Populārākās derību vietnes Apex Legends 2024

Apex Legends ir bezmaksas vairāku spēlētāju šāvēja no Respawn Entertainment. Tajā ir unikāls Battle Royale žanra skatījums. Spēlētāji sāk ar ierobežotu daudzumu veselības un munīcijas, un viņiem ir jāattīra ieroči un piederumi no kritušajiem ienaidniekiem. Apex Legends ir kļuvusi par vienu no pēdējā laika lielākajām spēlēm.

Spēle tika izlaista 2019. gada februārī. Kopš tā laika tā ir ieguvusi vairāk nekā 100 miljonus spēlētāju visā pasaulē. Pašlaik tā ir pirmā Battle Royale spēle Apple Store un Google Play. Izstrādātāju komandai no Respawn Entertainment (studija aiz Titanfall) bija nepieciešami seši mēneši, lai izstrādātu spēli. Viņiem bija jāizveido jauns spēles dzinējs, jāveido varoņi un kartes un jāveido kopiena ap spēli.

Populārākās derību vietnes Apex Legends 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Par Apex Legends esport

Apex Legends ir asa sižeta spēle, kurā spēlētāji sacenšas trīs komandās. Katra komanda sastāv no pieciem varoņiem, kas aprīkoti ar unikāliem ieročiem un spējām. Mērķis ir likvidēt visus pretiniekus, vienlaikus uzmanoties, lai neiznīcinātu sevi. Tas nozīmē, ka mērķis ir uzvarēt pēc iespējas vairāk, spēlējot par savu izdzīvošanu.

Spēle tiek spēlēta uz vairākām kartēm, kuru izmērs ir atšķirīgs. Kartes izkārtojums ietekmēs cīņu norisi. Precīzāk, jūs varat sagaidīt vairāk iespēju sānis ienaidniekiem, ja karte ir mazāka, ar vairāk aizrīšanās punktu un mazāk vietu aizsegā.

Interneta kopiena

Spēlētāji var izveidot klanus un pievienoties tiem. Citās spēlēs klani darbojas kā ģildes, un tie palīdz spēlētājiem atrast vienam otru un sazināties. Ja spēlētāji tiek bloķēti no serveriem, viņi var ātri pārsūtīt uz citu serveri. Lai izbaudītu lielisku tiešsaistes spēļu sesiju, ir nepieciešams stabils interneta savienojums.

Kāpēc Apex Legends ir populārs?

Apex Legends ir kļuvusi par visstraujāk augošo spēli vēsturē. Tas, kas padara to tik veiksmīgu, ir spēles vienkāršība. Nav mikrotransakciju vai laupījumu kastīšu. Spēlētāji var izvēlēties savu raksturu un komandu pirms došanās cīņā. Un tā kā spēlēt ir bez maksas, spēlētājiem nav jāuztraucas par īstas naudas tērēšanu.

Spēles gaita ir viegli saprotama. Tā ir šāvēja spēle, kas izmanto stratēģiju, lai uzvarētu, nevis vispirms šautu un izdomā, kā izdzīvot vēlāk. Šajā spēlē jūs saņemat atlīdzību par sava ienaidnieka atpazīšanu. Jūs saņemat punktus par ienaidnieku nogalināšanu un stratēģiju izsaukšanu komandas biedriem.

Spēlētāji, kuri vēlas dziļāk, var iegādāties preces par īstu naudu, ko sauc par "paciņām", un iegūt jaunus ieročus, pielikumus, emblēmas un citus kosmētikas priekšmetus.

Apex Legends spēlēšana tiešsaistē

Tagad varat spēlēt Apex Legends tiešsaistē, neko nelejupielādējot vai instalējot. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par vīrusu vai ļaunprātīgas programmatūras instalēšanu. Pirmā lieta, kas jums jādara, ja vēlaties spēlēt spēli tiešsaistē, ir pārliecināties, vai jums ir interneta savienojums. Varat izmantot jebkuru Wi-Fi tīklu vai mobilo datu plānu.

