Likme uz DreamHack Tournaments 2024

DreamHack ir izklaides uzņēmums, kas atrodas Zviedrijā. Uzņēmums specializējas konkurences spēļu pasākumos, un tas pieder Modern Times Group (MTG), digitālās izklaides uzņēmumam, kura galvenā mītne atrodas Stokholmā. Saskaņā ar Ginesa rekordu grāmatu un Dvīņu galaktiku datiem tas ir lielākais LAN ballīšu un skaitļošanas festivāls pasaulē. Tas (šis turnīrs) lepojas ar ātrāko interneta pieslēgumu pasaulē un arī visvairāk ģenerēto trafiku.

Deviņdesmito gadu sākumā DreamHack sākās kā pieticīga draugu un vienaudžu tikšanās Malungas skolas pagrabā. Drīz pēc tam tas pārcēlās uz kafejnīcu. Šeit tas kļuva par vienu no lielākajiem esporta turnīriem šajā periodā.

Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Turnīrā piedāvātās spēles

DreamHack kopš 2012. gada novembrī sadarbojas ar Major League Gaming (MLG) un Electronic Sports League (ESL), lai palīdzētu sasniegt Ziemeļamerikas un Eiropas spēļu tirgu izaugsmi un paplašināšanos. Šī sadarbība cita starpā ietver tādas lietas kā universālie reitingi un vienotas konkurences sistēmas.

DreamHack esport līgas piesaista labākos spēlētājus no visas pasaules, un kopējais balvu fonds pārsniedz 300 000 USD. Internetā ir pieejamas simtiem atšķirīgu turnīra video straumējumu. Lielākā daļa no tām attiecas uz spēļu konkursiem. Šie spēļu pasākumi ir notikuši Stokholmā un Jenšēpingā (Zviedrija), Tours (Francija), Bukarestē un Klužā (abas Rumānija), Valensijā un Seviļā (Spānija), Londonā (Anglija) un Leipcigā (Vācija).

Fortnite

Fortnite būtībā ir atklātā konkursā. Visu sacensību dienu laikā ikviens spēlētājs ir laipni aicināts pievienoties un noskaidrot, vai viņš var nokļūt reitinga augšgalā. Tas ir fantastisks veids, kā pulcēt cilvēkus spontānākiem konkursiem. Ir arī iespēja būt pārī ar profesionālu spēlētāju; tādējādi uz katru dalībnieku būs liels spiediens.

Counter-Strike: globāla ofensīva (CS: GO)

Runājot par šo spēli DreamHack'sDreamHack turnīros, Zviedrija ir dominējusi sacensībās. Nindzjas pidžamās ir uzvarējušas sešas reizes, tostarp DreamHack Masters Malmo 2016. gadā un Astro Open Valensijā 2012. gadā. Tāpat Fnatic ir uzvarējis sešos DreamHack turnīros, tostarp DreamHack Tours 2015. un 2012. gadā, DreamHack Bucharest un DreamHack Summer 2015.

Dota 2

DreamLeague, kas agrāk bija pazīstama kā Dota All-Stars, pirms tika pārdēvēta par DreamHack, tagad, iespējams, ir visprestižākā Dota 2 turnīrs visā pasaulē. Lai gan Āzijas komandas dominē globālā platformā, DreamHack sacensības ļauj arī Eiropas un Ziemeļamerikas komandām cīnīties par galvenajām balvām.

StarCraft 2

Lai gan tas tika izlaists 2010 StarCraft 2 drīz kļuva par populāru spēli DreamHack turnīros. Naama (somija) uzvarēja atklāšanas konkursā DreamHack Winter nākamajā gadā pēc atklāšanas. Spēle ir kļuvusi par regulāru funkciju vasaras un ziemas DreamHack sacensībās. Pateicoties saviem jaunajiem panākumiem, tas ir iekļauts arī DreamHack Open turnīros.

Vētras varoņi

Vētras varoņi lepojas ar galvenajiem varoņiem no citiem Blizzard zīmoliem, tostarp Warcraft, Diablo, StarCraft, The Lost Vikings un Overwatch. Pēc izlaišanas 2015. gadā tas piedzīvoja DreamHack pirmizrādi DreamHack Bucharest. Eiropas TeamLiquid uzvarēja PGL Spring Champions of the Storm 2015. Šīs spēles popularitāte pakalpojumā DreamHack ir nepārtraukti augusi. BeGeniuses ESC saņēma vairāk nekā $ 5000 naudas balvu par uzvaru DreamHack Tours 2017.

Citas spēles DreamHack turnīrā

Legend of League, Super Smash Bros., Smite, Street Fighter V, Heroes of Newerth un Mortal Kombat XL ir veicinājuši DreamHack ķēdes panākumus. Neskatoties uz to, ka tām nav tāda paša finansiālā atbalsta kā spēlēm, piemēram, Dota 2, un tās nepiedalās tik labi kā citas spēles, šīs spēles joprojām ir nozīmīgas DreamHack'sDreamHack panākumu sastāvdaļas, jo tās turpina lēnām iegūt popularitāti.

Kāpēc DreamHack turnīri ir populāri?

Esport turnīros ir daudz dažādu žanru un spēļu. Tāpēc šeit ir daudz ko redzēt un darīt, jo vairākas spēles izceļas. Lai gan arī cīņas spēļu atdzimšana ir valdzinoša, viena spēle (Halo) ir bijusi straujā kāpumā. Viņi (DreamHack) ir mainījuši nozari un bijuši pionieri videospēles un esports attīstība visā pasaulē vairāk nekā divdesmit gadus.

Šie sasniegumi ir sasniegti, izveidojot platformu, kas ļauj spēlētājiem no nekādiem kļūt par superzvaigznēm. Tajā pašā laikā tie ļauj skatītājiem piedzīvot labākos spēļu stāstus. Rezultātā DreamHack ir kļuvis nozīmīgs un kļuvis populārāks visā pasaulē.

DreamHack Summer 2017 bija milzīgs panākums ar galveno balvu vairāk nekā 100 000 USD apmērā. Pasākums tika sadalīts divās grupās, katrā pa četrām komandām. $50 000 pirmās vietas naudas balvas ieguvējs bija jānosaka izslēgšanas spēļu fāzē.

DreamHack ir viens no vispazīstamākajiem videospēļu nosaukumiem. Tas izskaidrojams ar to, ka viņš bija viens no pirmajiem un ražīgākajiem esporta pasākumu organizatoriem. Viņi ir iesaistīti vairākās spēlēs, tāpēc vienmēr ir vērts sekot līdzi viņu grafikiem konkrētajā gadā. Lielākajai daļai spēlētāju ieiešana DreamHack ir tik liela problēma. Tomēr vairāki no viņiem tiek atlaisti, ja viņiem neizdodas noturēt esporta fanu uzmanību, kā paredzēts.

Kāpēc šis turnīrs ir populārs, lai veiktu likmes

DreamHack ir Zviedrijā bāzēts LAN (local Area Network), kas apvieno spēlētājus no visām dzīves jomām. Ar dažām konkursa dienām pietiek, lai noteiktu, kurš ir lielākais. Šī pasākuma unikalitāte ir tāda, ka tas ir BYOC (Bring Your Own Computer) pasākums. Tam ir jāparādās jebkurā to esport turnīru sarakstā, kas ir vērtīgi.

Lielākā daļa no šiem esport turnīriem tiek pārraidītas tīmeklī, lai skatītāji tos varētu skatīties dažādās platformās. Ir pieejamas daudzas lieliskas iespējas, kas ir īpaši piemērotas konkrētām spēlēm. Tādējādi, veicot derības, piemēram, League of Legends, spēlētāji var paredzēt, kuras partijas uzvarēs pirmajās spēlēs.

Lietotāji, kuri liek likmes uz Counter-Strike: Global Offensive, var paredzēt, kura komanda būs pirmā, kas nogalinās desmit. Daudzas derību vietnes arī ļauj veikt nepāra likmes, piemēram, kura komanda pirmā nojauks pirmo torni, pūķi vai inhibitoru utt. Ir arī derības uz pareizo punktu skaitu un pat laiku, kas nepieciešams, lai pabeigtu. Tādējādi ir daudzas metodes, kā likt likmes uz videospēlēm.

Uzvarētāju komandas un lielākie mirkļi DreamHack turnīros

DreamHack vasara

2002. gadā Jenšēpingā, Zviedrijā, notika pats pirmais DreamHack Summer pasākums. Pirms divu no labākie esporta turnīri katru gadu (ieskaitot DreamHack vasaru jūnijā), DreamHack gandrīz desmit gadus bija izlaiduši gan vispārīgus, gan ziemas izdevumus. Atklāšanas DreamHack Summer ietvaros notika pirmais Counter-Strike čempionāts.

Sacensībās piedalījās 32 komandas, pirmajā vietā ierindojoties Ninjas in Pyjamas, kam sekoja Devine esports un backstab. Ninjas in Pidžamas pieder pie lielākās daļas titulu, ko izcīnījis cilvēks, 2002., 2006., 2012., 2013. un 2014. gadā. Fnatic un SK Gaming, kurām abām ir divas uzvaras, ir divas citas dominējošas komandas pagātnē.

Winter DreamHack

DreamHack ziema, tāpat kā DreamHack vasara, parasti notiek katru gadu Jenšēpingā, Zviedrijā. Tas ietver dažus no svarīgākajiem esport čempionātiem League of Legends, Counter-Strike, Dota 2, Overwatch un Hearthstone. 2010. gadā Mousesports un Natuss Vincere bija pirmie konkursa uzvarētāji. Gambit Esports ieguva titulu 2016. gadā, apsteidzot Renegades un GODSENT. Divus gadus vēlāk ENCE ieguva trofeju, bet forZe (Krievijas CSGO) komanda uzvarēja jaunākajā DreamHack Winter izdevumā.

DreamHack atvērts

DreamHack Open sākotnēji tika rīkots 2012. gadā un ātri kļuva par DreamHack'sDreamHack lielāko e-sporta notikumu ar septiņiem galvenajiem festivāliem visā Eiropā. Turnīra kopējā naudas balva ir 350 000 USD, un tajā var piedalīties gan amatieri, gan profesionāli spēlētāji. Nindzjas pidžamā uzvarēja pirmajā DreamHack Open turnīrā, kas notika Valensijā.

Bukareste turpināja rīkot pasākumus arī turpmākajos gados. Malme, Monreāla, Atlanta un Londona Apvienotajā Karalistē nesen ir iekļuvušas to pilsētu sarakstā, kuras ir uzņēmušas DreamHack Masters. DreamHack Masters Las Vegas 2017. gadā joprojām neapšaubāmi ir lielākais notikums līdz šim. Virtus.Pro uzvarēja turnīrā priekšā SK Gaming, Ziemeļi un Astralis, šajā procesā nopelnot £250 000.

Tā kā Gambit Esports jau bija uzvarējis DreamHack Austin, Envy bija gatavs doties mājās DreamHack Atlanta. Mākonis9 izcīnīja titulu savas mājas skatītāju priekšā Denverā, bet FlipSid3 Tactics izcīnīja titulu Leipcigā. DreamHack Malmo 2017 uzvarēja G2, savukārt DreamHack Montreal uzvarēja North.

Kur un kā likt likmes uz DreamHack turnīriem

Jūs varat atrodiet dažas no labākajām tiešsaistes esport derību vietnēm par derībām par esport turnīriem šeit. Šīs vietnes piedāvā neticamas izredzes DreamHack turnīros. Tomēr spēlētājam vienmēr ir jācenšas salīdzināt šobrīd piedāvātās likmes tirgum, uz kuru viņš vēlas likt likmes, un jāizvēlas nopērkamākais variants.

Nepieciešams veikt papildu izpēti par komandām vai spēlētājiem. Vērtīga informācija par komandas pašreizējo formu un galvenajiem spēlētājiem var palīdzēt pamanīt labvēlīgas derību iespējas. Centieties apzināties visas izmaiņas, kas ietekmē kopējo veiktspēju. Tās var būt tādas lietas kā jauna līguma parakstīšana vai galvenā spēlētāja(-u) izstāšanās.

Uzvarētājs, iespējams, ir vispopulārākais Esport derību veids, kas pieejams derību vietnē. Izdariet likmi uz konkrēta turnīra spēles iznākumu, sākot no League of Legends līdz Counter-Strike Global Offensive. Lietotāji var arī veikt tiešu likmi par to, kura komanda vai spēlētājs laimēs konkrētu izdevumu. Lielākā daļa šo derību vietņu ļauj to izdarīt krietni pirms turnīra. Tāpēc, ja jums ir skaidra nojauta par to, kurš, jūsuprāt, uzvarēs lielos esport turnīros, piemēram, DreamHack Masters, veiciet likmes laicīgi.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa

Jaunākās ziņas

Dalībnieku paziņojums par DreamHack 2022
2022-08-11

Dalībnieku paziņojums par DreamHack 2022

Saskaņā ar Twin Galaxies un Ginesa rekordu grāmatu, DreamHack ir lielākā LAN puse un datoru festivāls visā pasaulē. Pasākumā ir visātrākā un lielākā interneta trafika pasaulē. Entuziasti var paredzēt vairākus nozīmīgus gaidāmos notikumus, izmantojot tiešsaistes esporta derības. Šie turnīri tiek straumēti tiešraidē dažādās platformās.