas atbildes uz šiem jautājumiem ir ļoti svarīgi, jo tas nosaka, vai spēlētāju Age of Empires derību pieredze ir fantastiska vai šausmīga. Kad viņi pārlūko internetu, meklējot labākos Age of Empires pakalpojumu sniedzējus, šeit ir dažas augstākā līmeņa iespējas, par kurām viņi var padomāt:

 • 22Bet
 • Casumo
 • 1xBet
 • TonyBet
 • Betsons
 • Starpnieks
 • 10 Bet

Sekojiet labākajām Age of Empires komandām, lai veiktu precīzas likmes

Ja spēlētājs vēlas likt likmes uz Age of Empires, viņam vajadzētu uzzināt šo video spēles labākās komandas un viņu jaunākās izrādes. Tas varētu palīdzēt viņiem veikt derības, atvieglojot favorītu un zemāko spēlētāju prognozēšanu.

Šeit ir dažas ievērojamas Age of Empires komandas, kurām vērts sekot:

Sekas

Šī komanda ir pazīstama ar to, ka piedalās Age of Empires II turnīros, no kuriem pirmais bija Into the Darkness (2016), kurā tā uzvarēja. Toreiz Aftermath sastāvēja no MbL, Liereyy un Hearttt, bet tagad arī Hēra un Nikovs ir daļa no šīs komandas.

Komanda GamerLegion

Šī Vācijas esporta organizācija tika izveidota 2017. gadā. Lai gan lielākā daļa cilvēku to zina, veidojot sarakstus League of Legends, tai ir arī lieliska AoE komanda.

Vjetnamas leģendas (VNA)

Vietnē Legends, kuru sākotnēji dibināja All, KoolPixel un Binh, Age of Empires turnīros piedalās gandrīz divus gadu desmitus. No 2022. gada janvāra šīs komandas aktīvajā komandā bija ACCM, SongSong, CooL, saymyname un BadBoy.

Suomi

Šo komandu dibināja Somijas Age of Empires II spēlētāji, kuri vēlējās kopā startēt šī titula turnīros. Tās aktīvie spēlētāji ir Jupe, TheMax, Villese, Rubenstock un Zuppi.

Citas komandas, kas pazīstamas ar spēlēm Age of Empires, ir Team Secret, Infinity Legends, SalzZ, Tempo Storm, Rulers of Rome, Clown Legion, Dark Empire un Heresy.

Plusi un mīnusi

Lielākā daļa spēlētāju, kuri plāno uzsākt savu Age of Empires derību vai spēļu ceļojumu, vēlas uzzināt, kas viņiem ir noderīgs. Šie ir plusi un mīnusi, kas jāsagaida.

Pros

 • Pieejamība: Lielākajai daļai Age of Empires spēļu ir diezgan viegli piekļūt, pateicoties to pieejamībai Steam, Microsoft Store un Xbox Game Pass. Turklāt lielāko daļu daļu var bez maksas atskaņot iOS, Windows un Android ierīcēs.
 • Spēlējamība: Spēli var spēlēt jebkurš ieinteresēts spēlētājs. Pārskatot dažus rakstus par to, pietiek, lai viņi informētu par spēles gaitu un tēmām, lai precīzi zinātu, ko sagaidīt. Tomēr konsekventa prakse ir obligāta tiem, kas vēlas uzlabot savas prasmes.
 • Izglītojošs: Interesanti, ka Age of Empires piedāvā vairāk nekā tikai izklaidi. Tas arī nodrošina spēlētājus ar parocīgām prasmēm, piemēram, dažādu resursu izmantošanu, uzplaukumu ļoti konkurētspējīgā vidē un inovācijas.
 • Kvalitāte: Šī esport spēle ir lieliska izvēle tiem, kas šobrīd meklē labākās esport spēles tirgū. Tā vizuālie materiāli un grafika gadu gaitā ir ārkārtīgi uzlabojušies. Ievērojami uzlabotas ir arī citas tā funkcijas, piemēram, civilizācijas, AI un skaņu celiņi.

Con

 • Lai gan šo spēļu sēriju ir diezgan viegli spēlēt, to ir nedaudz sarežģīti apgūt, īpaši amatieru spēlētājiem.

Izpratne par Age of Empires izredzēm

eSport spēlēs, piemēram, Age of Empires, koeficienti atspoguļo konkrēta rezultāta iespējamību. Tas varētu būt kā konkrēta komanda uzvar turnīrā vai spēlētājs pārspēj citu.

Tie palīdz derību slēdzējiem aprēķināt iespējamo atdevi pēc derībām dažādās Age of Empires spēlēs. Parasti tie atšķiras no dažādiem bukmeikiem, un tiem var būt dažādi formāti. Spēlētājiem tie ir jāsaprot, lai atšķirtu favorītus no mazākajiem spēlētājiem un veiktu saprātīgākās likmes.

Tālāk ir norādīti populārākie AoE izredžu bukmeikeru piedāvātie veidi:

 • Daļējās izredzes: Šīs likmes ir populāras Apvienotās Karalistes esporta bukmeikeru vidū. Lielākajai daļai derību slēdzēju tie patīk, jo tie ir diezgan vienkārši. Piemēram, ja konkrētai Age of Empires komandai izredzes ir 2/5, spēlētāji saņem $2 par katriem liktajiem $5 un laimē.
 • Decimāldaļas izredzes: Lielākajai daļai derību slēdzēju ir arī viegli aprēķināt potenciālos laimestus, izmantojot decimāldaļas. Viņiem tikai jāreizina savas likmes ar tām.
 • Amerikāņu izredzes: Amerikas izredzes galvenokārt piedāvā esporta derību vietnes ASV vai Kanādā. Tās var būt pozitīvas skaitļu izredzes vai negatīvas skaitļu izredzes. Pirmais parāda iespējamo izmaksu, kad solītājs liek 100 USD, bet otrais norāda, cik daudz ir jāuzliek, lai būtu iespēja laimēt 100 USD.

Derību padomi un triki

Age of Empires derību slēdzēji var izmantot dažus praktiskās stratēģijas lai izbaudītu derības šajā eSportā. Var sākt, izvēloties tikai labāko videospēļu derību vietni, kas pieņem spēlētājus no savas valsts. Ideālā gadījumā viņu izvēlētajam bukmeikam vajadzētu būt arī ar mobilajām ierīcēm draudzīgu vietni, daudzveidīgām maksājumu iespējām, gaidāmajiem klientu apkalpošanas aģentiem un ērtām derību izredzēm.

Vēl viens ērts Age of Empires derību padoms ir izpētīt šo spēli pirms likmju veikšanas. Lai noteiktu labākās derību iespējas, spēlētājiem ir jāpārbauda gaidāmie turnīri un komandas/spēlētāji, kas piedalās.

Amatieriem nevajadzētu divreiz padomāt par konsultācijām ar profesionāliem AoE derību slēdzējiem; viņi varētu uzzināt kaut ko par to, kā uzvarēt.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSports
About

Jun-ho Kim, Dienvidkorejas dinamiskais Esports maestro, ir EsportRanker zināšanu bāka. Apvienojot analītisko veiklību ar iedzimtu mīlestību pret spēlēm, Jun-ho atklāj tiešsaistes sacensību sarežģīto gobelēnu, nodrošinot spēlētājiem informāciju un iedvesmu.

Send email
More posts by Jun-ho Kim