Populārākās derību vietnes Heroes of the Storm 2024

Heroes of the Storm (HotS) ir vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēnas (MOBA) spēle. Parastajā mačā piedalās divas piecas komandas, kas cīnās nejaušā kaujas laukā. Katrai komandai ir viens un tas pats mērķis - iznīcināt pretinieka bāzi. Iesaistītās komandas galvenā mērķa sasniegšanai izmanto taktiskos un arkādes elementus.

Neapšaubāmi, Heroes of the Storm joprojām ir pretrunā ar lielāko daļu no savām cerībām. Saistībā ar dažādām vidēm notiek ātras cīņas, un katra no tām kalpo unikālam mērķim. Kā norāda nosaukums, varoņiem ir būtiska ietekme uz spēles iznākumu. Atšķirībā no parastajām MOBA pieredzēm, spēlētājiem nav jāuztraucas par nejaušu priekšmetu iegādi vai lēnām spēlēm, lai noplicinātu savu apņēmību.

Populārākās derību vietnes Heroes of the Storm 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Unikāli atribūti

Spēles laikā spēlētājiem ir jācīnās smagi un ātri. Un pats galvenais, viņiem ir jāstrādā kā komandai, lai cīnītos pret ienaidnieka progresu un izstrādātu savas stratēģijas. Tas nozīmē, ka šeit ir četri vētras varoņu atribūti, kas to padara par pakāpi augstāku par citiem MOBA spēles.

Varoņu atlase un lomas

HoTS apvieno dažus varonīgus varoņus no Blizzard spēļu visuma. Šie varoņi tiek klasificēti kā karotāji, atbalstītāji, slepkavas vai speciālisti. Spēlētājiem ir jāiepazīstas ar katru no šiem varoņiem, kas palīdz saprast, kā viņu unikālie atribūti tiek sinerģēti uz kartes.

Komandas izlīdzināšana

Komandas darbs ir galvenais, lai jebkura komanda būtu efektīva savā misijā. Katrs spēlētājs sniedz ieguldījumu kopīgā pieredzes krājumā, tāpēc komandas izlīdzināšanai ir būtiska nozīme, nodrošinot, ka spēlētāji gūst labumu no saviem centieniem.

Talantu sistēma

Katram varonim, kas tiek parādīts šajā MOBA spēlē, ir unikālas prasmes, kas atklājas, spēlei attīstoties. Ideālā gadījumā šie talanti aizvieto to, kas bieži tiek piedāvāts konvekcijas spēļu “preču veikalā”.

Dinamisks kaujas lauks

Katrs no Heroes of the Storm kaujas laukiem piedāvā unikālu spēli un mērķus. Spēlētājiem ir jāuzmanās no interešu punktiem un konfliktiem, lai nopelnītu kaujas laukā dzīvojošo algotņu uzticību.

Likmes uz Heroes of the Storm

Tāpat kā citas MOBA spēles, HotS bauda milzīgu sekotāju skaitu esporta spēļu jomā. Lai gan Heroes of the Storm nav ierindota starp visvairāk spēlētajām esporta spēlēm, daži spēlētāji joprojām ir patiesi ieinteresēti likt likmes šajā spēlē.

Tāpat kā ar jebkuru formu tiešsaistes esporta derības, spēlētājus var pārņemt likmju padomu jūra, kas aptver dažādus HotS notikumus. Tomēr vissvarīgākais ir izprast dažādus likmju veidus, kas ir pieejami totalizatoriem, kuri vēlas derības par Heroes of the Storm.

Mača uzvarētājs

Klasiskā likme uz uzvarētāju neapšaubāmi ir visizplatītākais likmju veids esporta spēlēs. Šīs likmes dalībniekiem ir nepieciešams tikai paredzēt cīņas uzvarētāju. Kā jau bija sagaidāms, favorītu komandai būs mazākas izredzes nekā mazākajām.

Kartes uzvarētājs

Kartes uzvarētāja likme paredz, ka komanda uzvarēs noteiktu karti. Pieredzējušiem HotS derību slēdzējiem šī likme šķiet īpaši pievilcīga, veicot live likmes. Ideālā gadījumā ir viegli paredzēt dotās kartes iznākumu, aplūkojot atlasītos varoņus.

Handikapa likmes

Spēlētāji, kuri vēlas minimizēt riskus, veic izdomātas handikapa likmes. Ideālā gadījumā šī likme ir līdzīga mača uzvarētāja likmei, tikai komandai, uz kuru ir veikusi likmes, komandas rezultātam tiek pievienotas dažas uzvaras.

