Populārākās derību vietnes Street Fighter 2024

Street Fighter ir viena no pasaulē atzītākajām videospēlēm kopš tās pirmās izlaišanas 1987. gadā. Trīs desmitgades laikā spēlei ir bijis garš ceļš — no arkādēm līdz izstāžu zālēm un daudziem spēles ierakstiem. Street Fighter 2 piešķīra franšīzei tās lielisko nosaukumu un radīja konkurences spēles sākumu.

21. gadsimtā eSport spēle kļuva visslavenākā 2004. gadā, kad tika augšupielādēta Evo Moment #37. Videoklips bija daļa no 2004. gada Evolution Championship Series notikuma. Moment #37 ir viens no ikoniskākajiem e-sporta spēļu mirkļiem. Videoklips atkal izraisīja spēlētāju interesi par cīņas spēlēm un palīdzēja popularizēt Street Fighter kā e-sporta disciplīnu.

Populārākās derību vietnes Street Fighter 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Par cīņas žanru

Esport spēles ir sadalītas vairāk nekā desmit žanros. Dažas no šīm videospēļu žanri ir asa sižeta, piedzīvojumu, asa sižeta piedzīvojumu, lomu spēles, stratēģijas, simulācijas, mīklas, sporta, sacīkšu un dīkstāves spēles. Šie žanri ir sīkāk iedalīti pirmās personas šāvēja spēlēs (FPS), cīņas spēlēs, ritma spēlēs, izdzīvošanas spēlēs, japāņu lomu spēlēs (JRPG), masveida vairāku spēlētāju tiešsaistes lomu spēlēs (MMORPG) un vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēnā (MOBA). ).

Jau pēc spēles nosaukuma ir viegli pateikt, ka tā ir asa sižeta spēle. Tas, ko nav viegli pateikt, ir tā apakškategorijas žanrs darbības spēlēs. Neuztraucies; Šeit ir izceltas dažas papildu klasifikācijas atbilstoši spēles spēles stilam un mijiedarbībai ar spēlētājiem.

Street Fighter tālāk tiek klasificēta kā cīņas spēle. Cīņas spēles tiek sauktas arī par pretcīņas spēlēm. Šī spēle ietver cīņu starp diviem cīnītājiem. Spēlē ir tādi cīņas elementi kā bloķēšana, pretuzbrukumi, uzbrukumu apvienošana kombinācijās un cīņa.

Street Fighter 5 ir lieliskākā cīņas spēle, neskatoties uz to, ka tā pastāv jau vairāk nekā piecus gadus. Street Fighter 5 Champion Edition, kas izlaista 2020. gadā, ir jaunākā Street Fighter spēle, kurā ir iekļauti 40 dažādi pasaules karotāji un jauni mehāniķi, lai sniegtu spēlētājiem lielisku spēļu pieredzi.

Likmes uz Street Fighter

Capcom's Street Fighter 5 daudziem ir labākā cīņas spēle, ko spēlēt un skatīties. Franšīze tika izveidota, īpaši koncentrējoties uz e-sporta ainu. Tas ir palielinājis spēlētāju skaitu, kas piedalās Street Fighter eSports sacensībās. Tādi notikumi kā ELeague ir kļuvuši par milzīgu spēku ESL spēles ainas.

Šīs eSport spēles popularitāte ir padarījusi to par lielu vārdu eSporta derībās. Viena no saspringtākajām lietām derībās ir uzticamas eSport derību vietnes vai eSport derību lietotnes atrašana. Šeit ir dažas no labākajām eSport derību vietnēm. Šīs eSporta derību platformas var izmantot ikviens atbilstošā vecumā no jebkuras vietas pasaulē.

Bovada

Šī ir vispiemērotākā Street Fighter 5 derību vieta Ziemeļamerikā. Šis tiešsaistes esportsbook sniedz visvairāk iespēju Street Fighter 5 derībās. Bovada ir arī viegli lietojama. Tā nodrošina arī labākās izredzes Street Fighter 5 derībās.

Bet365

Šī neapšaubāmi ir labākā eSport derību vietne pasaulē. Ikvienam ir ļoti viegli pāriet uz eSporta derību cilni un veikt likmi. Šeit nav sacensību, ņemot vērā plašu likmju klāstu un daudz labākus izredzes nekā citās e-sporta derību vietnēs. Bet365 ir piemērots ikvienam, kurš vēlas veikt likmi spēlē Street Fighter 5.

Kāpēc Street Fighter ir populārs?

Street Fighter šobrīd ir viena no vismīļākajām cīņas spēlēm visā pasaulē. Tā kļuva populāra visā pasaulē, kad 1992. gadā tika ieviesta spēles konsoles forma Street Fighter 2. Spēles popularitāte strauji pieauga pēc tam, kad 2004. gadā izplatījās sacensību video. Tā bija divas spēles jaunās zvaigznes Daigo Umehara, un Džastins Vongs, kas sacenšas 2004. gada Evolution Championship Series turnīrā. Abu čempionu spēles klips izplatījās internetā, kā rezultātā palielinājās Street Fighter fanu bāze un spēlētāji. Šeit ir neliels ieskats spēles popularitātē.

Interneta kopiena

Internets ir ātrākais veids, kā cilvēkiem sazināties no jebkuras pasaules vietas. Tā kā katru dienu nāk jauni izgudrojumi, šķiet, ka internets katru dienu uzlabojas. Tagad ir sociālo mediju platformas, kurās cilvēki ir izveidojuši lapas, lai palīdzētu viņiem mijiedarboties kā kopienai.

Street Fighter entuziasti no dažādām pasaules vietām tagad var sazināties, izmantojot īsziņas, balss zvanus vai videozvanus, noklikšķinot uz pogas. Sociālie saziņas līdzekļi ļauj cilvēkiem izveidot spēļu telpas, kur viņi var kopīgot tiešraides plūsmu par spēli, kuru viņi spēlē. Street Fighter izmanto šo paņēmienu, lai tiešsaistē spēlētu viens ar otru, dalītos ar spēļu padomiem un, pats galvenais, reklamētu spēli citiem spēlētājiem.

Spēlē Street Fighter tiešsaistē

Daudzās pasaules valstīs ir neticami interneta ātrumi, kas spēj atbalstīt tiešraides videospēles. Jebkurai personai, kas vēlas spēlēt Street Fighter tiešsaistē, vispirms ir jāizveido konts tiešsaistē. Viņiem ir jābūt e-pasta kontam, lai izveidotu kontu konsolē vai personālajā datorā.

Lai spēlētu tiešsaistē, ir svarīgi piekļūt ātram internetam, lai spēles laikā izvairītos no video buferizācijas. Spēlēšana ar pretiniekiem tiešraidē palīdz uzlabot spēļu prasmes. Spēlētāji arī mijiedarbojas spēles laikā un dalās idejās par spēli. Spēlēšana tiešsaistē ir aizraujoša, jo nevienam nav ne jausmas par pretinieka stiprajām pusēm un nākamo gājienu. Pievienošanās tiešsaistes forumiem pakalpojumā Reddit ir lielisks veids, kā koplietot spēļu saturu ar entuziastiem un uzlabot savas prasmes.

Big Street Fighter spēlētāji

Street Fighter, Capcom franšīze, tiek plaši uzskatīta par cīņas spēli, kas kopš tās izlaišanas ir bijusi cīņas spēļu brālība. No Street Fighter 2 līdz Street Fighter 5 ir ikoniski mirkļi, lieliski spēlētāji un trakas atgriešanās. Daigo Umehars ir līdz šim lielākais spēlētājs, kurš jebkad spēlējis Street Fighter.

Viņa trofejas daudz runā par viņa prasmēm. Viņš tiek saukts arī par "Zvēru" par dominējošo stāvokli spēlē Street Fighter. Lee "Infiltration" Seon-woo ir Dienvidkorejas Street Fighter brīnumbērns. Infiltration ir viens no retajiem spēlētājiem, kas ir pietuvojies The Beast rekordu virsotnei.

Vai ir Street Fighter Pasaules kauss?

Piemini Capcom Cup jebkuram Street Fighter spēlētājam, un tu būsi pārsteigts par viņu reakciju. Capcom Cup ir Street Fighter pasaules kausa izcīņa. Konkurss tika dibināts 2013. gadā. Pirmajā pasākumā kā galvenās spēles bija Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Street Fighter X Tekken versija 2013 un Super Street Fighter 4: Arcade Edition versija 2012. Katrā spēlē bija astoņas kvalifikācijas spēles.

2014. gadā tika spēlēts tikai Street Fighter 4. Turnīrā bija 16 kvalifikācijas spēles. 2015. gadā Capcom kausa izcīņā bija 32 cilvēku formāts. Capcom Pro Tour ir turnīra kvalifikācijas sacensību sērijas nosaukums. DreamHack un Evolution Championship ir daži no lielākajiem un prestižākajiem jau esošajiem turnīriem, kas ir daļa no Capcom Pro Tour.

Augstas veiktspējas valstis šajā konkursā ir Amerikas Savienotās Valstis, Dienvidkoreja un Japāna. Šīs sacensības piesaista Street Fighter cienītājus no visas pasaules. Vienmēr ir jautri vērot, kā cilvēki atdod visu, lai izvairītos no izslēgšanas un iegūtu pirmo balvu. Vēl jautrāk ir saviļņojums, ko cilvēks izjūt, veicot likmi. Šis konkurss ir pieejams derībām dažās no labākajām eSport derību vietnēm. Nepalaidiet garām aizraušanos. Piedalieties Street Fighter eSport derībās.

Likmes uz Street Fighter pie pakalpojumu sniedzējiem

Pirms derību veikšanas ir jāatrod lieliska e-sporta derību lietotne vai e-sporta derību vietne. Ir pieejami daudzi bukmeikeri, taču ne visi no tiem ir lieliski. Lai būtu drošībā, ir svarīgi izvēlēties labāko Street Fighter eSports derību vietni. Šeit ir dažas no labākajām e-sporta derību vietnēm, kurās var veikt Street Fighter likmes.

Betway

Street Fighter eSports derību vietne piedāvā visus populāros Street Fighter čempionātus. Jaunie konti tiek apbalvoti ar 50 dolāru bezmaksas likmi. Papildus tam vietne piedāvā plaši ērtus maksājumu veidus. Dažas no pieejamajām maksāšanas metodēm ir PayPal un Skrill.

1xBet

Šī ir vēl viena fantastiska Street Fighter eSports derību vietne. Spēlētāji saņem 100% bonusu no pirmās iemaksas pēc konta izveidošanas. Šī vietne piedāvā arī gandrīz visas Street Fighter sacensības pasaulē. Vietne piedāvā vairāk nekā 60 drošas un uzticamas maksājumu iespējas.

Lot.bet

Vietne piedāvā 100% Street Fighter bonusus spēlētāja pirmajai iemaksai. Šeit spēlētājiem ir iespēja likt likmes gandrīz uz katru Street Fighter čempionātu. Spēlētājiem ir pieejamas arī dažādas derību iespējas. Loot.bet piedāvā spēlētājiem lieliskas maksājumu iespējas, lai ērti veiktu iemaksas. Tas spēlētājiem dod iespēju veikt ātrus noguldījumus un ātri veic likmes.

Kādas ir dažas ievērojamas komandas šajā sporta veidā?

Lai būtu veiksmīgs spēlētājs, pirms likmju veikšanas ir jāveic rūpīga analīze. Pirms likmes veikšanas ir jāapskata spēlētāja ieraksti. Vai spēlētājam ir iespēja uzvarēt spēli vai uzvarēt noteiktu spēles raundu? Spēlētājiem tagad ir komandas, kurās viņi kopā cenšas uzvarēt turnīros.

Spēļu organizācijas paraksta lieliskus spēlētājus, lai uzvarētu sacensībās un celtu godu savai nometnei. Pirms lēmuma pieņemšanas pārbaudiet, vai šai komandai ir liels panākumu līmenis Street Fighter. Te ir daži veiksmīgas komandas, uz kurām likt likmes savus spēlētājus, veicot likmes uz Street Fighter.

Atbalss Lapsa

Šī ir Ziemeļamerikas e-sporta organizācija. Tā tika dibināta 2015. gadā. Echo Fox komandai ir lieliska reputācija Street Fighter sacensībās. Spēlētājiem ir jāuzmanās no Echo Fox spēlētājiem, jo viņiem ir tendence uzvarēt.

Mouz

Mouz agrāk tika saukts par Mousesports. Profesionālā spēļu organizācija atrodas Hamburgā, Vācijā. Viņi izveidoja Street Fighter komandu 2017. gadā, kad parakstīja līgumus ar Problēmu X un CCL. Lai gan CCL pameta komandu, problēma X joprojām ir liels drauds Street Fighter.

Plusi un mīnusi

Ja Street Fighter nekad nepastāvētu, cīņas spēles būtu ļoti atšķirīgas. Cīņas franšīze ir atbildīga par citu cīņas spēļu izveidi. Street Fighter ir bijis priekšgalā apmēram trīs gadu desmitus, neskatoties uz dažiem izaicinājumiem ceļā. Šeit ir daži Street Fighter plusi un mīnusi.

Pros

  • Lieliska jaunā un klasiskā kombinācija. Street Fighter 5 ir Super Combos, Focus Attacks, Ultra Combos, daudz papildu iespēju, jauni izaicinājumu režīmi, pilnīgi jauni līmeņi un tiešsaistes spēle.
  • Lieliska cīņas mehānika. Street Fighter ir izturējis ilgu laiku savas nevainojamās cīņas mehānikas dēļ. Neatkarīgi no tā, vai spēlētājs izpilda sitienu ar lēcienu, mētā ar ugunsbumbām vai slauka kāju, spēle ir lieliska. Neatkarīgi no tā, vai spēlētājs izbauda spēli tiešsaistē vai spēlē pret datoru, cīņa ir tik atsaucīga un saspringta, ka zaudējuma gadījumā ir jāvaino sevi.
  • Killer grafika
  • Lai gan Story Mode izgrieztajām ainām nav pārsteidzošu vizuālo attēlu, faktiskās spēles grafika ir iespaidīga. Spēles nežēlīgais ātrums un gludums dod iespēju izjust ietekmi uz katru veikto uzbrukumu.

Mīnusi

  • Iffy tiešsaistes spēle
  • Atrast spēles tiešsaistē ir ļoti grūti. Spēlei nepieciešams ilgs laiks, lai saskaņotu spēlētājus tiešsaistē.

Izpratne par Street Fighter derību izredzēm

Izredzes attiecas uz konkrēta notikuma iespējamību vai iespējamību. Likmes tiek liktas pamatojoties uz izredzēm iedevuši bukmeikeri. Dažādas esportsbooks izredzes aprēķina atšķirīgi. Izvēlieties cienījamu esportsbook ar labām izredzēm. Daži no dažādajiem izredzes veidiem ir Implied Probability, American, Decimal un Fractional. Visbiežāk tiek izmantotas decimāldaļas

  • Decimāldaļas izredzes: Šīs ir vienkāršākās izredzes konvertēt no likmes uz atgriešanos. Tie ir arī visvairāk izmantotais koeficientu formāts pasaulē. Piemēram, ja spēlētājs uzliek likmi uz Street Fighter spēlētāju ar koeficientu 3,65 un kopā 10 dolārus, likmes iznākums būs 36,5 dolāri, ja likme tiks laimēta, ieskaitot likmi.
  • Amerikāņu izredzes: American Odds tiek parādīts kā skaitļi ar mīnusa (-) un prefiksa (+) zīmi. Pozitīvā zīme tiek dota mazāko spēlētāju izredzēm un parāda summu, kas laimēta par katriem liktajiem 200 dolāriem. Negatīvās likmes parāda summu, kas nepieciešama, lai no likmes laimētu 100 dolārus.
  • Daļējās izredzes: Šīs izredzes ir norādītas kā daļskaitlis. Augšējais skaitlis norāda, cik daudz cilvēks saņem, ieguldot apakšējo daļskaitli.
  • Netiešā varbūtība: Tas ir saprotamāks veids, kā norādīt izredzes. Tomēr šī metode var būt ļoti neprecīza. To galvenokārt izmanto kā atsauci, aprēķinot risku.

Street Fighter derību padomi un triki

Lai gan cilvēki piedalās derībās sava prieka pēc, viņiem joprojām ir vajadzīgas uzvaras, lai turpinātu aktīvi darboties derību jomā. Lai gūtu panākumus Street Fighter derībās, ir jāveic statistiskā analīze. Vispirms ir jāzina, kā spēlētāji veica viens pret otru, kad viņi pēdējo reizi tikās. Ir arī svarīgi pārbaudīt, vai spēlētājam ir a mīļākais turnīrs.

Šķiet, ka daži spēlētāji dažos turnīros rāda labākus rezultātus nekā citos. Spēlētājiem vienmēr ir ieteicams pirms likmes veikšanas pārbaudīt spēlētāja formu. Spēlētājs var būt savas karjeras labākajā formā un viņam ir gara uzvaru sērija. Ieteicams likt likmes uz spēlētāju ar šādu sēriju.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSports
About

Jun-ho Kim, Dienvidkorejas dinamiskais Esports maestro, ir EsportRanker zināšanu bāka. Apvienojot analītisko veiklību ar iedzimtu mīlestību pret spēlēm, Jun-ho atklāj tiešsaistes sacensību sarežģīto gobelēnu, nodrošinot spēlētājiem informāciju un iedvesmu.

Send email
More posts by Jun-ho Kim