Rokasgrāmata Fortnite eSports derībām iesācējiem

Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Laipni lūdzam Fortnite eSports derību jomā, kurā ir daudz adrenalīna! Neatkarīgi no tā, vai esat spēļu entuziasts vai pieredzējis likmju veicējs, šī rokasgrāmata iesācējiem ir jūsu pase, lai izprastu likmju veikšanas smalkumus Fortnite sacensībās. No spēlētāju statistikas atšifrēšanas līdz stratēģiskiem likmju padomiem, mēs jums sniedzam informāciju. Vai esat gatavs uzlabot savu spēļu pieredzi? Izpētiet mūsu ieteiktās kazino iespējas eSportsRanker topsarakstā — kur sagaida Fortnite derību aizraušanās!

Rokasgrāmata Fortnite eSports derībām iesācējiem

Tāpat kā Bītli un Bejonse, Fortnite ir kļuvusi par starptautisku apsēstību. Spēle notiek uz Zemes, kur gandrīz visu cilvēci ir iznīcinājusi dīvaina laikapstākļu parādība, un 100 spēlētāji sacenšas savā starpā (individuāli vai komandās) vienā kartē. Mērķis ir izslēgt visus pārējos spēlētājus no spēles.

Sporta totalizatori Fortnite pašlaik nav tik izplatīti kā tādiem lielākajiem spēlētājiem kā CS: GO, Dota 2 un League of Legends. Daudzi spēlētāji ir piesardzīgi, iesaistoties Battle Royale spēlē, jo pastāv uzskats, ka spēles laukums nav līdzvērtīgs. Piemēram, ieroču parādīšanās un nomešana ir ļoti nejauša. Rezultātā noteiktiem spēlētājiem būs raksturīgas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem, ja viņi nolaižas vietā, kas ir bagāta ar noderīgiem ieročiem un aprīkojumu.

Vēl viena lieta ir tāda, ka kaujas karaļa spēlē pat labākos spēlētājus var izvilkt no visa kaujas lauka bez izredzēm izdzīvot. Tas var padarīt atsevišķu profesionālu spēlētāju analīzi bezjēdzīgu, jo pat labākos no viņiem var pieķert neveiksme.

Fortnite mehānika un spēle

Fortnite mehānika ievērojami atšķiras no citām Battle Royale spēlēm, piemēram, PUBG.

 • Simts cilvēku iekāpj autobusā un dodas uz salu — spēles "karti"
 • Spēles mērķis ir iegūt krājumus, ieročus un munīciju, izlecot no autobusa un nolaižoties izvēlētajā vietā.
 • Spēlētāji sacenšas viens ar otru pa karti, lai tiktu uz augšu. Spēlētājiem ir iespēja iet vieni vai veidot komandas.
 • Viena no Fortnite raksturīgākajām iezīmēm ir iespēja spēlētājiem izveidot savas unikālās konstrukcijas, izmantojot spēles materiālus. Struktūru izmantošana var būt agresīva vai aizsardzības. Prasmīgs celtnieks var mainīt līdzsvaru jebkurā cīņā.
 • Jūs varat paņemt 25 vairogus no mazajām zilajām pudelēm, kas izmētātas visā kartē, un 50 no lielākajām.
 • Spēles laukums ar pārtraukumiem (ik pēc dažām minūtēm) tiek samazināts ar notikumu, ko sauc par Storm's Eye. Tas liek spēlētājiem kustēties un piedalīties darbībā, nevis pastāvīgi slēpties.
 • Galu galā uzvarētājs ir tas, kurš joprojām stāv.

Epic Games iknedēļas atjaunināšanas grafiks nodrošina, ka Fortnite meta vienmēr mainās. Ikreiz, kad spēlei tiek pievienots jauns ierocis, optimālās uzbūves un uzvaras metodes mainās, lai to novērstu. Jauni satura atjauninājumi nodrošina spēles progresa dziļumu, sniedzot spēlētājiem un faniem piekļuvi dažādām stratēģijām uzvaras sasniegšanai.

Spēlētāji var izvēlēties no daudziem Fortnite spēļu režīmiem, tostarp:

 • Solos režīmā lietotājs sacenšas līdz pat 99 citām personām. Uzvarētājs stāv pēdējais.
 • Divi spēlētāji var strādāt kopā "dueta" mačā. Duo spēlē ir iespējamas piecdesmit komandas, kurās katrā ir divi spēlētāji, bet tas nav obligāti. Tomēr indivīdiem pāros ir arī iespēja darboties atsevišķi.
 • Squads spēles veidā spēlētāji var izveidot komandas līdz četriem dalībniekiem. Var būt ne vairāk kā divdesmit piecas grupas pa četriem cilvēkiem. Atšķirībā no solo, ja trīs jūsu komandas biedri tiek izsisti, ceturtais joprojām var viņus atdzīvināt.
 • Izmantojot Team Rumble režīmu, divas 20 spēlētāju komandas cīnās viena pret otru. Komanda uzvar, ja tā ir pirmā, kas mačā sasniedz 125 nokautus.
Fortnite

Fortnite derību veidi

Svarīgs solis, lai saprastu, kā likt likmes uz Fortnite, ir uzzināt, kādas likmes ir pieejamas. Fortnite derību izredzes ir salīdzināms ar NFL un citi sporta veidi. Aptuvens Battle Royale notikuma izredžu sadalījums varētu izskatīties šādi:

Naudas līnija

Izmantojot šo likmi, jūs varat izdarīt likmi par to, kurš, jūsuprāt, uzvarēs kaujas karaliskās sacensībās. Šī ir azartspēle ar augstu likmju spēli, jo Battle Royale spēlēs bieži vien ir sajukums, un ar individuālo talantu bieži vien nepietiek, lai uzvarētu 100 cilvēku grupā. Pat talantīgākajam spēlētājam var piedzīvot nelaime, ka viņu nošāva, pat nezinot, kurš metis. viņu. Tālāk ir sniegts Fortnite naudas līnijas izredžu piemērs.

Visiem dalībniekiem būs savs savas unikālas izredzes. Apskatiet tālāk redzamo piemēru:

 • Tfue +1350
 • Nindzja +1600
 • MrSavage +1600
 • Dubs +1700
 • Mongraal +1800

Tā kā Tfue izredzes ir viszemākās, viņš šajā mačā ir nepārprotams favorīts. Visi pārējie, kas ir zemāki par to, ir neveiksmīgi. Izredzes var mainīties, sacensībām tuvojoties, ja bukmeikeri konstatē, ka ir izkritis cits spēlētājs.

Tā kā dueti kā derību iespēja ir unikāli, šādu likmju izredzes būs zemākas nekā solo. Jums nav jāuzvar likmes pret 99 citām komandām, ja jūsu likme spēlē tikai pret 49.

Pat ja Stompy izredzes ir +1600, ja to lieto solo, tās uzlabojas līdz +800, kad tiek izmantotas pārī ar Tschinken.

Futures/Tiešā likme

Šīs derības mērķis ir noteikt, kurš uzvarēs no konkursa kopumā. Tiešās derības ir tikpat augsta riska kā Moneyline derības, ja ne vairāk. Čempionāta trīs labākos ieguvējus var arī spēlēt.

Prop likmes

Šīs derības ir vērstas uz dažu mazāku notikumu, kas nav spēles uzvarētāji, iznākumu prognozēšanu, kas notiks visa mača laikā. Parasti tiek veiktas derības par to, kurš saņems pirmo nogalināšanu, visvairāk nogalināto, spēles ilgumu vai kurš iegūs labāko 3. Lai veiktu derības par likmēm, ir nepieciešama stabila Fortnite derību stratēģija.

Fortnite sacensībās nav tik daudz iespēju, kā bija agrāk. Pirmo reizi Fortnite Pasaules kauss notika 2019 un nokļuva ziņu virsrakstos, piedāvājot rekordlielu naudas balvu 30 miljonu dolāru apmērā. Kopš tā laika līdzīgs sniegums nav bijis, un atbalstītāji zaudē ticību, ka tas atgriezīsies ar katru jauno gadu. Tomēr tas nenozīmē, ka Epic Games neatbalsta esporta izaugsmi citās jomās.

