Viss par derībām uz Gambit Esports

Gambit Esports ir labākā e-sporta komanda no Krievijas. Krievijas telekomunikāciju uzņēmumam MTS piederošā komanda sākotnēji bija pazīstama kā Gambit Gaming. Gambit tika dibināts 2013. gada janvārī pēc Maskavas piecnieka vecās League of Legends komandas iegādes. Apex Legends, Dota 2 un Valorant ir vienas no spēlēm, kurās Gambit sacenšas labākās eSporta komandas. Tai bija komanda League of Legends spēlē, kas sacentās visā European League of Legends čempionāta sērijā. Komanda iepriekš piedalījās arī League of Legends Kontinentālajā līgā.

Diamondprox, Dariens, Alekss Ičs, Edvards un Genja bija sākotnējie spēlētāji Gambit's League of Legends komandā. Šī slavenā komanda uzvarēja IEM Global Challenge Katowice mazāk nekā nedēļu pēc tās dibināšanas. Gambit Esports bija pirmā komanda ārpus Āzijas kontinenta, kas savā ceļā uz čempionātu uzvarēja divas Dienvidkorejas labākās komandas.

Viss par derībām uz Gambit Esports
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Gambit Esports spēlētāji

Komanda ieņēma trešo vietu 2020. gada martā IEM pasaules čempionātā, kas notika Vācijā, zaudējot tikai vienu maču. LCS Eirolīgā, kas notika Vācijas pilsētā Ķelnē, Gambit divas reizes iekļuva labāko trijniekā. Komandas debijas gads noslēdzās ar uzvaru IEM Ķelnē. Gadu gaitā Gambit ir attīstījies, lai kļūtu par vienu no populārākajām eSporta komandām pasaulē.

Dota 2 komanda dažādās sacensībās piedāvā zvaigžņotu sarakstu. Šī starptautiskā komanda tika nokomplektēta 2021. gada beigās, un šobrīd tā sacenšas DPC EEU otrajā divīzijā. Spēlētāji ir Aleksejs Sviridovs, alias Smiling CARRY (Baltkrievija) un Maksym' Mellojul' Pnov (Ukraina).

Pārējie Dota 2 dalībnieki ir krievi, tostarp Vasilijs Šiškins, alias AfterLife. Pārējie ir Oļegs 'sayuw' Kalenbet un Nikita Balaganin alias pantomem. Komandas galvenais treneris ir Timura Ahillesa Kulmuhambetovs. Aleksandrs 'StrangeR' Solomonovs ir ģenerāldirektors, bet Ivans Karpovs alias ivan_4sv ir pārvaldnieks.

Gambit pievieno arī Apex Legends sarakstu, kurā ir trīs spēlētāji un menedžeris Aleksandrs 'Sweetypotz' Scherbakov. Pārējie spēlētāji ir Leonīds Grišins, alias Leogri3x6, ARTur' Artyco' Tiščenko un Konstantīns Kozlovs alias Hardecki. Visi spēlētāji ir krievi, izņemot Artiko, kurš ir ukrainis.

Valorant sarakstā ir septiņi Krievijas dalībnieki. Starp spēlētājiem ir komandas menedžeris Vladimirs 'Kajoss' Ivanovičs. Igors Vlasovs, alias Redgar, Ayaz' nAts' Akhmetshin un Nikita' d3ffo' Sudakov arī ir Valorant spēlētāji Gambit Esports. Bogdana Šeidosa Naumovs un galvenais treneris Andrejs Šolohovs (alias Engh) papildina sarakstu.

Gambit Esports spēcīgākās spēles

Šobrīd komandai ir sastāvi trīs spēlēs. Viņi ir pievērsuši lielu uzmanību šiem trim, padarot tos spēcīgākus.

Dota 2

Gambit izveidoja a Dota 2 sadaļa 2017. gada maijā. Dota 2 sastāvs izcīnīja vicečempionu medaļas Katovicē un Hamburgā ESL One pasaules čempionātā. Gambit Esports finišēja trešajā vietā, tādējādi Singapūrā ONE eSports izcīnot bronzas medaļu. Komanda gandrīz kvalificējās gada galvenajām sacensībām The International Šanhajā. Tas notika pēc tam, kad viņi Kijevā un Bukarestē ieguva otro vietu nepilngadīgo grupā. DPC 2018-19 sezonas Major Maskavā laikā komanda iekļuva labāko astoņu komandu skaitā.

Apex leģendas

Gambit Esports uzsāka Apex Legends filiāli 2019. gada augustā. Komanda šajā disciplīnā aizvadīja fantastisku sniegumu savā pirmajā LAN spēlē, sasniedzot turnīra finālu Krakovā. Līdz 2020. gadam Gambit Esports bija starp trim labākajām Eiropas komandām šajā kontinentā. 18 nedēļas Gambit's Apex komanda bija augstākā ranga Eiropas komanda.

Valorants

  1. gada septembrī Gambit sāka darbu Valorants nodaļa. Komanda NVS sacensībās uzvarēja divos posmos un izcīnīja bronzas medaļu. Valorant grupa bija pirmā NVS komanda, kas 2021. gada marta beigās uzvarēja VCT Masters turnīrā. Gambit Esports augustā uzvarēja VCT EMEA Challengers. Tāpat septembrī komanda ieņēma pirmo vietu VCT Masters turnīrā Berlīnē. Komanda ieņēma otro vietu atklāšanas Valorant Champions decembrī.

Kāpēc Gambit Esports ir populārs?

The eSporta komanda ir uzkrājis miljoniem sekotāju no visas pasaules. Gambit Esports ir izdevies izveidot partnerattiecības ar atzītiem zīmoliem, kas ir palīdzējis viņu progresam.
Starp partneriem ir WASD.TV un Abios. Interaktīvā mediju platforma WASD.TV ir straumēšanas pakalpojums, uz kura pamata MTS izstrādā dažādus lēmumus spēļu, profesionālā eSporta un multivides satura jomā. Gambit Esports ir galvenais platformas partneris.

Abios ir bijis nozīmīgs B2B e-sporta datu un statistikas avots kopš 2013. gada. Viņu API nodrošina visdetalizētāko informāciju un visplašāko spēļu pārklājumu, padarot to ideāli piemērotu jebkurai datu prasībām.

Kāpēc Gambit Esports ir populārs, lai veiktu derības?

Neskatoties uz galveno spēlētāju zaudēšanu un valodu maiņu, Gambit Esports komanda LoL uzvarēja IEM Ķelnē otro gadu pēc kārtas. Komandai šis bija sestais pēc kārtas IEM pasākumā iekļuvis labāko trijniekā, nopelnot viņu līgas komandai neoficiālo titulu "Masters of Intel Extreme Masters"

Gambit Esports ir unikāls ar to, ka spēlē dažādas slavenās eSport komandas, kas ļauj viegli atklāt Gambit Esports derības tiešsaistē. To būs viegli atrast derību koeficienti savās Dota 2, Apex Legends un Valorant komandās. Turklāt drīzumā būs pieejamas dažas aizraujošas eSporta sacensības, kurās piedalās Gambit komandas, piemēram, Valorant Champions.

Gambit Esports balvas un rezultāti

Valorants

Komanda dažādos konkursos ir laimējusi vairāk nekā 450 000 USD. 2021. gads komandai bija ļoti veiksmīgs, kad komanda ieguva $150 000 un $ 225 000 Varonīgi čempioni Attiecīgi 2021 un VCT 2021: Stage 3 Masters Berlin. Gambit Esports uzvarēja VCT 2021: EMEA Stage 3 Challengers Playoffs un VCT 2021: CIS Stage 3 Challengers 1.

Gambit Esports gada sākumā uzvarēja četros VCT 2021 turnīros. Tie bija attiecīgi CIS Stage 1 Challengers 2, CIS Stage 1 Masters un CIS Stage 2 Challengers 2.

Apex leģendas

Pirms pirmā pasaules čempionāta šajā disciplīnā Gambit Apex leģendas sastāvs tika publicēts 2019. gada augustā. Gambit komanda regulāri piedalās starptautisko turnīru finālos un ir pirmā un vienīgā Eiropas komanda, kas uzvarējusi trīs ALGS Eiropas kvalifikācijās. Komanda dažādās sacensībās ir laimējusi vairāk nekā 160 000 USD. Šogad komanda ieņēma trešo vietu turnīrā ALGS: 2022 Split 1 Playoffs – EMEA, kur saņēma balvu 25 000 $.

Tomēr 2021. gadā viņiem bija dažādi rezultāti. Viņi sāka ar uzvaru ALGS Winter Circuit #4 — Eiropa, bet gadu noslēdza, uzvarot ALGS: 2021 Split 1 Pro League — EMEA. Pēdējā turnīrā viņi ieguva $30 000. Tomēr starp gadu viņi ieņēma astoto vietu ALGS čempionātā 2021 — EMEA, laimējot $15 025 pēc uzvaras GLL Masters Spring - Show Match. Viņi arī ieņēma otro un trešo vietu attiecīgi GLL Master Spring -Europe un ALGS Winter Circuit Playoffs -EMEA sacensībās. 2020. gadā komanda uzvarēja ALGS Online #3 — Eiropa un ALGS Summer circuit #1 — EMEA.

