Populārākās derību vietnes Warcraft 2024

Sākotnēji spēle tika izlaista 2002. gadā kā "Warcraft 3: Reign of Chaos", un to izstrādāja Putenis un tika izdots operētājsistēmai Microsoft Windows kā daļa no jau slavenās Warcraft videospēļu sērijas. Taču tikai pēc tā paplašināšanas pakotnes The Frozen Throne izlaišanas dažus gadus vēlāk 2003. gadā Warcraft 3 kļuva par būtisku eSporta skatuves sastāvdaļu.

Tas kļūtu par pastāvīgu klātbūtni dažādos e-sporta festivālos, piemēram, Elektroniskā sporta Pasaules kausa izcīņā, Pasaules kiberspēļu spēlēs un Pasaules videospēļu sērijā, lai pieminētu dažus. Tas būtu īpaši populārs Dienvidkorejā un Ķīnā. Lai gan tā popularitāte 2010. gadā nedaudz samazinājās dažādu citu eSporta titulu ieviešanas dēļ, tā saglabāja spēcīgu sekotāju skaitu, kas pēdējos gados ir pieaudzis.

Warcraft 3 notiek vairākus gadus pēc Warcraft II notikumiem un seko stāstam par Burning Legion mēģinājumu sagrābt izdomāto Azeroth pasauli ar Undead armijas palīdzību, kuru vada kritušais paladīns Arthas Menethils. Tas seko Human Alliance, Orcish Horde un Night Elves, kas strādā kopā, lai viņus apturētu, pirms tie sabojā Pasaules koku.

Warcraft 3 ir reāllaika stratēģijas spēle, kas norisinās fantāziju pasaulē. Reāllaika stratēģija jeb RTS ir apakšžanrs stratēģijas videospēles kurā visi spēlētāji var spēlēt vienlaicīgi "reāllaikā", nevis pēc kārtas.

Reāllaika stratēģijas spēlē, piemēram, Warcraft, katrs spēlētājs novieto ēkas un manevrē vienības savā daļējā kontrolē, lai nodrošinātu atrašanās vietas kartē un/vai iznīcinātu pretinieka resursus. Tradicionālajā RTS spēlē ir iespējams uzbūvēt papildu vienības un ēkas, lai gan to parasti ierobežo nepieciešamība tērēt savāktos resursus.

Rezumējot, RTS spēle, piemēram, Warcraft, ietver resursu vākšanu, bāzes uzbūvi, spēļu tehnoloģiju attīstību un netiešu vienību vadību.

Populārākās derību vietnes Warcraft 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Derības uz Warcraft

Spēles popularitātei pieaugot un e-sporta derību ainai attīstoties, bija neizbēgami, ka bukmeikeri, sporta totalizatori un wow eSports derību vietnes savā derību piedāvājumā sāka iekļaut Warcraft 3.

Kad esat nolēmis likt likmes uz Warcraft, jums būs jāatrod pareizā e-sporta derību vietne tai likmei, kuru plānojat veikt. e-sporta derības tagad ir pieejamas arvien vairāk tiešsaistes azartspēļu vietņu, sākot no tradicionālajiem bukmeikeru birojiem līdz specializētām e-sporta derību vietnēm.

Likmes uz videospēlēm var šķist atšķirīgas no tradicionālajām sporta derībām, taču, kad jūs pieradīsit pie eSporta, jūs redzēsit, ka likmes uz e-sporta darbību ir tas pats, kas derības uz futbolu, basketbolu vai zirgu skriešanās sacīkstēm.

Tātad, kā jūs veicat e-sporta likmi un kā laimējat likmi? Tas ir tas pats, kas izdarīt un vinnēt tradicionālo likmi. Izvēlieties jūs interesējošo eSport derību tirgu un pārbaudiet eSporta izredzes lai pārliecinātos, ka tas jums ir piemērots.

Lielā eSporta derību priekšrocība ir tā, ka tās ir interaktīvākas ar kopienām, tiešraides straumēšanu, statistiku, sociālajiem medijiem un citiem labākajiem eSporta bukmeikeru pakalpojumiem, padarot videospēļu likmes par tik lielisku derību pieredzi.

Kāpēc Warcraft ir populārs?

Warcraft 3 guva milzīgus panākumus, un īsā laikā kopš izlaišanas tas pārdomāja tiešsaistes vairāku spēlētāju videospēles. Spēle tika pārdota miljoniem eksemplāru, izveidojot kulta statusu un ļoti lojālu fanu bāzi. Kad spēle ienāca e-sporta konkurences jomā, tā radīja virkni populāru turnīru un zvaigžņu spēlētājus.

Tā kā e-sporta derību tirgū ir tik daudz ievērojamu spēļu, bukmeikeri Warcraft 3 ir nedaudz ignorējuši, lai gan profesionālo turnīru pasākumi turpinās gandrīz katru gadu dažādās vietās visā pasaulē.

Savukārt Blizzard zina, kā atdzīvināt vecu klasiku. Tā kā Warcraft 3 popularitāte mazinājās, Blizzard nolēma iedvest spēlei jaunu elpu. Warcraft 3: Reforged, klasiskās spēles vizuāli uzlabota un atjaunināta versija, tika izlaista 2020. gadā.

Interneta kopiena

Spēle bija īpaši populāra Ķīnā, Dienvidkorejā, Vācijā, Zviedrijā un Japānā. Miljoniem cilvēku visā pasaulē skatījās tādus turnīrus kā Electronic Sports World Cup, World Cyber Games, World eSports Games, International eSports Festival un World Series of Video Games. Un spēle neaprobežojās tikai ar profesionālajām sacensībām; tai bija simtiem tūkstošu lietotāju dažādās amatieru konkurences arēnās, piemēram, Battle.net.

Spēlē Warcraft tiešsaistē

Spēlētāji spēlē Warcraft 3 tiek ievietoti kartē, un viņiem ir jāsavāc tādi resursi kā zelts un zāģmateriāli, lai izveidotu savu bāzi un izveidotu pietiekami lielu armiju, lai uzvarētu pretinieku.

Un tas ir tikai spēles sākums. Lai uzvarētu spēli, spēlētājam ir jāaizstāv sava bāze, vienlaikus iznīcinot ienaidnieka bāzi. Starp daudzajām jaunajām funkcijām, Reign of Chaos ieviesa divas jaunas rases: Nakts elfus un Undead, lai dotos kopā ar oriģinālajiem orkiem un cilvēkiem, tādējādi sacīkšu skaits palielinājās līdz četrām.

Warcraft 3 ir viena no nedaudzajām spēlēm, kurā ir iekļauti varoņi armijas vienībās, atšķirībā no tādām spēlēm kā Dota, League of Legends vai Starcraft 2, kurās jūs vai nu kontrolējat čempionu, vai koncentrējaties tikai uz bāzes veidošanu. Katrai Warcraft 3 sacīkstei ir unikāls varonis, un katrs varonis ir klasificēts, pamatojoties uz to galveno statusu — spēku, veiklību un inteliģenci.

Daži no labākajiem varoņiem no katras rases ir Kalnu karalis cilvēkiem, Orku Taurens Chieftain, pēdējo spēļu iecienītākais Nāves bruņinieks no Undead un Elfu rases dēmonu mednieks, kuram, iespējams, ir vissliktākie spēles varoņi. .

Lielie Warcraft spēlētāji

Warcraft 3, visticamāk, bija pirmā datorspēle vēsturē, kas radīja e-sporta leģendas. Uz Warcraft 3 konkurētspējīgas vienlīdzības skatuves bija daudz labi zināmu vārdu.

Li 'Sky' Xiaofeng

Li Sjaofengs bija ķīniešu Warcraft 3 meistars, kurš radīja revolūciju cilvēku rases pārstāvniecībā spēlē. 2005. un 2006. gadā viņš uzvarēja Pasaules kiberspēļu spēlēs Ķīnas sarkanajā krekliņā. Šīs sacensības tika uzskatītas par starptautisko Warcraft 3 spēļu virsotni, un Li uzvara tajās divus gadus pēc kārtas nodrošināja viņam vietu Pasaules kiberspēļu slavas zālē. .

Yoan 'ToD' Merlo

Yoan Merlo ir vēl viens labi pazīstams spēlētājs, kurš ir uzvarējis Pasaules eSporta spēlēs, Blizzard Worldwide Invitational un Cyberathlete Professional League. Viņš arī lieliski uzstājās Pasaules kiberspēlēs, kur izcīnīja sudraba un bronzas medaļas un tika nosaukts par 2007. gada labāko Warcraft 3 spēlētāju.

Van 'Infi' Kjuvens

Spēlējot spēli, Van Sjuvens bija pazīstams ar to, ka viņš uzcēla daudzus uzbrukuma un aizsardzības torņus. Viņš uzvarēja daudzos turnīros, tostarp Starptautiskajā eSporta festivālā 2007. gadā, KODE5 Maskavā, Pasaules eSporta spēlēs 2008. gadā, Pasaules kiberspēlēs 2009. gadā un Warcraft 3 čempionu līgas XIV sezonā ar komandu World Elite.

Vai ir kāds Warcraft turnīrs vai līga?

Iespējams, lielākais un gaidītākais Warcraft turnīrs ir ESL Pro Tour jeb tas, ko dažreiz sauc par DreamHack atvērts.

Dreamhack aizsākās 1990. gadu sākumā kā neliela klasesbiedru un draugu pulcēšanās Malungas pamatskolas pagrabā, Zviedrija. 1994. gadā tas tika pārvietots uz skolas kafejnīcu, tajā laikā kļūstot par vienu no lielākajiem reģionālajiem demonstrācijas tehnoloģiju un spēļu pasākumiem. Šis bija arī pirmais pasākums, kas tika nodēvēts par DreamHack.

Pasākums, kas notika 1997. gadā arēnā Kupolen, Borlänge, kļuva par Zviedrijas lielāko LAN ballīti un tajā laikā trešo lielāko ballīti Skandināvijā. Turklāt DreamHack 2001 un turpmākie pasākumi notika Elmia izstāžu centrā Jenšēpingā, kur tas ir arī kopš tā laika.

2012. gada 15. novembrī DreamHack paziņoja par sadarbību ar Major League Gaming (MLG) un Electronic Sports League (ESL), lai atbalstītu Ziemeļamerikas un Eiropas e-sporta ainu izaugsmi un attīstību. Šī sadarbība ietvēra universālu klasifikāciju, vienotas sacensību struktūras un citas funkcijas.

  1. gada 30. septembrī ESL paziņoja, ka ir nolēmusi apvienoties ar DreamHack. Abi uzņēmumi darbojas kā viens, bet abi zīmoli tiek pārvaldīti neatkarīgi. ESL Pro Tour 2020 ir pasaulē pirmā Warcraft 3 profesionālā tūre. ESL sadarbībā ar DreamHack organizē, sponsorē un vada pasākumu.

Nav pārsteidzoši, ka labākā valsts, kas uzvarējusi pasaules arēnā, ir Dienvidkoreja. Kad Kalifornijā bāzētais e-sporta uzņēmums Gen.G 2019. gadā Seulā atvēra Gen.G Elite Esports Academy, viņi nonāca tik tālu, ka teica, ka "Dienvidkoreja joprojām tiek uzskatīta par e-sporta meku" un ka "šī tur ir lielākā daļa talantu"

Dienvidkoreja vienmēr ir bijusi konkurences videospēļu definīcija. Tiešsaistes spēles Dienvidkorejā parādījās agrāk un ātrāk nekā jebkur citur pasaulē. Kad valsts 1990. gadu beigās pirmo reizi ieviesa ātrgaitas internetu, tā piedzīvoja 24 stundu spēļu kafejnīcu skaita pieaugumu, kas pazīstamas kā PC bangs.

Šīs intriģējošās, bieži vien pazemes norises vietas kļuva par spēļu kultūras epicentriem, galu galā rīkojot neformālus turnīrus. Līdz 2000. gadam Dienvidkorejas kabeļtelevīzijas kanāli bija pirmie pasaulē, kas pārraidīja tiešsaistes spēļu sacensības.

Saskaņā ar jaunāko Izglītības ministrijas aptauju, eSports šobrīd ir piektais visizplatītākais nākotnes darbs Dienvidkorejiešu skolēniem, atpaliekot tikai no sportistiem, ārstiem, skolotājiem un digitālā satura veidotājiem. 2022. gadā eSports pat tiks iekļauts Āzijas spēlēs.

Labākie spēlētāji, piemēram leģendu LīgaLee Sang-hyeok, koda nosaukums Faker, sasniedz tādu pašu slavas un bagātības līmeni kā K-pop elki. Miljoniem cilvēku noskaņojas, lai skatītos viņu spēli reāllaikā internetā. Pirms pandēmijas fani pulcējās eSporta arēnās, kas izskatījās kā rokkoncerta un cīkstēšanās stadiona krustojums.

