Viss par derībām uz G2 Esports

G2 eSports, agrāk Gamers2, ir Eiropas eSporta franšīze, kas piedalās vairākos eSporta turnīros un pasākumos. Organizācija atrodas Berlīnē, Vācijā. To 2014. gada februārī izveidoja League of Legends profesionāls spēlētājs Karloss Rodrigess Santjago un investors Jenss Hilgers. Gamers2 zīmols tika mainīts uz G2 eSports 2015. gada oktobrī.

Organizācija arī paziņoja par savām pamatvērtībām radošumu, apņēmību, ambīcijas, inovācijas, atbilstību un vīziju kļūt par globālu izklaides zīmolu, kura pamatā ir eSports.

Viss par derībām uz G2 Esports
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

G2 eSporta komandu saraksti

Organizācijā ir astoņi labākās esporta komandas, katram ir daži no labākajiem profesionālajiem e-sporta spēlētājiem pasaulē. G2 eSports komandas spēlē vairākas spēles, tostarp League of Legends, Hearthstone, Rainbow Siege Six, Rocket League, iRacing, Halo Infinite, Fortnite un Counter-Strike: Global Offensive. G2 eSports bija vairākas citas nodaļas, kuras dažādu iemeslu dēļ tika pārtrauktas. Sadaļas bija Call of Duty, Clash Royale, Overwatch, Heroes of the Storm, Paladins un PlayerUnknown's Battlegrounds.

Katra no G2 eSporta komandām koncentrējas tikai uz vienu eSporta spēli. Counter-Strike: Global Offensive komandas sarakstā ir Nikola Kovacs, Aleksi Virolainens, Iļja Osipovs, Nemanja Kovacs un Odriks Jugs. Komandas uzvaru rādītājs pagājušajā gadā bija 63%, kas ir diezgan iespaidīgi, ņemot vērā to, cik smaga konkurence ir spēlē.

League of Legends G2 eSports komandas sastāvā ir Marcins Jankovskis, Rafaels Krabs un Dilans Falko. Pagājušajā gadā komandai bija diezgan zems uzvaru līmenis, bet tagad ir paredzēts, ka šogad tā atspēlēsies. G2 eSports Rainbow Six komandu veido Niklass Moricens, Juhani Toivonens, Daniels Romero, Joonas Sovolainens un Fabians Hailstens. Valorant komandā ir Avova, Nukkye, Hudijs, Meddo, m1xwell un Pipson. Rocket League komanda sastāv no JKnaps, Atomic un Chicago. Fortnite spēlētāji ir jahq, Letshe, Jelty, Mackwood, Ajerss un Smqcked. Halo Infinite komandā ir Sabinater, Tusk, Str8 Sick un Gilkey.

G2 eSports spēlētāji nāk no vairākām dažādām valstīm, lielākā daļa no tām atrodas Eiropā. Komandu saraksti arī parasti regulāri mainās, lai nodrošinātu, ka komandām ir lielākas izredzes uz labu sniegumu.

G2 partneri

G2 eSports ir daudzveidīgs partneru saraksts. Organizācija ļoti cieši sadarbojas ar partneriem, lai nodrošinātu, ka tie nodrošina vislabāko eSporta pieredzi un izklaidi. Starp partneriem ir daudzu citu starpā derību kompānijas, digitālā maka uzņēmumi un straumēšanas pakalpojumi. Citi uzņēmumi joprojām var kļūt par partneriem, izmantojot ātru un vienkāršu procesu, kas norādīts lapā G2 eSports oficiālā vietne.

G2 eSports spēcīgākās spēles

leģendu Līga

G2 eSports ir viens no labākajiem eSporta komandu sastāviem leģendu Līga kas jebkad ir radīts Eiropā. Pateicoties tam, komanda pēdējā laikā demonstrē labu sniegumu. Ir zināms, ka G2 spēlētāji, izņemot sniegumu, sniedz faniem labu izklaidi. Viņu panākumus var saistīt ar viņu spēles raksturu un novatoriskajām stratēģijām, kuras viņi izmanto, kas vienmēr notur fanus savā vietā.

Counter-Strike: globāla ofensīva

The CS: EJ komanda sastāv no jaunām un vecām zvaigznēm, apvienojot plašas prasmes un pieredzi, lai sasniegtu izcilus rezultātus lielākajā daļā turnīru, kuros viņi piedalās. Daži no pirmā līmeņa turnīriem, kuros komandai ir labi snieguši, ir Blast Premier un ESL Pro League.

Raķešu līga

Raķešu līga ir vēl viena spēle, kurā G2 eSports konsekventi nodrošina piegādi, īpaši pēdējā laikā. Komanda parasti izmanto aprēķinātu koordināciju, bet ar ugunīgu agresiju, kas ir izrādījusies ļoti efektīva. Jaunākais labākais sniegums bija 2022. gada janvārī, kad viņi uzvarēja RLCS Fall Regional Event 2.

