Valstis

Tā kā lielākie tirgi aptver sporta azartspēles visā pasaulē, e-sporta azartspēles joprojām ir nelikumīgas daudzās jomās. Gan esports, gan sporta derības ir līdzīgas derību procesa un koeficientu ziņā. Tomēr galvenā atšķirība starp abiem ir nepilngadīgo dalība esportā. Likmes par e-sportu tradicionāli ir bijušas nelikumīgas lielākajā daļā apgabalu, daļēji tāpēc, ka jaunie spēlētāji pulcējas uz e-sporta spēlēm.

Pārvaldes iestādes vilcinās atļaut azartspēles visos sporta veidos, kuros piedalās nepilngadīgie. Esporta azartspēļu aizliegumi ir izraisījuši nelegālus tirgus, kuros bieži vien ir spēļu rezultātu pasūtīšana un nelegālas nepilngadīgo azartspēles. Videospēles turpina piesaistīt jaunus spēlētājus, liekot daudzām pašvaldībām un štatu valdībām novilkt robežu pret likmju legalizēšanu uz e-sporta rezultātiem.

Legālās eSporta derībasStarptautiskās e-sporta azartspēlesKādas ir nācijas eSportā?FAQ
Vācija
de flag

Vācija

Esporta ienākšana derību nozarē ir izraisījusi pilnīgi jaunu traku Vācijas derību jomā. Spēles, piemēram, FIFA, PES, Call of Duty, PuBG, Dota 2 un League of Legends, kļūst par populārām spēlēm sporta totalizatoros, kas darbojas Vācijā.

Rādīt vairāk
Amerikas Savienotās Valstis

Esports spēles jau ir kļuvušas plaši izplatītas Amerikas Savienotajās Valstīs. ASV ir viens no populārākajiem un ienesīgākajiem reģioniem pasaulē esporta jautājumos. Šo “statusu” ir iedvesmojuši dažādi faktori, no kuriem galvenais ir tas, ka lielākā daļa cilvēku ir pieņēmuši konkurētspējīgas spēles un straumēšanu kā karjeras ceļu. Esporta jautājumi, tostarp skatītāju skaits un azartspēles Amerikas Savienotajās Valstīs, turpina pacelties uz jauniem augstumiem.

Rādīt vairāk
Igaunija

Spēlētāji parasti izbauda vairākus sporta veidus un vēlas veikt likmes uz e-sportu Igaunijā dažādu notikumu laikā. Sporta notikumu dažādība, ko piedāvā Igaunijas sporta derību vietnes, ir ļoti svarīga spēlētājiem, kuri meklē e-sporta bukmeikeri. Arī vēlme atrast lielākas izredzes uz laimestu turpina pieaugt. Spēlētāji šajās spēlēs izvēlas dažādas derību iespējas Igaunijas labākajos e-sporta bukmeikos.

Rādīt vairāk
Somija

Derības un azartspēles kopumā Somijā ir bijušas populāras gadu desmitiem. Pat tad, kad bija stingrāki azartspēļu aizliegumi, somi devās uz Zviedriju, lai izbaudītu derību saviļņojumu. Kopš tā laika derības tika legalizētas un ir attīstījušās lielākas sporta derību iespējas.

Rādīt vairāk
Apvienotā Karaliste

Esporta entuziasti izmanto asprātību un prātu, lai izspēlētu uzvarētājus augstas likmju likmju spēlēs Apvienotajā Karalistē. Derības uz e-sportu Apvienotajā Karalistē (AK) ir ne tikai likumīgas; tas ir ļoti populārs sporta fanu vidū. Faktiski daži no azartspēļu nozares lielākajiem zīmoliem dodas uz priekšu, jo esporta derības Apvienotajā Karalistē kļūst arvien plašākas un kļūst arvien populārākas.

Rādīt vairāk
Krievija

Esporta derības plaukst daudzās pasaules daļās. Lai gan daži nepieredzējuši spēlētāji joprojām cīnās, lai saprastu šo azartspēļu veidu, šķiet, ka lielākā daļa krievu to ir apguvuši, pateicoties daudzu gadu praksei.

Rādīt vairāk
Legālās eSporta derības

Legālās eSporta derības

Derību veicēji var likumīgi derēt uz esporta derībām konkrētajā reģionā apstiprinātajās sporta totalizatoros persona veic likmes. Tāpat kā sportā, arī esportā visa gada garumā ir augsta līmeņa turnīri un mači. Popularitātes neprāts veicina ekspansīvu izaugsmi esporta tirgū, kas nākamajā desmitgadē pārsniegs filmu tirgu ieņēmumu ziņā.

Šī iemesla dēļ vairāk derību veicēju liek likmes uz e-sportu nekā jebkad agrāk. Tā kā nepilngadīgie piedalās e-sportā, štatu un valstu valdības pēta veidus, kā novērst nepilngadīgo azartspēles, kas saistītas ar spēlēm.

ASV ir daži štati, kas atļauj e-sporta derības, piemēram, Nevada un Ņūdžersija. Tomēr citi štati, piemēram, Indiāna, ir pieņēmuši likumus, kas īpaši aizliedz esporta derības, pat ja sporta derības ir atļauts. Daži esporta derību veicēji pievēršas derībām ārzonā, izmantojot tiešsaistes sporta totalizatorus.

Spēlētājiem ir svarīgi izpētīt un izprast esporta derību likumus, lai izvairītos no vietējo noteikumu pārkāpumiem.

Nacionālie un starptautiskie likumi ir īpaši vērsti uz e-sporta derību operācijām, tāpēc likumi, kas ierobežo atsevišķus spēlētājus, nav tik skaidri. Esporta derību likumība ir atkarīga no vietējiem noteikumiem, kas ir spēkā, lai regulētu atsevišķas esporta derības un aizsargātu miljoniem nepilngadīgo, kuri piedalās spēlēs visā pasaulē.

Legālās eSporta derības
Starptautiskās e-sporta azartspēles

Starptautiskās e-sporta azartspēles

Tomēr Ņūdžersijā štats pieņēma likumprojektu, kas ierobežo e-sporta azartspēles starptautiskajiem turnīriem kur spēlētāji pārsvarā ir vecāki par 18 gadiem.

Tā kā esports turpina augt, likumi, kas regulē derības par spēlētājiem, mačiem un čempionātu sacensībām, ir sarežģīti. Vietējie un valsts noteikumi nosaka azartspēļu spēju piekļūt likumīgām derību iespējām uz zemes un tiešsaistē.

Tomēr sinerģija starp azartspēlēm un esportu rada pieprasījumu, un bukmeikeri ir vērsti uz esporta spēlētājiem, cerot palielināt ieņēmumus visā pasaulē. Faktiski daži sporta totalizatori sponsorē esporta komandas lai piesaistītu jaunāku auditoriju, no kura likumdevēji cenšas izvairīties.

Starptautiskās e-sporta azartspēles
Kādas ir nācijas eSportā?

Kādas ir nācijas eSportā?

Līdz 2019. gadam Ķīna, Spānija, Kanāda, Jaunzēlande, Japāna un Dienvidkoreja rīkoja starptautiskus spēļu turnīrus. Ņūdžersija apstiprināja videospēļu likmes tieši 2019. gada laikā Pasaules kauss Leģendu līga finālspēle, kurā piedalījās vairāk nekā 4 miljoni skatītāju. Starptautiski vietējās pārvaldes institūcijas izvērtē, kā tuvoties esporta derību tirgum.

Daži likumdevēji stingri iebilst pret iespēju jauniešiem piekļūt derību iespējām, izmantojot e-sportu. Citi iet uz smalku līniju, cerot piesaistīt nodokļu ieņēmumus no pieaugušajiem azartspēļu spēlētājiem un ieviešot dažus ierobežojumus, lai ierobežotu jauniešu līdzdalību esporta derībās.

Pasaules kausa skatītāju vidū bija arī starptautiska publika. Milzīgais skatītāju skaits, kurus interesē esports, izraisa e-sporta azartspēles. Faktiski bukmeikeri ir vērsti uz e-sporta spēļu nozares auditoriju. Tiek prognozēts, ka esporta derību tirgus vērtība līdz 2025. gadam pārsniegs 13 miljardus ASV dolāru.

Vairums valdību apstrīd morāli, kas attiecas uz azartspēlēm pret e-sporta dalībniekiem, kuri vēsturiski ir jaunāki. Tomēr, tāpat kā sporta tirgus, arī azartspēļu iestādes agresīvi meklē veidus, kā tirgot un piesaistīt jaunus derības. Sākot ar tiešsaistes reklāmu un beidzot ar sacensību sponsorēšanu, esporta uzņēmumi turpina piesaistīt spēlētājus un palielināt klientu bāzi.

Kādas ir nācijas eSportā?
FAQ

FAQ

Tā kā esporta popularitāte turpina augt, pasaules auditorija meklē veidus, kā piedalīties spēlēs vai azartspēlēs. Šeit ir dažas atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem.

Vai azartspēles e-sporta spēlēs ir likumīgas?

Vēl nesen videospēļu likmes bija nelikumīgas lielākajā daļā lielāko tirgu. Esporta azartspēles ir salīdzinoši jaunas. Valdības tagad sāk regulēt esporta derības, lai aizsargātu jauniešus, kuri piedalās videospēļu spēlēšanā esporta mačos un turnīros.

Tomēr dažas vietējās, štatu un valsts pārvaldes iestādes visā pasaulē dažos veidos atļauj e-sporta azartspēles. Likumi atšķiras atkarībā no derību slēdzēja atrašanās vietas.

Kādi ir eSporta vecuma ierobežojumi azartspēlēm?

Vēsturiski ir aizliegts veikt likmes uz turnīriem, kuros piedalās spēlētāji, kas jaunāki par 18 gadiem. Pat derības parasti attiecas tikai uz spēlētājiem, kuri ir vecāki par 18 vai 21 gadu, atkarībā no derību slēdzēja atrašanās vietas noteikumiem. Tomēr likumi attīstās.

Dažas jomas pieļauj zināmu iecietību, veicot derības uz spēlēm ar jaunākiem dalībniekiem. Protams, pastāv aktīvs nelegālais derību tirgus, kas neierobežo derības pēc vecuma. Lai ievērotu likumīgās robežas, spēlētājam ir jāizpēta likumi, kas regulē e-sporta derības savā dzīvesvietā.

Kur derību slēdzējs var likumīgi spēlēt eSports?

Vietējie likumi strauji attīstās. Vislabāk ir sazināties ar apgabala azartspēļu komisiju, lai noteiktu, kuras sauszemes vai tiešsaistes platformas darbojas legāli.

Dažas pašvaldības stingri aizliedz esporta derības. Tomēr ir tiešsaistes sporta totalizatori, kas piedāvā azartspēles visā pasaulē. Tomēr šīs digitālās e-sporta azartspēļu iespējas var nebūt likumīgas iedzīvotājiem apgabalos, kuros ir aizliegtas esporta azartspēles.

FAQ

Neizlaidiet šādus bonusa piedāvājumus

Loot.bet
Loot.bet
100 € depozīta bonuss
Iemaksas veidi
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Saņemt bonusuLoot.bet pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick
500 € depozīta bonuss
Saņemt bonusuThunderPick pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Close