Pirmās asins likmes

Kā norāda nosaukums, pirmās asinis attiecas uz pirmo nogalināšanu. Šī likme var būt sitiens vai garām, jo spēlētājiem ir jāparedz komanda, kas gūs pirmo punktu. Ideālā gadījumā pirmās asins likmes galvenokārt ir ieteicamas pieredzējušiem, kuri saprot spēles dinamiku.

Kāpēc vētras varoņi ir populāri?

Heroes of the Storm nemitīgi kļūst populārs, neskatoties uz sākotnējo drūmo perspektīvu. Viens no galvenajiem tās pastāvīgās izaugsmes iemesliem ir tas, ka spēļu izstrādātāji ir pārcēluši savu uzmanību uz maksimālu līdzsvaru. Turklāt HotS piedāvā dzīvotspējīgākas žalūzijas, jautrus talantus un, pats galvenais, fantastisku varoņu mijiedarbību.

Lai gan satura izlaišanas temps ir bijis salīdzinoši lēns, HotS izstrādātāji to ir kompensējuši, apkalpojot spēlētājus ar regulāriem bilances atjauninājumiem, pārveidojumiem, spēļu korekcijām un dažiem sezonāliem notikumiem. Spēlētājiem tiek piedāvāts plašs episko momentu spektrs, tāpēc šajā spēlē ir viss, kas patīk. Turklāt komandas cīņas, iemīļoti varoņi un izcila grafika ir pietiekami iemesli, kāpēc šī esporta spēle turpina zelt.

Interneta kopiena

HotS interneta kopiena ir aicinošāka nekā citi MOBA, jo īpaši spēlētāji, kuri ir jauni šajā spēlē. Tomēr ir zināms fakts, ka tiešsaistes kopiena dažkārt var kļūt nedaudz naidīga, jo tā ir piepildīta ar dažādiem spēlētājiem. Tas nozīmē, ka spēlētājs nekādi nevar paredzēt savu pieredzi sabiedrībā. Bet kopumā HoTS spēlētāji mēdz būt piedodošāki un atjautīgāki pret jaunajiem spēlētājiem.

Spēlē Heroes of the Storm tiešsaistē

Spēlētāji, kuri vēlas spēlēt HotS tiešsaistē, varētu vēlēties apskatīt numuru. Bez šaubām, daudzi MOBA spēlētāji pulcējas tiešsaistē, lai spēlētu šo spēli, taču precīzs skaits jebkurā brīdī var būt maldinošs. Tomēr, ja vispārējie statistikas dati liecina, tiek lēsts, ka HotS skaits pasaulē ir aptuveni 7 miljoni.

Big Heroes of the Storm spēlētāji

Lielākā daļa no labākajiem HotS esporta spēlētāji ir bijuši jau kādu laiku un ir iekļauti citos Blizzard nosaukumos. Ja kopējais spēles laimests ir kaut kas līdzīgs, šādi spēlētāji var tikt ierindoti kā visievērojamākie spēles spēlētāji.

 • Džeongs, Vons Ho
 • Lī, Jungs Hjons
 • Lī, Dže Vons
 • Es, Jin Woo
 • Kangs, Vūns Sengs

Kāpēc spēlētājiem patīk HoTS?

Runājot par MOBA, Heroes of the Storm neapšaubāmi ir viena no iecienītākajām spēlēm. Un šeit ir daži iemesli, kāpēc arvien lielākam skaitam esporta spēlētāju tas šķiet pievilcīgi:

 • Ir vairāk karšu vai kaujas lauku, ko izbaudīt
 • Tā piedāvā uz komandu vērstu spēli
 • Tam ir uz mērķi orientēts dizains

Kā spēlēt HotS

HoTS ir komandas spēle. Spēlētājs sāk, izvēloties spēles režīmu. Ir pieci spēles režīmi: Versus AI, Quick Match, Unranked, Ranked un Brawl. Pirms izmēģināt citus līmeņus, jaunajiem spēlētājiem ieteicams sākt ar Versus AI, zemāko līmeni. 50. līmeņa konts ļauj jebkuram spēlētājam spēlēt ranga spēles.

Ciktāl tas attiecas uz spēli, mērķis ir virzīties uz pretinieka bāzi un iznīcināt viņu saikni.

Spēles lielākie spēlētāji un komandas

Pēc HotS Global Championships lielākā daļa franšīzes komandu, piemēram, Cloud9, Gen.G un Team liquid, tika izformētas. Tomēr citiem izdevās noturēties, un rezultātā viņi spēlē guva milzīgus panākumus. Tomēr šeit ir saraksts ar gaiļiem, kuri guvuši lielus panākumus Heroes of the Storm turnīros:

 • Vienkāršība
 • WildHeart Esports
 • Pūļa kontrole
 • Oxygen Esports

Vai ir vētras varoņu čempionāts?

Zināms arī kā esporta pasaules konvencija (ESWC) ir profesionāls čempionāts, kurā piedalās daži no labākajiem spēlētājiem un komandām. Komandas, kas ir strukturētas kvalifikācijas turnīra formātā, iegūst vietu, lai pārstāvētu savas valstis ESWC pasaules čempionātā.

Kas ir HotS pasaules kauss?

HotS World Cup, kas pazīstams arī kā Heroes of the Storm World Championship, pirmo reizi tika izspēlēts 2015. gadā. Šis turnīrs pirmo reizi notika BlizzCon 2015. gadā. Šajā turnīrā astoņas komandas cīnījās par 500 000 USD. 2016. gadā balvu fonds dubultojās, iezīmējot globālā čempionāta Heroes of the Storm sākumu. Tomēr 2018. gada beigās Blizzard paziņoja par nodomiem samazināt HotS notikumu.

Heroes of the Storm pasaules kausa derības

Spēlētāji, kuri vēlas likt likmes uz globāliem eSporta notikumiem, varētu vēlēties likt likmes uz Pasaules kausa vētras varoņiem. Sākotnēji labākajā esporta derību vietnē uzskatīja par lielu lietu, šodien HotS spēlētājiem ir tikai globāli notikumi pēc darbinieku skaita samazināšanas.

HotS spēlētājiem, kuri interesējas par Pasaules kausu vai jebkuru citu globālu čempionātu, vajadzētu ļoti interesēties par komandām vai valstīm, kas konsekventi sniegušas panākumus lielajā posmā. Piemēram, Ziemeļkorejas un ASV komandas globālajos notikumos parasti ir zemākas par pārējām.

Likmes uz Heroes of the Storm pie pakalpojumu sniedzējiem

Heroes of the Storm kļūstot arvien populārākam, dažas no labākajām esporta derību vietnēm ir ļoti ieinteresētas šajā sporta veidā. Lai gan dažas esporta derību lietotnes varētu nedaudz nelabprāt aptvert šo sporta veidu, lielākā daļa nozares “lielo zēnu” jau ir paziņojuši par saviem nodomiem. Tomēr šeit ir dažas esport derību vietnes, kas pilnībā nodrošina HotS esport derības:

Starpnieks

Starpnieks strauji kļūst jūtams Heroes of the Storm esport derību slēdzēju vidū. Šis bukmeikers aptver daudzus esporta notikumus visā pasaulē. Vissvarīgākais ir tas, ka Betwinner piedāvā papildu tirgus konkrētiem notikumiem.

22Bet

22Bet ir vēl viena piemērota iespēja, ciktāl tas attiecas uz HotS derībām. Šis bukmeikers jau kādu laiku atspoguļo esporta notikumus. Ar dāsnām izredzēm un daudziem derību tirgiem 22Bet vajadzētu būt HotS derību slēdzēju labākajai izvēlei.

1xBet

1xBet ir viens no populārākajiem operatoriem tradicionālajās sporta derībās. Šis operators arī izceļas esporta derību jomā, pateicoties tā izcilajam klientu apkalpošanai, dāsnajiem stimuliem, izdevīgām izredzēm un dažādiem derību tirgiem.

Sekojiet labākajām vētras varoņu komandām un veiciet precīzas likmes

Lai veiktu derības par jebkuru esporta notikumu, ir nepieciešama zināma rūpība. Tā rezultātā, lai bieži veiktu pareizas prognozes, ir svarīgi sekot līdzi pasaules labākajām vētras varoņu komandām.

Ģenerālis G

Dienvidkorejas Gen G ir viena no labākajām esporta komandām. Šī komanda ir uzvarējusi astoņos Heroes of the Storm turnīros, nopelnot milzīgus $1 360 000.

Komanda Dignitas

Komanda Dignitas ir vēl viena komanda, kurai vajadzētu sekot jebkuram HoTS spēlētājam. Šī komanda, kas atrodas Ņūarkā, Ņūdžersijā, uz lielās skatuves pieviļ reti. Tās komanda Heroes of the Storm ir uzkrājusi $1 178 555 no trīsdesmit sacensībām.

MVP

MVP ir vēl viena Dienvidkorejas komanda mūsu labāko komandu sarakstā. Lai gan ir ziņots, ka tās komandas vairs nepiedalīsies Heroes of the Storm sacensībās, tā vienmēr ir labākā izvēle, kad tā tiek rādīta jebkurā HoTS esporta pasākumā.

Kad spēlētājs saprot sacensību būtību, viņam kļūst ļoti viegli izdarīt pareizās prognozes. Turklāt ikvienam spēlētājam ir jābūt informētam par sporta veida aktualitātēm un dinamiku, ņemot vērā dažādas izmaiņas laika gaitā.

Plusi un mīnusi

Nav nepieciešams daudz, lai saprastu, ko Heroes of the Storm piedāvā. Šeit ir saraksts ar dažiem HotS sitieniem un garām, kas varētu ieinteresēt spēlētājus un derību slēdzējus likt likmes uz spēli.

Pros

Spēle ir ātra, ar īsām un aizraujošām cīņām. Vidējais HoTS spēles pulkstenis ir aptuveni 20 minūtes, kas ir pietiekami daudz, lai ieguldītu spēlētāju bez iztukšošanās.

 • Varoņiem nav statisku iezīmju
 • Tajā ir dažādi varoņi no populārākajām puteņa spēlēm
 • Spēlētājiem tiek piedāvāta tik ļoti kārotā karšu dažādība, lai iegūtu vērtīgu spēļu pieredzi.
 • Vienkārši un forši vizuālie attēli
 • Spēlētāji tiek apbalvoti ar paaugstinātu rangu
 • Spēlē spēlētājiem ir 30 dienas, lai pārskatītu savas iepriekšējās spēles un atrastu labāku veidu, kā sacensties
 • Jaunie spēlētāji var pārbaudīt spēli, pirms izvēlas tērēt spēlei

Mīnusi

 • Pieredze var būt lēna, ja tiek atstāti varoņi un maniaki
 • Spēlētājiem nav iespējas atskaņot savas iecienītākās kartes
 • Spēlētāji laiku pa laikam saskaras ar dažiem uz progresu balstītiem šķēršļiem, kas ir ārpus spēles
 • Lietotāja starpfāze nav pielāgojama

Izpratne par Heroes of the Storm derību koeficientiem

Jebkuram esporta derības veicējam vajadzētu saprast izredzes ko izmanto jebkura konkrētā esporta derību lietotne. Iesācējiem vislielāko vērtību sniedz augstie HotS derību koeficienti. Spēlētājiem, kuri vēlas derēt HotS, ir jāsaprot dažādu bukmeikeru piedāvātās izredzes. Šeit ir daži izplatītākie vētras varoņu izredzes veidi.

 • Amerikāņu izredzes: Kā norāda nosaukums, Amerikā parasti izmanto amerikāņu koeficientus. Izcilajai funkcijai parasti ir pievienotas plus (+) un mīnus (-) zīmes. Ideālā gadījumā cipars ar mīnusa zīmi bieži norāda summu, kas jāizspēlē, lai laimētu 100 USD.
 • Decimāldaļas izredzes: Pārsvarā izmanto Eiropas derību vietnēs, decimāldaļas ir vieni no vienkāršākajiem, ar kuriem strādāt. Spēlētājam viss, kas jādara, ir jāreizina izredzes ar uzlikto summu.
 • Daļējas izredzes: Lielākā daļa bukmeikeru piedāvā daļējas izredzes. Tāpat kā decimāldaļas izredzes, to izpratne ir diezgan vienkārša. Daļu reizinot ar likmes summu, tiek iegūta peļņa vai iegūtā summa.

Kā vislabāk uzvarēt derības uz Heroes of the Storm

Tagad, kad viss par e-sporta varoņiem ir rūpīgi izjaukts, ir svarīgi arī apskatīt veidus vai pieejas, kas varētu palīdzēt spēlētājiem gūt panākumus spēlē. Šeit ir daži vērtīgi padomi HotS derību slēdzējiem.

 • Skatieties, kā pieredzējuši derību veicēji veic likmes, lai ātri saprastu pamatus
 • Pievērsiet uzmanību statistikai un iesaistiet sabiedrību
 • Vairāk koncentrējieties uz META tendencēm
 • Veiciet likmes ar augstākajām iespējamām izredzēm, lai iegūtu maksimālo vērtību
 • Pārliecinieties, ka spēlējat atbildīgi azartspēles
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSports
About

Jun-ho Kim, Dienvidkorejas dinamiskais Esports maestro, ir EsportRanker zināšanu bāka. Apvienojot analītisko veiklību ar iedzimtu mīlestību pret spēlēm, Jun-ho atklāj tiešsaistes sacensību sarežģīto gobelēnu, nodrošinot spēlētājiem informāciju un iedvesmu.

Send email
More posts by Jun-ho Kim