Dalībnieku paziņojums par DreamHack 2022

Ziņas

2022-08-11

Saskaņā ar Twin Galaxies un Ginesa rekordu grāmatu, DreamHack ir lielākā LAN puse un datoru festivāls visā pasaulē. Pasākumā ir visātrākā un lielākā interneta trafika pasaulē. Entuziasti var paredzēt vairākus nozīmīgus gaidāmos notikumus, izmantojot tiešsaistes esporta derības. Šie turnīri tiek straumēti tiešraidē dažādās platformās.

Dalībnieku paziņojums par DreamHack 2022

DreamHack Melbourne 2022

Pasākums ir paredzēts Melburnā un Olimpiskajos parkos no 2. līdz 4. septembrim. Counter-Strike: Global Offensive pirmo reizi kopš IEM 2019. gadā atgriežas uz galvenās skatuves Austrālijā trīs intensīvas sacensību dienas.

Iesaistītās komandas

Tuvojoties konkursam, konkursanti tiks oficiāli. Parasti slēgtās kvalifikācijas uzvarētājas ir trīs komandas, savukārt piecas komandas saņem tiešus ielūgumus uz pasākumu.

Formāts sastāv no divām dubultās izslēgšanas grupām (GSL) un grupu posma. Katrā grupā ir četras komandas, un atklāšanas un uzvaras mači ir Bo1. Spēles par izslēgšanu un finālu ir Bo3. Katras grupas divas labākās komandas iekļūst izslēgšanas spēlēs.

Visas izslēgšanas spēļu vienas izslēgšanas spēles ir Bo3. Astoņas komandas, kas sacenšas Global Offensive, bezsaistē sacentīsies par USD 100 000 lielu balvu. Galvenās balvas ieguvējs saņems $ 50 000, bet otrās vietas ieguvējs saņems $ 20 000. Komandas, kas ieņem trešo un ceturto vietu, katra saņems $ 10 000 atlīdzību. Piektās un sestās vietas ieguvēju komandu balvu fonds ir attiecīgi $ 3000 un $ 2000.

Citas spēles pasākumā

Svētdien, 4. septembrī, DreamHack Melbourne uzņems LCO Split 2 lielo finālu. Sacensībās piedalīsies labākās League of Legends komandas Okeānijā. Halo Infinite tiks atskaņots arī DreamHack Melbourne. HCS ANZ reģionālais pasākums notiks visu nedēļas nogali.

DreamHack Rotterdam 2022

RTM spēļu nedēļas galvenais notikums būs DreamHack Rotterdam, kas atgriezīsies Rotterdam Ahoy no 14. līdz 16. oktobrim. Vairāki esporta pasākumi, liels LAN, straumēšanas studija, izklaides posmi un liela spēļu izstāde, kurā apmeklētāji var apskatīt Jaunākais aprīkojums un spēles būs daļa no esporta un spēļu festivāla, kas notiks šogad.

Iesaistītās komandas

Astoņas komandas iesaistīsies bezsaistes prettriecienu cīņā ESL Challenger Series. Grupas posms ar divām dubultās izslēgšanas grupām (GSL) ir formāta līdzeklis. Katrā grupā ir četras komandas, un pirmās un uzvarošās spēles ir Bo1. Divi labākie klubi no katras grupas iekļūst izslēgšanas spēlēs pēc izslēgšanas un čempionāta spēlēm, kas ir Bo3 lieta. Izslēgšanas spēļu formātu veido vienas izslēgšanas iekavās ar Bo3 spēlēm.

Pēc kvalifikācijas beigām dalībnieki tiks apstiprināti. Jāatzīmē, ka dažas komandas saņem tiešus ielūgumus. Galvenās balvas ieguvējs saņems $ 50 000, bet otrās vietas ieguvējs saņems $ 20 000. Komandas, kas ieņem trešo un ceturto vietu, katra saņems $ 10 000 atlīdzību. Piektās un sestās vietas ieguvēju komandu balvu fonds ir attiecīgi $ 3000 un $ 2000.

Kā likt likmes uz DreamHack turnīriem

Lai gan ir daudz DreamHack Esports bukmeikeru, izvēlēties piemērotāko konkrētām vajadzībām var būt izaicinājums. Spēlētājiem jāpārbauda ar esporta derību vietne lai apstiprinātu piedāvātās likmes tirgum, uz kuru viņi vēlas veikt likmes. Lielākā daļa DreamHack esports derību vietņu nodrošina lieliskas izredzes.

Visizplatītākie likmju veidi DreamHack turnīros

  • Spēles dienas likmes: Pirmsspēles derībām parasti ir labas izredzes. Šis ir vispopulārākais veids, kā veikt derības pirms sacensībām. Lielākā daļa esporta derību vietņu publicē pirmsspēles derību koeficienti tiklīdz noslēgušās kvalifikācijas spēles. Lielākā daļa unikālo likmju ir pieejamas tikai pirmsspēles likmju laikā.

  • Tiešās derības: Šajā derībās spēlētāji veiks likmes uz visa turnīra iznākumu, nevis tikai uz vienu konkrētu spēli. Parasti šīs likmes ir pieejamas pirms pasākuma sākuma.

  • Likmes tiešraidē: Pieredzējuši spēlmaņi, kas pārzina šo sporta veidu un izredžu struktūru, bieži izvēlas šo likmi. Lai veiktu derības tiešraidē, ir nepieciešama pilnīga izpratne par komandām un atsevišķiem spēlētājiem, izmantojot esport derību padomus. Spēlētājiem ir jāsaprot, kā gūt peļņu no konkrētām izredzēm. Tāpēc šis tirgus nav labākais iesācējiem.

Stratēģijas, kā likt likmes uz DreamHack turnīriem

Tiešais uzvarētājs

Šajā vienkāršajā derībā personas veiks likmes uz to, ka komanda novembrī uzvarēs DreamHack Open turnīrā. Tomēr šīs derības izredzes DreamHack derību vietnēs nedaudz atšķiras.

Spēlēts karšu komplekts

Lielākā daļa DreamHack Open kvalifikācijas spēļu ir labākās no trim lietas. Visizplatītākās ir likmes uz kopējo izspēlēto karšu skaitu ar handikapu virs un zem 2,5. Kad spēle turpinās trīs mačus, likme Over uzvar. Līdzīgi, ja kāda komanda uzvar ar 2:0, uzvar Under derības. Daži bukmeikeri piedāvā arī pāra/nepāra likmju alternatīvas papildus Over/Under opcijām.

Gala rezultāts

Likmes slēdzēji var prognozēt galīgo rezultātu sērijās “labākais no trim” vai “labākais no pieciem”, nevis tikai izvēlēties uzvarētāju. Šī likme var nodrošināt izcilu vērtību, ja cilvēkam ir veiksme pareizi uzminēt iznākumu.

Komandas uzvar kopējais karšu skaits

DreamHack tiešsaistes derību vietnes piedāvā precīzu gala rezultāta likmi dažādās metodēs. Lai veiktu likmes, spēlētājiem ir jāizvēlas, cik karšu, viņuprāt, katra komanda uzvarēs sacensību laikā. Likmes slēdzēji var izvēlēties komandu, kas laimē nulli, vienu vai divas kartes.

Jaunākās ziņas

Fortnite derību pamati
2023-03-30

Fortnite derību pamati

Ziņas

Kazino akcija

Loot.bet:Saņemiet savu 100 € depozīta bonusu
Spēlēt tagad

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick:Saņemiet depozīta bonusu līdz 500 €

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Betsafe
Betsafe:Reģistrācijas bonuss - 100% līdz pat €25 + €10 bezmaksas likmes

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Neizlaidiet šādus bonusa piedāvājumus

Loot.bet
Loot.bet
100 € depozīta bonuss
Iemaksas veidi
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Saņemt bonusuLoot.bet pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick
500 € depozīta bonuss
Saņemt bonusuThunderPick pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Close