Viss par derībām uz Giants Gaming

Giants Gaming tika izveidots 2008. gadā Malagā, Spānijā. Komanda formāli ir pazīstama kā Vodafone Giants. Tomēr tas ir vairāk pazīstams kā milži. Giants ir profesionāls e-sporta uzņēmums, kas atrodas Spānijā. Komandai ir nodaļas, kas piedalās League of Legends un citās spēlēs. League of Legends (LoL) komanda piedalās European League of Legends čempionāta sērijā.

Iepriekš organizācija Rainbow Six Siege spēlēja divas eSport komandas, kur tās ieguva milzīgu popularitāti. Viena no Singapūras komandām startēja Dienvidaustrumāzijas Pro līgā. Otra no Spānijas piedalījās Spānijas valstsvienībā.

Viss par derībām uz Giants Gaming
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Giants spēļu studija

Tajā ir konkurence, izklaide un daudz satura labākā eSporta komanda. Telpās atrodas viņu ierakstu studija, kurā atrodas satura nodaļas audiovizuālās zināšanas, GGM Studios.

No šīs vietas tiek veidoti un pārraidīti vairāki Giants ekosistēmas populārākie šovi. Vispazīstamākie e-sporta vārdi ceļo pa daudzajiem komplektiem, ļaujot Giants Gaming ģenerēt neierobežotu saturu, kas saistīts ar kluba ikdienas darbību.

Giants ir vairāk nekā tikai profesionāli sportisti; viņiem ir viena no populārākajām eSporta komandām nozarē. Uzņēmuma dažādie departamenti ir apvienoti unikālā, caurspīdīgā un atvērtā atmosfērā, kas īpaši paredzēta pastāvīgas sinerģijas radīšanai.

Kluba biroji ir ne tikai labi iekārtoti, lai nodrošinātu visas nepieciešamās ērtības uzņēmuma darbiniekiem, bet arī turpinātu pieņemt darbā jaunus biedrus.

Giants Gaming spēlētāji

League of Legends sarakstā ir pieci spēlētāji. Dalībnieku vidū ir Nubar Sarafian pseidonīms MAXLORE (no Apvienotās Karalistes), Antonio' TH3ANTONIO Espinosa (spāņu valoda) un Paul Lardin alias STEND (franču valoda). Sastāvā ir arī divi treneri, Hosē Migels Pinto, alias FEARLESS (portugālis), un Alehandro Fernandess-Valdess, alias JANDRO (spānis).

Četras personas veido Valorant sarakstu. Tie ir Adam "Jesse" Tvrtnek (čehu) un Batuhan Malgaç alias "Russia" (turku). Pārējie divi spēlētāji, Adolfo Gallego Hermida alias FIT1NHO un Fabian 'QUICK' Pereira Gomez, ir spāņi.

Fighting Games saraksts ir pilnībā spāņu valodā. Džoana Namaja Milonesa (alias Shanks) ir profesionāla Dragonballz spēlētāja no Giants Gaming. VEGAPATCH, oficiāli pazīstams kā Alfonso Martiness Pozo, ir profesionāls Street Fighter spēlētājs komandā Giants kopā ar Havjeru Sanabriju Grueso (alias SH4RIN). Hosē Mara Matē Moreno (alias CAIPER) ir Giant profesionālais Tekken spēlētājs.

Spēlē Pokemon Migels Marti de la Torre, alias Sekiam, pārstāv Giants Gaming.

Giants Gaming spēcīgākās spēles

  • Valorants: Giants Gaming pievienojās Valorants 2020. gada jūnijā ar brīvo aģentu komandas SuperStars kodolu, Yurii, donQ un Fit1nho, un vēlāk pievienoja StarWraith un HITBOX, lai papildinātu sarakstu. Drīz pēc tam Hitbox pārgāja uz trenera darbu, un viņu aizstāja Jonba. Viņi ievestu piekto un pēdējo SuperStars dalībnieku eXerZ kā rezerves vietu pēc dažiem pieklājīgiem priekšnesumiem vietējās sacensībās. Ar šo sastāvu viņiem bija daži pieklājīgi rezultāti Eiropā, taču patiesie panākumi bija Spānijas arēnā, kur viņi sasniedza vairāku LVP Genesis kausu finālus un augstus rezultātus NGL Open un GameGune 22.
  • Leģendu Līga: The leģendu Līga daļa no korporācijas tika izveidota 2012. gada jūlijā. Viņiem bija iespaidīgs sniegums turnīros, tostarp trešā vieta DreamHack Valencia 2012 un The Siege.
  • Apex leģendas: Pirms pirmā pasaules čempionāta šajā disciplīnā milži Apex leģendas sastāvs tika izlaists 2019. gada augustā. Giants Gaming komanda regulāri piedalās starptautisko turnīru finālos un ir pirmā un vienīgā Eiropas komanda, kas uzvarējusi trīs ALGS Eiropas kvalifikācijās.

Kāpēc Giants Gaming ir populāra?

Giants Gaming komanda piedāvā plašu spēļu klāstu, uz kurām likt likmes. Tāpēc labākās eSporta derību vietnes piedāvā dažādas izredzes. Giant saraksta spēja konkurēt augstākajos profesionālajos līmeņos ir bijusi ļoti svarīga viņu panākumiem.

Spānijas komanda pārstāv plašu iepriekšējo zvaigžņu sasniegumu spektru. Šis vēsturiskais mantojums un nozīmīgas attiecības ir palīdzējušas piesaistīt labākos talantus Giant sarakstos. Šie faktori ir arī veicinājuši komandas izaugsmi, padarot to par vienu no populārākajām eSporta derību iespējām.

Giants Gaming ir sadarbojies ar vairākiem starptautiskiem zīmoliem, lai palīdzētu viņiem paplašināt savu komandu. Nike, KITKAT, NESQUIK, Chupa Chups un Burger King ir Giants Gaming komandas globālie partneri. Oficiālie eSports komandas partneri ir Maggi Fusian, Diesel Only the Brave un Hot Wheels. Drift, cita starpā, ir viens no Giant licencētajiem spēļu nodrošinātājiem, kas palīdz virzīt zīmolu.

Kāpēc Giants Gaming ir populāra derību veikšana?

Giants Gaming ir guvis daudz panākumu, īpaši Dota 2. Komanda ir labi pazīstama Eiropā un tai ir daudz sekotāju. Viņu koncentrēšanās uz sevi kā pasaules mēroga zīmola nostiprināšanos ir palīdzējusi viņiem sasniegt vēl lielāku pievilcību.

Pirms iesaistīšanās tiešsaistes derību aktivitātēs spēlētājiem ir jāpaveic mājasdarbs. Lai gan neviena komanda nevar garantēt panākumus, spēlētāji var izmantot priekšrocības tiešsaistes eSport derību padomi jebkurā gadījumā. Personas var tos izmantot, lai iepazītos ar noteiktām spēlēm.

Giants Gaming balvas un rezultāti

Valorants

Valorant nodaļa ir viena no labākajām eSporta komandām. Gadu gaitā komanda ir guvusi dažas uzvaras. 2021. gadā Giants uzvarēja LVP-Rising Series # 3, bet vēlāk ieņēma trešo vietu Red Bull Home Ground # 2. Komanda bija arī vicečempioni VCT 2021: Europe Stage 3 Challengers 2, laimējot $11 000.

  1. gadā komanda uzvarēja Valorant Master sērija Invitational # 1, Guardianes GG Series # 2 un LVP-Genesis Cup Vision. Trīs reizes tā kļuva par otro vietu, tostarp LVP – Genesis Cup Viento. Pārējās divas reizes bija LVP-Gemini Cup Fuego un GameGune 22.

League of Legends (LoL)

Komandai ir dažas ievērojamas uzvaras, tostarp Ibērijas kauss 2021. gadā. Viņi arī uzvarēja Superlīgas 21. sezonā un 2020. gada Ibērijas kausā. Bez tam komandai ir bijuši dažādi rezultāti. Viņi trīs reizes ierindojās otrajā vietā; Ibērijas kauss 2019, European Masters Summer 2019 un Iberian Cup 2018. Līdz šim komanda dažādos turnīros ir laimējusi vairāk nekā $85 000.

Komanda ir ieguvusi arī vairākas balvas. SuperLiga Orange 18. sezonā Attila tika apbalvota par vērtīgāko spēlētāju, savukārt NightT ieguva Splitas debitantu ES LCS 2016. gada vasarā. NightT tika iekļauts arī ES LCS 2016. gada vasaras All-Pro komandā. SMittyJ ieguva 3. All-Pro komandu EU LCS Summer 2016.

Counter-Strike: globāla ofensīva

  1. gada 16. martā Gro pameta organizācijas amatu, lai koncentrētos uz koučingu. Tomēr tā paša gada aprīlī Giants Gaming sarakstu iegādājās Mākonis9. Gadu gaitā komanda dažādos konkursos ir laimējusi vairāk nekā 3 000 000 USD naudas balvu. Viens no ievērojamākajiem rezultātiem bija PGL Major Kraków 2017, kur viņi finišēja pirmie un saņēma pusmiljonu dolāru naudas balvu.

