Populārākās derību vietnes Smite 2024

Smite ir vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēna (MOBA), kurā spēlētāji apvienojas mitoloģiskā vidē. Tas notiek pasaulē, kur Dievi no daudzām dažādām kultūrām cīnās par dominēšanu. Standarta iekarošanas režīmā katra komanda sastāv no 5 dalībniekiem. Viņiem ir jāizmanto savas dažādās spējas un taktikas, lai cīnītos ar pretinieku komandām un NPC minioniem.

Ja spēlētāji skatās pietiekami rūpīgi, viņi atradīs esporta derību lietotni, kas ietver Smite. Agrāk tas būtu bijis praktiski neiespējami. Tomēr lietas ir sākušas mainīties. Spēle tagad ir pieejama datoros, Xbox One, PlayStation 4 un Nintendo Switch. Tas ir paplašinājis jauno spēlētāju uzņemšanu. Rezultātā vairāk cilvēku interesējas par likmēm Smite turnīros. Katram Dievam ir četras dažādas spējas. Tie var ietvert laukuma bojājumus, pulēšanu vai pūļa kontroli. Spēlētājam spēles laikā iegūstot pieredzi, šīs īpašības var uzlabot. Dievi spēj sasniegt maksimālo līmeni 20. Zelts tiek izmantots priekšmetu iegādei, lai palielinātu spēku un aizsardzību. To nopelna, nogalinot ienaidniekus vai pārdodot preces.

Populārākās derību vietnes Smite 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kas padara Smite atšķirīgu?

Ir daudz MOBA. Tomēr Smite izceļas, pateicoties tā trešās personas displejam. Šī ir atsvaidzinoša attieksme žanrs kas parasti dod priekšroku skatam no augšas uz leju. Rezultātā spēlētāji jūt lielāku iegrimšanas sajūtu spēlē.

Ir pieejami visi šī spēles veida standarta tropi. Tie ietver skaidri noteiktas komandas lomas, rakstura veidošanu un augstākās spējas. Tomēr šī mehānika ir noteikta stāstījumā, kas patīk plašam cilvēku lokam. Mitoloģija ir ļoti populāra tēma. Tas joprojām ir iemantojis lielāku pievilcību, pateicoties tādiem grāvējiem kā God of War un Assassins Creed. Smite spēlētāji var kontrolēt savus iecienītākos dievus un uzzināt par jauniem.

Likmes uz Smite

Ir daudz esport derību vietņu, kas piedāvā derības uz ikoniskām MOBA, piemēram, leģendu Līga. Tomēr spēlētājiem var būt grūtības atrast tādu, kas atbilst Smite faniem. Vislabāk ir meklēt šos tirgus nišas fantāzijas spēļu bukmeikeru vietnēs. Viņiem būs lielāka iespēja ikgadējā Smite pasaules čempionāta laikā. Punters var izteikt savas prognozes par to, kura komanda nonāks augšgalā. Viņi varētu arī koncentrēties uz atsevišķiem spēlētājiem, veicot derības uz potenciālo MVP.

Bukmeikeru atpazīstamība par spēli palielinājās 2015. gadā, kad tā tika izlaista Xbox One konsolē. Tas padarīja to par vienu no pirmajiem MOBA, kas tika paplašināts no personālā datora uz konsoles spēlēm. Tas turpina strauji augt. Rezultātā šķiet, ka tas kļūs vēl pazīstamāks esporta derību kopienās.

Konkurences apstākļos Smite tiek spēlēts 5 pret 5 spēlēs. Azartspēlmaņiem ir jāizvēlas komanda ar vislielāko saliedētību. Katram dalībniekam būs noteikta loma. Tas ietvers AD Carry, Jungler, Mid, Solo vai Support. Raundi bieži vien var būt haotiski ar lielu uzsvaru uz darbību. Tomēr uzvarētāju komandas mēdz izmantot arī taktiku, lai pārvarētu savus pretiniekus.

Kāpēc Smite ir populāra?

Smite popularitātes atslēga ir tā novatoriskā displeja izvēle. Tas, ka spēlētāji var piekļūt saturam bez maksas, ir arī radījis veselīgu skaitu jaunu lietotāju. Hi-Rez Studios turpina atjaunināt spēli un ļauj faniem paust savu viedokli tiešsaistē. Spēles gaita nav pārāk sarežģīta. Tas ir ļoti līdzīgs daudziem citiem MOBA piemēriem. Šāda veida esport spēles ir populāras arī azartspēļu vidū, jo tās ir aizraujoši skatīties un var būt diezgan viegli paredzēt potenciālo uzvarētāju.

Interneta kopiena

Smite izdodas apvienot divas kopienas. Pirmais ir MOBA fani, kuri meklē kaut ko svaigāku. Otrais ir tie, kam patīk uzzināt dažādu kultūru senās mitoloģijas. Uzņēmums, kas atrodas aiz Smite, mudina spēlētājus būt aktīviem savos tiešsaistes forumos.

Spēlējot esportu tiešsaistē

Smite nav viena spēlētāja režīma. Tā vietā katra kārta ietver saziņu ar draudzīgiem un konkurējošiem spēlētājiem tiešsaistē. Citām šī žanra spēlēm mēdz būt komunikācijas problēmas. Par laimi Smite ir ļoti iespaidīga teksta tērzēšanas sistēma. Lietotāji var izvēlēties no konkrētu frāžu saraksta, lai komanda varētu sadarboties.

Lielie esporta spēlētāji

Lai gan Smite noteikti ir a uz komandu vērsta spēle ir vairākas profesionālas personas, kuras ir nonākušas azartspēļu spēlētāju uzmanības lokā. Daži no lielākajiem vārdiem, uz kuriem cilvēki ir likuši likmes (un viņu lomas), ir:

 • MLCSt3alth (vidējā josla)
 • Yammyn (vidējā josla)
 • emilitoo (Hunter)
 • Venenu (vidējā josla)
 • Kino (Džunglis)
 • sam4soccer2 (Jungler)
 • NeilMah (atbalsts)
 • Jarcorrr (solo josla)

Kāpēc spēli mīl spēlētāji?

Galvenais Smite panākumu iemesls ir tā trešās personas skatu punkts. Tādējādi tas izceļas no citiem žanra nosaukumiem, kas tradicionāli izvēlas displeju no augšas uz leju. Ir arī spilgts un krāsains mākslas stils kopā ar pienācīgu režīmu klāstu. Smite var spēlēt bez maksas un par godīgu samaksu spēlētāji var piekļūt gan esošajiem, gan turpmākajiem DLC.

Kā to spēlēt

Pirmā lieta, kas spēlētājam ir jāizdara, ir jāizlemj, kādu lomu komandā viņš vēlas spēlēt. Tas ietekmēs Dieva raksturu, kuru viņi galu galā kontrolēs. Kad spēle sākas, 5 spēlētāji strādā kopā, lai cīnītos ar pretiniekiem un aizsargātu teritoriju. Visa mača laikā ir iespējas iegādāties jaunas spējas un uzlabojumus.

Lielākās Smite komandas

Katra no šīm komandām ir uzvarējusi Smite pasaules čempionātā. Tāpēc spēlmaņi vēlēsies viņus uzmanīt, meklējot derības:

 • Kognitīvā pamatskola
 • Epsilon eSports
 • NRG eSports
 • eUnited
 • Splyce
 • SK Gaming
 • Pitsburgas bruņinieki
 • Atlantīda Leviatāns

Smite Pasaules kauss

Kopš 2015. gada Smite Pasaules čempionāts (SWC) notiek katru gadu. Tas aicina 10 labākās komandas no ziemeļiem Amerika, Dienvidamerika, Ķīna un Eiropā, lai sacenstos par 2,6 miljonu ASV dolāru (un pieaugošu) balvu fondu. Šis pasaules kauss e-sportā ir diezgan līdzīgs tiem, kas redzami tradicionālākos sporta veidos. Turnīra formāts ietver dubulto izslēgšanas vietu posmu, kam seko vienas izslēgšanas izslēgšanas spēļu raunds.

Ziemeļamerikas komandas mēdz dominēt. Tie, kuru galvenā mītne atrodas Lielbritānija un arī Vācijai pēdējos gados ir veicies labi. 2022. gadā Jarcorrr no Atlantis Leviathans komandas tika izcelts kā vērtīgākais spēlētājs.

Kad Hi-Rez Studios pirmo reizi rīkoja turnīru, tas bija salīdzinoši neliels. Kopš tā laika tas ir ieguvis augstāku atpazīstamības līmeni azartspēļu nozarē. Tas ir palielināts, jo balvu fonds turpina kļūt ienesīgāks. Šīs augstās likmes ir izraisījušas vairāk esporta derību vietnes ņemt vērā. Diezgan nelielais komandu skaits nozīmē arī to, ka spēlētājiem ir lielākas iespējas izvēlēties uzvarētāju. Tie, kas vēlas skatīties šo eSport pasaules kausu tiešraidē, var to izdarīt, izmantojot tiešsaistes straumēšanas lietotnes.

Smite derību nodrošinātāji

Šī nav tāda veida spēle, ko parasti var atrast galvenajā bukmeikeru tīklā. Neskatoties uz pieaugošo popularitāti, Smite ir vairāk kā kulta spēle. Tas nozīmē, ka spēlētājiem būs jāmeklē nišas vietnes. Labākās esporta derību vietnes piedāvās plašu spēļu klāstu. Ja tajos ir plašs tirgu klāsts, Smite varētu būt viens no tiem.

Var būt laikietilpīgi, lai meklētu pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā šo spēli. Meklēšanu var sašaurināt, koncentrējoties uz tiem, kas uzsver vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēnas spēles. Jauni tirgi var atvērties arī tad, kad sāksies Smite Pro League un Smite Console League. Tāpēc spēlētājiem ir jāseko līdzi, kad šie turnīri notiks.

Labākie pakalpojumu sniedzēji piedāvās pienācīgu azartspēļu iespēju izvēli šāda veida spēlēm. Populāras ir derību iespējas, piemēram, uzvarošās komandas un augstākās vietas spēlētāja prognozēšana. Tomēr licējs var vēlēties izvēlēties konkrētākus. Kā piemērus var minēt derības par precīziem apļa uzvaras apstākļiem vai nokauto sitienu skaitu mačā.

Sekojiet ievērojamām komandām

Ja spēlētāji vēlas iegūt priekšrocības un veikt likmes precīzāk, tad ir vērts sekot līdzi labākajām komandām šajā esport sabiedrībā. Iepriekš minētie Smite pasaules čempionāta uzvarētāji ir ideāli piemēroti, kuriem sekot līdzi. Labākās komandas arī mēdz straumēt savus mačus. Tas dod spēlētājiem iespēju labāk izprast savas stiprās un vājās puses. Ir arī prātīgi analizēt katru spēlētāju atsevišķi. Tā kā katram komandas dalībniekam ir noteikta loma, spēlētāji zinās, pēc kādiem kritērijiem viņus vērtēt.

 • Džungļiem vajadzētu būt labiem, lai ātri nosūtītu lielu daudzumu minionu.
 • AD Carry ir jāizdzīvo lielākā spēles daļa ar vājāku statistiku, lai vēlākajos posmos aizvestu komandu līdz uzvarai.
 • Vidējam ir jāsniedz liels atbalsts, kad tas ir nepieciešams.
 • Solo sniedz palīdzību komandu cīņās un vārtu gūšanā. Tāpēc tiem jābūt diezgan daudzpusīgiem.
 • Kā norāda nosaukums, atbalsta spēlētājs palīdz citiem, lai komanda varētu būt pēc iespējas veiksmīgāka.

Kad spēlmaņi zinās katra spēlētāja lomas, tas viņiem palīdzēs uzzināt, kas veido labāko profesionāļu komandu.

Plusi un mīnusi

Pros

 • Krāsains un jautrs displejs patiks plašam azartspēļu lokam.
 • Tie, kurus interesē mitoloģija, noteikti iegūs daudz no spēles.
 • Spēles komanda regulāri to atjaunina, lai saglabātu to pēc iespējas līdzsvarotāku.
 • Dažādu dievu daudzveidība padara mačus interesantus.
 • Smite ir atsvaidzinošs skatījums uz šo žanru.

Mīnusi

 • Sērkociņu darbība var kļūt diezgan haotiska. Tāpēc spēlētāji, kuri dod priekšroku vienkāršākām esport spēlēm, var justies satriekti un apmulsuši.
 • Kopš Smite iznākšanas 2012. gadā dažiem cilvēkiem spēles dzinējs var būt novecojis.
 • Lai labāk izprastu spēli, spēlētāji varētu izvēlēties to spēlēt. Problēma ir tāda, ka ir nepieciešams ilgs laiks, lai uzzinātu par to.
 • Uzsvars uz līdzsvaru nozīmē, ka var būt grūti noteikt, kuram Dieva raksturam ir vislielākā iespēja uzvarēt.
 • Spēle nav paredzēta spēlētājiem, kuri vēlas solo pieredzi.

Izpratne par Smite derību izredzēm

Ir vairāki mainīgie, kas ietekmēs Smite likmes izredzes. Vissvarīgākais faktors būs pašas derības raksturs. Piemēram, prognozējot tiešu uzvarētāju būs ļoti dažādas izredzes uz azartspēlēm uz nākamās struktūras noņemšanu vai nogalināšanu.

Labākā esport derību vietne piedāvās cilvēkiem pienācīgu Smite derību iespēju klāstu. Spēlētāji var saskarties ar dažādām izredzes iespējām. Amerikāņu likmes ir visizplatītākās ASV bukmeikeru vietnēs. Tie tiek attēloti, izmantojot zīmi + un -. Pirmais pārstāv mazāko spēlētāju, bet otrais ir visticamākais uzvarētājs.

Smite spēlmaņi var pamanīt arī daļējas izredzes. Tie parāda potenciālo laimestu summu daļskaitļa veidā. Piemēram, ja personai izdodas laimēt likmi ar koeficientu 5/1, viņa ienākumi būs piecas reizes lielāki par uzlikto summu.

Ir arī daudzas vietnes, kas var piedāvāt decimāldaļas Smite spēlēm. Tie ir līdzīgi daļskaitļiem, bet tā vietā izmanto decimālzīmi. Ja kāds Smite spēlē liktu uz 15 USD ar koeficientu 2,0, viņa laimests tiktu dubultots līdz 30 USD.

Smite derību padomi un triki

Runājot par šāda veida esporta derībām, zināšanām ir spēks. Jo vairāk spēlētājs zina par Smite, jo lielāka iespēja, ka viņš veiks laimestu. Tāpēc ir prātīgi sekot līdzi jaunumiem, sociālajos medijos sekojot Smite spēlētājiem un uzņēmumam, kas spēlē spēli.

Spēlmaņi var arī paši spēlēt Smite. Tas ļaus viņiem uzzināt par jaunu God komplektu izlaišanu, kas var mainīt turpmāko turnīru dinamiku. Priekšrocību var iegūt arī, izprotot galvenos jēdzienus. Tie ietver K/D/A (Kills/Deaths/Assist), zeltu minūtē un spēlētāju piespēles.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSports
About

Jun-ho Kim, Dienvidkorejas dinamiskais Esports maestro, ir EsportRanker zināšanu bāka. Apvienojot analītisko veiklību ar iedzimtu mīlestību pret spēlēm, Jun-ho atklāj tiešsaistes sacensību sarežģīto gobelēnu, nodrošinot spēlētājiem informāciju un iedvesmu.

Send email
More posts by Jun-ho Kim