eSports, derību graujošs spēks

Ziņas

2022-11-17

Nav šaubu, ka eSports ir graujošs spēks derību jomā. Arvien vairāk spēlētāju liek likmes e-sporta turnīros un pasākumos, savukārt bukmeikeri pāriet, lai izmantotu e-sporta derību potenciālu. Bet lielais jautājums ir, kāda ir nākotne? 

eSports, derību graujošs spēks

Šajā apkopojumā uzziniet vairāk par eSports iefiltrēšanos tiešsaistes derību jomā, faktoriem, kas veicina tā izaugsmi, jaunākajām tendencēm un daudz ko citu.

E-sporta derību vēsture aizsākās aptuveni 2014. gadā, kad dažas derību vietnes sāka piedāvāt derību tirgus. Tomēr ne daudzi spēlmaņi zināja par eSportu, un daži spēlētāji uzskatīja, ka spēles ir fiksētas.

Esporta un eSporta derības skaitļos

Pēdējo desmit gadu laikā videospēļu apjoms ir strauji pieaudzis. Šobrīd tas ir viens no visstraujāk augošajiem tirgiem, un nesenie pētījumi liecina, ka globālā e-sporta tirgus vērtība 2019. gadā bija aptuveni 957,5 miljoni ASV dolāru, bet 2022. gadā tas ir izaudzis par 1,08 miljardu dolāru nozari.

Un tas nav tikai eSports, kas aug; Arī eSport derības piedzīvo eksponenciālu izaugsmi. Pirms desmit gadiem saruna galvenokārt bija par to, kas ir eSports kā likt likmes uz eSportu. Taču šodien eSporta derības ir tikpat populāras kā jebkad agrāk. 

Saskaņā ar Business Research Insights publicētajiem datiem, e-sporta derību nozare 2021. gadā tika novērtēta 9749 miljonu dolāru vērtībā, un ir sagaidāms, ka tā pieaugs ar salikto gada pieauguma tempu (CAGR) par 13,7%, lai izaugtu līdz 24 190 miljonu dolāru tirgum.

Iepriekš minētā statistika skaidri norāda, ka tiešsaistes eSporta derības ir milzīga nozare. Tas liek uzdot jautājumu, kas ir veicinājis e-sporta derību sporādisko pieaugumu? Nu, aiz pēkšņās derību veicēju intereses par eSportu ir vairāki faktori.

Pirmkārt, tas, ka videospēlēm ir milzīgs sekotāju skaits. Jaunākie ziņojumi liecina, ka 2022. gada beigās būs vairāk nekā 500 miljoni e-sporta entuziastu. Turnīri piesaista arī milzīgu skatītāju skaitu, un 2021. gada Free Fire World Series ir vadībā pēc rekorda 5,41 miljona skatītāju skaita. No vairāk nekā 5 miljoniem skatītāju ievērojams skaits nodarbojas ar derībām.

Vēl viens faktors ir derību operatoru pieejamība, kas piedāvā eSporta derību tirgus. Atšķirībā no pagātnes, daudzas e-spēļu derību vietnes šodien piedāvā spēlētājiem iespēju veikt likmes uz labākajām e-sporta sacensībām un turnīriem visa gada garumā. 

Daži no tiem ir slaveni bukmeikeri, kas ir pievienojuši eSporta derību tirgus, savukārt citi ir jaunas vietnes, kas koncentrējas tikai uz eSportu. Ir arī vērts pieminēt, ka daži derību uzņēmumi aktīvi darbojas eSporta ekosistēmā, sponsorējot eSporta komandas.

Ir arī daudz turnīros un sacensībās notiek visa gada garumā, tāpēc spēlētāji nevar palaist garām derību tirgus, vai tie būtu Dota 2 derību tirgi, Call of Duty, Valorant, League of Legends utt. Šie turnīri piesaista ievērojamus balvu fondus, uz kuriem eSporta tērpi pievērš uzmanību.

Iespējams, lielākais aspekts, kas ir veidojis e-sporta derību nozari, ir pandēmija. Pēc tiešraides spēļu apturēšanas, lai novērstu Covid-19 izplatību, eSports aizpildīja plaisu tagad, kad profesionāli sportisti varēja cīnīties ar to attālināti.

E-sporta derību nākotne

Kā minēts iepriekš, eSporta derībām ir gaiša nākotne. Visas prognozes liecina, ka e-sporta derības ir šeit, lai paliktu, lai gan tās nevar pārspēt tradicionālos sporta veidus totalizatorā. Bet jau tagad tas pārspēj virtuālo sportu. Tātad, kādi ir daži no faktoriem, kas veidos eSporta derību nākotni?

Pirmkārt, tā ir eSporta izaugsme. Tā kā eSports turpina augt, pieaugs arī eSporta derības. Vēl viens aspekts, kas veidos eSporta derību tirgu, ir partnerattiecības starp galvenajiem eSporta spēlētājiem un derību operatoriem. eSport derību vietnes izstrādā novatoriskas stratēģijas, kas tās ierindo pirmajā rindā eSporta turnīros un sacensībās.

Liela nozīme eSporta derību attīstībā būs arī e-sporta derību bonusiem. Lai paliktu priekšā konkurentiem, eSporta bukmeikeri izveidojiet ienesīgus bonusus un akcijas eSporta derību slēdzējiem.

E-sporta konkurences raksturs arī būs galvenais e-sporta derību attīstības virzītājspēks. Mūsdienās daudziem eSporta faniem ir savas iecienītākās eSporta komandas, tāpat kā tradicionālo sporta veidu komandām ir cītīgi fani, kuri ne tikai skatās, kā viņu komandas spēlē, bet arī liek par tām derības.

Visbeidzot, tādi notikumi kā likmes uz sevi veicinās arī e-sporta derību izaugsmi tagad, kad ikdienas spēlētājiem ir iespēja likt likmes uz sevi. Tiešraides straumes funkcijas tieši no derību vietnes arī nozīmē, ka spēlētāji var uztvert visas darbības un pat veikt likmes uz tiešraidēm. No otras puses, ir eSport derību padomu vietnes, kas piedāvā spēļu prognozes.

Iesaiņošana

Tas arī viss, ļaudis, kopsavilkums par eSporta derību attīstību un to trajektoriju. Šobrīd eSporta derības ir liela nozare, un tajā nav vērojamas palēnināšanās pazīmes. 

Gaidiet, ka nozare nākamajos gados augs, dominējot derību iespējās, piemēram, virtuālajā sporta veidā. Bet galu galā tai nav potenciāla pārspēt tradicionālās sporta derības.

Jaunākās ziņas

Fortnite derību pamati
2023-03-30

Fortnite derību pamati

Ziņas

Kazino akcija

Loot.bet:Saņemiet savu 100 € depozīta bonusu
Spēlēt tagad

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick:Saņemiet depozīta bonusu līdz 500 €

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Betsafe
Betsafe:Reģistrācijas bonuss - 100% līdz pat €25 + €10 bezmaksas likmes

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Neizlaidiet šādus bonusa piedāvājumus

Loot.bet
Loot.bet
100 € depozīta bonuss
Iemaksas metodes
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Saņemt bonusuLoot.bet pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick
500 € depozīta bonuss
Saņemt bonusuThunderPick pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Close