Viss par derībām uz FaZe Clan

FaZe Clan, kas iepriekš bija pazīstams kā FaZe Sniping, ir Losandželosā bāzēts e-sporta uzņēmums, kas dibināts 2010. gadā. Tas lepojas ar konkurētspējīgām komandām plašā titulu klāstā, tostarp Rocket League, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), FIFA, Halo, Valorant, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Fortnite, Call of Duty un PUBG: Battlegrounds. Šī labākā esporta komanda pievienojās spēļu pasaulei kā Call of Duty komanda, kurā bija Džefs "Mājas kaķis" Emans, Bens "Resistance" Kristensens un Ēriks "CLipZ" Rivera.

Pēc tam šie spēlētāji ierindojās starp labākajiem Call of Duty: Modern Warfare 2 snaiperiem, kas piesaistīja lielu uzmanību, jo spēle vēl bija sākuma stadijā. Šīs organizācijas popularitāte pieauga vēl vairāk, kad tā parakstīja līgumu ar Tedu "Fakie"

Viss par derībām uz FaZe Clan
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

FaZe Clan spēlētāji

Salīdzinot ar citām esporta komandām, FaZe Clan nebija ikdienišķa parādība. Tās YouTube saturs bija vairāk paredzēts fanu izklaidēšanai, nevis spēlētāju meistarības demonstrēšanai turnīros. Šis aspekts ievērojami palielināja sociālo mediju sekošanu. 2012. gadā FaZe Clan YouTube kanāls sasniedza 1 miljonu abonentu. Rakstīšanas brīdī tas ir ieguvis par 7,69 miljoniem vairāk abonentu un 1 141 865 761 skatījumu.

Mūsdienās FaZe Clan ir mājvieta vairāk nekā 90 eSport sportistiem. Viņi visi ir ārkārtīgi talantīgi dažādu video spēļu spēlēšanā un augstākā līmeņa spēļu satura veidošanā.

Apskatiet šo visaptverošo FaZe Clan pašreizējā aktīvā saraksta sadalījumu, pamatojoties uz dažiem nosaukumiem, kurus spēlē šie spēlētāji:

Counter-Strike: globāla ofensīva

 • rain (Norvēģija), broky (Latvija), Twistzz (Kanāda), ropz (Igaunija), karrigan (Dānija), olofmeister (Zviedrija), RobbaN (Zviedrija) - galvenais treneris, innersh1ne (Krievija) - Assistant Coach

Fortnite Battle Royale

 • Megga (ASV), Nate Hill (ASV), Dubs (ASV), Bizzle (ASV), Mongraal (Lielbritānija), Martoz (Nīderlande), Cented (Kanāda)

Valorants

 • babybay (ASV), supamen (ASV), POACH (ASV), dicey (ASV), POISED (Kanāda), jdm (ASV) — galvenais treneris, zecK (ASV) — trenera palīgs

Rainbow Six Siege

 • cameram4n (Brazīlija), soulz (Brazīlija), Bullet1 (Brazīlija), Astro (Brazīlija), cyb3r (Brazīlija), Ramalho (Brazīlija) - galvenais treneris

Raķešu līga

 • Allushin (Kanāda), AYYJAYY (ASV), Firstkiller (ASV), Moopy (ASV) - galvenais treneris

PUBG: Battlegrounds (personālais dators)

 • Aitzy (Krievija), D1gg3r1 (Somija), Fexx (Lielbritānija), Gustavs (Dānija), Didz (Kanāda) - galvenais treneris

PUBG: Battlegrounds (mobilās ierīces)

 • Vintorez (Taizeme), Korpaii (Taizeme), sOup77 (Taizeme), TonyK (Taizeme), BulShark (Taizeme), MR5 (Taizeme), MaFia (Taizeme) - galvenais treneris

FIFA

 • Tass (Apvienotā Karaliste), Jas (Apvienotā Karaliste)

FIFA tiešsaistē

 • Michael04 (Taizeme), TDKeane (Taizeme), JubJub (Taizeme)

Dažreiz FaZe Clan var piesaistīt vienu vai divus īpaši kvalificētus spēlētājus kā aizstājējus, lai aizpildītu viņu sarakstus, ja konkrēti komandas locekļi nevar piedalīties nozīmīgākie esporta pasākumi. Tam var būt dažādi iemesli, piemēram, vīzu sarežģījumi un apturēšana.