Komanda ir veiksmīga godalgoto vietu un izcīnīto vietu ziņā. Tas ieguva pirmo vietu Funspark ULTI 2021 un V4 Future Sports festivālā – Budapešta 2021, kur ieguva attiecīgi 150 000 un 169 000 USD. Neskatoties uz to, ka komanda Blast Premier: World Final 202 ieguva otro vietu, komanda saņēma 250 000 USD naudas balvu. Viņi finišēja trešie plkst PGL majors Stokholmā 2021. gadā, taču izdevās laimēt 140 000 $ balvu. Giants Gaming uzvarēja Intel Extreme Masters XV — Pasaules čempionātā ar milzīgu naudas balvu 400 000 $.

Labākie un populārākie Giants Gaming spēlētāji

  • MAXLORE: Nubars Sarafians ir League of Legends spēlētājs, kurš atgriežas savā dzimtajā pilsētā pēc labas sezonas Superlīgā ar Movistar Riders 2021. gadā. Spēlējot Misfits 2017. gadā, viņš kļuva par pasaules mēroga sensāciju un gadu no gada turpina demonstrēt savu augsto līmeni. .
  • DŽESIJA: Adams Tvrtneks ir izcils profesionāls League of Legends spēlētājs. Savā divu gadu pieredzē Džesijai ir uzvaru rekords komandās, kurās viņš ir spēlējis, uzvarot piecu līmeņu B un C sacensībās. Pēdējos mēnešus viņš ir pavadījis UCAM, kur uzvarējis visos turnīros, kam ir pievienojies.
  • KRIEVIJA: Batuhan Malgaç ir profesionāls Valorant spēlētājs, kurš pārstāv slaveno eSport komandu Giants Gaming. Turcijas spēlētājs dominēja sacensībās Spānijā pēc izciliem panākumiem savā dzimtajā valstī.
  • Stilbiņi: Džoana Nameisa Milonesa ir profesionāla Dragonball Z spēlētāja komandā Giants. Viņš neapšaubāmi ir labākais. Viņš ir vienīgais Spānijas sāncensis, kurš ir vilinājis visas pārējās Spānijas spēļu kopienas redzēt viņa varoņdarbus EVO, pasaulē lielākajās cīņas spēļu sacensībās. Viņš ieņēma ceturto vietu EVO, sagraujot visus iepriekšējos rekordus.

Kur un kā likt likmes uz Giants Gaming?

Viena no jaunākajām populārajām totalizatora darbībām ir eSporta derības. Katru mēnesi tiek izspēlētas vairākas spēles, kurās piedalās Giants Gaming. The labākās e-sporta derību vietnes dod izredzes uz katru konkurētspējīgas spēles aspektu. Likmes uz Giants Gaming komandām var atšķirties no parastajām sporta likmēm, taču spēlētājiem pierodot, viņi pamanīs, ka tas neatšķiras no likmēm uz klasiskajām spēlēm.

Spēlētāji veic eSporta likmi un laimē. Tas ir tāpat kā standarta likmes uzlikšana un laimēšana. Spēlētājiem ir jāizvēlas savs iecienītākais eSport derību tirgus un jāpārbauda eSports izredzes, lai pārliecinātos, ka tas viņiem ir ideāli piemērots. Kopiena, tiešraides straumēšana, statistika, sociālie mediji un daudz kas cits no labākajiem e-sporta bukmeikeru pakalpojumiem padara e-sporta derības par tik jautru pieredzi.

Kāda ir labākā derību stratēģija šai komandai?

Pieejamo e-sporta likmju kvalitāte un apjoms būtiski atšķiras dažādās sporta totalizatoros. Spēļu likmes jeb likmes uz spēles iznākumu vai nozīmīgāku notikumu šobrīd ir vispopulārākais veids. Tomēr dažas no nozares labākajām e-sporta derību vietnēm, tostarp 1xBet, Pixel.bet, Betwinner, eksperimentē ar "tiešraides" vai "spēlē" derībām, kas ietver likmju likšanu par notikumiem, kas notiek spēles laikā.

In-play tirgus ir izaicinājums izveidot un uzturēt tajos tradicionālie sporta veidi. Tādējādi paies ilgs laiks, līdz būs labas tiešraides derību izvēles iespējas plašam eSporta notikumu klāstam pie plaša bukmeikeru klāsta.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa