Viss par derībām uz Cloud9 Esports

Cloud9 ir viena no populārākajām, lielākajām un veiksmīgākajām esporta organizācijām pasaulē. Kopš 2013. gada Santa Monikā, Kalifornijā, ASV bāzētā organizācija ir guvusi viļņus dažādās disciplīnās visā esporta pasaulē. Tas ir uzvarējis gan konkurencē, gan biznesa jomā, kļūstot par 2020. gada otro vērtīgāko esporta apģērbu.

Pašreizējās labākās esporta komandas izveide sākās 2013. gadā. Kad Quantic Gaming pārtrauca attiecības ar visiem pieciem League of Legends (LoL) spēlētājiem, viņi kopā izveidoja komandu ar nosaukumu NomNom. Neilgi pēc tam viņi to pārdēvēja par Cloud9. Drīz pēc tam komandu Quantic Gaming atguva. Vēl vienā ātrā pavērsienā Džeks Etjēns un Polīna Etjēna izpirka šo spēlētāju līgumus par aptuveni 20 000 USD. Tas iezīmēja profesionālās organizācijas dzimšanu. Tāpēc Džeks un Polīna tiek uzskatīti par Cloud9 dibinātājiem.

Viss par derībām uz Cloud9 Esports
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Cloud9 nodaļas un spēlētāji

Deviņu pastāvēšanas gadu laikā organizācijai ir vairākas nodaļas visā esport nozarē. Viņi parasti iekļūst dažos nosaukumos un no tiem izkļūst pēc vajadzības. Viņu klātbūtne ir jūtama Overwatch un League of Legends, kur viņiem ir franšīzes komandas. Citas nefranšīzes komandas darbojās saskaņā ar zīmols Cloud9 ietver Call of Duty, Battle Royale, Apex Legends, Fortnite, Halo, Dota 2, Hearthstone, Counter-Strike, Valorant, Smite, World of Warcraft un Teamfight Tactics.

Profesionāli vadītajā organizācijā vienmēr ir daudz spēlētāju, kas ienāk un iziet. Viņiem ir akadēmija, lai nepārtraukti izdalītu jaunus talantus. Daži no populārākajiem vārdiem viņu profesionālajā sarakstā ir Skadoodle (Tyler Latham), N0thing (Jordan Gilbert), Stewie2k (Jakey Yip), EternaLEnVy (Jacky Mao), autimatic (Timothy Ta) un b0ne7 (Pittner Armand). Tie ir labākie spēlētāji un galvenie pelnītāji sarakstā, kurā ir vairāk nekā 100 spēlētāju un populārākās esporta komandas. Uzņēmums spēlētājiem maksā vairāk nekā 1 600 000 USD gadā.

Izaugsme un paplašināšanās

Pirmās LoL nodaļas tūlītējie panākumi mudināja Cloud9 paplašināties uz citām nodaļām. 2014. gadā viņi pievienojās Smite esports. Viņi 2014. gadā izveidoja deviņas jaunas nodaļas. Iekšējo problēmu dēļ 2014. gadā tā tika likvidēta, taču 2015. gadā tā tika atjaunota. 2015. gadā tika nodibināta organizācija Vainglory, kas ir galvenais skārienekrāna sporta veids. Organizācija tika reģistrēta 2016. gada septembrī, kļūstot par pašreizējais Cloud9 Esports, Inc.

Šīs izaugsmes rezultātā Cloud9 kļuva par slavenu e-sporta komandu ar vairāk nekā miljonu fanu, kas pavadīja kopā 15 miljonus stundu, sekojot tērpa spēlētājiem. Tīrais efekts bija sponsoru pieplūdums. 2017. gadā korporācija guva labumu no 28 miljonu dolāru finansējuma no Aleksa Ohanjana, Hantera Pensa un Craft Ventures.

The Raķešu līga nodaļa tika izveidota 2017. gadā. Riot Games ziņoja, ka Cloud9 nodrošināja LoL čempionāta sērijas spēļu automātu par aptuveni 10 miljoniem ASV dolāru tajā pašā gadā. Nozīmīgās partnerattiecības ar Red Bull 2018. gadā nodrošināja, ka Cloud9 spēlētāji cita starpā noslēdza Red Bull krekliņus. Viņi arī saņēma 50 miljonus ASV dolāru citā finansējuma kārtā. Viņi nodibināja 30 000 kvadrātpēdu lielu galveno mītni un apmācību bāzi Losandželosā, kā rezultātā viņi saņēma esporta uzņēmuma MVP vērtējumu no Forbes. Uzņēmuma vērtība 2020. gadā bija 350 miljoni USD.

Cloud9 spēcīgākās spēles

leģendu Līga

Tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā, ka visas organizācijas dzimšana ir vērsta uz šo spēli. Tieši šīs nodaļas panākumi veicināja paplašināšanos un izaugsmi līdz šim. Pēc nodaļas izveides 2013. gadā komanda, kurā bija Balls, Hai, LemonNation, Meteos un Sneaky, sāka trakot. Viņi uzvarēja 13 spēlēs pēc kārtas, lai uzstādītu 2013. gada NA LCS Summer Split rekordu un sniegtu paziņojumu. Viņiem bija arī nepieredzēts 750 dienu skrējiens ar tādu pašu sastāvu.

Divīzija aizvadīja pusfinālu 2018. gadā LoL pasaules čempionāts un līdzīgs skrējiens 2019. gada LCS Spring Split. Viņu forma 2021. gadā ir nedaudz pasliktinājusies, taču to slavas dienas joprojām ir milzīgas.

Raķešu līga

Viena no Cloud9 ievērojamākajām uzvarām bija Rocket League Championship Series 6. sezonas pasaules čempionāts. Tas bija spilgtā gada notikums, kurā viņi aizvadīja trīs pasaules čempionātus.

Overwatch

Atkal, 2018. gadā viņi uzvarēja Overwatch līga Lielais fināls. Tas izceļas slavas jūrā, kur viņiem ir visaugstākie apbalvojumi spēlēs One Nation of Gamers Overwatch Invitational, Alienware Monthly Melee un Overkill. Cloud9 EU ir iekļuvis konkursa Contenders Europe pusfinālā, savukārt Cloud9 KongDoo ieguva trešo vietu Overwatch APEX 4. sezonā.

Kāpēc Cloud9 ir populārs?

Komanda ir plaši populāra gan fanu, gan derību slēdzēju vidū, un tam ir labi iemesli.

  • Plaši izplatīta darbība: Kamēr tas ir dzimis un audzis ASV, Cloud9 ir plaši izplatījies, galvenokārt uz Eiropā un Āzijā. Lielākā daļa fanu var piekļūt Cloud9 komandai, ar kuru viņi var identificēties. Daudzi spēlētāji nozīmē, ka ir daudz sacensību, kurās piedalās Cloud9 divīzijas. Tas nozīmē, ka bukmeikeriem ir daudz tirgu, kur tie var iekļaut Cloud9 tirgus.
  • Lieliska vadība: Organizācijas bagātība ir nepārtraukti augusi gan konkurences, gan ieņēmumu ziņā. Iespēja piesaistīt finansējumu palīdz tai izveidot labāko infrastruktūru un piesaistīt labākos spēlētājus. Labākie spēlētāji noteikti nozīmē panākumus sacensībās un, savukārt, derību entuziastu piesaisti.
  • Daudzas nodaļas: Cloud9 neapstājās tikai League of Legends. Viņi kļuva par labāko esport komandu, izveidojot deviņas nodaļas tikai savā otrajā darbības gadā. Viņi ir pielabojuši un uzlabojuši visus šos iedalījumus, kā arī radījuši jaunus vārdus. Akadēmijas izveide nozīmē, ka šīm nodaļām pastāvīgi tiek piegādāti jauni talanti. Šī iesaistīšanās nozīmē, ka vienmēr notiek kāda esporta akcija, kurā fani var izbaudīt Cloud9 komandu darbību.

Cloud9 balvas un rezultāti

Kā organizācija Cloud9 ir saņēmusi vairākus apbalvojumus. Forbes to divas reizes ir ierindojis pirmo un otro Esport MVP. Tā ieņēma pirmo vietu 2018. gadā un nokrita uz otro vietu 2020. gadā. Tas saņēma arī kopīgo finālistu balvu par labāko mākonī balstītu tirdzniecības vidi konkursā TradingTech Insight 2020 USA Awards. Viņi ir atzīti par labāko 1% darba vietu un daudz ko citu, padarot to par vienu no labākās esporta komandas.

Sacensībās arī dažādas divīzijas ir sniegušas izcili labus rezultātus. 2018. gads viņiem bija lielisks, jo Overwatch, Rocket League un Counter-Strike: Global Offensive uzvarēja attiecīgi Overwatch līgas finālos, čempionāta sērijas 6. sezonā un Boston ELEAGUE Major.

Hearthstone

Kolento ir bijis masīvs Hearthstone nodaļai. Pēc tā izveides 2014. gada Jube viņš ieguva ViaGame House Cup #1 tā paša gada oktobrī. Septembrī viņš tika kronēts par DreamHack Hearthstone čempionāta uzvarētāju. 2015. gadā viņš kļuva par CN vs EU Sn 2 čempionu. 2019. gadā viņš uzvarēja StarLadder Hearthstone Ultimate Series Winter turnīrā.

Super Smash Bros

Cloud9's Mango 2014. gada oktobrī lielajā finālā pārspēja Mew2King, lai uzvarētu divīzijā. Pēc ilgstoša neveiksmīga perioda Mango 2019. gada maijā ieguva balvu Get on My Level.

Overwatch

Papildus iepriekš minētajai starptautiskajai slavai 2016. gada martā izveidotā komanda savos veidošanās posmos uzvarēja vairākos ielūguma turnīros. Pēc Overkill un Tuvcīņas viņi pārspēja Team Liquid, aizvadot Agents Rising turnīru, kas ir viņu pirmais galvenais turnīrs uzvarēt.

Pēc daudziem panākumiem savos gados, Cloud9 komandām nav izdevies iegūt ievērojamu slavu pēc 2018. gada, lai gan joprojām ir jārēķinās ar katru sacensību, kurā tās piedalās. Viņiem ir bijuši vairāki gandrīz neveiksmīgi gadījumi, kad tās ieņēma otro vai trešo vietu. Cloud EU iekļuva pusfinālistes Contenders Europe pirmajā sezonā, kur viņus pārspēja Misfits Europe. Londonas Spitfire trīsreiz iekļuva pusfinālistes sacensībās, kuras piedalījās 2018. gadā.

Labākie un populārākie Cloud9 spēlētāji

Labākie un lielākā daļa spēlētāju šajā sadaļā var atšķirties no tā, kas redzams citās sadaļās. Tas ir saistīts ar dažādiem izmantotajiem rādītājiem. Piemēram, ir grūti novērtēt LoL spēlētāja popularitāti salīdzinājumā ar Dota 2 atskaņotāja popularitāti. Arī peļņa nevar būt mēraukla, ņemot vērā turnīra balvu un spēlētāju līgumu atšķirības.

  • Mango (Džozefs Markess): Mango ir visvairāk slavens Cloud9, spēlējot tuvcīņas sacensībās un izcīnot trīs titulus. Viņš ir bijis divīzijā jau gandrīz septiņus gadus, vienmēr izgaismojot līdzjutējus un derību slēdzējus, kad vien viņš sāk darboties. Viņš ir bijis 11 samitos un sasniedzis labāko, kad 2021. gada jūlijā kļuva par pirmo vietu.
  • Roberts "Blabers (Roberts Huangs): League of Legends pro-spēlētājs Blabers noteikti ir leģenda Cloud9 fanu vidū. Viņš pievienojās C9 akadēmijai 2017. gadā. Toreiz viņš nebija iesācējs, taču iespaidīgajos akadēmijas šovos viņš ieņēma galveno vietu 2018. gada vasaras Splitā. 2020. gadā viņam tika piešķirts pastāvīgs darbs, un kopš tā laika viņš ir atstājis lielu iespaidu, izcīnot MVP rangus un iekļuvis All-Pro A-Team.

Citi fanu iecienītākie Cloud9 brālībā ir Jazzyk1ns (JasmieManankil — VALORANT), Hai, Balls, SneakyMeteos un LemonNation.

Kur un kā likt likmes uz Cloud9

Lielais divīziju un spēlētāju skaits pakalpojumā Cloud9 nozīmē, ka ir daudz sacensību, lai uz tām veiktu likmes. Labākās esporta derību vietnes, kurās varat atrast Cloud9 spēles, kurās veikt likmes, ir bet365, Betway, 1XBet, Vulkanbet un Pinnacle. Šīs ir cienījamas vietnes ar lieliskām vietnēm un lieliskām izredzēm.

Tāpat kā jebkura cita veida derības, arī esporta derībām ir vajadzīgas dažas pamatzināšanas par spēlēm.

Tomēr iesācējiem bez šādām zināšanām labākā likme ir spēles vai sērijas tiešais uzvarētājs. Lai statistika jums palīdzētu, ieteicams sekot līdzi Cloud9 un tā spēlētājiem sociālajos medijos. Tāpat sekojiet līdzi esporta ziņu vietnēm.

Citas likmes atšķiras atkarībā no sporta veida. Piemēram, likme uz League of Legends, MOBA spēli, atšķiras no Rocket League, sacīkšu spēles, likmes. Izvēlieties vienu vai dažas spēles un iepazīstieties ar tām.

Lai veiktu likmes, jums jāatrod esporta derību vietnes un jāreģistrējas tajās. Iepriekš minētās vietnes ir lieliskas. Izvēlnē atlasiet esports. Izvēlieties vai meklējiet Cloud9 komandu/spēlētāju, uz kuru vēlaties likt likmes, un pārbaudiet izredzes. Ja viņi jūs apmierina, noklikšķiniet uz veikt likmi un apstipriniet. Pēc tam gaidiet derību iznākumu. Gaidot savus likmju rezultātus, varat sekot līdzi komandas aktivitātēm.

Esporta derībām ir nepieciešami tādi paši paškontroles un stratēģijas pasākumi kā citām sporta derībām. Uzņemieties risku, ko varat atļauties zaudēt, izmantojiet fiksētu derību budžetu un vienmēr pievērsiet uzmanību atkarības pazīmēm.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa