Pamācības

E-sporta spēļu industrija pēdējo divu līdz trīs gadu laikā ir guvusi ievērojamu popularitāti. Viens no galvenajiem popularitātes pieauguma iemesliem ir Covid-19 pandēmija, kas skāra pasauli. Pandēmijas rezultātā tika atcelti daudzi plaši izplatīti sporta pasākumi. Līdz ar to eSports kļuva par galveno iespēju, jo pasākumi šajā laikā varēja turpināties tiešsaistē. Daudzi derību slēdzēji arī pārgāja uz e-sportu, jo sporta derību tirgi saruka.

Daudzi spēlētāji un spēlētāji joprojām ir salīdzinoši jauni esporta derību jomā. Tomēr mācīšanās līkne var būt nedaudz stāva, un derību slēdzējiem tas var radīt ļoti augstas izmaksas. Tā vietā, lai spēlētāji visu noskaidrotu, atrodoties ceļā, kamēr uz spēles ir likta nauda, viņi var izmantot esporta derību ceļvežus.

Labākie esporta derību ceļvežiIemesli, kādēļ izmantot ceļvedi, veicot derības par esportuCeļvežu veidiEsporta derību glosārijs
Totalizatoru aplikācijas

Mūsdienu cilvēks vienmēr ir meklējis uzticamus un ērtus veidus, kā orientēties dzīvē. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, tagad ir iespējams piekļūt dažādiem pakalpojumiem jebkurā brīdī un laikā. Piemēram, e-sporta spēļu pasaulē tagad ir vienkāršāk nekā jebkad agrāk pievienoties e-sporta derību lietotnei un sākt derības tiešsaistē.

Rādīt vairāk
Likmju stratēģija

E-sporta derību stratēģija ir noteikumu kopums, kas jums palīdzēs kā likt likmes uz eSportu. Stratēģijas esamība parāda derību briedumu, kā arī labas zināšanas par pašreizējo derību vidi. Stratēģijā tiek aplūkoti dažādi mainīgie, kas var ietekmēt jūsu izredzes uzvarēt eSporta likmē. Piemēram, pirms likmes veikšanas jums būs jāizpēta notikums, jānoskaidro, vai tie ir iekļauti kādās ziņās, un jāizlasa viņu pagātnes sniegums, lai noteiktu, kādas ir izredzes.

Rādīt vairāk
Kā veikt likmes

Šajā e-sporta derību ceļvedī uzziniet visu par derībām elektroniskajos sporta veidos. Sekojiet arī jaunumiem, lai uzzinātu, kuri ir labākie videospēļu žanri un videospēļu nosaukumi, uz kuriem var veikt derības, kā arī eSporta derību padomus. Nav šaubu, ka e-sporta nozare piedzīvo eksponenciālu izaugsmi. Līdz ar pandēmijas iestāšanos eSporta derības uzplauka, un mūsdienās tās ir visstraujāk augošais derību veids.

Rādīt vairāk
Likmju skaidrojums

Pasteidzoties uz priekšu, spēļu izstrādātāji deviņdesmitajos gados ieviesa daudzas esporta spēles, kas kļuva diezgan populāras. Esporta pasākumi arī notika tiešsaistē, vēl vairāk palielinot pasākumu un turnīru pieejamību. Tas iezīmēja galveno e-sporta derību sākumu.

Rādīt vairāk
Terminology

Žargons attiecas uz īpašiem izteicieniem, frāzēm vai vārdiem, kas tiek lietoti noteiktā jomā vai profesijā, piemēram, tiesībās, sportā, medicīnā, biznesā utt. Parasti žargonu saprot lietotāji šajā konkrētajā jomā; citiem cilvēkiem to ir grūti saprast. Tomēr eSports žargons ir sava joma, un tajā ir plašs frāžu un terminu klāsts, ko izmanto derību slēdzēji un spēlētāji. Un, lai gan daži no šiem terminiem ir specifiski spēlei, citi ir vispārīgi termini.

Rādīt vairāk
Esports Game Genres

Spēlētāji var likt likmes uz vairākiem eSporta žanriem, un katram žanram ir savs unikālo īpašību kopums. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kādi ir dažādi esporta žanri un kā tie atšķiras viens no otra. Derību slēdzējiem ir jāiegūst šī izpratne, lai zinātu, kur likt savu naudu. Protams, jūs vēlaties likt likmes uz eSporta spēlēm, lai saprastu, kā tās darbojas. Tālāk ir sniegts eSporta populārāko spēļu žanru saraksts.