Šobrīd Fortnite čempionāta sērija ir nozīmīgākā esporta līga Fortnite visumā. Šīs ir lielākās un svarīgākās sacensības Fortnite konkurētspējīgo spēļu pasaulē, kas demonstrē tūkstošiem spēlētāju prasmes visā pasaulē. Ikgadējais 1 miljona ASV dolāru čempionāta turnīrs tiek rīkots atklātajā līgā, un ikviens var mēģināt kvalificēties, sacenšoties virknē notikumu, kas noved pie tā.

Tomēr jūs varat likt likmes Fortnite vairākos citos veidos.

Turnīra plānotāji uzlabojas plkst vienreizēju konkursu sarīkošana ar lielām naudas balvām un plaši izplatīta iedarbība katru gadu. Likmes uz esportu ir šī pārklājuma dabiska sastāvdaļa. Piemēram, 2022. gada vasarā Rijāda rīkoja Gamers8 sacensības ar balvu fondu 2 miljonu dolāru apmērā. Par šo vienreizējo turnīru runāja esporta kopiena, un tas ir tikai viens piemērs no daudzajām improvizētajām Fortnite sacensībām, kas var notikt.

Ieteicams sekot līdzi esporta kanāliem sociālajos medijos vai sekot līdzi oficiālajai Fortnite vietnei, lai redzētu, kad būs nākamais lielais turnīrs. Varat arī bieži apmeklēt vietni EsportsBets.com, kur mēs piedāvājam visaptverošus ieteikumus par labākajām un lielākajām Fortnite sacensībām, izskaidrojot, kā palielināt likmes.

Fortnite derību padomi

Ja vēlaties veikt likmes vietnē Fortnite un nezināt, kā sākt, šī sadaļa jums noderēs.

1. Ir nojausma par Fortnite

Pirms likmju veikšanas Fortnite derību vietnēs, jums ir jāiepazīstas ar spēli. Pat ja esat prasmīgs pašā spēlē, zinot spēles dīvainības, jūs iegūsit priekšrocības derībās.

Jums ir labi jāpārzina spēles pamatprincipi, pašreizējā meta, spēles stilu dažādība un spēles kvantitatīvo, izmērāmo elementu sīkās detaļas. Ja jums nav šīs informācijas, jums būs jāpaļaujas tikai uz nejaušību. Tas ir milzīgs nē-nē, piedaloties tiešsaistes esporta derībās.

2. Skatieties, ko dara profesionāļi

Kad būsiet apguvis spēles noteikumus, jums būs jāpavada bezgalīgas stundas, lai novērotu profesionāļu sniegumu. Un mēs ne tikai iesakām skatīties neregulāru spēli.

Lai laimētu Fortnite derību vietnēs, jums ir jāseko līdzi galvenajām komandām. Izpētiet viņu jaunākās spēles, turnīru sagatavošanos, dažādos spēļu stilus, ko viņi ir parādījuši, un visu pārējo, ko varat iedomāties. Ja varat prognozēt, kā konkrēts spēlētājs iekļūs mačā, varat likt likmes ar lielu laimestu vienā no labākajām Fortnite reālās naudas derību vietnēm.

3. Izveidojiet Fortnite derību stratēģiju

Visbeidzot, jums ir jāsamierinās ar pareizu tiešsaistes likmju stratēģiju. Tā rezultātā jūsu sasniegumi tiks pacelti jaunos augstumos. Lai gan atlīdzība varētu būt lieliska, derību stratēģijas izstrāde no nulles ir darbietilpīga un laikietilpīga. Par laimi, šajā ekspertu rokasgrāmatā ir izklāstīti pamati, kas ļauj jums izstrādāt plānu savu mērķu sasniegšanai.

Labākā bukmeikeru izvēle

Jūs varat uzskatīt šo par pašsaprotamu. Viņu izvēlētā bukmeikeru standarti ierobežo varoņdarbus. Ja jūs tikko sākat darbu, daudz skatieties apkārt, lai atrastu bukmeikeri, kas atbilst visām jūsu prasībām.

Kad esat apsvēris visas savas izvēles, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām — fantastiski bonusi, izpalīdzīgs klientu serviss, iespēja izmantot savu iecienītāko maksājuma veidu, un, pats galvenais, plašs esporta tirgu klāsts, uz kuriem var likt likmes. Neierobežojiet savas derību iespējas tikai Fortnite. Jums arī vajadzētu izmēģiniet citas spēles un derību iespējas, jo jūs nekad nezināt, kas var kļūt par jūsu jauno favorītu.

Pēdējās domas

Likmes uz Fortnite, visticamāk, drīz vairs nepabeigs, jo spēle joprojām ir populārākais kaujas karaliskā tituls, neskatoties uz spēcīgo konkurenci gan starp AL, gan PUBG. Tas patiesībā ir par labu, ka tas ir noticis. Šis topošais žanrs var gūt lielu labumu no veselīgas konkurences injekcijas. Tas ietver gan profesionālo ainu, gan derību nozari.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa
8 labākie esporta derību padomi labākām izredzēm

8 labākie esporta derību padomi labākām izredzēm

Laipni lūdzam aizraujošajā esporta derību pasaulē! Ja esat iesācējs, šī visaptverošā rokasgrāmata ir īpaši izstrādāta jums. Tajā ir daudz praktisku padomu un ieskatu, kas palīdzēs pieņemt pārdomātus lēmumus un uzlabot jūsu izredzes esporta derībās. Pirms iedziļināties, šeit ir aicinājums uz darbību: apmeklējiet vietni eSportRanker, lai izpētītu viņu ieteikto esporta kazino populārāko sarakstu. Šī platforma ir lielisks sākumpunkts, lai pielietotu šeit iegūtās zināšanas.

Esporta derības pret tiešsaistes kazino spēlēm: skaidrs salīdzinājums

Esporta derības pret tiešsaistes kazino spēlēm: skaidrs salīdzinājums

Mūsdienu interneta azartspēļu realitāte ir tāda, ka tās sniedz bezgalīgas iespējas. Spēlētāji var ļoti viegli likt likmes uz sporta un kazino spēlēm. Arī azartspēļu entuziastiem vienmēr būs vairāk nekā pietiekami. 

Esports pret sporta derībām: visaptverošs salīdzinājums

Esports pret sporta derībām: visaptverošs salīdzinājums

Laipni lūdzam aizraujošajā derību jomā, kur aizraušanās ar sportu un esportu satiekas ar gaidīšanas un stratēģijas aizraušanos. Ja esat iesācējs, ieejot šajā dinamiskajā pasaulē, jūs gaida izglītojošs ceļojums. Šī rokasgrāmata ir izstrādāta, lai palīdzētu jums izprast nianses starp esporta derībām un tradicionālajām sporta derībām. Izpētot šo ceļvedi, neaizmirstiet apmeklēt EsportsRanker, lai iegūtu aizraujošu pieredzi un labākos padomus šajā nozarē. Viņu populārākās vietnes ir lielisks sākumpunkts, lai jūs varētu ienirt darbībā.

Kas ir Overwatch derības: ērta rokasgrāmata iesācējiem

Kas ir Overwatch derības: ērta rokasgrāmata iesācējiem

Tiešsaistes esporta derībām ir sava daļa izaicinājumu. Var būt grūti definēt Overwatch derības ar daudziem operatoriem un visiem, kam ir jāsaprot sprūda punkti dažādos spēles režīmos un iespējās.

Kas ir eSporta treneri un ko viņi dara?

Kas ir eSporta treneri un ko viņi dara?

Ja jūs interesē esports, iespējams, esat pamanījis trenera amatu universitātē vai mazākā vietējā organizācijā. Jums var rasties jautājums: "Kas ir esporta treneri vai esporta apmācība, un kāpēc tie ir tik svarīgi spēļu nozarei?"

Kas ir populārākie Esports derību bonusi?

Kas ir populārākie Esports derību bonusi?

Esporta industrija turpina augt un augt. Tā kā visi rādītāji liecina par pozitīvu nākotni, šī nozare ir piesaistījusi lielu uzmanību no dažādām pusēm, tostarp tiešsaistes derību nozare.

Kas ir tiešsaistes esporta vietnes un kāpēc tās vajadzētu apmeklēt?

Kas ir tiešsaistes esporta vietnes un kāpēc tās vajadzētu apmeklēt?

Laipni lūdzam dinamiskajā esporta totalizatorā, kur konkurētspējīgu spēļu azarts saplūst ar stratēģisko likmju saviļņojumu. Kā iesācējs, kas pārvietojas pa šo aizraujošo ainavu, jūs esat uz robežas, lai atvērtu iespēju pasauli. Esporta derības, īpaši tiešsaistes kazino, ir guvušas ievērojamu impulsu, piedāvājot unikālu un saistošu veidu, kā iegremdēties savu iecienītāko spēļu virtuālajās arēnās.

Kādi ir populārākie e-sporta tituli, uz kuriem vajadzētu likt likmes?

Kādi ir populārākie e-sporta tituli, uz kuriem vajadzētu likt likmes?

Esporta pasaule katru dienu paplašinās, jo arvien vairāk cilvēku skatās spēles un piedalās tajās. Tomēr, pateicoties esporta pasākumu paplašināšanai, cits bizness ir pielāgojies jaunākajām tendencēm. Esports derības tikko ir pieejamas derību biznesā, tāpēc cītīgi spēlētāji, spēlētāji un derību slēdzēji, iespējams, var nopelnīt naudu no saviem iecienītākajiem notikumiem. Ja vēlaties izmēģināt savus spēkus esporta derībās, tālāk ir saraksts ar populārākajiem e-sporta veidiem, kas šobrīd ir populārākie šajā nozarē.

Kādi ir populārākie esporta tituli, uz kuriem var derēt Āzijā?

Kādi ir populārākie esporta tituli, uz kuriem var derēt Āzijā?

Laipni lūdzam aizraujošajā Esports pasaulē Āzijā — dinamiskā un aizraujošā pasaulē, kurā videospēļu aizraujošums satiekas ar derību stratēģisko sfēru. Ja jūs aizraujas ar spēlēm un vēlaties izpētīt derību iespējas, jūs esat nonācis ideālā vietā. Esports nav tikai izklaides veids; tā ir mainīga ainava, kas piedāvā unikālu iesaistīšanās un iespēju sajaukumu gan pieredzējušiem derību slēdzējiem, gan jaunpienācējiem. Ieejot šajā dinamiskajā pasaulē, apsveriet iespēju apmeklēt EsportsRanker populārākos kazino, lai sāktu savu ceļojumu. Sagatavojieties, lai iedziļināties populārākajos esporta nosaukumos, kas aizrauj derību slēdzējus visā Āzijā šādā laikā 2024!

Plusi un mīnusi kriptovalūtu izmantošanai Esports derībās

Plusi un mīnusi kriptovalūtu izmantošanai Esports derībās

Kriptovalūtas jau kādu laiku ir dzirdējušas daudzu cilvēku lūpas. Jo vairāk cilvēku uzzina par šīm digitālajām valūtām, jo ​​vairāk viņi aizraujas ar to izmantošanu biznesa un personīgos jautājumos. Tomēr, tāpat kā jebkura cita laba lieta, kriptovalūtu derības ir sava ēnas puse, it īpaši, ja tās izmanto e-sporta derībām. 

Populārākie eSporta derību padomi CS:GO

Populārākie eSporta derību padomi CS:GO

Vai esat gatavs ienirt aizraujošajā CS:GO derību pasaulē? Tas ir ceļojums, kas sola gan aizraušanos, gan izaicinājumus, lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas savai e-sporta pieredzei pievienot papildu aizrautības slāni. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis spēlētājs vai iesācējs e-sporta jomā, šis raksts ir jūsu visaptverošais ceļvedis, kā veikt apzinātas likmes uz CS:GO spēlēm. Lai sāktu ar labo kāju, es ļoti iesaku apmeklēt visaugstāk novērtēto vietni no EsportsRanker. Tas dos jums stabilu pamatu un jaunāko informāciju, lai sāktu savu derību ceļojumu.

Visaptverošs ceļvedis derību veikšanai Valorant eSports sacensībās

Visaptverošs ceļvedis derību veikšanai Valorant eSports sacensībās

Jaunākais Riot Games nosaukums Valorant ir pieredzējis daudz darbību konkurētspējīgo spēļu ķēdē. Visticamāk, derību entuziasti būs novērojuši e-sporta tirgu pieaugumu viņu iecienītākajā bukmeikeru tīklā, un Valorant, visticamāk, būs viena no pieejamajām spēlēm.