Pēc tam dodieties uz priekšu un savā datorā/klēpjdatorā atveriet pārlūkprogrammu Google Chrome vai jebkuru pārlūkprogrammu, kuru vēlaties.

Kad tas ir atvērts, meklējiet “Google Apex Legends”. Noklikšķiniet uz tā un atlasiet “Spēles”. Tagad esat gatavs spēlēt Apex Legends tiešsaistē. Spēles saskarne sniegs jums spēles iespējas, piemēram, komandu veidošanu, pievienošanos klaniem un dalību sacensībās.

Likmes uz Apex Legends

Ir daudz veidu, kā spēlēt Apex Legends, sākot no solo spēlēm līdz komandu cīņām. Līdzīgi ir arī vairākas derību iespējas pieejams spēlētājiem.

Lai piedalītos derību procesā, vispirms ir jāreģistrējas tiešsaistes azartspēļu vietnē esportam. Pēc tam varat veikt likmes uz dažādām spēlēm vai notikumiem.

Jūs varēsiet izvēlēties no tiešraides koeficientiem, likmēm vai nākotnes likmēm. Parasti, ja vēlaties likt likmes uz kaut ko, kas notiek tieši tagad, jums ir jāizmanto tiešraides koeficienti. Tomēr, ja plānojat prognozēt nākotnes notikumus, jums vajadzētu izmantot derības un nākotnes derības.

Kā tas strādā

Galvenā atšķirība starp šiem diviem likmju veidiem ir to laiks. Likmes reāllaikā tiek liktas tajā pašā laikā, kad notiek notikums.

Piemēram, ja jūs liktu uz Apex iznākumu, jūs liktu savu likmi, skatoties spēli. No otras puses, prop Apex likmes ir balstītas uz pašreizējo statistiku un tendencēm. Tie parasti prasa vairāk izpētes, nekā lai dotu iespēju tiešraidē.

Labākie Apex spēlētāji un komandas

Līdz ar Apex Legends desmitās un vienpadsmitās sezonas izlaišanu spēlētāju skaits turpināja pieaugt. Gaidot 12. sezonu, ir sagaidāms, ka šis skaitlis pieaugs. Starp vienu miljonu jau ir daži labi zināmi spēlētāji, un tālāk ir norādīti daži no tiem ar spēlētāju ID numuriem:

Savienotās Valstis

 • Raiens Boids - Reptar
 • Braiens Makartijs - iShiny

Zviedrija

 • Simons Bellīni - Vaifs
 • Džons Hokansons-hAKIS

Čīle

 • Tomass Konča-Vilks

Spēlētāji ir arī izveidojuši komandas, lai profesionāli sacenstos savā starpā. Zemāk ir saraksts ar labākajām komandām, kā arī turnīru skaits, kuros tās ir pabeigušas:

 • Team Liquid- 2117 turnīri
 • Fnatic- 988 turnīri
 • Ļaunie ģēniji - 906 turnīri
 • Natus Vincere- 571 turnīrs
 • Virtus.pro- 566 Turnīri

Kāpēc spēli mīl spēlētāji?

Apex Legends ir daudzspēlētāju šaušanas spēle, kurā līdz pat piecdesmit spēlētājiem kopā tiek izlaisti kartē. Spēles mērķis ir, lai katrs spēlētājs būtu pēdējais. Jautrākais ir tas, ka spēlētāji var izvēlēties starp varoņiem sešās dažādās klasēs. Katrai klasei ir savs ieroču un spēju komplekts.

Lai palīdzētu uzvarēt cīņās, jums būs arī jāatbloķē jauns aprīkojums. Visi šie faktori spēlētājiem rada neticamu aizrautību. Tie piedāvā arī daudzas iespējas likmju entuziastiem likt likmes. Fakts, ka tā ir salīdzinoši jauna spēle, arī padara to par aizraujošu.

Vai ir kāds Apex Legends turnīrs, uz kuru likt likmes?

Pašlaik nav plānots rīkot oficiālu Apex Legends Pasaules kausu. Taču līdzjutēji visā pasaulē sākuši organizēt neoficiālus turnīrus. Daži no šiem pasākumiem ir piesaistījuši pat desmitiem tūkstošu dalībnieku.

