Jūsu Esports derību likmju ceļvedis

Pieņemsim, ka plānojat sākt likt likmes uz savām iecienītākajām eSporta spēlēm, un izpratne par to, kā darbojas koeficienti, būs veiksmīgu likmju priekšnoteikums. Būtu veltīgi likt likmes uz spēlēm, neņemot vērā, kurai ir lielākas izredzes uzvarēt. Bet dažreiz var būt neiespējami noteikt, kurai komandai ir lielāka iespēja uzvarēt. Šeit parādās izredzes.

Bukmeikeri izmanto koeficientus, lai atspoguļotu notikuma iespējamību. Likmes arī palīdz derību slēdzējiem noteikt spēles ar lielāku laimesta iespējamību. Ja labākie veic likmes uz komandām, kurām patīk uzvarēt, viņi var noteikt savu potenciālo laimestu.

CSGO derības mūsdienās ir diezgan populāras. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc csgo derības ir tik populāras, ir tas, ka pati spēle ir ļoti populāra. CSGO ir arī milzīga esporta aina ar neprātīgu ažiotāžu un balvu fondiem, kas regulāri pārsniedz pusmiljonu dolāru. CS: GO sacensības ir vieni no aizraujošākajiem sporta pasākumiem, un cilvēkiem patīk uz tiem likt likmes.

Rādīt vairāk

Kad mēs runājam par pirmās personas šāvējiem, iespējams, pirmā spēle, kas nāk prātā, ir Call of Duty. Daudzi cilvēki uzskata, ka šī esport spēle ir pirmās personas šāvēja pionieri. COD ir arī viena no populārākajām spēlēm, un miljoniem spēlētāju no visas pasaules regulāri spēlē Call of Duty. Daudz vairāk spēlētāju iesaistās Call of Duty, jo katru gadu tiek izlaista jauna spēle.

Rādīt vairāk

Dažu pēdējo gadu laikā ir ievērojami pieaudzis to cilvēku skaits, kuri ir sākuši iesaistīties derībās par tādām esporta spēlēm kā League of Legends. Viens no galvenajiem to veicinošiem faktoriem bija regulāru sporta pasākumu slēgšana Covid-19 dēļ.

Rādīt vairāk

Dota 2 neapšaubāmi ir populārākā esporta spēle ar vairākiem miljoniem aktīvo spēlētāju. Kopā ar šiem aktīvajiem spēlētājiem ir daudz citu cilvēku, kuri bija regulāri Dota 2 spēlētāji, bet tagad skatās tikai Dota esporta pasākumus. Cilvēki no abām šīm kopienām sāk iesaistīties esporta derībās, jo tās ir aizraujošas.

Rādīt vairāk

Ja jau kādu laiku spēlējat videospēles vai esat iepazinies ar sporta simulācijas videospēlēm, tad droši vien zināt, kas ir FIFA. FIFA neapšaubāmi ir vispopulārākā sporta simulācijas spēle, kurā regulāri spēlē simtiem tūkstošu spēlētāju.

Rādīt vairāk

Valorant tika uzsākts ar vienu no labākajām mārketinga stratēģijām, kādu kāds jebkad ir redzējis. Tas bija tik veiksmīgs, ka miljoniem spēlētāju sāka spēlēt spēli pat pirms tā izgāja no beta fāzes. Ātri uz priekšu šodien, Valorant spēlētāju bāze joprojām ir spēcīga. Spēlei ir arī plaša esporta aina ar milzīgiem notikumiem katru gadu.

Rādīt vairāk

Ja visu mūžu esat spēlējis FPS spēles, iespējams, neesat dzirdējuši par šo spēli. Tomēr jūs būtu pārsteigts, uzzinot, ka Age of Empires ir ļoti populāra videospēle. Age of Empires ir arī sava esporta aina, kurā regulāri notiek esporta pasākumi.

Rādīt vairāk

Rainbos Six Siege palaišana nebija tik lieliska, lai neteiktu vairāk. Tomēr spēle kopš tās palaišanas ir daudz mainījusies. Tam ir izdevies iegūt tonnu vilces spēku. Tagad ir sanācis, ka R6 ir veltīta milzīga esporta aina.

Rādīt vairāk
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter

Viss, kas jums jāzina par esports derību koeficientiem

Bet jums nav jāuztraucas, ja jūtaties apmulsis. Šī rokasgrāmata palīdzēs jums saprast, kā darbojas esporta derību koeficienti, lai nodrošinātu, ka pieņemat apzinātu lēmumu, veicot derības.

Tā kā esporta spēles kļūst populāras, spēlētājiem ir jāsaprot, kā likt likmes uz dažādām komandām. Tomēr veiksmīgas derības būtu iespējamas tikai tad, ja viņi zina dažus esporta derību padomus. Viens no vissvarīgākajiem padomiem ir saprast, kā darbojas esporta derību koeficienti.

Esporta derību koeficienti palīdz labāk noteikt notikumus, kuriem ir liela varbūtība. Šeit jums ir divas spēles ar diviem iespējamiem notikumiem pēc spēlēšanas. Lieta tāda, ka viena komanda uzvarēs, bet otra zaudēs. Lai gan maču var uzvarēt abas komandas, vienai ir lielāka iespēja uzvarēt.

Kā tiek aprēķinātas esports izredzes?

Esports bukmeikeri, lai aprēķinātu izredzes, cita starpā izmanto dažādus faktorus, piemēram, komandu vēsturi, formu, pieejamos varoņus.

Tomēr noteikti izpētiet vairākus e-sporta likmju padomus, lai uzzinātu, kā izmantot koeficientus veiksmīgu likmju veikšanai. Ja iespējams, apmeklējiet citas esporta derību vietnes, lai redzētu, kādas likmes tās ir piešķīrušas komandām, kuras jūs interesē.

Iepirkšanās rindā palīdzēs jums uzzināt, ko citi bukmeikeri prognozē par spēli, un jūs varat izmantot šo informāciju, lai veiktu veiksmīgas likmes. Varat arī meklēt tiešsaistes veikalu esporta derību vietnes kas piedāvās vislabākās izmaksas, ja uzvarēsit. Tagad uzzināsim, kā darbojas esports derību koeficienti.

Esports derību koeficienti izskaidroti

Kā darbojas eSporta derību koeficienti?

Veicot derības uz e-sporta spēlēm, izredzes var palīdzēt iegūt noderīgu informāciju. Likmju likmes balstās uz varbūtību, lai noteiktu, kura komanda, visticamāk, uzvarēs.

Ja izredzes ir labvēlīgas konkrētas komandas iznākumam, komandai ir liela varbūtība uzvarēt. No otras puses, ja izredzes nedod priekšroku komandas iznākumam, komandai ir maza iespēja uzvarēt.

Piemēram, mēs varam izmantot skaitļus, lai noteiktu komandas uzvaras iespējamību. Pieņemsim, ka jums ir divas komandas A un B, kur A komandai ir 1/2, bet komandai B ir 2/1.

Veicot derības, jūs zināt, ka A komandai ir lielāka iespēja uzvarēt nekā komandai B. Komandai A ir 66,7% iespējamība uzvarēt, bet komandai B ir 33,3% iespējamība uzvarēt. Tomēr izredzes lielā mērā ietekmēs summu, ko laimēsiet, veicot likmi, ka uzvarēs konkrēta komanda.

Bukmeikeri izmanto derību slēdzējus, kuri īpaši neinteresējas par to, kā koeficienti palīdz noteikt varbūtību. Jūsu iecienītākā komanda varētu būt zemākā komanda, tāpēc derības uz viņu uzvaru būtu bukmeikeru priekšrocība. Izredzes ir tādas, ka jūsu komandai ir liela iespēja zaudēt, nevis uzvarēt. Mēs tālāk apspriedīsim, kā lasīt un saprast izredzes, lai jūs varētu saprātīgi derēt.

E-sporta izredžu veidi

Pievienojoties eSports derību vietnēm, jūs, iespējams, saskarsities ar koeficientiem, kas tiek parādīti dažādos formātos. Šos formātus noteiks izredžu reģions un popularitāte. Piemēram, lielākā daļa bukmeikeru izredzes parādīs trīs dažādos formātos. Trīs formāti ir:

  • Decimāldaļas izredzes
  • Daļējās izredzes
  • Amerikāņu izredzes

Lielākā daļa bukmeikeru dod priekšroku lietošanai decimāldaļas jo derību slēdzējiem tās ir viegli saprotamas lielākajā daļā pasaules valstu. Tomēr derību vietnēs Apvienotajā Karalistē un ASV netiek izmantotas decimāldaļas. Ja esat no cita reģiona un apmeklējat ASV vai Apvienoto Karalisti, jums būs jāiepazīstas ar viņu derību izredzēm, lai veiktu likmes.

Frakciju izredzes izveidot vecāko izredžu parādīšanas veidu. Zirgu skriešanās sacīkšu azartspēlēs tika izmantotas daļskaitļu likmes, un tās joprojām ir populāras Apvienotajā Karalistē un Īrijā. Lietojot daļskaitļa koeficientus, lai veiktu likmes e-sporta spēlēs, abām komandām būs dažādas daļskaitļi, kas atspoguļo uzvaras varbūtību. Lai zinātu savu iecienītāko komandu un uzvarētu, ja uz to uzliksiet derības, jums ir labi jāaprēķina.

Amerikāņu izredzes pastāvēt Amerika, taču dažkārt tās var tikt izmantotas Kanādā. Amerikāņu izredzes jums var šķist mulsinošas, īpaši, ja esat no citiem reģioniem. Tomēr, tiklīdz jūs saprotat, kā tie darbojas, jūs varat būt pārsteigts, saprotot, ka tie ir visvieglāk lietojami.

Tagad uzzināsim, kā lasīt un izprast trīs eSporta derību formātus. Jūs arī iemācīsities izmantot koeficientus, lai noteiktu iecienītākās komandas un laimestu pēc derību veikšanas.

Kā lasīt eSports derību koeficientus

Kādas ir decimālās izredzes?

Ja likmes veikšanai izmantojat decimāldaļas koeficientus, jums ir jāreizina likme, ko veicat (likmi) ar koeficientu. Teiksim jūsu mīļākā komanda A izredzes tiek rādītas kā 2.1. Ja jūs veicat likmi, ka komanda A uzvarēs ar 10 $ likmi, jūsu kopējā izmaksa būs $21.

Jūs varat aprēķināt savu uzvaras varbūtību, izstrādājot abu komandu procentuālo attiecību. Jūs varat iegūt procentus, dalot vienu ar koeficientu, kad komanda tiek reizināta ar 100. Komandai A uzvaras procents ir (12,1) x 100=47,6%.

Frakciju izredzes

Ja jūsu iecienītākajai komandai ir 1/2 izredzes un jūs veicat likmi ar USD 10, lai komanda uzvarētu, jūsu kopējā izmaksa būs (2÷1) x 10 USD = 20 USD. Lai atrastu savas iecienītākās komandas uzvaras procentus, ņemiet skaitītāju un daliet ar skaitītāja un saucēja kopējo summu un reiziniet rezultātu ar 100. Piemēram, jūsu iecienītākās komandas uzvaras procents ir (1÷3) x 100=33,3%

Kā darbojas American Odds?

Amerikāņu izredzes nāk ar pozitīviem vai negatīviem nepāra skaitļiem. Piemēram, jūsu komandas izredzes varētu būt +200. Tas nozīmē, ka, ja jūs veicat likmi ar 100 USD, jūs saņemsiet izmaksu 200 USD apmērā, tiklīdz komanda uzvarēs.

Ar nelabvēlīgām izredzēm parādītie skaitļi nozīmē summu, ko jūs liktu, lai laimētu 100 $. Piemēram, ja jūsu komandai bija izredzes -200, lai laimētu 100 ASV dolāru likmes summa būs 200 USD.

Kā darbojas dažādie eSporta koeficienti pēc žanra

Mācoties likt likmes uz e-sportu, jums ir jāsaprot, kā darbojas eSporta koeficienti. Analizēsim dažādas spēles, lai uzzinātu, kā darbojas to izredzes.

MOBA

MOBA (Multiple Online Battle Arena) spēlēm ir trīs nozīmīgas izredzes. Likmes var parādīties derību vietnēs decimāldaļās, daļskaitļos vai amerikāņu formātos. Pārliecinieties, ka jūs saprast turnīru un dalībniekiem pirms likmju izdarīšanas.

Dažādie formāti, kas tiek izmantoti, lai parādītu likmes, ietekmēs jūsu likmes. Ja izmantojat amerikāņu versiju, jums ir jāsaprot atšķirība starp divām izredzēm, kas parādās ar pozitīvu un negatīvu zīmi. Varat izmantot trīs formātus, lai noteiktu savas komandas uzvaras iespējamību.

Battle Royale

Veicot derības uz Battle Royale, jums jāizstrādā stratēģija, kas palīdzēs jums uzvarēt. Jūs uzskatāt komandu vai spēlētāju, kam ir uzvaras vairākās spēlēs. Pieejamās izredzes palīdzēs jums uzzināt, kurai komandai vai spēlētājam ir lielāks uzvaras procents. Šeit jūs atradīsiet izredzes, kas tiek rādītas trīs formātos — decimāldaļā, daļskaitlī un amerikāņu formātā.

Battle Royale spēles ir CoD: Warzone un PUBG.

Ja esat Apvienotajā Karalistē, veicot likmes uz Battle Royale, jūsu izredzes tiks rādītas daļēju formātā. Piemēram, ja jūs veicat derības uz a Call of Duty: Warzone spēlē abām komandām koeficienti tiks parādīti daļskaitļu formātos. Atkarībā no jūsu reģiona izredzes var tikt rādītas arī decimāldaļas vai amerikāņu formātā.

FPS

Pirmās personas šāvēja (FPS) spēlēm izredzes tiek rādītas trīs formātos. Veicot likmes uz FPS spēlēm, apsveriet iespēju meklēt spēles ar vislabākajiem koeficientiem un augstu laimestu procentu. Varat veikt likmes uz tādām FPS spēlēm kā Battlefield, Call of Duty: Warzone, Team Fortress 2, Valorants, starp vairākiem citiem.

Sporta spēles

Veicot likmes uz eSporta sporta spēlēm, populārākā spēle ir eSports FIFA spēle. Labā lieta ir tāda, ka, ja esat FIFA entuziasts, jums patiks likt likmes uz eFIFA, jo nepāra displejs ir līdzīgs īsta futbola displejam. Veicot derības, meklējiet komandas ar konkurētspējīgām īpašībām.

Jūs redzēsiet, ka izredzes tiks parādītas trīs formātos atkarībā no jūsu reģiona. Ja vēlaties uzzināt, kurai komandai ir lielāka iespēja uzvarēt, nepāra displejs jums palīdzēs. Varat arī veikt aprēķinus, lai uzzinātu summu, ko laimēsiet pēc derību izdarīšanas konkrētai komandai.

RTS

Reāllaika stratēģija (RTS) ietver vairākas spēles, tostarp Impēriju laikmets II vai Starcraft II. Likmes parādīšana ir atkarīga no spēlēm un reģioniem, kur derību veicēji var tām piekļūt.

Derību slēdzēji var atrast likmes, kas tiek rādītas decimāldaļās, daļskaitļu vai amerikāņu formātos. Būtu ļoti jāinteresējas par izredzēm, jo viņi var zināt komandas vai spēlētāju ar lielu varbūtību uzvarēt. Likmes arī palīdzēs labākajiem noteikt viņu izmaksas gadījumā, ja viņu favorīts uzvar.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa