Pieprasiet savu Esports Bonusa kodi 2024

Likmes uz e-sportu ir salīdzinoši jauna parādība, taču daudzi cilvēki ir laimējuši lielas naudas summas, veicot derības uz spēlēm, sākot no Dota 2 un League of Legends līdz CS:GO un Valorant. E-sporta derību vietnes veicināšanas kods, kas pazīstams arī kā reklāmas kods, ir kods, kas sastāv no burtiem vai cipariem, ko spēlētāji var ierakstīt derību vietnes reklāmas lodziņā, lai saņemtu kādu īpašu stimulu. Bukmeikeru reklāmas kodu parasti izmanto bukmeikeri kā iegūšanas stratēģiju, lai palīdzētu piesaistīt jaunus klientus, un tas var palīdzēt jums sākt ar eSporta derībām.

Pieprasiet savu Esports Bonusa kodi 2024
Kur esporta derību vietnēs atrast reklāmas kodusKā darbojas reklāmas kodiPadomi un triki bezmaksas likmēmAtbildīgas azartspēles
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
LocaliserAija ZariņaLocaliser
Kur esporta derību vietnēs atrast reklāmas kodus

Kur esporta derību vietnēs atrast reklāmas kodus

Daudzas derību vietnes savās vietnēs īpaši nepublicē reklāmas kodus, taču ir metodes, kā atrast labākos pieejamos reklāmas kodus.

Viena no metodēm ir tikai Google jūsu izvēlētā derību vietne kopā ar vārdiem reklāmas kods. Šī ir viena no uzticamākajām metodēm, kā atrast meklējamo reklāmas kodu. Varat arī iekļaut savu iecienītāko eSport meklēšanas vaicājumā, lai iegūtu unikālus un neparastus reklāmas kodus.

Piemēram, League of Legends fans meklētu “League of Legends Worlds Promo Code 1xBet”, lai atrastu vajadzīgo reklāmas piedāvājumu. Atcerieties izmantot tikai reklāmas kodus no uzticamām un drošām vietnēm, piemēram, 1xBet, Betsson un Betsafe, cita starpā.

Kur esporta derību vietnēs atrast reklāmas kodus
Kā darbojas reklāmas kodi

Kā darbojas reklāmas kodi

eSports derību reklāmas koda iegūšana ir tikai puse no panākumiem; jums tas arī ir jāizmanto pareizi, lai gūtu labumu. Tas nav grūts uzdevums, taču tam ir nepieciešami daži posmi.

Katrai vietnei ir savs noteikumu un kritēriju kopums, kas ir norādīti bonusa noteikumos. Ir ļoti svarīgi izlasīt akcijas koda vai jebkura cita noteikumus un nosacījumus eSporta bonuss par šo lietu. Bonusu noteikumi un nosacījumi bieži ietver svarīgu informāciju, piemēram, atļautās maksājuma metodes, minimālās likmes, uz kurām jāliek likmes, derību prasības un tā tālāk. Ignorējiet tos, riskējot.

Ja meklējat reklāmas kodu, reģistrācijas laikā vai veicot pirmo iemaksu, jums parasti tiks lūgts ievadīt īpašo vai unikālo kodu. Piemēram, ja jums ir jāievada akcijas kods "Worlds100", jums ir jādodas uz vietni, jāreģistrējas kā jaunam spēlētājam un jāievada "Worlds100" norādītajā apgabalā, kad tiek prasīts akcijas kods.

Citās akcijās, visticamāk, būs jāievada kods depozīta laikā vai konkrētajā bonusa lapā.

Kā izmantot reklāmas kodus

Jūsu izvēlētā eSporta derību vietne, nevis eSport, kontrolē to, kā jūs tērējat a reģistrēšanās bonuss. Tomēr atkarībā no iegādātā veida ir eSporta derību taktika, kas var palīdzēt jums maksimāli izmantot reklāmas kodu.

Kā darbojas reklāmas kodi
Padomi un triki bezmaksas likmēm

Padomi un triki bezmaksas likmēm

Ja reklāmas kods ir paredzēts depozīta atbilstības piedāvājumam, tas atbilst jūsu pirmajai depozītai līdz noteiktai summai. Bonusa kredīts parasti tiek ieskaitīts jūsu kontā, kad esat izpildījis noteiktas derību prasības. Tie var palīdzēt dažādot likmes, jo nodrošina papildu līdzekļus.

Šie papildu līdzekļi var ļaut spēlēt komandām vai spēlētājiem, uz kuriem parasti neliktu likmes, vai pat riskēt veikt derības uz mazākiem spēlētājiem, tiecoties pēc lielākas peļņas. Ja likme uzvar, jūs varat laimēt daudz, bet, ja jūs zaudējat, tiek atskaitīti tikai jūsu bonusa līdzekļi.

Ja jums ir bezriska likmju akcijas kods, jūs varēsiet pirmo reizi veikt likmes platformā un nopelnīt derību kredītu, kas vienāds ar daļu vai visu jūsu sākotnējo depozītu. Piemēram, 100% bezriska likme līdz 250 $ klientam piešķirtu 250 $, ko izmantot vienai vai vairākām bezmaksas likmēm, ja viņa pirmā kvalificētā likme ir zaudējums.

Tas var palīdzēt jums izprast e-sportu, uz kuru veicat derības, īpaši, ja esat iesācējs eSport vai eSport derībās kopumā. Bezriska likmes ir arī izdevīgas, ja jūsu mīļākā komanda ir aizvadījis dažas nestabilas spēles un nespēlē pilnībā. Daži reklāmas kodi ir paredzēti palielinātām likmēm. Palielinātās likmes ir līdzīgas palielinātām izredzēm dalībniekam vai komandai. Piemēram, jūs varat saskarties ar palielinātu likmi spēlētājam, kurš paaugstina +200 līdz +300, tādējādi palielinot jūsu peļņu, ja jūsu likme uzvar.

Šie ir daži no vispieprasītākajiem reklāmas kodiem, jo īpaši starp pieredzējušiem derību slēdzējiem, kuri ir pārliecināti par saviem derību talantiem. Piemēram, daži paredzēja, ka DAMWON Gaming uzvarēs EDG 2021. gada LoL Worlds. Tomēr, ja pieredzējis derību slēdzējs uzskata, ka EDG uzvarēs, neskatoties uz to, ka viņš nav gaidāmais čempions, akcijas kods ar palielinātu likmi uz EDG būtu dārgs risinājums. prognozētā peļņa.

Ir arī sezonāli vai konkrētiem pasākumiem paredzēti piedāvājumi, piemēram, reklāmas kodi Call of Duty League, DreamHack notikumi, elektroniskā sporta pasaules kauss, League of Legends Pasaules kauss, Fortnite kauss, un tā tālāk.

Šie akcijas kodi ir ideāli piemēroti derību slēdzējiem, kuri ir līdzjutēji un skatās spēles, kas ved līdz nozīmīgiem notikumiem, jo tie var likt gudras likmes, pamatojoties uz komandas vai personas iepriekšējo sniegumu, formu un stāvokli. Viņiem akcijas kodu iegūšana šiem pasākumiem ir noteikts veids, kā palielināt bankrotu.

Sezonālie vai notikumiem paredzētie akcijas kodi ir īpaši noderīgi derību slēdzējiem, kuri vienkārši izbauda derības par svarīgākajiem notikumiem, pat ja viņi ir jauni šajā spēlē. Šie kodi var palīdzēt viņiem sākt derības par šiem eSportiem, jo daži reklāmas kodi var darboties kā drošības tīkls, ja viņu likmes tiek zaudētas.

Padomi un triki bezmaksas likmēm
Atbildīgas azartspēles

Atbildīgas azartspēles

Uztveriet azartspēles tikai kā brīvā laika pavadīšanas veidu. Jums jābūt gatavam zaudēt naudu un saprast šos zaudējumus kā neizbēgamu spēles elementu. Tas neapšaubāmi ir pareizais azartspēļu veids.

Gaidīšana vai prasība laimēt parasti ir azartspēļu problēmu cēlonis. Kad šie spēlētāji zaudē, viņi var kļūt neapmierināti vai nervozi, liekot viņiem riskēt ar vairāk naudas, cenšoties atgūt savus zaudējumus. Tas var izraisīt šausminošu domino efektu, kas ātri saasinās.

Novietojiet malā noteiktu naudas summu, kuru esat gatavs zaudēt jebkurā brīdī. Ja jūs nosakāt un ievērosit savus ierobežojumus, jums vajadzētu būt iespējai izbaudīt azartspēles, nekad nenonākot nepatikšanās. Kontrolējiet laiku, ko pavadāt azartspēlēs, tādā pašā veidā, kā ierobežojat iztērēto naudas daudzumu. Azartspēles brīvajā laikā ir pieņemamas, ja vien varat tās atļauties, taču tām nevajadzētu pārņemt jūsu dzīvi.

Nebaidieties vērsties pie kāda, ja zināt vai aizdomas, ka azartspēles kļūst par jums problēmu. Nav par ko kaunēties, un mēģinājums pašam atrisināt problēmu ir neauglīgs. Dažas grupas var jums palīdzēt, ja nevēlaties risināt savas grūtības ar draugiem vai ģimeni.

Atbildīgas azartspēles