Būtu lieliski redzēt kādas oficiālas sacensības ar milzīgu spēlētāju bāzi. Ir vairāki iemesli, kāpēc pasaules čempionāts varētu būt laba ideja. Piemēram, tas varētu mudināt vairāk spēlētāju pievienoties spēlei. Tas varētu arī pievērst nosaukumam jaunu uzmanību un palielināt tā popularitāti.

Jautājums paliek, vai pasaules čempionāts notiks vai nē. Pat ja tas notiks, cik liels tas būs? Vai tas piesaistīs tādu pašu spēlētāju skaitu kā Fortnite turnīrs?

Viens no lielākajiem turnīriem ir Apex Legends globālās sērijas čempionāts. Konkursa balvu fonds ir 1 000 000 USD. Komandas tiek izvēlētas čempionātam, pamatojoties uz to iepriekšējo sniegumu kumulatīvos ALGS punktos, ziemas apļa izslēgšanas spēlēs un dalību čempionāta pēdējās iespējas tiešsaistes sacensībās.

EA paziņoja par turpmāku pasākumu kopfinansēšanu 2021. gada 18. maijā. Skin komplekti veicina balvu fondu, un maksimālais pieaugums ir USD 2 000 000 visos reģionos. Ziemeļamerika un Dienvidamerika ir čempionātos visaugstāk novērtētie reģioni.

Likmes uz Apex Legends tiešsaistes esporta bukmeikeru veikalos

Likmes uz Apex Legends ne ar ko neatšķiras no derībām uz citiem esportiem vai esportiem kopumā. Būtu noderīgi, ja jūs saprastu spēles pamatnoteikumus un izvēlētos vispiemērotāko Apex esports bukmeikeri. Pakalpojumu sniedzēja piemērotība dažādiem spēlētājiem ir atšķirīga. Piemēram, esportsbook, kas ir piemērots spēlētājiem ASV, var nebūt piemērots spēlētājiem Āfrikā.

Labam pakalpojumu sniedzējam jābūt pieejamam jūsu valodā. Viņu vietnei jābūt ļoti atsaucīgai un viegli orientējamai. Maksājuma metodēm ir jābūt ērtām derību slēdzējam, un darījumiem jābūt zemiem, ja tādi nav. Klientu atbalstam jābūt visaugstākajā līmenī.

Svarīga ir arī derīga darbības licence. Un, protams, plaši Apex Legends derību tirgi ir obligāti.
Daži no nozīmīgākajiem Apex derību pakalpojumu sniedzējiem, kas uzskaitīti zem kazino ranga zīmola, ir Bet365, Betfair, GVC, Paddy Power, Sportsbet, William Hill, 888sport un Ladbrokes.

Sekojiet labākajām Apex Legends komandām un precīzi veiciet likmes

Lai derētu uz spēli, izmantojot tiešsaistes bukmeikeri, jums tas ir jādara zināt komandas un viņu iepriekšējo sniegumu, lai veiktu prognozes.

Par kādām ievērojamām komandām var likt likmes šajā esportā?

Apex Legends ir kļuvis ļoti populārs kopš tā izlaišanas. Pašlaik visā pasaulē ir vairāk nekā 50 oficiālās Apex komandas. Dažus no tiem sponsorē spēļu uzņēmumi vai zīmoli, savukārt citas ir neatkarīgas grupas, kas spēlē kopā.

Jūs varat ātri identificēt šīs komandas pēc to nosaukumiem, logotipiem un unikālajiem formas tērpiem un krāsām. Šīs komandas sacenšas ar katru citi turnīros un izaicinājumu spēlēs. Šeit ir trīs labākās Apex Legends komandas:

Rogue (Eiropa)

Rogue ir viena no Eiropas veiksmīgākajām Apex Legends komandām. Komanda tika izveidota 2016. gadā, kad trīs draugi nolēma izveidot esporta organizāciju. Kopš tā laika viņi ir ieguvuši vairākus nozīmīgus titulus, tostarp ESL One Ņujorkas 2018. gada galvenais čempionāts un Ziemeļamerikas Challenger Sērijas 2019. gada 1. sezonas čempionāts.

Team Secret (Ķīna/Āzija)

Komandas noslēpums ir vēl viena ķīniešu Apex Legends komanda, kas pastāv jau labu laiku. Tā sākās kā APEX līgas komanda 2015. gadā. 2017. gadā tā kļuva par Overwatch līgas daļu, kurā tā startēja līdz 2019. gadam.

Luminosity Gaming (Ziemeļamerika)

Luminosity Gaming ir vēl viena ievērojama Ziemeļamerikas Apex Legends komanda. Dažu pēdējo gadu laikā viņiem ir bijuši daudzi sasniegumi. Piemēram, viņi bija pirmā NA komanda, kas iekļuva Lielajā finālā 2018. gadā.

Parasti šie esporta komandas pirms Apex atbrīvošanas nodarbojās ar citiem esportiem. Viņi bija spēles pirmie lietotāji un ir paplašinājuši savu dominējošo stāvokli Apex Legends jomā.

Plusi un mīnusi

Apex Legend spēle ir ārkārtīgi ātra, padarot spēli daudz patīkamāku nekā daudzas citas. Šī ir viena no nozīmīgākajām Apex Legends priekšrocībām salīdzinājumā ar Fortnite. Jūs pastāvīgi pārvietojaties, mēģinot atrast citus spēlētājus vai vienkārši bēgt no viņiem.

Nav kempinga, jo jums ir ātri jāpārvietojas, lai izdzīvotu. Tas spēlei pievieno stratēģijas elementu, padarot to vēl labāku. Tāpat spēlē ir daudz dažādu ieroču, piemēram, bises, triecienšautenes, snaipera šautenes, raķešu palaišanas iekārtas utt.

Visi šie ieroči jūtas lieliski, kad tie šauj, un arī izskatās lieliski. Ir arī daudz dažādu transportlīdzekļu, piemēram, tanki, gaisa motocikli un strūklas. Visas šīs lietas kopā veido dažas aizraujošas spēles. Katrs mačs aizņem apmēram 10 minūtes, un pēc katras spēles jūs saņemsiet atlīdzību ar nosaukumu Battle Stars.

Ikreiz, kad nopelnīsiet trīs kaujas zvaigznes, jūs atbloķēsit sava spēles profila varoņa apvalku, kurā varēsit izvēlēties kādu no sešiem varoņiem, tostarp Tracer, Winston, Genji, Torbjorn, Hanzo un Pharah. Kopumā spēle ir neticama.

Pros

 • Patīkama spēle
 • Ātra darbība
 • Lieliska grafika
 • Daudz spēlētāju
 • Bezmaksas spēlēt

Mīnusi

 • Ierobežota ieroču dažādība
 • Nav bezsaistes režīma
 • Pielāgošanas iespēju trūkums
 • Nejaušie laupījuma pilieni var būt kaitinoši

Izpratne par Apex Legends derību koeficientiem

Cik man vajadzētu likt uz Apex Legends? Izredzes vienmēr mainās, un var būt sarežģīti saprast, ko tās nozīmē. Ko nozīmē -1,5% vai +1,5%? Kā es varu aprēķināt savu laimestu?
Jūs varat izmantot divus dažāda veida izredzes jūsu likmēm: American Odds un Decimal Odds.

American Odds ir Ziemeļamerikā visbiežāk izmantotais likmju koeficients. Tas ir arī visvieglāk saprotams. Izmantojot šāda veida koeficientus, jūs iegūstat priekšstatu par to, cik punktu jums būs nepieciešams, lai uzvarētu, bet ne precīzi, cik daudz naudas būsiet laimējis, kad uzvarēsit.

Ja jūs liktu 10 centu likmi pie 5/2, tas nozīmētu, ka uzvaras gadījumā jūs nopelnīsiet 40 centus, kas ir vienādi ar 5 punktiem. Jūs laimētu četras reizes vairāk, nekā izdarījāt likmes, kas nozīmē, ka jūs iegūtu 20 centus (kopējā izmaksa ir 50 centi).

