Viss par derībām uz Dignitas

Dignitas ir slavena esport komanda, kas dibināta 2003. gadā. Komanda ir viena no atpazīstamākajām un atpazīstamākajām kompānijām lietpratīgajā spēļu biznesā. Viņiem ir dažas no lielākajām un populārākajām esporta komandām. Partneriem, kuri meklē tiešus vārtus spēļu un esporta tirgos, Dignitas unikālā un atšķirīgā zīmola pozīcija sniedz iespēju vienreiz mūžā. Dignitas NBA klubs Filadelfijas 76ers iegādājās 2016. gada septembrī.

Harisa Blitzera sporta un izklaides radošo un veiksmīgo uzņēmumu saimē, kas atbalsta Dignitas, ietilpst NHL Ņūdžersijas Devils un Prudential Center, kas ir daudzfunkcionāls objekts Ņūarkā, NJ vadošie partneri Džošs Heriss un Deivids Blitzers vada investoru grupu, kurai pieder visi no šiem. Dignitas izveidoja New Meta Entertainment (NME), digitālo sporta un izklaides uzņēmumu, kas darbojas trīs galvenajās vertikālēs. Šīs trīs darbības nozares ir esporta komandas, investīcijas, saturs un mārketings. Uzņēmums tika izveidots 2019. gada septembrī, un Maikls Prindivils ir grupas izpilddirektors.

Viss par derībām uz Dignitas
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Dignitas spēlētāji

League of Legends nodaļa ir diezgan talantīga. Spēlētāji piecu spēlētāju sarakstā ir Dongwoo 'River' Kim (Dienvidkoreja), Ersin Gören alias Blue (Beļģija), Toàn 'Neo' Trần (Vjetnama) un Vincents "biofrost" Wang (kanādietis). Dignitas ir arī League of Legends akadēmijas nodaļa. Tajā ir seši dalībnieki: Trevors 'Spawn' Kerr-Taylor un Isaac 'Darkwings' Chou, Yujie 'Eclipse' Wu Lawrence 'eXyu' Lin Xu, Huan 'JayJ' Guibert un Mervin-Angelo Lachica alias Dayos. Eclipse ir vienīgais amerikānis komandā. Pārējie ir kanādieši.

Dignitas CS: GO divīzijā ir seši spēlētāji. Pieci no spēlētājiem ir zviedri, tostarp Adam 'Friberg' Friberg (Zviedrija) un Faruk 'Pita' Pita. Citi spēlētāji ir Ludvigs Alonso alias HEAP (Zviedrija), Patrik 'f0rest' Lindberg (Zviedrija) un Jonas 'Lekr0' Olofsson (Zviedrija). Tikai Håkon 'hallzerk' Fjærli ir no Norvēģijas.

Citi spēlētāji

Tikai trīs spēlētāji pārstāv Dignitas Fortnite sacensībām. Tie ir Metjū 'Mero' Faitels (Amerikas Savienotās Valstis), Pjero Ramiress ar alias Pgod (Peru) un Lukass Kardenass alias Dukez (Meksika).
Džuliana Maransaldi alias 'showliana' (Brazīlija) un Amanda 'rain' Smith (kanādietis) ir viena no Valorant Female divīzijas piecām personām. Pārējās trīs amerikāņu spēlētājas ir Emmalee 'EMUHLEET' Garrido, Melisa 'viņu' Mundorfa un Stefānija 'Stefānija' Džonsa.

Raķešu līgas divīzijā ir četri spēlētāji, tostarp Džeks 'ApparentlyJack' Bentons (Anglija) un Joriss 'Joreuzs' Robens (holandietis). Pārējie divi ir Kails 'Scrub Killa' Robertsons (Skotija) un Boston Scott alias Boston (ASV).

Dignitas spēcīgākās spēles

Komandai ir spēcīgs sacensību rekords. Dignitas ir uzvarējis vairākos konkursos un konkursos, kuros ir startējis. Pēc ienākšanas esporta apritē līdzjutēji un citas starptautiskas organizācijas strauji atzina Dignitas spējas. Gadu gaitā grupa ir daudz paveikusi. Counter-Strike un Raķešu līga saraksti ir bijuši komandas populārākie un spēcīgākie no visām spēlēm. Līdz ar to līdzjutēji no šīm komandām var sagaidīt fantastiskus rezultātus.

Counter-Strike: globāla ofensīva

Komanda ienāca Counter-Strike 2004. gada oktobrī pēc Darkie, Equx, Intact, Syl un Zenon parakstīšanas. Vēlāk decembrī Silu un Darkiju nomainīja RaZiel un GoldPush. Dignitas lielus panākumus guva tikai gadus vēlāk. Komandai gadu gaitā bijuši dažādi rezultāti. Pirmā lielākā uzvara tika gūta ESL Pro Series Germany IX sezonas finālā, bezsaistes B līmeņa turnīrā.

Komandai nebija vēl vienas nozīmīgas uzvaras līdz bezsaistes A līmeņa turnīram CGS 2007: UK Combine. Neskatoties uz šīm uzvarām, komandai nebija lielas naudas balvas līdz ESL Major Series One Katowice 2014. Komanda uzvarēja spēcīgāku nindzju pidžamā ar 2:0, laimējot $22 000 naudas balvu. Pēc tam komanda kļuva par vienu no labākajām esporta komandām.

Viņu pirmā nozīmīgā uzvara tika gūta RLCS 5. sezonas finālā, S līmeņa turnīrā. Viņi spraigā finālā uzvarēja NRG Esports, uzvarot ar 4:3. Dignitas Rocket League divīzija ir ieguvusi vairāk nekā 700 000 USD un ir viena no labākajām spēlēm.

Raķešu līga

Nodaļa tika izveidota 2018. gada janvārī pēc tam, kad Dignitas iegādājās Applesauce. Zols, Bruņurupucis un Čikāga. Taču maijā Dignitas iegādājās visu Gale Force eSports sarakstu. Bruņurupucis, zols un Čikāga pārcēlās uz neaktīvo sarakstu. Komandas sarakstā ir notikušas lielas izmaiņas, un tā ir viena no spēles slavenajām esport komandām.

Kāpēc Dignitas ir populārs?

Viena no lietām, ar ko Dignitas ir pazīstama pēdējos pāris gados, ir pacēlusies komandas vai spēlētāji konkurences spēles dzīves sākumā. Sākotnēji organizācija iesaistījās tādās spēlēs kā Smite, Trackmania un Hearthstone, vienlaikus piedaloties arī atzītākos nosaukumos.

Agrāk Dignitas par savām spēlēm nerūpējās. Komanda nesekoja tikai slavenajām personām, viņi devās uz populārākajām eSporta spēlēm, jo viņiem patika spēle. Dignitas pēdējos gados centās noturēties līknes priekšā, meklējot jaunas un populāras spēles, kas drīzumā būs starp labākajām esporta komandu sacensībām. Esporta komanda ir meklējusi veidus, kā agrīni iekļūt un piesaistīt komandas.

Kāpēc uz šo komandu ir populāri likt likmes?

Dignitas nodaļas piedalās dažādās tiešsaistes un bezsaistes sacensību spēlēs. Viņi ir ieguvuši vārdu kā pasaules līmeņa spēļu korporācija. Spēlētājiem ir jāizvēlas viņiem piemērota vietne. Viņiem tad vajadzētu izmantot bonusus. Dažas no šīm derību vietnēm piedāvā esporta bonuss stimulus gan jaunajiem, gan esošajiem spēlētājiem. Šie stimuli palielina skaidras naudas rezerves. Rezultātā tie ļauj spēlētājiem spēlēt vairāk reālas naudas, uzlabojot viņu izredzes uzvarēt.