Rainbow Six Siege

Dominējušas G2 eSporta komandas Rainbow Six Siege pasākumos un turnīros diezgan ilgu laiku, piedaloties atzītākajos turnīros. Daži nesenie labākie sniegumi ietver uzvaras Eiropas līgā un GSA līgā.

Kāpēc G2 eSports ir populārs?

G2 eSports komandai ir globāla popularitāte, īpaši starp spēlētājiem. Lielākā daļa e-sporta derību slēdzēju parasti liek likmes uz komandu, it īpaši spēlēm, kas iepriekš izceltas kā spēcīgākās. Galvenais iemesls, kāpēc komanda ir populāra azartspēļu aprindās, ir tas, ka tā pastāvīgi darbojas labi augstākajā līmenī. Tas nozīmē, ka spēlētāji var droši likt likmes uz komandas uzvaru, un viņiem ir lielas izredzes, ka likmes būs veiksmīgas.

G2 eSports ir arī ļoti visaptveroša vietne, kas parasti tiek regulāri atjaunināta. Tas nozīmē, ka spēlētāji var viegli un ērti atrast informāciju par komandu. Derību veicēji var izmantot šo informāciju, lai pieņemtu lēmumus par derībām. Tas padara komandu populārāku nekā daudzas citas, jo spēlētājiem ir grūti piekļūt saviem datiem. Ar informāciju par G2 eSports parasti dalās arī miljoniem tā fanu.

Vēl viens iemesls, kāpēc G2 eSports ir populārs derību slēdzēju vidū, ir tas, ka lielākā daļa eSports derību vietņu aptver savus derību tirgus. Tas nozīmē, ka spēlētāji var viegli atrast derību tirgus komandai. Viņiem tikai jāizvēlas piemērota derību vietne.

Otrs acīmredzams iemesls ir tas, ka komandas spēle parasti ir izklaidējoša. Spēlētāji pēc derību veikšanas var baudīt spēļu straumēšanu, lai izbaudītu izklaides vērtību. Spēlētāji pat var apsvērt iespēju veikt derības tiešraidē, jo viņiem patīk skatīties spēles.

G2 eSports balvas un rezultāti

E-Sporta balvas 2020

G2 eSports ieguva Gada e-sporta organizāciju 2020. gada E-sporta balvu pasniegšanas ceremonijā. Tas bija viens no komandas lielākajiem sasniegumiem, kas tika sasniegts pēc ilga iespaidīga snieguma gada visā e-sportā. Organizācijas dibinātājs tajā pašā pasākumā ieguva arī E-sporta gada personības balvu.

Tas vēl vairāk palielinājās komandas sasniegumu sarakstā tajā gadā. Organizācija bija izvirzīta vēl desmit amatiem, norādot, cik labi tai tajā gadā bija veicies. Acīmredzamu iemeslu dēļ pasākums notika tiešsaistē, taču tas netraucēja G2 eSports faniem visā pasaulē svinēt sasniegumu.

G2 eSports rezultāti

Katrai no astoņām G2 eSports komandu divīzijām gada laikā ir bijuši vairāki iespaidīgi sniegumi. Gadu gaitā nodaļas ar nepārspējamu sniegumu tika pārtrauktas, padarot organizāciju spēcīgāku un labāku. Tālāk ir sniegti daži izcili G2 eSport komandu sniegumi, kas komandai ir nopelnījuši vietu starp populārākajām esporta komandām.

Counter-Strike: globāla ofensīva

G2 eSports CS: GO komanda uzvarēja 2017. gadā DreamHack Open Tours un DreamHack Masters Malmo. Tā arī uzvarēja ESL Pro League 5. sezonā un eSports Championship Series 1. Labākie sniegumi šajā spēlē komandai ir nopelnījuši vairāk nekā 3,3 miljonus dolāru.

leģendu Līga

G2 eSports League of Legends komanda uzvarēja 2020. gada LEC vasaras čempionātā, 2020. gada LEC pavasara čempionātā, 2019. gada vidussezonas ielūguma turnīrā, 2019. gada LEC Spring Split, 2017. gada EU LCS pavasarī un 2015. gada LCS promotion. Tās ir starp desmitiem citu trofeju, ko komanda ir izcīnījusi. Ir arī simtiem citu turnīros kurā G2 eSports ieņēma otro vai trešo pozīciju, kas joprojām ir iespaidīgi sniegumi.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege komandas labākie rezultāti ietver uzvaras Eiropas līgā 2020, GSA League 2020 un Seši ielūgumi 2019. gads. Citi izcilākie sniegumi, ko vērts pieminēt, bija 2020. gada sešu augusta galvenajās spēlēs, Eiropas līgas 1. sezonā, European Open Clash un Pro līgas 11. sezonā.

Valorants

G2 eSports Valorant komandas sniegums neapšaubāmi ir viens no iespaidīgākajiem no visām organizācijas nodaļām. Tā uzvarēja vairākās Valorant Ignition sērijās, tostarp Blast Twitch Invitational, LVL Clash 2, Allied E-sports Odyssey, Vitality European Open, WePlay Invitational un Mandatory.gg Cup. Jaunākais izcilais sniegums bija 2021. gadā Berlīnē notikušajā Stage 3 Masters turnīrā.

Raķešu līga

G2 eSports Rocket League komandai pieder jaunākā trofeja, kas tika iegūta 2022. gada janvārī par uzvaru RLCS Winter NA Regional Event 2. Citi labākie sasniegumi ir tādos turnīros kā RLCS X sezona, Astronauts Star Circuit s1, Rocket League Championship Series 9. sezona. , 2019. gada DreamHack Pro Circuit un RLCS 7. sezonas pasaules čempionāts.

Labākie un populārākie G2 eSports spēlētāji

Marcins Jankovskis

Marcins, tautā saukts par Jankosu, ir 1995. gadā dzimis poļu spēlētājs. Viņš spēlē League of Legends kā džungļi. Jankoss ir nopelnījis aptuveni 492 000 $, kopš viņš bija aktīvs un palīdzēja komandai uzvarēt vairākos turnīros. Viņš ir ieguvis vairākas balvas, tostarp divus MVP titulus. Viņš arī bija pirmais spēlētājs, kurš uzvarējis vairāk nekā 300 spēlēs League of Legends Eiropas čempionātā.

Kenijs Šrubs

Kenijs Šrubs, labāk pazīstams kā Kenijs, spēlē Counter-Strike: Global Offensive G2 eSports komandā. Franču spēlētājs ir dzimis 1995. gadā. Pirms pievienošanās G2 eSports viņš spēlēja vairākās citās komandās, kas nozīmē, ka pievienojās komandai ar lielu pieredzi. Viņš ir ieguvis vairākas balvas, un viens no viņa galvenajiem sasniegumiem ir The Game Awards gada e-sporta spēlētājs.

Rasmuss Vinters

Rasmuss ir tautā pazīstams kā Caps. Viņš spēlē Mid Laner lomu spēlē League of Legends. Dāņu spēlētājs profesionāli sāka spēlēt 2016. gadā, bet pievienojās G2 eSports pirms 2019. gada sezonas. Viņš tika atzīts par League of Legends Eiropas čempionāta MVP 2020. gadā.

Bens Makmilans, tautā pazīstams kā CTZN, ir profesionāls britu eSPorts spēlētājs, kurš specializējas Rainbow Six Siege spēlē. CTZN ieguva MVP titulu savā pirmajā pirmā līmeņa turnīrā R6.

Kur un kā likt likmes uz G2 Esports?

Kur likt likmes uz G2 Esports

Tiešsaistes e-sporta derību vietnes piedāvā vienkāršāko veidu, kā likt likmes uz G2 eSports. Simtiem derību vietņu piedāvā derību tirgus lielākajai daļai turnīru, kuros parasti piedalās G2 eSports. Spēlētājiem ir jāizvēlas viena no šādām derību vietnēm un jāreģistrējas atbilstoši derību nodrošinātāja prasībām.

Izvēloties derību vietni, spēlētājiem ir jāņem vērā vairāki apsvērumi, lai iegūtu labāko e-sporta derību platformu. Izvēlētajai derību vietnei ir būtiska nozīme, nosakot likmju veicēju pieredzi.

Apsvērumu piemēri ir licencēšana, pieejamie maksājumu veidi un bonusa piedāvājumi. Vienkāršs veids, kā to izdarīt, ir pārbaudīt cienījamu reitinga vietni, kurā ir uzskaitītas labākās e-sporta derību vietnes. Reitinga vietne var sniegt noderīgu informāciju un ieteikumus par pareizās vietnes izvēli atbilstoši individuālajām vajadzībām.

Kā veikt likmes uz G2 Esports

Spēlētājiem vispirms ir jāiemaksā līdzekļi savos derību kontos, ko viņi izmantos likmju veikšanai. Lielākā daļa derību vietņu piedāvā vairākas maksājumu metodes, ļaujot spēlētājiem izvēlēties sev ērtāko. Nākamais solis ir G2 eSports spēles un pareizā veida likmes izvēle. Ir vērts atzīmēt, ka dažādiem derību tirgiem ir atšķirīgas izredzes.

Turklāt ikvienam spēlētājam, kurš vēlas uzvarēt, vienmēr vajadzētu likt likmes uz G2 labākajām esporta komandām. Papildus koncentrēšanās uz slaveno esport komandu, kas nodrošina augstāko līmeni, atbildīga azartspēļu spēlēšana ir nenovērtējama, lai izbaudītu spēli.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa