Kā likt likmes uz Esports: Ultimate Knowledge Guide

Šajā e-sporta derību ceļvedī uzziniet visu par derībām elektroniskajos sporta veidos. Sekojiet arī jaunumiem, lai uzzinātu, kuri ir labākie videospēļu žanri un videospēļu nosaukumi, uz kuriem var veikt derības, kā arī eSporta derību padomus. Nav šaubu, ka e-sporta nozare piedzīvo eksponenciālu izaugsmi. Līdz ar pandēmijas iestāšanos eSporta derības uzplauka, un mūsdienās tās ir visstraujāk augošais derību veids.

Saskaņā ar Lasvegasā bāzētā azartspēļu nozares uzņēmēja Krisa Grova 2019. gada ziņojumu, eSports kopējā nauda, kas tika veikta ap galvenajiem eSporta tituliem, līdz 2020. gadam visā pasaulē bija aptuveni 12,9 miljardi USD, savukārt eSporta derību slēdzēju skaits pasaulē bija aptuveni 6,5 miljoni. Pandēmijas atnākšana un līdz ar to arī tiešraides spēļu apturēšana, visticamāk, palielināja skaitļus.

Kā likt likmes uz Esports: Ultimate Knowledge Guide
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter

Kā veikt likmes uz esportu 2024

Pirms dalīties ar labāko sarakstu eSporta videospēļu žanri lai veiktu derības, šeit ir e-sporta derību ceļvedis iesācējiem. Uzziniet e-sporta derību pamatus, sākot ar to, kā atrast labāko vietni, kurā veikt derības, līdz derību koeficientiem, tirgiem, stratēģijām un citiem.

Kā darbojas esporta derības

Esporta derības ir vienkārši likmes uz elektroniskiem sporta veidiem, kas tiek spēlēti konkurences līmenī. Lai gan tās ir diezgan līdzīgas virtuālajām un simulētajām spēlēm, eSportam ir tāds cilvēcisks pieskāriens kā tradicionālajām sporta derībām, kurās cīnās profesionāli sportisti, nevis AI un datoru simulatori. Profesionāļu komandas jau tagad piesaista labākos talantus no visas pasaules, tāpēc eSports ir tikpat konkurētspējīgs kā jebkurš cits sporta veids.

Kā likt likmes uz esportu

Likmes uz eSportu ir diezgan vienkāršas. Tomēr derību slēdzējiem ir jāzina dažas lietas.

Pirmkārt, spēlētājiem ir jāizlemj, uz kuru spēli viņi vēlas likt likmes. Šajā rakstā tiks parādīti daži no labākajiem žanriem, uz kuriem var likt likmes, un katra žanra populārākās spēles e-sporta jomā.

Kā atrast labākās esporta derību vietnes

Kad spēlētājs ir izvēlējies noteiktu spēli, viņam jāatrod bukmeikeri, kas piedāvā spēles tirgus. Jāpiemin, ka ne visiem bukmeikeru kantoriem ir eSporta likmes.

Vēl viens būtisks faktors, kas jāņem vērā, izvēloties bukmeikeri, ir licencēšana un regulējums. Spēlējiet tikai reģistrētās un atzītās eSporta derību vietnēs.

Pēc tam izlasiet bukmeikeru pārskatus un veiciet nelielu izpēti, lai atrastu bukmeikeru pakalpojumus, kas piedāvā ātru un drošu banku darbību, un, kas ir svarīgi, visaptverošu iemaksas un izņemšanas iespēju sarakstu. Spēlētāji noteikti vēlas ātri iesaistīties derībās par īstu naudu. Ņemiet vērā arī darījumu izmaksas, izpildes laiku un, galvenais, pieņemtās valūtas.

Būtiski aspekti, kas jāņem vērā, ir klientu atbalsts, valodas, tiešraides straumēšana, vietnes navigācija un mobilās derības.

Trešais aspekts, kam jāpievērš uzmanība, ir e-sporta derību tirgi un koeficienti. Dažām bukmeikeri ir plaši derību tirgi, savukārt citi piedāvā tikai pamata iespējas. Pirmais ir tas, uz ko eSporta derību entuziastiem vajadzētu pievērst uzmanību. Runājot par izredzēm, ir divas lietas. Pirmkārt, pievienojieties derību vietnēm ar visaugstākajām izredzēm. Otrkārt, spēlētājiem ir jāpārliecinās, ka tiek atbalstīts viņiem zināmais koeficientu formāts.

Ir svarīgi arī apsvērt akcijas. Labākie eSporta bukmeikeri piedāvā bez depozīta bonusiem un depozīta bonusiem, kā arī citus labumus. Meklējot likmju bonusus, neaizmirstiet pārbaudīt derību prasības. Jo mazāks reizinātājs, jo lielāka iespēja gūt maksimālu labumu no likmju bonusa.

