Fortnite derību pamati

Pamācības

2023-03-30

Eddy Cheung

2018. gadā Fortnite kļuva populārs visā pasaulē. Šī vizuāli pārsteidzošā un dinamiskā vairāku spēlētāju kaujas karaliskā spēle pacēlās pāri konkurentiem un ātri iekaroja simtiem miljonu spēlētāju sirdis visā pasaulē. Uzņēmējdarbību joprojām satricina profesionālais esports un derības par spēli, lai gan tā ir pārsniegusi savu kulmināciju.

Fortnite derību pamati

Tiek lēsts, ka Epic Games 2018. gadā guva vairāk nekā 3 miljardus ASV dolāru. Ņemot vērā šos skaitļus, nav pārsteidzoši, ka viņi iegulda 100 miljonus ASV dolāru, lai padarītu Fortnite par fenomenu esportā. Kad Fortnite kļuva par populāru esportu, izveidojās derību vietnes, un dažas no tām mēģināja uzņemt spēlētājus, kuri nebija pazīstami ar spēli.

Kas ir Fortnite?

Tāpat kā Bītli un Bejonse, Fortnite ir kļuvusi par starptautisku apsēstību. Spēle notiek uz Zemes, kur gandrīz visu cilvēci ir iznīcinājusi dīvaina laikapstākļu parādība, un 100 spēlētāji sacenšas savā starpā (individuāli vai komandās) vienā kartē. Mērķis ir izslēgt visus pārējos spēlētājus no spēles.

Sporta totalizatori Fortnite pašlaik nav tik izplatīti kā tādiem lielākajiem spēlētājiem kā CS: GO, Dota 2 un League of Legends. Daudzi spēlētāji ir piesardzīgi, iesaistoties Battle Royale spēlē, jo pastāv uzskats, ka spēles laukums nav līdzvērtīgs. Piemēram, ieroču parādīšanās un nomešana ir ļoti nejauša. Rezultātā noteiktiem spēlētājiem būs raksturīgas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem, ja viņi nolaižas vietā, kas ir bagāta ar noderīgiem ieročiem un aprīkojumu.

Vēl viena lieta ir tāda, ka kaujas karaļa spēlē pat labākos spēlētājus var izvilkt no visa kaujas lauka bez izredzēm izdzīvot. Tas var padarīt atsevišķu profesionālu spēlētāju analīzi bezjēdzīgu, jo pat labākos no viņiem var pieķert neveiksme.

Fortnite mehānika un spēle

Fortnite mehānika ievērojami atšķiras no citām Battle Royale spēlēm, piemēram, PUBG.

 • Simts cilvēku iekāpj autobusā un dodas uz salu — spēles "karti"
 • Spēles mērķis ir iegūt krājumus, ieročus un munīciju, izlecot no autobusa un nolaižoties izvēlētajā vietā.
 • Spēlētāji sacenšas viens ar otru pa karti, lai tiktu uz augšu. Spēlētājiem ir iespēja iet vieni vai veidot komandas.
 • Viena no Fortnite raksturīgākajām iezīmēm ir iespēja spēlētājiem izveidot savas unikālās konstrukcijas, izmantojot spēles materiālus. Struktūru izmantošana var būt agresīva vai aizsardzības. Prasmīgs celtnieks var mainīt līdzsvaru jebkurā cīņā.
 • Jūs varat paņemt 25 vairogus no mazajām zilajām pudelēm, kas izmētātas visā kartē, un 50 no lielākajām.
 • Spēles laukums ar pārtraukumiem (ik pēc dažām minūtēm) tiek samazināts ar notikumu, ko sauc par Storm's Eye. Tas liek spēlētājiem kustēties un piedalīties darbībā, nevis pastāvīgi slēpties.
 • Galu galā uzvarētājs ir tas, kurš joprojām stāv.

Epic Games iknedēļas atjaunināšanas grafiks nodrošina, ka Fortnite meta vienmēr mainās. Ikreiz, kad spēlei tiek pievienots jauns ierocis, optimālās uzbūves un uzvaras metodes mainās, lai to novērstu. Jauni satura atjauninājumi nodrošina spēles progresa dziļumu, sniedzot spēlētājiem un faniem piekļuvi dažādām stratēģijām uzvaras sasniegšanai.

Spēlētāji var izvēlēties no daudziem Fortnite spēļu režīmiem, tostarp:

 • Solos režīmā lietotājs sacenšas līdz pat 99 citām personām. Uzvarētājs stāv pēdējais.
 • Divi spēlētāji var strādāt kopā "dueta" mačā. Duo spēlē ir iespējamas piecdesmit komandas, kurās katrā ir divi spēlētāji, bet tas nav obligāti. Tomēr indivīdiem pāros ir arī iespēja darboties atsevišķi.
 • Squads spēles veidā spēlētāji var izveidot komandas līdz četriem dalībniekiem. Var būt ne vairāk kā divdesmit piecas grupas pa četriem cilvēkiem. Atšķirībā no solo, ja trīs jūsu komandas biedri tiek izsisti, ceturtais joprojām var viņus atdzīvināt.
 • Izmantojot Team Rumble režīmu, divas 20 spēlētāju komandas cīnās viena pret otru. Komanda uzvar, ja tā ir pirmā, kas mačā sasniedz 125 nokautus.

Fortnite derību veidi

Svarīgs solis, lai saprastu, kā likt likmes uz Fortnite, ir uzzināt, kādas likmes ir pieejamas. Fortnite derību izredzes ir salīdzināms ar NFL un citi sporta veidi. Aptuvens Battle Royale notikuma izredžu sadalījums varētu izskatīties šādi:

Naudas līnija

Izmantojot šo likmi, jūs varat izdarīt likmi par to, kurš, jūsuprāt, uzvarēs kaujas karaliskās sacensībās. Šī ir azartspēle ar augstu likmju spēli, jo Battle Royale spēlēs bieži vien ir sajukums, un ar individuālo talantu bieži vien nepietiek, lai uzvarētu 100 cilvēku grupā. Pat talantīgākajam spēlētājam var piedzīvot nelaime, ka viņu nošāva, pat nezinot, kurš metis. viņu. Tālāk ir sniegts Fortnite naudas līnijas izredžu piemērs.

Visiem dalībniekiem būs savs savas unikālas izredzes. Apskatiet tālāk redzamo piemēru:

 • Tfue +1350
 • Nindzja +1600
 • MrSavage +1600
 • Dubs +1700
 • Mongraal +1800

Tā kā Tfue izredzes ir viszemākās, viņš šajā mačā ir nepārprotams favorīts. Visi pārējie, kas ir zemāki par to, ir neveiksmīgi. Izredzes var mainīties, sacensībām tuvojoties, ja bukmeikeri konstatē, ka ir izkritis cits spēlētājs.

Tā kā dueti kā derību iespēja ir unikāli, šādu likmju izredzes būs zemākas nekā solo. Jums nav jāuzvar likmes pret 99 citām komandām, ja jūsu likme spēlē tikai pret 49.

Pat ja Stompy izredzes ir +1600, ja to lieto solo, tās uzlabojas līdz +800, kad tiek izmantotas pārī ar Tschinken.

Futures/Tiešā likme

Šīs derības mērķis ir noteikt, kurš uzvarēs no konkursa kopumā. Tiešās derības ir tikpat augsta riska kā Moneyline derības, ja ne vairāk. Čempionāta trīs labākos ieguvējus var arī spēlēt.

Prop likmes

Šīs derības ir vērstas uz dažu mazāku notikumu, kas nav spēles uzvarētāji, iznākumu prognozēšanu, kas notiks visa mača laikā. Parasti tiek veiktas derības par to, kurš saņems pirmo nogalināšanu, visvairāk nogalināto, spēles ilgumu vai kurš iegūs labāko 3. Lai veiktu derības par likmēm, ir nepieciešama stabila Fortnite derību stratēģija.

Galvenie Fortnite notikumi, uz kuriem derēt

Fortnite sacensībās nav tik daudz iespēju sacensties kā agrāk. Pirmo reizi Fortnite Pasaules kauss notika 2019 un nokļuva ziņu virsrakstos, piedāvājot rekordlielu naudas balvu 30 miljonu dolāru apmērā. Kopš tā laika līdzīgs sniegums nav bijis, un atbalstītāji zaudē ticību, ka tas atgriezīsies ar katru jauno gadu. Tomēr tas nenozīmē, ka Epic Games neatbalsta esporta izaugsmi citās jomās.

Šobrīd Fortnite čempionāta sērija ir nozīmīgākā esporta līga Fortnite visumā. Šīs ir lielākās un svarīgākās sacensības Fortnite konkurētspējīgo spēļu pasaulē, kas demonstrē tūkstošiem spēlētāju prasmes visā pasaulē. Ikgadējais 1 miljona ASV dolāru čempionāta turnīrs tiek rīkots atklātajā līgā, un ikviens var mēģināt kvalificēties, sacenšoties virknē notikumu, kas noved pie tā.

Tomēr jūs varat likt likmes Fortnite vairākos citos veidos.

Turnīra plānotāji uzlabojas plkst vienreizēju konkursu sarīkošana ar lielām naudas balvām un plaši izplatīta iedarbība katru gadu. Likmes uz esportu ir šī pārklājuma dabiska daļa. Piemēram, 2022. gada vasarā Rijāda rīkoja Gamers8 sacensības ar balvu fondu 2 miljonu dolāru apmērā. Par šo vienreizējo turnīru runāja esporta kopiena, un tas ir tikai viens piemērs no daudzajām improvizētajām Fortnite sacensībām, kas var notikt.

Ieteicams sekot līdzi esporta kanāliem sociālajos medijos vai sekot līdzi oficiālajai Fortnite vietnei, lai redzētu, kad būs nākamais lielais turnīrs. Varat arī bieži apmeklēt vietni EsportsBets.com, kur mēs piedāvājam visaptverošus ieteikumus par labākajām un lielākajām Fortnite sacensībām, izskaidrojot, kā palielināt likmes.

Fortnite derību padomi

Ja vēlaties veikt likmes vietnē Fortnite un nezināt, kā sākt, šī sadaļa jums noderēs.

1. Vai jums ir nojausma par Fortnite

Pirms likmju veikšanas Fortnite derību vietnēs, jums ir jāiepazīstas ar spēli. Pat ja esat prasmīgs pašā spēlē, zinot spēles dīvainības, jūs iegūsit priekšrocības derībās.

Jums ir labi jāpārzina spēles pamatprincipi, pašreizējā meta, spēles stilu dažādība un spēles kvantitatīvo, izmērāmo elementu sīkās detaļas. Ja jums nav šīs informācijas, jums būs jāpaļaujas tikai uz nejaušību. Tas ir milzīgs nē-nē, piedaloties tiešsaistes esporta derībās.

2. Skatieties, ko dara profesionāļi

Kad būsiet apguvis spēles noteikumus, jums būs jāpavada bezgalīgas stundas, lai novērotu profesionāļu sniegumu. Un mēs ne tikai iesakām skatīties neregulāru spēli. 

Lai laimētu Fortnite derību vietnēs, jums ir jāseko līdzi galvenajām komandām. Izpētiet viņu jaunākās spēles, turnīru sagatavošanos, dažādos spēļu stilus, ko viņi ir parādījuši, un visu pārējo, ko varat iedomāties. Ja varat prognozēt, kā konkrēts spēlētājs iekļūs mačā, varat likt likmes ar lielu laimestu vienā no labākajām Fortnite reālās naudas derību vietnēm.

3. Izveidojiet Fortnite derību stratēģiju

Visbeidzot, jums ir jāsamierinās ar pareizu tiešsaistes likmju stratēģiju. Tā rezultātā jūsu sasniegumi tiks pacelti jaunos augstumos. Lai gan atlīdzība varētu būt lieliska, derību stratēģijas izstrāde no nulles ir darbietilpīga un laikietilpīga. Par laimi, šajā ekspertu rokasgrāmatā ir izklāstīti pamati, kas ļauj jums izstrādāt plānu savu mērķu sasniegšanai.

Labākā bukmeikeru izvēle

Jūs varat uzskatīt šo par pašsaprotamu. Viņu izvēlētā bukmeikeru standarti ierobežo varoņdarbus. Ja jūs tikko sākat darbu, daudz skatieties apkārt, lai atrastu bukmeikeri, kas atbilst visām jūsu prasībām. 

Kad esat apsvēris visas savas izvēles, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām — fantastiski bonusi, izpalīdzīgs klientu serviss, iespēja izmantot savu iecienītāko maksājuma veidu, un, pats galvenais, plašs esporta tirgu klāsts, uz kuriem var likt likmes. Neierobežojiet savas derību iespējas tikai Fortnite. Jums arī vajadzētu izmēģiniet citas spēles un derību iespējas, jo jūs nekad nezināt, kas var kļūt par jūsu jauno favorītu.

Pēdējās domas

Likmes uz Fortnite, visticamāk, drīz vairs nepabeigs, jo spēle joprojām ir populārākais kaujas karaliskā tituls, neskatoties uz spēcīgo konkurenci gan starp AL, gan PUBG. Tas patiesībā ir par labu, ka tas ir noticis. Šis topošais žanrs var gūt lielu labumu no veselīgas konkurences injekcijas. Tas ietver gan profesionālo ainu, gan derību nozari.

Jaunākās ziņas

Fortnite derību pamati
2023-03-30

Fortnite derību pamati

Ziņas