Populārākās derību vietnes Halo 2024

Ja kāds jau iepriekš ir izdarījis likmi uz FPS, viņš zinās, ko sagaidīt no Halo azartspēļu pieredzes. Lielākā daļa bukmeikeru tirgu ir vērsti uz to, kura komanda vai atsevišķs spēlētājs uzvarēs. Tomēr var būt pieejamas arī konkrētākas likmes. Piemēram, spēlmanis var likt likmes uz izmantoto ieroču veidiem, nogalināto skaitu vai to, vai notiks sērijas.

Lai gan šīs spēles lielā mērā ir atkarīgas no apšaudes, tajās ir iesaistīta arī diezgan liela stratēģija. Spēlētājam ir jāapsver, kā karte, materiāli un spēles mērķi ietekmēs potenciālo uzvarētāju. Halo azartspēles patiešām ir paredzētas cilvēkiem, kuri nevēlas, lai viņus ierobežotu tikai viens derību tirgus vai piedāvājums. Ir daudz iespēju izvēlēties. Tas nozīmē, ka praksē tas vairāk ir paredzēts profesionāļiem.

Ja Halo ir iekļauts esporta derību lietotnē, visticamāk, būs četri galvenie tirgus veidi. Tie ir: spēles uzvarētāju, handikapa, galīgā uzvarētāja un īpašo piedāvājumu tirgi. Pirmais ir ļoti vienkāršs. Pārējie četri ir sarežģītāki, taču spēlētājiem tie būs pazīstami ilgu laiku.

Populārākās derību vietnes Halo 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kāpēc Halo ir populārs?

Spēlētājiem patīk šīs spēles, jo tās piedāvā jautru FPS darbību ar zinātniskās fantastikas izklaidi. Tie ļauj cilvēkiem lidot ar kosmosa kuģiem un šaut citplanētiešu lāzerus. Kad tiek sasniegta uzvara, tas rada lielu gandarījumu. Fizikai ir arī nedaudz karikatūriska kvalitāte, kas kontrastē ar citu lēnajām kustībām spēles šajā žanrā.

Ja cilvēki vēlas uzzināt vairāk par Halo, tiešsaistē ir daudz informācijas. Interneta spēles ir ļoti populāras, bet tikai jaunākajā aparatūrā. Ir vairākas lietas, kas jāpatur prātā, nosakot, kuri profesionālie spēlētāji ir paši labākie.

Halo nozīme žanrā

Ir daudz esport spēļu, kas pieder FPS žanram. Labi zināmi piemēri ir Call of Duty, Rainbow Six, Battlefield, Counter-Strike un Wolfenstein. Halo sērija izceļas no tām, pateicoties uzsvaram uz zinātniskās fantastikas elementiem. Spēle netiecas uz reālismu vai nemēģina precīzi attēlot vēsturiskas cīņas. Tā vietā tas sniedz spēlētājiem un spēlētājiem jautru bēgšanu.

Mākslas dizainā ir apzināti izmantotas spilgtas krāsas. Rozā, zilā, sarkanā un zelta krāsās ir daudz redzamas. Tas nodrošina atsvaidzinošu izmaiņu salīdzinājumā ar citu šaušanas sporta veidu blāvākajām krāsu paletēm.

Turklāt spēlētāja vadītais varonis ir superkaravīrs. Viņi var nodarīt lielu bojājumu pirms nāves. Tā rezultātā tiek paplašināts uzvaras spēļu stratēģiju skaits. Rezultātā spēlētājiem ir jāņem vērā papildu faktori pirms likmju likšanas.

Interneta kopiena

Pateicoties šīs franšīzes paplašinātajai ziņai, pastāv spēcīga tiešsaistes kopiena. Tomēr šī fantāzija pārsniedz stāsta režīmu. Vairāku spēlētāju Halo izbauda cilvēki visā pasaulē. Ir forumi, kuros spēlētāji var ievietot aizraujošu spēļu video.

Iesācēji var izmantot šīs vietnes, lai labāk izprastu, kā spēle tiek spēlēta. Tas ir noderīgi arī spēlētājiem, kuri vēlas uzzināt, kas padara potenciālo Halo čempionu. Tiešsaistes Halo kopienā ir daudz video ar turnīru spēlēm. Tie ir svarīgs resurss ikvienam, kurš sāk spēlēt Halo derības.

Spēlē Halo tiešsaistē

Pat tad, kad iznāca pirmā Halo spēle, spēlētāji varēja piekļūt reizinātāja režīmam, kas viņus savienoja ar citiem. Sākotnēji tiešsaistes spēles bija paredzētas tikai datoriem. Tomēr konsoles galu galā deva piekļuvi šāda veida spēlēm. Tiešsaistes Halo kļuva īpaši populārs līdz ar trešās daļas izlaišanu 2007. gadā.

Galvenā problēma ir tāda, ka, izlaižot jaunas konsoļu paaudzes, vecākās paaudzes zaudē būtisku izstrādātāju atbalstu. Tā rezultātā tiešsaistes spēles piedāvā tikai Halo spēles, kas ir saderīgas ar jaunākajām konsolēm. Piemēram, 2021. gadā tika slēgti Xbox 360 vairāku spēlētāju serveri.

Big Halo spēlētāji

Kad Halo treneru grupai tika uzdots izvēlēties visu laiku labākos spēlētājus, viņi koncentrējās uz viņu sniegumu sacensībās. Viņu lēmumi nebija balstīti uz tiešsaistes popularitāti vai viņu panākto sponsorēšanas darījumu apjomu. Kritērijs bija tas, cik labi šīm personām veicās 4 pret 4 spēlēs.

Tika ņemtas vērā arī viņu individuālās uzvaras, MVPS atzinības un vispārējā uzmanība. Kopumā labāko pieciniekā bija: OGRE2, LethuL, SnakeBite, iGotUrPistola un Royal2. Kad spēlmaņi mēģina noteikt labākos spēlētājus turpmākajās Halo spēlēs, interneta ažiotāža var viegli novērst uzmanību. Tomēr viņiem būtu jāizmanto tie paši kritēriji, ko šiem tiesnešiem.

Vai notiek Halo pasaules kauss?

The Halo pasaules čempionāts notiek katru gadu. Sešpadsmit pasaules labākās komandas sacenšas par iespēju laimēt lielu balvu fondu. 2022. gada turnīrā šī nauda ir 2 500 000 $. Tiešsaistes esport derību vietņu un spēlmaņu skatījumā šis ir lielākais Halo notikums.

Pašlaik pieci augstākā ranga Halo spēlētāji ir no ASV. Viņu spēlētāju atzīmes ir: Enable, Frosty, Maniac, Randa un Minds. Tomēr spēcīgi pretendenti ir arī spēlētāji no Kanādas un Horvātijas.

Turnīrs parasti notiek aptuveni martā. 2022. gadā to plānots rīkot Holivudā, Kalifornijā. Lai kvalificētos, katrs spēlētājs būs izturējis vairākus mēnešus ilgu stingru konkurenci. Rezultātā spēlētāji var likt likmes uz īpaši prasmīgām Halo komandām. Spēlēs tiks izmantotas Halo 5: Guardians kartes. Ir 3 spēļu veidi: Slayer, Capture the Flag un Strongholds.

Slayer ir Halo ekvivalents standarta komandas nāves mačam. Uzvar komanda, kura pirmā sasniedz 50 nogalināšanu, vai arī kurai ir vislielākais nogalināto skaits pēc 12 minūtēm. Lai uzvarētu Capture the Flag, viņiem 3 reizes jāatgriež ienaidnieka karogs savā bāzē. Stipruma mačus uzvar, dominējot kartes teritorijā uz noteiktu laika periodu.

Halo derību nodrošinātāji

Ar tik daudz bukmeikeru ar Halo markets spēlmaņiem būs izlutināta izvēle. Populārākie piedāvā dažādas funkcijas. Piemēram, esporta derību pakalpojumu sniedzēji parasti vilina jaunus spēlētājus ar sagaidīšanas bonusiem. Tie piedāvā arī godīgas izredzes un plašu dažādu maksājumu iespēju klāstu.

Mobilo azartspēļu parādīšanās ir nozīmējusi, ka daudzi bukmeikeri tagad piedāvā lejupielādēt lietotni. Šis ir labākais risinājums mūsdienu spēlētājiem. Ņemot vērā Halo spēļu neparedzamo raksturu, ir arī prātīgi izvēlēties bukmeikeri, kuram ir pieejamas likmes tiešraidē. Lietotāja ērtībām lietotnē var būt arī reāllaika video, kurā parādīta spēles norise.

Šīs funkcijas ir vēlamas daudzu dažādu esport titulu cienītājiem. Halo azartspēļu spēlētāju vajadzības salīdzinājumā ar tiem, kuri izvēlas citas videospēles, neatšķiras. Viens no ieguvumiem ir fakts, ka Halo ir tik populārs, ka daudzas galvenās derību vietnes piedāvās tajā tirgus.

Tas ir pretstatā vairāk nišas spēlēm, kurām azartspēļu kopienā tiek pievērsta daudz mazāka uzmanība. Pateicoties Halo bukmeikeru pārpilnībai, lietotājs var izvēlēties vienu, pamatojoties uz savām gaumēm.

Labākās Halo komandas

Patiesībā ir vairākas dažādas Halo spēles, kas nesen tika demonstrētas esporta sacensības. Lai gan tiem visiem ir vienāda skeleta mehānika, pastāv ievērojamas atšķirības. Tāpēc spēlmanim vispirms ir jāapsver, kādām īpašībām jābūt uzvarētājai komandai.

Var skaidri salīdzināt Halo 5 un Halo Infinite. Iepriekšējās komandas var izmantot spartiešu kustības iespējas. Tomēr viņi nevar mērķēt ļoti precīzi. Lielākā atšķirība ir cīņas āķa ieviešana Infinite. Tas pilnībā maina esport spēļu dinamiku. Šī spēle arī nodrošina spēlētājiem lielāku aprīkojuma daudzumu, ko izmantot.

Tā kā Halo 5 ir bijis pieejams ilgāk, ir pieejama vairāk informācijas par labākie spēlētāji. Kopumā tiek uzskatīts, ka pirmais piecinieks ir: Cloud9, eUnited, FaZe Clan, OpTic Gaming un Sentinels. Lai gan Infinite tika izlaists tikai 2020. gadā, 101 000 $ jau ir izdalīti spēlētājiem augsta līmeņa mačos.

Tas ir iespaidīgi, ņemot vērā to, cik ļoti Halo esportu izjauca globālā pandēmija. Interesanti atzīmēt, ka gan Cloud9, gan OpTic Gaming ir uzvarējuši lielākajā daļā šo turnīru. Tas parāda, ka viņiem ir pārņemamas prasmes, kas darbojas gan vecākajā, gan jaunākajā Halo daļā.

Plusi un mīnusi

Pros

 • Ir daudz esport esport derību tirgu.
 • Spēlētāji var skatīties Halo spēļu straumes tiešraidē.
 • Šīs spēles darbībai bagātais raksturs nozīmē, ka mači skatītājiem vienmēr sagādā prieku.
 • Krāsains mākslas dizains un zinātniskās fantastikas iestatījumi ir atsvaidzinoši cilvēkiem, kuriem ir garlaicīgi standarta FPS estētika.
 • Sērija pastāv jau 20 gadus, tāpēc izstrādātāji zina, kā ātri identificēt un novērst kļūdas.
 • Halo noteikumi un spēle spēlētājiem ir viegli saprotami. Profesionālās spēles parasti ilgst mazāk nekā 30 minūtes. Tas ļauj spēlētājiem veikt vairākas likmes turnīra laikā.

Mīnusi

 • Neskatoties uz to, ka spēle galvenokārt ir līdzsvarota, frag granātas ir pārāk spēcīgas. Faktiski daži spēlētāji tos izmanto kā galveno ieroci, nevis utilītu.
 • Spēlētājiem ir jāapzinās, ka ienaidnieki var viegli tikt pie spēlētājiem netaisnīgi lielos attālumos.
 • Lielās komandas kaujas laikā komandas locekļiem var būt grūti atrast vienam otru lielajā kartē. Tas var apgrūtināt potenciālā uzvarētāja prognozēšanu.
 • Pastāv spēlētāju sadursmes problēmas, kas dažkārt noved pie neparedzamām uzvarām un zaudējumiem.
 • Spēlētāji var nepareizi pieņemt, ka spēlētājiem ir priekšrocības, ja viņi izmanto banshee. Tomēr šo transportlīdzekli faktiski var izņemt ar vienu sitienu.

Izpratne par Halo derību izredzēm

Labākā esporta derību vietne lietotājiem dos godīgākās iespējamās izredzes. Spēlētājiem var nākties iepirkties, lai atrastu potenciāli ienesīgus tirgus. Halo franšīze ir labi pazīstama bukmeikeru sabiedrībā. Nozares eksperti analizēs komandas, kas piedalās augsta līmeņa spēlēs. Rezultātā izredzes mēdz būt ļoti precīzas.

Labs piemērs ir, kad komanda Infused tika uzskatīta par viena mača favorīti. Viņu koeficients Halo derību vietnēs bija 1,50. Tikmēr mazāko spēlētāju Supremacy koeficients bija 2,50. Tas nozīmēja, ka likmes uz Infused bija mazāk riskantas, bet ar mazāku izmaksu.

Iespējams, spēlētājiem bija kārdinājums izvēlēties Supremacy tikai tāpēc, ka izredzes bija vilinošākas. Tomēr Infused uzvarēja. Runājot par Halo spēlēm, parasti ir drošāk izvēlēties komandu ar viszemāko koeficientu.

Tomēr šāda veida spēlēs ir daudz mainīgo. Galdi varētu apgriezties un parādīties jauns favorīts. Diezgan bieži izredzes svārstās pat tad, kad notiek spēle. Jāņem vērā arī tas, ka lielākā daļa likmju lapiņu esporta derību vietnē tiks ņemtas vērā, aprēķinot izredzes.

Halo derību padomi

Pareizā stratēģija palīdzēs cilvēkiem iegūt nopietnu pārsvaru pār citiem spēlētājiem. Ir prātīgi pievērst uzmanību visām izmaiņām sarakstā. Komandas sniegumu Halo turnīrā noteiks iesaistītie spēlētāji. Nav saprātīgi pieņemt Halo derību lēmumus tikai uz viņu pagātnes rezultātiem.

Tas ir saistīts ar faktu, ka komandas dinamika pilnībā mainīsies, kad spēlētāji tiks nomainīti. Kad divas komandas cīnās viena pret otru, ir ieteicams vēlreiz noskatīties, kā tās viena otru sakāva pagātnē. Tas ir lielisks veids, kā gūt ieskatu un izstrādāt precīzākas prognozes.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSports
About

Džans Vejs, kurš Esports arēnā labāk pazīstams kā "DragonMaster", ir iekarojis nišu kā domu līderis tiešsaistes kazino un Esports krustcelēs. Ar nekļūdīgu tendenču instinktu apvienojumā ar rūpīgu uzmanību detaļām viņš ir gan stratēģis, gan šīs jomas sapņotājs.

Send email
More posts by Zhang Wei

Jaunākās ziņas

Bungie skārusi atlaišana: Destiny 2 DLC un Marathon izlaišanas kavēšanās
2023-10-31

Bungie skārusi atlaišana: Destiny 2 DLC un Marathon izlaišanas kavēšanās

Nesenā ziņojumā tika atklāts, ka Bungie, slavenais Halo un Destiny veidotājs, ir skāris atlaišanas vilnis. Šī nav pirmā reize, kad uzņēmums ir saskāries ar atlaišanu pašreizējā ekonomiskajā situācijā, taču šai konkrētajai kārtai ir bijusi būtiska ietekme. Rezultātā Destiny 2 The Final Shape DLC un Marathon, ļoti gaidītā ekstrakcijas šāvēja, izlaišana ir aizkavējusies.