Dignitas Esport balvas un rezultāti

CS: EJ

Team Dignitas Counter strike nodaļa dažādos turnīros ir nopelnījusi vairāk nekā $1 000 000 naudas balvas. Dignitas uzvarēja EPICENTER 2016, WESG 2016 Eiropas finālā un DreamHack European Minor at Tours 2016. Šajos trīs turnīros komanda nopelnīja attiecīgi $ 250 000, $ 29 960 un $ 30 000. TeamDignitas uzvarēja arī CS: GO Champions League 2. sezonā, uzvarot HellRaisers un nopelnot 25 000 USD.

Dignitas ieņēma sesto vietu Esports Championship Series 2. sezonas finālā un piekto ELEAGUE 2. sezonā. Komanda nopelnīja $45 000 un $ 50 000 kā naudas balvu abos turnīros. Diemžēl Dignitas Global eSports Cup 1. sezonā zaudēja Team EnVyUs, taču nopelnīja 50 000 USD.

Raķešu līga

Divīzija guvusi atzīstamus panākumus Raķešu līgas turnīros. Viņi uzvarēja RLCS 2021-22 — Rudens: ES reģionālais pasākums 2 — BMW Rocket League Open un RLCS 9. sezona — Eiropa. Viņi saņēma attiecīgi $ 30 000 un $ 96 397 naudas balvā.

Team Dignitas uzvarēja arī DreamHack Pro Circuit: Leipzig 2019, RLCS Season 6-Europe, Northern Arena: Rocket League Invitational 2 un RLCS Season 5 - Finals. Uzvarot šajos turnīros, Team Dignitas nopelnīja attiecīgi $50,000, $38,531, $15,000 un $100,000.

Viens no viņu lielākajiem laimestiem naudas balvu ziņā bija RLCS 6. sezonas finālā. Neskatoties uz to, ka finālā ar 4:1 zaudēja Cloud9, Dignitas nopelnīja 120 000 USD.

leģendu Līga

LoL nodaļai pēdējā laikā nav bijuši īpaši panākumi. Komanda ieņēma ceturto vietu NA LCS vasarā 2017, nopelnot 20 000 USD. Team Dignitas zaudēja Team SoloMid 2. sezonas reģionālajā finālā – Ziemeļamerika 2012, bet nopelnīja 30 000 USD. Dignitas arī nopelnīja 20 000 USD par 2012. gada IEM sezonas VI pasaules čempionāta otro vietu. 2012. gada 2. sezonas pasaules čempionātā komanda Dignitas ieņēma 12. pozīciju, bet nopelnīja 25 000 USD.

Valorants

Sieviešu divīzija izcīnījusi trīs uzvaras turnīros. Team Dignitas uzvarēja TSM X Missharvey Invitational 2021, kā arī uzvarēja AIMPUNCH Fly High Invitational finālā. Dignitas ieņēma trešo vietu VCT 2022: Game Changers North America Series 1, zaudējot ar 2:1 pret Shopify Rebellion.
Galvenā divīzija guva mazākus panākumus pirms tās izjukšanas 2020. gadā. Viņi ieņēma ceturto vietu 2010. gada Pop Flash un otro vietu Pittsburgh Knights Before Christmas-2020.

Labākie un populārākie Dignitas spēlētāji

Mero

Metjū Faitels uzstādīja lielāko NA-E FNCS uzvaru rekordu. Viņa pašpārliecinātais un pašpārliecinātais veids, kā pieckārtējais FNCS čempions, iedveš šausmas pretiniekos, kad viņi plāno, kā no viņa izvairīties. Viņš viens pats pārspēja visus pārējos trio/komandas 4. sezonas 2. nodaļas lielajā finālā, pretendējot uz Ziemeļamerikas labākā lauzēja titulu, un sabiedrība viņu atzinusi par 2021. gada labāko spēlētāju.

Mero, kurš ir 17 gadus vecs, šobrīd ir 2022. gada augstākais ranga spēlētājs un cenšas izcīnīt abpusēji FNCS čempionātus.

Pgod

Pjero Ramirezs ir profesionāls Fortnite spēlētājs, kuram ir 21 gads. Viņš atklāja Fortnite 2018. gada sākumā un ātri kļuva par vienu no spēles lielākajiem mērķiem. Pgods izauga kā konkurētspējīgs spēlētājs un ietekmētājs savā ļoti gaidītajā atgriešanās laikā Twitch, kļūstot par vienu no Ziemeļamerikas lielākajiem sitieniem, vienlaikus iegūstot miljoniem sekotāju. Viņš paplašināja savu Twitch auditoriju, lai kļūtu par vienu no aktīvākajām un atbalstošākajām, tādējādi izveidojot simtiem fanu vietņu, dedzīgu sekotāju viņa mīlestībai pret modi un milzīgu vēlmi pēc IRL satura.

Dukez

Lūkasa Kardenasa agrīnie panākumi Fortnite radās no radošiem spēļu režīmiem, piemēram, zonu kariem un kastīšu kaujām, kur viņa vizuāli skaistā spēle nekavējoties piesaistīja svarīgu kopienas locekļu uzmanību. Sacensību aina apšaubīja Dukesa spēju pārvērst savu žilbinošo spēli turnīru vietās, jo viņš turpināja demonstrēt savas mehāniskās prasmes radošajā jomā. Dukezs uzņēma savu kā mazāko spēlētāju lomu un šokēja visus, uzvarot savā pirmajā FNCS čempionātā 7. sezonas 2. nodaļā.

Kur un kā likt likmes uz Dignitas Esports?

Personas, kuras interesē Dignitas spēles, var atrast unikālas derību iespējas katrā esporta derību vietnē, nodrošinot atšķirīgu derību pieredzi, īpaši daudzveidīgos čempionātos. Likmes slēdzējiem vajadzētu justies ērti, veicot likmes uz Dignitas Esports, jo viņu komandās ir augsti kvalificēti spēlētāji.

The labākās esporta derību platformas par derībām par komandu ir GGBet Rivalry, ArcaneBet un Betway. Komanda ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas spēlēt azartspēles, spēlējot CS: GO vai Rocket League. Viņi ir atzīti par vienu no labākajām Counter-Strike komandām pasaulē, un viņi viegli uzvarēs pat visbriesmīgākos pretiniekus. Likmes uz spēlēm un maču uzvarētājiem ir liela iespēja laimēt iesācējiem.

Stratēģijas, kā likt likmes uz Dignitas Esports

Citas komandas ir nedaudz bīstamākas, galvenokārt tāpēc, ka šķiet, ka tās nevar nostāties. Likmes par mača uzvarētājiem ir jāizmanto tikai tad, ja komanda spēlē pret mazāku vai līdzvērtīgu pretinieku, savukārt tiešās likmes ir lieliski piemērotas nelielām sacensībām.

Spēlētāji var uzzināt vairāk par Dignitas Esports komandām, skatoties plūsmas un iepriekšējās spēles. Ir aizraujoši vērot, kā viņi aiziet uz Starptautisko finālu, un tas arī sniedz cilvēkiem daudz zināšanu par Dignitas komandu. Vissvarīgākais, kas likmju maksātājiem jādara pirms likmju likšanas, ir izpildīt mājasdarbu. No otras puses, Rocket League un Counter-Strike ir pietiekami droša izvēle.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa

Jaunākās ziņas

Zvena drosmīgais solis: pievienošanās Dignitas 2024. gada LCS vasaras sadalīšanai
2024-05-09

Zvena drosmīgais solis: pievienošanās Dignitas 2024. gada LCS vasaras sadalīšanai

Tiek ziņots, ka Jespers "Zvens" Svenningsens, kas ir viens no gada intriģējošākajiem saraksta gājieniem, atgriežas League of Legends Championship Series (LCS) turnīrā, šoreiz uzvelkot Dignitas kreklu kā savu AD nēsāšanu. 2024. gada vasaras šķelšanās. Šī attīstība, par kuru pirmo reizi ziņoja Sheep Esports, liecina ne tikai par Zven komandu maiņu, bet arī par atgriešanos pie viņa saknēm AD pārnēsāšanas lomā pēc īsa eksperimenta kā atbalsts 2023. gadā.