FaZe Clan spēcīgākās spēles

Apskatiet titulus, kuros FaZe Clan spēlētāji ir spēcīgākie:

CS: EJ

 1. gadā FaZe Clan ieņēma CS: GO pasaules ranga augšgalu, izstumjot Natuss Vincere. Šī vairāku spēlētāju pirmās personas šāvēja spēle sākotnēji tika izlaista 2012. gada augustā un ir ceturtais nosaukums Valve Counter-Strike sērijā. To var atskaņot daudzās platformās, piemēram, Microsoft Windows, macOS, Play Station 3, Linux un Xbox 360.

Call of Duty

Daži FaZe dalībnieki ir arī parādījuši ievērojamas prasmes, spēlējot šo populāro pirmās personas šāvēja videospēļu sēriju. Šim uzņēmumam ir komandas, kas sacenšas dažādos titulos, tostarp Call of Duty: Warzone, Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Black Ops 2, Call of Duty: Ghosts, Call of Duty: WWII un Call of Duty: Advanced Warfare.

Fortnite

Fortnite ir pelnījis būt FaZe spēcīgāko titulu fondā, jo tā dalībnieki ir nopelnījuši vairāk nekā 2 miljonus USD, spēlējot to konkurētspējīgā veidā. Epic Games izlaida šo Battle Royale spēli 2017. gadā daudzām platformām, tostarp macOS, Windows, iOS, Android un PlayStation 4 un 5.

PUBG: Battlegrounds

Vēl viena no FaZe labākajām spēlēm ir PUBG: Battlegrounds. Šim uzņēmumam ir personālo datoru un mobilo ierīču saraksti ar konkurētspējīgiem spēlētājiem, kuri līdz šim ir piedalījušies vairāk nekā 45 turnīros.

Kāpēc FaZe Clan ir populārs?

FaZe neapšaubāmi ir nopelnījis savu vietu sarakstā populārākās esporta komandas. Daudziem spēlētājiem patīk likt likmes uz to, jo tās dalībnieki ir iesaistījušies vairāk nekā 10 spēlēs, kas nozīmē, ka viņi neaprobežojas ar derībām tikai uz vienu titulu.

Turklāt šī esporta organizācija ir sevi pierādījusi kā diezgan dominējošu komandu, kas ir gatava būt labākajai. Tās spēlētāji ir spīdējuši daudzos vietējos un starptautiskos spēļu turnīros, daudzos no tiem izcīnot pirmo vietu.

Kas cits, kas padara FaZe Clan īpaši pievilcīgu spēlētājiem, ir tā iekļaušana. Iesācējiem tās dalībnieki ir no 20+ valstīm, tostarp:

 • Savienotās valstis
 • Francija
 • Zviedrija
 • Kanāda
 • Francija
 • Beļģija
 • Slovākija
 • Apvienotā Karaliste
 • Portugāle
 • Kazahstāna
 • Spānija
 • Koreja

Turklāt 2019. gadā FaZe Clan pārsteidza daudzus cilvēkus videospēļu pasaulē, parakstot līgumu ar savu pirmo sieviešu kārtas spēlētāju Soleil "Ewok" Wheeler (pirms viņa iznāca kā transpersona). Un viņai tobrīd bija tikai 13 gadi, parādot šīs komandas uzticību jauno spēļu talantu audzināšanai.

Turklāt šī komanda ir iecienīta daudziem kaislīgiem esporta derību slēdzējiem, jo ir pieejamas neskaitāmas FaZe Clan derību vietnes. Tas dod viņiem iespēju atklāt pēc iespējas vairāk no šiem bukmeikeru aģentiem, līdz tiek atrasts tāds, kas atbilst viņu cerībām.