Esporta derību stratēģijas

Tāpat kā tradicionālās sporta derības, arī eSports ir derību stratēģijas, kas atšķiras atkarībā no spēles žanra. Arbitrāžas derības ir populārākā stratēģija. Plaši pazīstama kā “arb” derību stratēģija, tā ietver likmes uzlikšanu uz visiem iespējamajiem atsevišķas eSporta spēles iznākumiem.

MOBA derību ceļvedis

Vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēna, tautā pazīstama kā MOBA, ir viens no labākajiem videospēļu žanriem, uz kuru var likt likmes. Šajā stratēģijas videospēlē ir divas komandas, kas cīnās iepriekš noteiktā kaujas laukā, kas pazīstams kā karte.

MOBA spēles ir visaugstāk novērtētās, īpaši Āzijā. Popularitāti var saistīt ar faktu, ka viņi ir sabiedriski tagad, kad spēlētājiem ir jāsadarbojas ar draugiem, lai sasniegtu uzvaru. Ir iekļautas dažas no labākajām MOBA spēlēm, uz kurām var likt likmes leģendu Līga, DOTA 2 (Defense of the Ancients 2), Mobilās leģendas: Bang Bang un Smite.

Kā likt likmes uz MOBA spēlēm

MOBA derības kļūst arvien populārākas tagad, kad notiek daži prestiži MOBA turnīri un sacensības, piemēram, The International un LoL pasaules čempionāts. Kas vēl? Gandrīz visu gadu ir pieejamas MOBA spēles. Interesanti, ka MOBA spēles piesaista labākās komandas un talantus, iepludinot stratēģijas spēlē konkurētspēju.

MOBA spēļu derību pamatā ir dažādu derību tirgu izpratne. Likmes var likt uz vienu MOBA spēļu tirgiem, MOBA turnīru/sacensību/līgu uzvarētāju tirgiem vai karšu tirgiem. Dažas no labākajām likmēm ietver mača uzvarētāju, kartes uzvarētāju, kartes kopējo skaitu, pirmo sitienu, raundu skaitu, kopējo nogalināto/likmju skaitu vai pat handikapu utt. Visu šo notikumu iespējamība ir attēlota koeficientos.

Lai veiktu likmes uz MOBA spēlēm, vispirms atrodiet derību vietni ar MOBA eSports tirgiem un sekojiet līdzi gaidāmajām MOBA sacensībām. Derību slēdzējiem arī jāzina dažādi MOBA spēļu turnīros izmantotie formāti.

Visbeidzot, spēlētājiem ir jāveic daži pētījumi, lai noskaidrotu, kuras ir labākās MOBA eSporta komandas. Pašlaik plaši pazīstamie nosaukumi ir Team Spirit, PSG.LGD, Invictus Gaming un Team Secret. Būtu arī prātīgi pārbaudīt komandas neseno formu, uz kuru derību slēdzēji liek savu naudu.

Battle Royale derību ceļvedis

Battle royale spēles ir fantastiskas tiešsaistes vairāku spēlētāju spēles, kurās tiek izmantota pēdējā spēlētāja spēle un izdzīvošanas, izpētes un meklēšanas taktika. Tajos ir iesaistīti desmitiem līdz simtiem spēlētāju, kuri cīnās par godu arvien sarūkošā kartē. Atkarībā no formāta spēlētāji var būt atsevišķi vai komandās.

Mūsdienās e-sporta arēnā dominē kaujas karaliskās spēles. Dažas no lielākajām battle royale spēlēm ietver Fortnite, Call of Duty: Warzone, Apex Legends, PUBG: Battlegrounds, un Fall Guys Ultimate Knockout, lai pieminētu tikai dažus.

Kā likt likmes uz Battle Royale spēlēm

Likmes uz battle royale spēlēm ir viens no populārākajiem e-sporta derību veidiem. Šo spēļu popularitāti var saistīt ar faktu, ka battle royale spēles piesaista simtiem augstākā līmeņa sacensību un ievērojamas naudas balvas. Divi no nozīmīgākajiem battle royale turnīriem ir Apex Legends Global Series (Apex Legends) un The Fortnite World Cup (Fortnite). Interesanti, ka 2019. gada Fortnite Pasaules kauss piesaistīja 30 miljonu dolāru balvu fondu.

Likmes uz battle royale spēlēm ir diezgan vienkāršas, ja vien derību slēdzēji atrod labākās battle royale eSports derību vietnes un saprot spēles gaitu, tirgus un to, kā darbojas izredzes. Ir dažādi tirgi, kuros likt likmes, atkarībā no likmju veikšanas vietas un, protams, konkrētās battle royale spēles.

Daži no izplatītākajiem tirgiem, ar kuriem spēlētājiem būtu jāiepazīstas, ir tiešo spēļu uzvarētāji, turnīru uzvarētāji, īpašās likmes, uzkrājošās likmes, kopsummas, karšu uzvarētāji, karšu rezultāti un pat spēles laikā veiktās likmes, ko sauc arī par dzīvajām likmēm.

Papildus derību tirgiem un izredzēm spēlētājiem ir jāpārzina kaujas karaliskās spēles eSports, uz kuru viņi vēlas likt likmes. Uzziniet labākās komandas Fortnite, labākās komandas Apex Legends un tā tālāk. Apskatiet arī to jaunāko formu, lai pieņemtu labāko lēmumu par derībām.

FPS derību ceļvedis

Nav šaubu, ka FPS (First-Person Shooter) ir populārs videospēļu žanrs. Tas ir balstīts uz ieročiem un citām uz ieročiem balstītām kaujām no pirmās personas viedokļa. Spēlētāji kontrolē galveno varoni 3D telpā. FPS spēles ir populāras, jo tās rada īstu kaujas lauka atmosfēru, pateicoties iespaidīgajai grafikai un skaņai. Viņi arī veicina komandas darbu un solidaritāti.

FPS spēles ir populāras visā pasaulē. Battlefield V un Counter-Strike: Global Offensive ir divas no mūsdienu lielākajām FPS spēlēm. Citi populāri FPS nosaukumi eSportā ietver Call of Duty, Toma Klensija varavīksnes sešu aplenkums (R6), Valorant un Overwatch.

Kā likt likmes uz FPS spēlēm

FPS spēles ir ne tikai lielas kumulatīvā balvu fondā; tie dominē arī eSporta derību topos. Saskaņā ar jaunākajiem statistikas datiem CS: GO šobrīd ir līdere likmju apjoma ziņā daudz turnīru visa gada garumā. Tāpat ir viegli veikt likmes uz FPS spēlēm, turklāt ir plašs derību iespēju klāsts.

Tāpat kā ar visiem citiem videospēļu žanriem, spēlētājiem, kuri liek likmes uz FPS spēlēm, ir jāsaprot spēles pamatprincipi un noteikumi, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus par derībām. Ir svarīgi arī izprast FPS eSporta skatuves pašreizējo stāvokli. Atrodiet laiku, lai izpētītu, kuras ir labākās FPS komandas. Šobrīd labākās FPS komandas ir Astralis, SEN Sentinels un San Francisco Shock. Ir svarīgi arī pārskatīt visus gaidāmos turnīrus un sacensības.

Vēl viena būtiska lieta, kas derību slēdzējiem ir jāapzinās, ir pieejamie derību tirgi. FPS spēlēm var būt atšķirīga spēle un mērķi, taču lielākā daļa derību iespēju ir līdzīgas tām, kuras spēlētāji var atrast MOBA un Battle Royale eSports derībās. Daži no labākajiem tirgiem, kuros likt derības, ir turnīra uzvarētājs, mača uzvarētājs, kartes uzvarētājs, pirmās kārtas uzvarētājs un derības tiešsaistē.

Sporta simulācijas derību ceļvedis

Priekš tradicionālās sporta derības entuziastiem, sporta simulācijas eSports spēles piedāvā izcilu pieredzi, sekojot tradicionālajām sporta derībām. Kā norāda nosaukums, sporta simulācijas spēles ir balstītas uz reālām sporta spēlēm, piemēram, futbolu, hokeju, motosportu, basketbolu un amerikāņu futbolu. Sporta simulācijas spēles nedrīkst jaukt ar virtuālo sportu, jo tās spēlē reāli cilvēki.

Sporta simulācijas spēles ir populāras visā pasaulē. Aina lepojas ar elites profesionāļu komandām, no kurām dažas sponsorē profesionāli klubi. Tajos ir attēlotas galvenās līgas un sacensības, un tiek izmantoti vismodernākie spēļu dzinēji, lai piedāvātu reālistisku spēli un elpu aizraujošu grafiku. Ir iekļautas dažas no labākajām sporta simulācijas spēlēm, uz kurām var likt likmes FIFA, NBA2K, PES, Madden utt.

Kā likt likmes uz sporta simulācijas spēlēm

Sporta simulācijas spēles piesaista daudzus derību slēdzējus, galvenokārt tradicionālo sporta derību entuziastus. Tas ir tāpēc, ka derību mehānismu ziņā tās ir līdzīgas parastajām sporta derībām. Pagaidām viss ir labi, FIFA 21 totalizators ir līderis sporta simulācijas žanrā likmju apjoma ziņā. Tātad, kas spēlētājiem ir jāzina par sporta simulācijas videospēlēm?

Pirmā lieta ir atrast uzticamas derību vietnes ar FIFA, PES un NBA2K tirgos. Atcerieties, ka ne visās derību vietnēs būs šie tirgi. Runājot par likmju koeficientiem un tirgiem, likmes tiek attēlotas vienā no trim derību formātiem vai visos formātos, savukārt tirgi paliek tādi paši kā parastajās sporta derībās.

Tomēr atšķirība rodas komandās, uz kurām likt likmes. Tradicionālajās sporta derībās labākās komandas, uz kurām likt likmes, ir pēdējā laika veiksmīgākās. Tomēr eSporta derībās spēlētājiem nevajadzētu skatīties uz redzamākajām komandām dzīvē. Tā vietā viņiem vajadzētu apskatīt eSports pro spēlētāja ierakstu. Piemēram, profesionāls spēlētājs ar tādu superkomandu kā PSG ar visām zvaigznēm var zaudēt labākam profesionālim spēlētājam, kurš spēlē ar vidējo komandu no zemākajām Francijas līgām.

RTS derību ceļvedis

RTS, kas pazīstams arī kā reāllaika stratēģijas spēle, ir vēl viens populārs videospēļu žanrs, uz kuru var likt likmes. Viens no aspektiem, kas padara šīs spēles populāras, ir parasti ātrākais raksturs. Atšķirība starp RTS spēlēm un Gājienu stratēģijas (TBS) spēlēm ir tāda, ka RTS spēlēs spēlētāji var iesaistīties darbībā vienlaicīgi.

Ir daudz RTS spēļu, taču tikai neliela funkcija konkurētspējīgajā e-sporta pasaulē. Reāllaika stratēģijas spēles ietver StarCraft II, WarCraft un Impēriju laikmets sērija.

Kā likt likmes uz RTS spēlēm

Kamēr RTS videospēļu žanra popularitāte palēninās, spēles joprojām ir aktīvas uz eSporta skatuves. Tātad, kas spēlētājiem būtu jāzina par RTS spēļu likmēm?

Pirmā lieta ir atrast derību vietnes ar RTS spēļu derību tirgiem, piemēram StarCraft II un WarCraft tirgi, cita starpā. Pēc tam reģistrējieties bukmeikeru vietnēs, kurās ir daudz notikumu un visaugstākās izredzes. Spēlētājiem arī jācenšas sekot līdzi visiem notikumiem RTS spēļu pasaulē. Vispirms izprotiet RTS spēļu spēli un pamatnoteikumus. Svarīgi, uzziniet par dažādiem izmantotajiem turnīru formātiem.

Visbeidzot, pārbaudiet kopvērtējumu, lai uzzinātu labākās komandas un spēlētājus, kuriem likt naudu. Lai uzzinātu, komandas turpina mainīt sarakstus, tāpēc noteikti pārbaudiet komandas jaunāko formu, lai pieņemtu pareizo lēmumu par derībām.

Iesaiņošana

Tieši tā; rokasgrāmata par to, kā veikt derības uz eSportu. Atcerieties, ka ir eSporta derību padomi un stratēģijas, kas palielina laimēšanas iespējas. Tāpat pirms šīs likmes veikšanas noteikti pārbaudiet, ko eksperti saka savās prognozēs!

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
Par

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa

Jaunākās ziņas

Lietas, kas jāzina par Esports derībām tiešsaistes kazino
2023-02-09

Lietas, kas jāzina par Esports derībām tiešsaistes kazino

Nav daudz lietu, ko varat darīt, lai sniegtu tādu pašu aizrautību un aizrautību kā esporta derības. Esporta derības ir vēl aizraujošākas nekā sporta derības parastajiem sporta pasākumiem, jo ​​esports ir daudz neparedzamāks nekā parastie sporta veidi. Nav nekas neparasts redzēt, kā komanda, kas ir mazāk aizsargāta, uzvar pret vienu no labākajām komandām esporta jomā.

eSports noteikumi un lingo, kas jums jāzina
2023-01-19

eSports noteikumi un lingo, kas jums jāzina

Sets vēlajā spēlē ir biedējošs. Šis tanku potenciāla līmenis kopā ar tik augstu DPS jaudu var būt postošs komandām, kurām trūkst AoE pūļa kontroles. Ja viņš atkal izdosies nozagt Red Buff, viņa pārvadāšanas potenciāls būs sniega bumbas.

Kā likt likmes uz Apex Legends 2022. gadā
2022-03-31

Kā likt likmes uz Apex Legends 2022. gadā

Apex Legends derības pamazām kļūst arvien populārākas, jo arvien vairāk battle royale varoņu šāvēja spēles fanu liek likmes uz simtiem turnīru un sacensību visā pasaulē. Ja derības izklausās pēc idejas, šī ir īstā vieta. Uzziniet visu par Apex Legends derībām 2022, sākot no pamatiem Apex Legends tiešsaistes derības uz lielākajām sacensībām un komandām.