Rādīt vairāk
Beginner's Guide

Tirgū ir daudz esporta derību vietņu, taču ne visas no tām ir pietiekami labas, lai no tām izvēlēties. Jums ir jāatrod vietne, kas ir darbojusies pietiekami ilgi, lai iegūtu tās lietotāju uzticību. Lūk, kas jāņem vērā, izvēloties labāko esporta derību vietni:

Rādīt vairāk
Arbitrage Betting

Pieredzējušie derību slēdzēji vienmēr meklē paņēmienus un citus veidus, ko viņi var izmantot, lai padarītu derības pēc iespējas bezriska un garantētu laimestus. Viena no šīm metodēm ir arbitrāžas derības, kas kļūst diezgan populāras esporta derību jomā. Esports arbitrāžas derību darbība ir diezgan vienkārša. Tomēr ir nedaudz sarežģīti efektīvi izmantot arbitrāžas derības, it īpaši, ja esat iesācējs.

Rādīt vairāk

Betting Picks

Labākie esporta derību ceļveži

Labākie esporta derību ceļveži

Ir pieejami arī derību ceļveži pieredzējušiem vai pieredzējušiem derību slēdzējiem, kuri vēlas uzlabot savas stratēģijas. Ceļveži ir pieejami gandrīz visiem azartspēļu vietnēs piedāvātajiem e-sporta veidiem.

Jāatzīmē, ka ne visi esporta derību ceļveži ir efektīvi visiem. Dažiem pat var būt maldinoša informācija. Tāpēc spēlētājiem ir svarīgi iegūt savus ceļvežus tikai no cienījamiem avotiem. Spēlētājiem vajadzētu arī izvēlēties, kuru ceļvedi ievērot.

Izpēte noder, izvēloties labākos esporta ceļvežus. Dažādi esporta pasākumi parasti piedāvā dažādas likmes uz vienu spēli vai turnīru.

Pareizā izvēle var būt nedaudz mulsinoša, īpaši iesācējiem. Daži derību slēdzēji var pat nezināt par dažiem likmju veidiem, kas ir piemēroti viņu derību stratēģijai. Labs izpētes darbs var palīdzēt spēlētājam izvēlēties likmes, kurām, visticamāk, būs pozitīvs iznākums.

Esporta ceļveži var arī palīdzēt spēlētājiem veikt labākas prognozes. Tas ir tāpēc, ka tas ļauj spēlētājiem uzzināt vairāk par komandas vai spēlētāji. Tas ietver viņu darbības vēsturi un pašreizējo formu. Šāda informācija var palīdzēt uzlabot derību lēmumus.

Rokasgrāmatu lasīšana ir svarīga jebkura spēlētāja uzticamības pārbaudes sastāvdaļa. Esporta derību ceļveži ne tikai sniedz vispārīgu informāciju, bet arī palīdz spēlētājiem izveidot efektīvas derību stratēģijas. Zinot vairāk par esporta komandām vai spēlētājiem un viņu sniegumu, ir vieglāk formulēt jaunas stratēģijas, jo īpaši to, kā un kad veikt likmes.

Labākie esporta derību ceļveži
Iemesli, kādēļ izmantot ceļvedi, veicot derības par esportu

Iemesli, kādēļ izmantot ceļvedi, veicot derības par esportu

Likmes uz eSportu var būt diezgan sarežģītas, nemaz nerunājot par pareizo likmju veikšanu. Ceļveži ir īpaši noderīgi iesācējiem, kuriem nav skaidra priekšstata par to, kā veikt derības par esportu.

Vēl viens galvenais iemesls ir laika taupīšana. Likmju ceļveža izmantošana var samazināt laiku, kas spēlētājiem jāpavada izpētei. Viņiem tikai jāievēro tas, kas ir ceļvedī. Tomēr viņiem ir jānodrošina, ka viņi izmanto uzticamus derību ceļvežus no uzticamiem avotiem.

Esports derību ceļveži var arī palīdzēt, var noderēt arī personām, kuras neko nezina par esportu vai derībām kopumā. Citiem vārdiem sakot, esporta derību ceļveži var palīdzēt segt zināšanu trūkumu.

Iemesli, kādēļ izmantot ceļvedi, veicot derības par esportu
Ceļvežu veidi

Ceļvežu veidi

Ir četri galvenie videospēļu derību ceļvežu veidi, un katrs no tiem piedāvā dažādas priekšrocības. Zemāk ir īss apraksts par katru no tiem.

 • Pamācības: Pamācības parasti ir izstrādātas, lai palīdzētu labākajiem vispārējā likmes atrašanas un veikšanas procesā. Tie parasti ir soli pa solim formātā. Piemēram, likmju veicējs, kurš nezina, kā piekļūt likmju vietnes esport sadaļai vai likt likmes uz e-sporta spēli, var atsaukties uz ceļvežiem.
 • Stratēģijas ceļveži: Kā norāda nosaukums, stratēģijas ceļveži ir izstrādāti, lai palīdzētu spēlētājiem izvēlēties efektīvas esporta derību stratēģijas. Daudzas dažādas esporta derību stratēģijas padara pareizo izvēli sarežģītu, tāpēc stratēģijas ceļveži ir būtiski svarīgi.
 • Paskaidrojumi: Paskaidrojumi ir ceļveži, kas paredzēti informācijas sniegšanai. Tie ir paredzēti, lai palīdzētu spēlētājiem labāk izprast visu, kas ir saistīts ar esporta derībām. Pēc tam spēlētāji var izmantot zināšanas, lai pieņemtu labāk informētus lēmumus par derībām.
 • Likmes ceļveži: Esports izredžu ceļveži ir izstrādāti, lai palīdzētu spēlētājiem izprast esporta spēlēm piedāvātās izredzes. Rokasgrāmatas var arī palīdzēt viņiem saprast, kā viņi var apvienot izredzes un ieguvumus un riskus, ko rada izredžu apvienošana. Likmes ceļveži var arī palīdzēt spēlētājiem izvēlēties pareizos koeficientus.
Ceļvežu veidi
Esporta derību glosārijs

Esporta derību glosārijs

 • Likme no 3: Šis ir populārs formāts esportā, kurā uzvaras likme tiek noteikta trīs raundos vai kartēs. Spēlētājs vai komanda, kas uzvar divas kārtas vai kartes, kļūst par uzvarētāju.
 • Grāmatvedis: Bukmeikers ir neformāls bukmeikeru termins. Var izmantot arī sporta totalizatoru jeb sporta derību operatoru.
 • Ekskluzīvs esporta bukmeikers: Tas attiecas uz bukmeikeri, kas piedāvā tikai esporta derības. Esporta derību vietnes nepiedāvā likmes ne uz vienu tradicionālo sporta veidu.
 • Bankroll: Bankroll attiecas uz spēlētāju naudu viņu derību kontos, ko viņi var izmantot derību veikšanai pēc saviem ieskatiem.
 • Ikdienas ķīlnieks: Ikdienas likmju veicējs ir spēlētājs, kurš liek likmes galvenokārt izklaides nolūkos un, veicot derības, neizmanto nekādas stratēģijas.
 • Pirmā asins likme: Derību veids, kas ir unikāls tiešsaistes esporta derības kurā spēlētāji var likt likmes uz to, kura komanda vai spēlētājs iegūs pirmo sitienu šaušanas vai kaujas spēlē.
 • Ja likmes: Tie ir īpaši likmju veidi, kas ir spēkā tikai tad, ja ir izpildīti dažādi iepriekš noteikti nosacījumi.
 • Likmes spēles laikā: Tas ir tad, kad spēlētājs izdara likmi uz maču pēc tam, kad tas jau ir sācies. Šādu likmju pieejamība spēles laikā parasti bieži mainās, tāpat mainās arī koeficienti.
 • Kartes uzvarētāja likme: Tā ir likme, kas likta uz to, ka komanda uzvarēs individuālā kartē attiecīgajā esporta spēlē.
 • Nākamā nogalināšanas likme: Esporta likme, kas tiek likta uz komandu, kura attiecīgajā esporta spēlē iegūst nākamo sitienu.
 • Nav darbību: Tirgus vai atlase ir anulēta, kā rezultātā visiem spēlētājiem tiek atmaksāta viņu alga.
 • Tiešā likme: Tā ir likme uz a iznākumu sacensības vai turnīrs kopumā.
 • Skins derības: Neparasts esporta derību veids, kurā spēlētāji veic derības par saviem spēles priekšmetiem.
 • Vērtības likme: Tā ir likme, kuras iznākums ir daudz ticamāks, nekā liecina tās izredzes, parasti saskaņā ar spēlētāju izpratni.
 • Likmes formāts: Tādā veidā tiek parādīti izredzes, piemēram, decimāldaļas, daļskaitļu vai naudas līniju formātos.
Esporta derību glosārijs