Viss par derībām uz NewBee

NewBee ir labākā esporta komanda, kuras galvenā mītne atrodas Ķīnā. Komanda uzvarēja 2014. gada starptautiskajā čempionātā un ierindojās otrajā vietā 2017. gada starptautiskajā turnīrā. NewBee bija nodaļas Dota 2 un League of Legends. Komandai bija arī StarCraft 2, Warcraft 3 un Hearthstone nodaļas. NewBee pēc uzvaras The International 2014. gadā saņēma naudas balvu 5 miljonu ASV dolāru apmērā. Uzvaras dēļ viņi tika iekļauti Ginesa rekordu grāmatā par tobrīd lielāko balvu fondu e-sporta sacensībās.

Diemžēl 2021. gada janvārī NewBee un tā spēlētāji saņēma pastāvīgu aizliegumu piedalīties visos Valve pasākumos spēļu sarunāšanas dēļ. Aizliegums attiecas arī uz League of Legends (LoL) un Hearthstone komandām un spēlētājiem.

Viss par derībām uz NewBee
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

NewBee spēlētāji

Dota 2 komandā ir bijuši vairāki spēlētāji, kuri pārstāvēja NewBee dažādos turnīros. Starp spēlētājiem bija Xu 'Moogy' Han, Yin Rui alias Aq un Wen' Wizard' Lipeng. Yan' Waixi' Chao, Zeng Hongda alias Faith un Lai 'Fonte' Xingyu pārstāvēja NewBee dažādos Dota 2 konkursos 2020. gadā.

  1. gada starptautiskās izlases spēlētāji bija Džans 'xiao8' Nings, Džans 'Mu' Pans, Čen' Hao' Džihao un Van Dzjao ar alias Banana. Pārējie komandas dalībnieki bija Wang' Sansheng' Zhaohui un Gong Jian, alias ZSMJ. Visi dalībnieki bija ķīnieši.

LoL

The leģendu Līga gadu gaitā komandā ir bijuši vairāki spēlētāji. Tie galvenokārt ir ķīnieši, tostarp; Fang Qi-Fan aizstājvārds Skye, Bao' V' Bo, Hong Hao aizstājvārds HanXuan un Zhu Yong-Quan aizstājvārds Quan. Citi spēlētāji ir Lei' Corn' Wen, Zhang Hong-Wei aizstājējs Mor, Li' Dream6' Xiang un Lin Wei-Xiang aizstājvārds Lwx.

Citi labākie spēlētāji, kas pārstāvēja komandu, bija Liu Qing-Song, alias Crisp, Yu 'Happy' Rui, un Li Wei-Jun, alias Vasili starp daudziem citiem ķīniešu spēlētājiem, kuri aizgāja pēc sastāva izformēšanas.

Hearthstone

Šajā divīzijā ir bijis mazāk spēlētāju, kas pārstāv NewBee, nekā League of Legends. Starp spēlētājiem ir Vu 'Veins' Vei Hans 'princis' Sjao un Fens Dzjanbins, alias Hulk. Citi ir Shen Yang, alias God Slayer, Zhang' lovelychook' Bohan un Luo Siyuam, alias Kismet, kas arī pārstāv NewBee Hearthstone sacensībām. Pārējie dalībnieki bija Hu' NaiGoD' Chao, Jiang Xu alias Bubble, Song Ming alias LonelyGod un Sung' Richard Knight' Bing. Visi sarakstā iekļautie spēlētāji bija ķīnieši.

StarCraft 2

The StarCraft II saraksts bija neliels, tajā bija tikai pieci spēlētāji. Dalībnieku vidū bija arī Baek Dong Jun alias Dear (dienvidkorejietis) un Sasha' Scarlett' Hostyn (kanādietis). Pārējie dalībnieki bija ķīnieši; Wang Yu lun alias Shana, Li' TIME' Peinan un Hu' Top' Tao. Komanda tika izformēta 2020. MARTĀ.

Warcraft

The Warcraft saraksts tika izveidots 2018. gadā, bet vēlāk tika izformēts 2020. gada aprīlī. Komandas dalībnieki bija Guo'eer0' Zixiang (ķīnietis), Jo Ju Yeon (alias LawLiet) un Park 'Lyn' Joon, abi dienvidkorejieši.

NewBee spēcīgākās spēles

Dota 2

NewBee nonāca uzmanības centrā 2014. gada sākumā. Tas notika Ķīnas pārkārtošanās laikā pirms spēles sākuma Starptautiskaisceturtais turnīrs. Komanda toreiz saucās "Sapņu komanda 2". Baumas par jaunu spēļu apģērbu izraisīja kapteiņa xiao8 ieraksts vietnē QQ, kurā viņš teica: "Jauns sākums 2014. gadā pēc trim gadiem LGD, forever Dream 5."

Tikai dažu nedēļu laikā komanda paziņoja, ka piedalīsies Sina kausa trešajā sezonā. Saraksts, kas paziņojuma laikā vēl bija slepens, vēlāk atklāja Mu, ChuaN, Hao un Faith kā citus dalībniekus līdzās Sjao. Pēdējie četri bija bijušie Invictus Gaming un TongFu dalībnieki.
leģendu Līga

Komanda uzvarēja sešas reizes un zaudēja desmit reizes, ierindojoties 4. vietā savā 2017. gada LPL pavasara sezonas grupā. Viņi joprojām ieguva izslēgšanas spēļu vietu, kurā ar 3:1 uzvarēja Invictus Gaming. Pēc tam viņus ceturtdaļās ar 3:0 pārspēja EDward Gaming.

Demancia kausa izcīņā (2017) viņi ieņēma bēdīgo 13. vietu, zaudējot ar 1:2 pret Young Glory. Situācijas īpaši neuzlabojās vasarā, kad tika izcīnītas deviņas uzvaras un septiņi zaudējumi, grupu turnīrā ieņemot trešo vietu. Uzvaru pret Snake esports izslēgšanas spēlēs ar 3:0 atkal izjauca zaudējums Team WE ceturtdaļās ar 0:3.

Kāpēc NewBee ir populārs?

Pirms aizlieguma NewBee bija viena no veiksmīgākajām un populārākajām esporta komandām Dota 2. Organizācija ieņēma pirmo pozīciju The International 4 un otro vietu The International 7. Starptautiskā jeb TI ir Dota 2 sacensību skatuves virsotne.

NewBee kļuva pazīstams, pateicoties savam Dota 2 tērpam. Labākie finiši vairākos pasākumos, kuros viņi uzvarēja labi zināmus pretiniekus, ir palielinājuši viņu atpazīstamību. Fani vēroja NewBee centienus triumfēt 2014. gada starptautiskajā čempionātā, kas ir viens no aizraujošākie turnīri. Tas bija tad, kad viņi kļuva pazīstami, pierādot, ka ir sezonas galvenais tumšais zirgs, uzvarot Vici Gaming.

Turnīra pamatsacensībās startēja 16 komandas, no kurām 11 saņēma tiešo ielūgumu. Tajā pašā laikā pārējām četrām bija jākvalificējas caur atsevišķām reģionālajām kvalifikācijām, un kvalifikācijas vicečempioniem bija iespēja spēlēt par pēdējo vietu pamatturnīrā. NewBee bija viens no labākās esporta komandas lai saņemtu tiešus ielūgumus, un viņu naudas balva radīja jaunu rekordu. Tādējādi komanda kļuva par globālu mājsaimniecības Dota 2 komandu.

NewBee balvas un rezultāti

Dota 2

Dota 2 joprojām ir viena no slavenākajām esport komandām visā pasaulē. Komanda ieguva vairāk nekā trīspadsmit miljonus dolāru no dažādiem konkursiem, kuros viņi piedalījās. Starptautiskie 2014. un 2017. gada izdevumi bija visievērojamākie rezultāti. Komanda uzvarēja 2014. gada izlaidumos, nopelnot rekordlielus USD 5 025 029.

NewBee finišēja kā otrā vieta pēc zaudējuma Team Liquid, bet saņēma rekordlielu naudas balvu $3 950 067. Komanda arī nopelnīja $ 686 602 naudas balvā no The International 2019, neskatoties uz to, ka ierindojās 11. pozīcijā.

NewBee ir uzvarējis vairākos turnīros, tostarp ESL One Genting 2018, kur viņi nopelnīja 160 000 USD. Viņi arī saņēma 150 000 USD un 69 000 USD par uzvarām attiecīgi Perfect World Masters un Galaxy Battles. NewBee uzvarēja Dota 2 Professional League 2. sezonā – Top un Nanyang Dota 2 Championships 2. sezonā, kur viņi nopelnīja attiecīgi $ 238 000 un $ 100 610.

Komanda uzvarēja Pasaules kiberarēnā 2014 un nopelnīja 326 257 USD. Vēlāk The Manila Major 2016 NewBee finišēja trešajā vietā, bet saņēma $315 000 naudas balvu.

leģendu Līga

Leģendu līgas divīzija nav tik veiksmīga kā Dota 2 komanda, taču tai ir bijuši pieklājīgi rezultāti. NewBee LPL 2017 vasaras izslēgšanas spēlēs ieņēma sesto vietu un nopelnīja 30 400 USD. Par sesto vietu LPL 2017. gada pavasara izslēgšanas spēlēs komanda nopelnīja 29 000 $.

StarCraft II un Warcraft

Šajās sacensībās komandai nebija lielu komerciālu panākumu. Spēlē StarCraft II NewBee uzvarēja NeXT 2019 pavasarī, bet ieguva otro vietu NeXT 2019 rudenī. NewBee ieņēma astoto vietu Ķīnas komandu čempionātā 2019 2. sezonā un ceturto vietu Ķīnas komandu čempionātā 2019, 1. sezonā.

NewBee uzvarēja Penguin Sky Cup un ieņēma trešo vietu Super WGL 2019 (Team) Warcraft sacensībās. Abiem bija arī nelieli komerciāli panākumi.

Labākie un populārākie NewBee spēlētāji

Čens Džihao

Hao, ķīniešu spēļu kopienā bieži pazīstams kā ģenerālis Hao, ir viens no entuziastākajiem spēlētājiem uz skatuves. Hao ir pieredzējis LAN konkursos, piedaloties tādām esport komandām kā NewBee, TongFu, Nirvana.cn, Pandarea, TyLoo, Invictus Gaming un Vici Gaming. Viņa entuziasms maču laikā ir leģendārs. Viņam ir liela vēlme nogalināt kā pārnēsājamam spēlētājam, par ko liecina viņa daudzie niršanas gadījumi.

Viņa bīstamās kustības raksturo viņa personību, un viņa agresijas radītās šķeļošās atlīdzības vai neveiksmes var dot labumu vai kaitēt komandai, kurā viņš piedalās. Hao ir piedalījies visos The International izdevumos, 2011. gadā ieņemot 9.–12. vietu ar TyLoo, 7.–8. vietu 2012. gadā (TongFu), 4. vietu 2013. gadā (TongFu), 1. vietu 2014. gadā ar NewBee un 4. vietu 2015. gadā (Vici Gaming). un 4. 2016. gadā (NewBee).

Mu

Džans Pans ir profesionāls Dota 2 spēlētājs no Ķīnas. Mu sacentās ar Tongfu 2012. un 2013. gada starptautiskajās sacensībās, ierindojoties labāko astotniekā un četriniekā. Viņš parakstīja līgumu ar NewBee 2014. gada sākumā, ieguva The International 2014 un bija The International 2015 un 2016 komandas biedrs. 2016. gada 14. septembrī viņš paziņoja par aiziešanu.

Xiao8

Pēc tam tika ziņots, ka Džans Nings ir "ķīniešu sapņu komandas" dalībnieks. Vēlāk atklājās, ka NewBee kopā ar Hao viņu nopirka par aptuveni 100 000 USD, pievienojoties KingJ ZSMJ un Mu. Xiao8 sāks kā atbalsta spēlētājs, līdz Banana un Sansheng nomainīs ZSMJ un KingJ, nododot offlane Xiao8. Neskatoties uz to, ka grupu turnīros tika gandrīz uzvarēts, šī komanda pēc tam pretendēs uz The International 2014. Sjao8 29. jūlijā paziņoja, ka pārtrauc profesionālo spēli Weibo.

Kur un kā likt likmes uz NewBee

Ir vairāki bukmeikeru piedāvājumi esporta derību koeficienti. Spēlētāji, kuri ir sasnieguši derību vecumu, var likt likmes uz šādām spēlēm, ja e-sporta azartspēles viņu valstī ir likumīgas. Spēlētāji, veicot derības, izvēlas starp skiniem (virtuāliem priekšmetiem spēlēs) un reālu naudu. Skin azartspēles tagad ir ievērojami populārākas nekā skaidras naudas derības. Spēļu apvalki ir vispopulārākā valūta bukmeikeru jomā, kas veido vairāk nekā pusi no visām derību aktivitātēm.

GGBet, 1Xbet un Betway ir dažas no elitārajām esporta derību vietnēm, kas piedāvā dažas no viskonkurētspējīgākajām NewBee esporta derību izredzēm. Tirgus piedāvā Dota 2 un League of Legends, kā arī citas esporta akcijas. GGBet turpina piedāvāt viskonkurētspējīgākos esporta derību tirgus.

Stratēģijas derību veikšanai uz NewBee

Viens no labākā stratēģija ir likt likmes par jebkura NewBee konkursa uzvarētāju labākās esporta derību vietnes. Derības uz pareizo punktu skaitu un handikapa likmes mača uzvarētāju tirgū ir piemērota izvēle. Lietotāji var arī likt likmes uz to, cik karšu NewBee uzvarēs sērijā un cik raundus viņi uzvarēs kartes handikapa gadījumā. Pat ja tās ir nedaudz sarežģītas, ir pieejamas arī likmes Game Draw, Overtime un Under/Over par kopējo izspēlēto kartes raundu skaitu.

Spēlētājiem vienmēr ir jāizpēta iepriekšējās komandas sniegums, ziņas un vispārējās nozares tendences, lai vadītu savas derību stratēģijas.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa