Populārākās derību vietnes NBA 2K 2024

Šajā NBA 2K eSports derību ceļvedī ir sniegta informācija par visu, kas derību slēdzējiem jāzina par NBA 2K derībām. Uzziniet vairāk par šo spēli, kāpēc tā ir populāra, kā uz to izdarīt likmes, bukmeikeri ar NBA 2K tirgiem, koeficientiem un padomiem, kā veikt likmes. NBA 2K ir sporta simulācijas videospēļu sērija, kas debitēja 1999. gadā. Sākotnēji to izdeva Sega Sports, bet jaunākās basketbola spēles daļas publicēja 2K Sports.

Runājot par spēļu izstrādi, jaunākās daļas ir no Visual Concepts. Visas NBA 2K daļas līdzinās Nacionālajai basketbola asociācijai (NBA), kas ir prestižākā basketbola līga pasaulē. NBA 2K spēle simulē standarta basketbola spēli. Jaunākajās NBA 2K daļās ir visas pašreizējās NBA sezonas komandas un spēlētāji, leģendārās NBA komandas, Eirolīgas komandas un WNBA komandas. Interesanti, ka ir iespējams izveidot arī izdomātus spēlētājus.

Populārākās derību vietnes NBA 2K 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

NBA 2K21 un NBA 2K22

Lai gan NBA 2K21 ir bijusi visvairāk piedāvātā daļa pēdējos esporta turnīros, jaunākā daļa ir NBA 2K22, kas tika izlaista 2021. gada 10. septembrī. Šī būs galvenā spēle gaidāmajās NBA 2K esporta sacensībās.

Jaunā daļa ir slavēta par tās lielisko grafiku, reālistisku spēli, komentāriem un skaņu celiņu. Kopumā NBA 2K ir bijusi viena no visvairāk pārdotajām videospēļu franšīzēm un neapšaubāmi labākā basketbola simulācijas videospēle.

NBA 2K izdevās pārspēt EA Sports NBA Live — vēl vienu basketbola simulācijas videospēļu sēriju, kas tika apturēta 2018. gadā.

Lai gan tas var nebūt tik liels kā FIFA uz esporta skatuves, NBA 2K lēnām paceļas, piesaistot profesionālas esporta komandas, sponsorus, TV raidorganizācijas un niknu fanu bāzi. Tas ir tikai laika jautājums, kad tas panāks FIFA, lielāko sporta simulācijas spēli esportā.

Likmes uz NBA 2K

NBA 2K derības ir populāras videospēļu cienītāju un parastu sporta derību slēdzēju vidū. Ir pilnīgi likumīgi veikt likmes uz šo sporta veidu, kamēr spēlētāji ir sasnieguši likumā noteikto vecumu. Likmes uz NBA 2K neatšķiras no derībām uz tradicionālo basketbolu.

Lai liktu uz NBA 2K, spēlētājiem vispirms ir jāatrod tiešsaistes esporta derību vietne ar NBA 2K derību tirgiem. Nākamais solis ir reģistrēties bukmeikers, noklikšķinot uz opcijas "reģistrēties", aizpildot informāciju un pabeidzot reģistrāciju, apstiprinot viņu e-pastu. Tiem, kuri nevēlas veikt drudžaino reģistrācijas procesu, ir pieejamas Trustly esports derību vietnes, kas pazīstamas arī kā vietnes bez verifikācijas un kurām nav nepieciešama reģistrācija.

Īstas naudas likmes NBA 2K

Lai gan daži bukmeikeri piedāvā bezmaksas naudas likmes NBA 2K, lielākā daļa ir reālas naudas derību vietnes. Spēlētāji jāiemaksā īsta nauda uz saviem kontiem, lai iesaistītos derībās par reālu naudu. Izmantojot reālas naudas NBA 2K esporta derības, spēlētājiem ir iespēja laimēt īstu naudu. Bet tad ir svarīgi noteikt budžetu derībām un stingri to ievērot. NBA 2K derības var radīt tikpat atkarību kā pati spēle.

Cik populāra ir šī spēle?

NBA 2K ir viena no populārākajām sporta simulācijas spēlēm. Tā ir trešā aiz FIFA un Madden. NBA popularitāte, spēles tiešsaistes kopiena, reālistiska spēle un tiešsaistes spēle padara šo spēli populāru.

Saskaņā ar statistiku, kas publicēta Statista, NBA 2K sērija 2021. gada novembrī ieņem 5. vietu visvairāk pārdoto videospēļu franšīzes un titulu sarakstā visā pasaulē. Sērija ir pārdota 118 miljonos vienību.

Kāpēc NBA 2K ir populāra?

NBA 2K popularitāti izskaidro vairāki iemesli.

Basketbols un NBA popularitāte

NBA 2K ir populārs, jo basketbols ir populārs visā pasaulē. Saskaņā ar Pasaules atlantu, basketbolam ir gandrīz miljards fanu. Tā kā NBA ir prestižākā līga, NBA 2K noteikti būs līdzjutēji. Turklāt fakts, ka NBA Live tika likvidēts, arī nodrošina NBA 2K priekšrocības, jo tā ir vienīgā dominējošā basketbola franšīze esporta jomā.

Reālisms tuvu reālajam darījumam

Vēl viens NBA 2K popularitātes iemesls ir reālisms, ko izstrādātāji ir iepludinājuši franšīzē. Tā ir viena no reālākajām sporta simulācijas esport spēlēm. Tas līdzinās NBA un vairākām citām augstākā līmeņa basketbola līgām, un tajā ir reāli spēlētāji un sacensības. Turklāt ir atpazīstamas sportistu sejas un reālistiskas mijiedarbības, sākot no driblēšanas, prasmju kustībām un beidzot ar ķermeņa kontaktu.

Tiešsaistes NBA 2K kopienas

Tiešsaistes NBA 2K kopienas arī veicina spēles popularitāti. Ir oficiāls NBA 2K forums, kurā spēlētāji var mijiedarboties. Papildus oficiālajam forumam NBA 2K fani var sazināties arī citos forumos, piemēram, Reddit, Steam Discussions, IGN dēļos, GameFAQ un ResetEra, lai pieminētu tikai dažus. Tiešsaistes kopienas izraisa videospēļu rosību un ažiotāžu.

NBA 2K tiešsaistes spēle

Tiešsaistes spēle ir lieliska iespēja, kas ļauj spēlētājiem attālināti sacensties tiešsaistē. NBA 2K ir tiešsaistes spēle, tāpēc spēlētāji no dažādiem reģioniem var pievienoties un sacensties. Tiešsaistes spēle ir bijusi NBA 2K popularitātes atslēga, taču diemžēl NBA 2K serveri tiks slēgti 2021. gada 31. decembrī.

NBA 2K mobilais

NBA 2K ir pieejams arī mobilajās ierīcēs, ļaujot šīs sporta simulatora spēles cienītājiem to spēlēt, atrodoties ceļā. Nevar ignorēt NBA 2K Mobile lomu franšīzes popularitātē.

NBA 2K esporta turnīri un sacensības

Lai gan tas var nebūt tik aktīvs esporta jomā kā CS: GO un Dota 2, NBA 2K lepojas ar vairākiem turnīros un sacensībās. Ir augstākā līmeņa turnīri, kas piesaista lielākās NBA 2K komandas visā pasaulē, kā arī zema līmeņa notikumi.

NBA 2K līga

NBA 2K līga ir viskonkurētspējīgākais turnīrs. Šīs ir sacensības, kas pazīstamas arī kā 2K līga, un tās rīko NBA kopā ar Take-Two Interactive. Tas ir viskonkurētspējīgākais NBA 2K turnīrs un, protams, labākais, uz kuru var likt likmes. Līdz šim ir bijušas četras mirgojošas 2K līgas sezonas.

Papildus 2K līgai ir arī vairāki citi NBA 2K esporta turnīri, uz kuriem var likt likmes, tostarp American Express x NBA 2K22 Experience, Twitch Rivals NBA All-Star Showdown, NBA 2K Players Tournament, NBA 2K League The Turn Powered by AT&T, RES NBA 2K21 IICICATIONAL. , FIBA Esports Open III u.c.

Lai gan pagātnē bija ļoti maz notikumu, uz kuriem likt likmes, NBA 2K esports pieaug eksponenciāli. Daudzi esporta turnīru organizatori ievēro šīs videospēles popularitāti, tāpēc tiek plānoti arvien jauni turnīri.

Labākās NBA 2K esporta komandas

Pirms ienirt NBA 2K derībās, spēlētājiem ir jāzina komandas, uz kurām likt likmes. Šajā segmentā uzziniet, kuras ir NBA 2K dominējošās profesionāļu komandas.

Wizards rajona spēles

Wizards District Gaming ir labākā NBA 2K esporta komanda. Komanda debitēja atklāšanas 2K līgā 2018. gadā un ieguva divus 2K līgas titulus 2020. un 2021. gadā. Nesenajā 2K līgā Vašingtonā bāzētā esporta komanda bo5 spēļu sērijā uzvarēja Jazz Gaming ar 3:0.

Knicks Gaming

Vēl viena NBA 2K komanda, uz kuru var likt likmes, ir Knicks Gaming, 2018. gada 2K līgas uzvarētāja. Komanda pārspēja Heat Check Gaming bo3 finālā, kļūstot par pirmo izslēgšanas spēļu čempioni 2K līgas vēsturē.

T-Vilki

  1. gada 2K līgas uzvarētāji T-Wolves ir arī starp labākajām NBA 2K komandām. Lai gan komandas forma pēdējā laikā ir kritusies, tā joprojām ir viena no labākajām komandām, uz kurām var likt likmes NBA 2K.

Iepriekš minētās ir labākās NBA komandas. Citas cienīgas pieminēšanas iespējas ir Cavs Legion GC, Warriors Gaming Squad, Pistons GT, Blazer5 Gaming, Lakers Gaming, Magic Gaming, Warriors Gaming Squad un 76ers GC.

Labākās NBA 2K derību vietnes

Mūsdienās ir daudz esporta bukmeikeru; daži ir īsti, bet citi nav tā vērti. Šajā sadaļā uzziniet galīgo kontrolsarakstu, lai atrastu labāko NBA 2K esporta derību lietotni vai vietni.

Licencēšana un regulēšana

esports nav tik regulēts kā tradicionālais futbols, tāpēc ir iespējamas spēļu sarunāšanas un citas nelikumīgas darīšanas. Labākais veids, kā palikt drošībā, ir spēlēt esporta derību vietnē, ko ir licencējusi un regulē cienījama tiešsaistes azartspēļu regulējošā iestāde. Licencētas vietnes nodrošina, ka visas NBA 2K spēles ir bezmaksas un godīgas.

Tirgus un izredzes

Labākajai esporta derību vietnei ir plaši tirgi. Katrai spēlei un turnīram ir daudz derību iespēju. Vietnēm ir arī visaugstākās izredzes tirgū.

Banku iespējas

Izvēloties NBA 2K derību vietni, pārbaudiet bankas iespējas. Labai vietnei jāatbalsta gan fiat valūta, gan kriptovalūta. Turklāt jābūt pieejamiem visiem populārajiem tiešsaistes maksājumu veidiem, tostarp e-makiem, kredītkartēm vai bankas pārskaitījumiem. Visbeidzot pārbaudiet darījuma apgrozījumu un depozīta/izņemšanas limitus.

NBA 2K derību bonusi

Ir daudz NBA 2K derību bonusi kas sniedz spēlētājiem iespēju izmēģināt veiksmi NBA 2K derībās, neiztērējot ne santīma. Tos sauc par beznoguldījuma bonusiem. Turklāt ir depozīta bonusi un lojalitātes programmas. Labai derību vietnei ir jābūt kaut kāda veida stimulam spēlētājiem.

Plusi un mīnusi

NBA 2K derībām, tāpat kā vienas monētas abām pusēm, ir priekšrocības un trūkumi. Šajā sadaļā uzziniet plusus un mīnusus derībām uz šo franšīzi.

Pros

  • NBA 2K eSports ir konkurētspējīgs — mūsdienās NBA 2K turnīros valda liela konkurence, tāpēc derību slēdzējiem, kuri nodarbojas ar tradicionālajām NBA derībām, ir cits veids, kā likt likmes.
  • NBA 2K derību vietnes — pagātnē bija ļoti maz e-sporta derību vietņu, taču mūsdienās NBA 2K derību tirgos ir daudz bukmeikeru pakalpojumu.
  • Likmju bonusi — NBA 2K eSports derību slēdzējiem ir daudz e-sporta likmju bonusu un akcijas.
  • Derību tirgi visu gadu – NBA 2K eSports turnīri paplašinās. Tātad, lai gan NBA derību tirgus var nebūt visu gadu, ir daudz NBA 2K eSports, uz kuriem derēt visu gadu.

Mīnusi

  • Nav datu analīzei — atšķirībā no tradicionālajiem NBA datiem, kuros spēlētāji var redzēt NBA komandu savstarpējo statistiku, nav atbilstošu datu par NBA 2K eSports komandām.
  • Atkarības risks – NBA derības var izraisīt atkarību. Ja spēlētāji nav uzmanīgi, viņi var nonākt piespiedu azartspēlēs.

NBA 2K derību izredzes un tirgi paskaidroti

Izredzes atspoguļo notikuma varbūtību. No otras puses, NBA 2K tirgi attiecas uz pieejamās derību iespējas.

NBA 2K izredzes

Izredzes uz NBA 2K ir tādas pašas kā tradicionālajām NBA derībām. Jo lielākas izredzes, jo mazāka ir iespēja, ka notikums notiks, un otrādi. Tagad ir trīs izredžu formāti; Britu izredzes (daļējās izredzes / Apvienotās Karalistes izredzes), American Odds (ASV izredzes / naudas līnijas likmes) un Eiropas likmes (decimāldaļas). Derību slēdzējiem ir jāpārliecinās, ka ir pieejams viņu vēlamais koeficientu formāts.

NBA 2K derību tirgi

Labākajās NBA 2K derību vietnēs ir daudz dažādu derību tirgu gan ilgtermiņa, gan īstermiņa. Ilgtermiņa derību tirgi piedāvā spēlētājiem iespēju likt likmes uz turnīra uzvarētāju pirms sacensību sākuma. Taču populārie derību tirgi ir par atsevišķām spēlēm. Spēlētāji var likt likmes uz spēles uzvarētāju, summām vai handikapu.

Jāpiemin, ka derību slēdzēji var likt likmes uz NBA spēlēm pirms to sākuma vai to norises laikā. Likmes uz notiekošajām spēlēm ir zināmas kā derības tiešraidē vai derības spēlē.

NBA 2K derību padomi

Šajā pēdējā šīs NBA 2K rokasgrāmatas sadaļā uzziniet dažus padomus, kas sniedz spēlētājiem lielākas iespējas uzvarēt.

Pirmkārt, ir svarīgi sekot līdzi pašreizējai NBA 2K e-sporta sezonai, lai saprastu, kuras komandas ir labā formā un kuras nav formā. Svarīgi, ka, ja komanda ir formā reālajā dzīvē, tas nenozīmē, ka tā ir formā arī NBA 2K. Pārbaudiet NBA 2K esporta komandas formu, nevis NBA komandu dzīvē.

Vēl viens noderīgs padoms ir sekot ekspertu teiktajam. Tāpat kā tradicionālajās NBA derībās, arī NBA 2K esportā ir eksperti ar svarīgākajām atziņām. NBA 2K prognozes var nebūt 100%, taču tās var iet tālu.

Ar to beidzas šis NBA 2K esporta derību ceļvedis. Patiešām, derības uz NBA 2K var sagādāt prieku gan NBA faniem, gan NBA 2K franšīzes faniem, gan parastiem derību slēdzējiem. Taču derību slēdzējiem ir jānodrošina, ka viņi spēlē atbildīgi, jo NBA 2K derības var izraisīt atkarību.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSports
About

Džans Vejs, kurš Esports arēnā labāk pazīstams kā "DragonMaster", ir iekarojis nišu kā domu līderis tiešsaistes kazino un Esports krustcelēs. Ar nekļūdīgu tendenču instinktu apvienojumā ar rūpīgu uzmanību detaļām viņš ir gan stratēģis, gan šīs jomas sapņotājs.

Send email
More posts by Zhang Wei