Decimāldaļas koeficienti ir precīzāki nekā amerikāņu koeficienti. Viņi sniedz jums precīzu naudas summu, ko saņemsit, ja uzvarēsit, ieskaitot santīmus un pat centus. Tātad, pieņemsim, ka jūs veicat likmi uz Apex ar divu decimāldaļu koeficientu. Tas nozīmē, ka jūs varat laimēt no 0,01 līdz 100,00 ASV dolāriem atkarībā no jūsu gala rezultāta. Ja jūs zaudējat, jūs zaudējat tikai 1,00 USD.

Derību padomi un triki

Ir grūti paredzēt, kā Apex Legends derības mainīsies nākamajos mēnešos.

Turnīri noteikti pieņems jaunus formātus, spēlētāji izstrādās jaunas stratēģijas, un spēļu veidotāji izlaidīs pielāgoto vestibila funkciju, kas pilnībā pārveidos ainu.
Tālāk ir sniegtas azartspēļu idejas, kuras varat izmantot jau tagad, lai palīdzētu jums iegūt vislabāko iespējamo startu, veicot likmes apex legends:

 • Mēģiniet spēlēt spēli pats: Kad būsiet spēlējis spēli, jums būs pieejami visi spēles padomi un triki. Jūs efektīvi prognozēsit spēles iznākumu, īpaši tiešraidē, ņemot vērā spēles norisi.
 • Izvēloties derību pakalpojumu, veltiet laiku: Neizvēlieties pirmo izcilo pakalpojumu, pamatojoties uz reklāmās redzēto. Turklāt, salīdzinot piedāvājumus populārākajiem tiešsaistes esporta derības uzņēmumi, bukmeikeru pārbaudes ziņojumu lasīšana un komentāru apskatīšana dažādos derību forumos var palīdzēt jums pieņemt apzinātu lēmumu.
About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSports
About

Džans Vejs, kurš Esports arēnā labāk pazīstams kā "DragonMaster", ir iekarojis nišu kā domu līderis tiešsaistes kazino un Esports krustcelēs. Ar nekļūdīgu tendenču instinktu apvienojumā ar rūpīgu uzmanību detaļām viņš ir gan stratēģis, gan šīs jomas sapņotājs.

Send email
More posts by Zhang Wei

Jaunākās ziņas

Destroyer 2009 uzplaukums un slava: dziļa ieniršana Apex Legends bēdīgi slavenākajā hakerā
2024-03-22

Destroyer 2009 uzplaukums un slava: dziļa ieniršana Apex Legends bēdīgi slavenākajā hakerā

Stāsts par Destroyer2009 sākas 2023. gada decembris, kuru klātbūtne Apex Legends kļūst par ievērojamu problēmu. Sākotnēji šī persona koncentrējās uz krāpšanos izmantošanu klasificētos vestibilos, iegūstot bēdīgu slavu ar savu graujošo spēli. Paplašinoties viņu darbībai, Destroyer2009 kļuva par ievērojamu personu sabiedrībā, it īpaši pēc tam, kad mērķēja uz tādiem augsta līmeņa spēlētājiem kā ImperialHal un HisWattson 2024. gada februāris.

Apex Legends 20. sezona: Breakout — jaunas funkcijas, leģendu jauninājumi un veiktspējas režīms
2024-02-13

Apex Legends 20. sezona: Breakout — jaunas funkcijas, leģendu jauninājumi un veiktspējas režīms

Apex Legends ir atgriezies ar savu piekto gadu cīņām Outlands, un 20. sezona, Breakout, ienes aizraujošas spēles izmaiņas visām ikoniskajām leģendām. Šajā sezonā tiek ieviesti vairāki atjauninājumi, tostarp leģendu jauninājumi, pārstrādātas konstruēšanas un bruņu sistēmas, ranžēta pārlādēta atgriešanās un daudz kas cits.