Labākais spēlētājs, bez šaubām, ir korejiešu izcelsmes. Jang 'Moon' Jae Ho ir pieckārtējs Warcraft 3 pasaules čempions, bijušais leģendārais Night Elf spēlētājs spēlē Warcraft 3 un Zerg spēlētājs Starcraft II. Viņš ir uzvarējis trīs televīzijas nacionālajās Dienvidkorejas līgās, kā arī četras sezonas MBCGame pasaules karā.

Moons bieži tika redzēts spēlē Warcraft 3, izmantojot stratēģijas, kas kļuva par standartu daudziem Night Elf spēlētājiem un tika nodēvētas par "5th Race". Viņš ir piedalījies un uzvarējis visvairāk televīzijas Warcraft 3 spēlēs no jebkura Warcraft 3 spēlētāja.

Kad Starcraft II tika izlaists, viņš piedalījās galvenajos pasākumos gan Starcraft II, gan Warcraft 3, taču Mūns beidzot pārgāja uz Starcraft II pilnas slodzes laikā, kad pievienojās Fnatic 2012. gada janvārī.

Mūns parādās dokumentālajā filmā "Beyond the Game" kā viens no Warcraft 3 spēlētājiem.

Derības uz Warcraft pie pakalpojumu sniedzējiem

Warcraft 3 derību vietnes mūsdienās praktiski ir četru lapu āboliņi, taču ir pieejamas likmes tiešsaistē. Nesen izlaistā Warcraft 3: Reforged, kā arī gadu desmitiem ilgi izkoptā fanu bāze un panākumi derībās par World of Warcraft un Heroes of the Storm ir veicinājuši Warcraft 3 derību ainu.

Ir daudz sporta totalizatoru, kur varat likt likmes uz Warcraft 3. Meklējot labāko tiešsaistes sporta totalizatoru, ir jāņem vērā savas vajadzības un vēlmes. Tādi faktori kā spēlēšanas biežums un likmju veidi, ko vēlaties veikt, var ietekmēt jūsu lēmumu. Daži cilvēki var dot priekšroku tiešsaistes bukmeikeri ar lietotājam draudzīgu saskarni, savukārt citi var būt vairāk norūpējušies par likmju skaitu, ko viņi var izdarīt dienā.

Lai veiktu likmes, vispirms ir jāpierakstās pie cienījama bukmeikeru. Lai samazinātu riskus, vispirms ir jāpārskata bukmeikeru noteikumi derībām uz Warcraft 3.

Labākās Warcraft 3 derību vietnes ir šādas:

  • 1xBet
  • Starpnieks
  • 10bet
  • Parimatch
  • Betsons

Ņemiet vērā, ka tikai tāpēc, ka vietne piedāvā eSport, tas ne vienmēr nozīmē, ka tā piedāvā veikt likmes uz visām spēlēm. Atkal, tā kā daži tiešsaistes sporta totalizatori iegremdējas ūdenī tikai videospēļu jomā, viņi var izvēlēties koncentrēties tikai uz nozīmīgiem notikumiem, piemēram, starptautiskajiem kausiem, vienlaikus ignorējot mazāku pasākumu spēles.

Ņem vērā, ka nevajadzētu aprobežoties tikai ar vienu sporta totalizatoru. Runājot par derībām par Warcraft 3, ne visi bukmeikeri tiek radīti vienādi. Daži var nodrošināt tikai dažus tirgus, savukārt citi var nodrošināt plašāku klāstu.

Vissvarīgākais ir tas, ka ne visi esport bukmeikeri ir tik rūpīgi vai kompetenti cenu noteikšanai saviem tirgiem kā citi. Tāpēc, pirms veicat derības, pārdomājiet visas savas iespējas. Drīzumā jūs varat atklāt, ka jums ir laba nojauta par to, kuri bukmeikeri ir visizdevīgākie derības.

Lai derētu uz Warcraft 3, vissvarīgākās ir šādas lietas: apgūt spēli un aplūkot visu atbilstošo pašreizējo formu spēlētājiem un komandām.

Šo lietu paturēšana prātā sniedz lielisku atbalstu, jo tās ir savstarpēji saistītas. Ir arī ieteicams sekot līdzi personāla kustībām, jo pat nelielas izmaiņas var būtiski ietekmēt Warcraft 3 spēles kopējo iznākumu.

Pievērsiet uzmanību pašreizējām spēlēm, jo tās var ietekmēt turpmākās spēles, ja vēlaties nopelnīt vairāk naudas, veicot derības uz Warcraft 3.

Sekojiet labākajām Warcraft komandām un veiciet precīzas likmes

Daži uzskata, ka Warcraft 3 bija pirmā spēle, kas radīja pirmās eSporta leģendas. Tas var būt tāpēc, ka Warcraft 3 ir ļoti 1 pret 1 eSport, un tikai dažām kartēm un turnīriem ir nepieciešams 2 pret 2.

ESL Pro Tour 2021 ir tiešsaistes turnīrs, kurā spēlētāji ir sadalīti trīs reģionos: Amerikā, Āzijā un Eiropā.

Parastais sacensību ceļš neatkarīgi no reģiona ir reģistrēties atklātajai kvalifikācijai un pēc tam iegūt vietu slēgtajā kvalifikācijā. Pēc tam piedalieties slēgtajā kvalifikācijā un piešķiriet Challenger vietu. Augstākā ranga spēlētāji tiek uzaicināti uz Challenger; viņi nepiedalās kvalifikācijas sacensībās.

Ja vēlaties sekot līdzi labākajiem Warcraft 3 spēlētājiem un spēt veikt likmes precīzi, šeit ir daži no labākajiem spēlētājiem, kuriem sekot līdzi.

No Amerikas, jums jāskatās uz Oregonas izcelsmes Viktoru 'Hitmenu' Linu. Viņš ir aktīvs Orc spēlētājs, šobrīd spēlē DuSt Gaming un Zero Effort. Arī no Oregonas Abdulaziz "CrunCher" Abed ir aktīvs cilvēka spēlētājs. Pašlaik viņš ir daļa no DuSt Gaming.

Āzijas Warcraft 3 kaujas laukā Lai "Colorful" Yongyun ir profesionāls ķīniešu nakts elfa spēlētājs. Protams, Jang "Moon" Jae Ho ir leģendārais korejiešu Night Elf spēlētājs, kurš šobrīd spēlē DRX. Guo "eer0" Zixiang spēlēja Orc, kad viņš bija ZDR, bet tagad spēlē Undead un viņu trenē WFZ.

Eom "FoCuS" Hyo Sub, Park "Lyn" Joon un Jeon "Soin" Jin Hwan ir profesionāli korejiešu orku spēlētāji. Moon "Chaemiko" Chae Young, nejaukt ar Jang "Moon" Jae Ho, ir profesionāls korejiešu spēlētājs, kurš šobrīd spēlē RAPTOR Gaming līgā.

Sju "Fortitude" Yuxing, saukts arī ar jauku vārdu "Romantic", ir profesionāls ķīniešu spēlētājs, kurš specializējas cilvēku rasē.

No spēles Eiropas puses vadošais galds ir slavenais Dmitrijs "Happy" Kostins, labākais Warcraft 3 spēlētājs, kurš jebkad ir cēlies no Krievijas, kurš koncentrējas uz Undead sacīkstēm. Andriy "Foggy" Koren ir no Ukrainas un specializējas Night Elf skrējienā.

Sergejs "HawK" Ščerbakovs ir vēl viens krievu spēlētājs, taču viņš specializējas cilvēku rasē. Daniels "XlorD" Spensts ir profesionāls vācu Undead spēlētājs, kurš šobrīd pārstāv mousesports. Cits krievu spēlētājs Iļja "JohnnyCage" Jašenkovs ir aktīvs krievu Cilvēka spēlētājs, kurš šobrīd spēlē Thunder Ducks.

Plusi un mīnusi

Pros

Warcraft 3: Reforged uzlabo dažus oriģinālās spēles aspektus, vienlaikus atstājot nemainīgu galveno spēli, kas ir laba lieta. Reforged lielākoties uzlabo vizuālo izskatu. Struktūras, NPC, monstri un lielākā daļa vienību ir uzlabotas salīdzinājumā ar oriģinālajām spēlēm.

Reforged viena spēlētāja kampaņas nodarbinās jūs stundām ilgi, jo tajās ir ietverti izvērsti stāsti no dažādu rasu perspektīvas. Turklāt Reforged ir iekļautas sākotnējā Warcraft 3 un The Frozen Throne paplašinājuma misijas.

Mīnusi

Reforged atklāšana solīja ievērojamu grafisko remontu, un, lai gan Reforged uzlabo vizuālos attēlus, stingras animācijas veicina vispārēju vizuālo lētumu. Dažām faktūrām un kartēm ir dīvains izplūdums, kas liek tām izskatīties zemākas izšķirtspējas nekā tās ir.

Tā kā jūs nevarat izveidot īpašus taustiņsavienojumus, jums ir jāiedziļinās spēļu failos un jāmaina tie DOC vai TXT failā, lai atjaunotu pieredzi. Turklāt Reforged lietotāja līgums ir pārrakstīts tā, ka Blizzard pieder visas pielāgotās spēles. Reforged nepiedāvā daudz jauna veterāniem, un tas noņem funkcijas, pie kurām šie spēlētāji ir pieraduši.

Warcraft derību izredžu izpratne

Mūsdienās tiešsaistes esporta bukmeikers nodrošināt spēlētājus ar četriem dažādu veidu Warcraft 3 likmēm. Kā piemēru var minēt likmes no spēļu uzvarētāju derību tirgus, handikapu tirgus, fjūčeru vai tiešo uzvarētāju tirgus un īpašo piedāvājumu tirgus.

Maču uzvarētāju tirgus ir vienkāršākais derību tirgus veids, ko saprast. Spēlētāji spēles beigās izvēlas, kura no abām komandām uzvarēs. Likmes uz handikapu vienai komandai (parasti favorītiem) tiek piešķirts neizdevīgs punktu skaits (piemēram, -0,5, -1 vai 1,5), un, lai uzvarētu likmē, komandai ir jāiegūst par vienu vārtu vairāk nekā tās handikaps.

Papildus iepriekš minētajiem tirgiem Warcraft 3 derību slēdzēji var likt likmes nākotnes līgumu vai tiešo uzvarētāju tirgū, kur viņi var paredzēt konkrēta turnīra uzvarētāju pirms tā sākuma, un īpašos piedāvājumu tirgos. Īpašo piedāvājumu tirgi ir īpaši aizraujoši, jo tajos ir tādas likmes kā Pareizais rezultāts vai Nogalināšanas skaits (virs/zemāks), ko pareizi prognozēt varēs tikai īsts Warcraft 3 fans.

Warcraft padomi un triki

Tā neizbēgami ir laimes spēle, tāpat kā visas derības; tomēr derību slēdzējiem, kuri zina visvairāk par spēlētājiem un komandām, kas cīnās, vienmēr būs lielākas izredzes uzlikt uzvaras likmi. Pirms veicat likmes uz eSport, ņemiet vērā šādus Warcraft 3 derību padomus.

Pirms veicat likmes, jums jāiepazīstas ar visiem labākajiem Warcraft 3 spēlētājiem un komandām. Pārbaudiet komandu un spēlētāju rezultātus, lai palīdzētu veikt likmes. Ja abas komandas ir cīnījušās iepriekš, tas sniegs priekšstatu par šī jaunākā mača gaitu. Šāda veida informāciju izmanto daudzi derību slēdzēji, lai palīdzētu viņiem izvēlēties labāko komandu a daudzveidīgs eSports un tradicionālie sporta veidi.

Piemēram, ja kāds no spēlētājiem ir uzvarējis pēdējās desmit savstarpējās spēlēs, spēlētājs, kurš ir zaudējis šīs desmit spēles, visticamāk, neuzvarēs vienpadsmito maču. Pirms izvēlaties uzvarētāju komandu turnīrā, jums jāpārbauda katras komandas spēlētāji. Kā veidojas katrs saraksts? Apskatiet katra spēlētāja iepriekšējās spēles un sacensību rezultātus, lai iegūtu labāku priekšstatu par to, kura komanda ir spēcīgākā.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSports
About

Džans Vejs, kurš Esports arēnā labāk pazīstams kā "DragonMaster", ir iekarojis nišu kā domu līderis tiešsaistes kazino un Esports krustcelēs. Ar nekļūdīgu tendenču instinktu apvienojumā ar rūpīgu uzmanību detaļām viņš ir gan stratēģis, gan šīs jomas sapņotājs.

Send email
More posts by Zhang Wei