FaZe Clan balvas un rezultāti

Neviens nevar atspēkot, ka FaZe šodien ir viena no labākajām esport komandām konkurences spēļu jomā. Lai gan tai vēl nav piešķirta balva, tā ir saņēmusi visaugstākās vietas neskaitāmās vietās esporta čempionātos. Apskatiet dažus šīs komandas neticamos rezultātus dažādiem tituliem.

R6

FaZe ieguva trešo vietu Seši ielūgumi 2022. 2021. gada Six Sweden Major turnīrā tā ieguva pirmo vietu un devās mājās ar 200 000,00 USD. Tās Rainbow Six saraksts pārspēja tādas komandas kā Ninjas in Pyjamas, DAMWON Gaming un Rogue.

CS: EJ

FaZe ir valdījis CS: GO pasaulē visilgāk. 2022. gads ir gandrīz pusceļā, un tas jau ir ieguvis divas trofejas, pateicoties 1. vietai Intel Extreme Masters XVI sezonā un ESL Pro League 15. sezonā.

Šī uzņēmuma CS: GO saraksts ir ieņēmis 1. un 2. vietu vairāk nekā 25 konkursos laikā no 2016. līdz 2022. gadam.

FIFA tiešsaistē

FaZe FIFA Tiešsaistes saraksts ir iekrājis $70 000,00, uzvarot divos turnīros 2022. gadā. 2021. gadā šī komanda ieņēma 1. un 2. vietu četrās sacensībās, tostarp EACC Summer, EA Champions Cup Autumn un FIFAe Continental Cup.

Call of Duty

No 2020. līdz 2022. gadam FaZe Call of Duty: Warzone saraksts ir vairāk nekā divdesmit trīs labākie izvietojumi, un konkurences spēļu rezultātā ir nopelnījis vairāk nekā trīssimt tūkstošus dolāru. Piemēram, šī komanda ieguva pirmo vietu sacensībās Hitch Hide 'n' Seek (Hiders) 2022, Mountain Dew Showdown (2021), Twitch Rivals: Doritos Bowl | Warzone (2021) un 2021 World Series Of Warzone (Captains Cup (NA Duos)).

PUBG: Battlegrounds

FaZe ieguva 3. vietu PCS6: Europe 2022, ienesot 27 000,00 USD. 2021. gadā tā bija arī starp labākajām komandām šajā pašā turnīrā, ierindojoties 2. vietā. Šis esporta uzņēmums 2020. gadā piedalījās astoņos PUBG konkursos, taču ieguva tikai pirmās vietas uzvaras PCS2: Europe, Toby's Tryhard ceturtdiena — 1. nedēļa un Toby's Tryhard ceturtdiena — 3. nedēļa.

Overwatch

FaZe bija mājvieta neticami konkurētspējīgam Overwatch sarakstam 2016. un 2017. gadā. Pirmajam tas piedalījās astoņos turnīros, attiecīgi četros un trijos izcīnot pirmo un otro vietu.

 1. gadā FaZe piedalījās septiņos Overwatch turnīros, bet divos ieguva tikai otro vietu.

PUBG Mobile

FaZe PUBG Mobile saraksts bija diezgan aktīvs 2020. gadā un 2021. gadā. Tam bija vāji rezultāti, taču tas tika ierindots attiecīgi 1. un 3. vietā GamelinG Nations Cup 2020 un Suphanburi City Championship 2020.

Labākie un populārākie FaZe Clan spēlētāji

FaZe Clan spēlētājiem ir dažādi prasmju līmeņi, kas viņiem ir ļāvis sasniegt dažādus varoņdarbus. Šie ir daži no šīs slavenās esporta komandas izcilākajiem dalībniekiem:

Håvard "lietus" Nygaard

rain ir FaZe Clan komandas Counter-Strike: Global Offensive dalībnieks. Rakstīšanas laikā viņš ir ienesis USD 896 795,87, spēlējot 112 CS: GO spēles šajā uzņēmumā un citas savas iepriekšējās komandas, tostarp LGB eSports un G2 Esports.

Soms "karrigans" Andersens

Tāpat kā lietus, karrigans ir arī izcils CS: GO spēlētājs. Viņš ir spēlējis Counter-Strike, jo viņam bija tikai 16 gadi. 2022. gadā viņš ir nopelnījis $1 153 938,78 no 207 spēļu turnīriem.

Andrejs "babybay" Francisty

Babybay lepojas ar izcilu spēļu talantu, kas viņam ir nopelnījis tūkstošiem dolāru, spēlējot konkurētspējīgu spēli. Pirms pievienošanās Faze Clan Valorant komandai viņš bija profesionāls Overwatch spēlētājs.

Kriss "Simp" Lērs

Simp ir guvis atzinību arī kā viens no labākajiem FaZe dalībniekiem. Pateicoties daudzajām uzvarām turnīros, viņam ir bijusi milzīga loma Atlantas FaZe Call of Duty saraksta panākumos.

Simps pirms 18 gadu vecuma uzvarēja vairāk nekā desmit vietējos LAN turnīros, padarot viņu par iedvesmu daudziem jauniem COD spēlētājiem.

Kur un kā likt likmes uz Faze Clan

FaZe Clan ir profesionālas komandas, kas spēlē daudzas videospēles, padarot to par vienu no labākajām esport komandām, uz kurām var likt likmes. Spēlētājiem, kuri interesējas par derībām, vispirms ir jāizpēta internets, lai atrastu augstākā ranga Faze Clan esporta derību vietnes.

Šiem bukmeikeru tirgiem ir jāpiedāvā plašs tirgu klāsts, piemēram, lielākā daļa nogalināšanas, izslēgšanas spēļu, handikapu, punktu starpības, naudas līnijas un MVP likmes/labākā spēlētāja. Turklāt viņiem ir jānodrošina konkurētspējīgas izredzes, lai nodrošinātu, ka spēlētāji, kas veic derības ar reālu naudu, gūst maksimālu labumu no šī uzņēmuma. Vēl viens svarīgs aspekts, kas jāņem vērā, ir esport pārklājums. Lai gan daži bukmeikeri koncentrējas uz galvenajiem turnīriem, kuros piedalās FaZe Clan, citi nodrošina tikai izredzes uz mazākiem notikumiem.

FaZe Clan derību veikšana ir vienkārša, izmantojot labākās esporta derību vietnes. Spēlētājiem ir jāliek likmes tikai uz spēli, kuru spēlē viņu spēlētāji, un jāsaliek savs pirksts. Tomēr tas nenozīmē, ka viņiem vajadzētu ienirt ar galvu pa priekšu.

Iesācējiem derību slēdzējiem jāsāk ar Faze Clan izpēti. Kuri ir daži no šīs komandas labākajiem spēlētājiem, un kuras spēles viņi aizvada? Tas viņiem sniedz mājienu par to, kam ir vērts likt likmes, ja viņi plāno veikt MVP likmi. Bonusu sagrābšana ir ieteicama arī, lai palielinātu savu bankrotu.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa

Jaunākās ziņas

FaZe Clan un SteelSeries partneris laidīs klajā ekskluzīvu kopzīmola spēļu aprīkojumu ar Best Buy
2023-11-07

FaZe Clan un SteelSeries partneris laidīs klajā ekskluzīvu kopzīmola spēļu aprīkojumu ar Best Buy

Ziemeļamerikas esporta zīmols FaZe Clan ir sadarbojies ar spēļu perifērijas ierīču zīmolu SteelSeries, lai ieviestu novatorisku kopzīmola spēļu aprīkojuma klāstu. Šajā kolekcijā ir iekļauta datora pele, peles paliktnis, austiņas un tastatūra, un tās visas ir redzamas ar FaZe Clan ikonisko logotipu un krāsu shēmu. Sadarbības mērķis ir apmierināt to fanu un spēlētāju vēlmes, kuri vēlas saskaņot sevi ar savu iecienītāko esporta organizāciju.