Dota 2

Komanda ir veiksmīgākais Gambit apģērbs. Dota 2 komanda dažādos konkursos ir laimējusi vairāk nekā 700 000 USD. Šī starptautiskā komanda tika nokomplektēta 2021. gada beigās, un šobrīd tā sacenšas DPC EEU otrajā divīzijā. Gambit vēl nav kvalificējies Starptautiskais, galvenais notikums NVS populārākajā MOBA, taču komanda tiecas uz to.

Neskatoties uz to, ka kopumā turnīrā ir mazāk pirmo finišu, komanda ir guvusi komerciālus panākumus tajos pašos turnīros. Viņi laimēja 54 000 USD un 42 000 USD StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor 3 sezonā un WePlay! Bukovel! Neliels attiecīgi 2020. Iepriekš viņi dažādos turnīros kopā laimēja $470 000. Visvairāk bija no The Bucharest Minor un StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor 1. sezonas, kur viņi ieguva 70 000 USD katra pēc otrās vietas iegūšanas.

Labākie un populārākie Gambit Esports spēlētāji

Smaidošais bruņinieks

Oficiāli pazīstamais kā Aleksejs Sviridovs, 20 gadus vecais spēlētājs no Baltkrievijas ir strādīgs, mierīgs un saprātīgs. Viņš spēlē Carry lomu spēlē Dota 2, kurā spēlētājiem ir jāpieņem pareizs lēmums, un līdz šim viņam šajā ziņā ir izdevies.

Mellojul

21 gadu vecais ukraiņu spēlētājs oficiāli pazīstams kā Maksims Pnovs. Mellojuls ir komandas spēlētājs, kurš nebaidās uzņemties atbildību. Viņa dziļais varoņu kopums un spēja justies ērti dažādās Dota 2 komandas stratēģijās izceļ viņu starp saviem kolēģiem. Viņš ir savācis tūkstošiem sekotāju savos sociālajos medijos un Twitch.

AfterLife

25 gadus vecais Vasilijs Šiškins ir kluss un nerunājošs IRL. Afterlife ir viens no pieredzējušākajiem ārzemniekiem NVS valstīs. Savā pirmajā Dota 2 major turnīrā viņš spēlēja 2016. gadā, gadu pirms Gambit pirmās Dota 2 komandas izveides.

Redgars

Talantīgs cilvēks, kurš ir eksperts visā. Igors sasniedza Grandmaster līmeni League of Legends ar EUW un labāko 100 vietu Hearthstone, kā arī uzvarēja Universitātes līgas čempionātos Maskavā spēlē Counter-Strike: Global Offensive. 24 gadus vecais krievs oficiāli pazīstams kā Igors Vlasovs.

Kur un kā likt likmes uz Gambit Esports?

Tas ir aizraujošs brīdis, lai spēlētu Gambit Esports komandas, kad tās sacenšas ar nozares labākajām komandām. 1xBet, Betway, Betwinner, Pixel.bet un Betfair ir labākās e-sporta derību vietnes, lai atrastu Gambit Esports izredzes.

Kad spēlētāji liek likmes uz kādu no Gambit eSports komandām, lai uzvarētu, viņiem ir iespēja nopelnīt naudu. Tomēr dažas komandas ir pārākas par citām un var būt drošāka iespēja. Gambit ir jaudīga Dota 2 komanda. 2021. gada martā Gambit Apex arī ieņēma pirmo vietu Eiropas reitingā.

Gambit Valorant, kuru nedrīkst pārspēt, bija pirmā komanda no NVS eSports līgas, kas uzvarēja VCT Masters. Uzvarētāju duetā bija arī Gambit Fortnite spēlētājs Iļja "Toose" Černišovs DreamHack atvērts Fortnite Duo konkurss.

Kāda ir labākā stratēģija, lai liktu uz Gambit Esports?

Spēlētājiem ir dažādas derību iespējas, no kurām izvēlēties, un visas tās var bez maksas pārbaudīt. Taču lietotājiem ir jābūt gataviem veltīt laiku, lai izpētītu un attīstītu izpratni par konkrētām derību metodēm. Stratēģija neapšaubāmi nāks par labu spēlētāju eSporta derībām ilgtermiņā.

Likmes pirms spēles ir viens no labākajiem veidiem, kā likt likmes uz katru Gambit Esports komandu. Derību veicēji varēs izdarīt likmes konkrētos tirgos pirms eSporta spēles sākuma. Papildus standarta maču uzvarētāju tirgiem daži bukmeikeri ļaus spēlētājiem veikt likmes arī uz citiem spēlei specifiskiem notikumiem.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa