Viss, kas jāzina: Esports tiešraides straumēšana

Pateicoties modernajai tiešraides straumēšanas tehnoloģijai, tagad varat skatīties savus iecienītākos elektroniskos sporta veidus un veikt likmes uz tiem, notikumiem risinot notikumus neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Tā kā lielākā daļa esporta tiešraides straumēšanas iespēju ir bez maksas un viegli pieejamas, spēļu vai spēļu tiešraides straumju skatīšanās un derības uz tām ir kļuvusi par vienu no lielākajām tendencēm mūsdienu pasaulē.

Ir zināms, ka populārākās spēļu derību vietnes piedāvā tiešraides straumes, lai spēlētāji varētu vienlaikus skatīties spēles un veikt likmes, neizejot no vietnes. Bet kam vēl jums jāpievērš uzmanība, ja vēlaties iesaistīties šajā masveida esporta tendencē? Par laimi, mēs esam izstrādājuši detalizētu ceļvedi par visu, kas jums jāzina par elektronisko sporta tiešraides pasauli un daudz ko citu. Papildus tam šeit ir līdz šim labākās esporta tiešsaistes straumēšanas derību vietnes:

Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter

Esports tiešraides straumēšanas skaidrojums

Likmes uz esporta tiešraides straumēm būtībā ir tādas pašas kā parastās sporta derības, izņemot tradicionālo sporta veidu derības, bet uz konkurētspējīgiem elektroniskajiem sporta veidiem, kamēr tas notiek tiešraides straumē. Lai sāktu darbu, jums ir jāizvēlas derību tirgus, kurā vēlaties veikt tiešsaistes likmes uz e-sportu, jāizvēlas sporta veids un izredzes un jāveic likme. Lai veiktu likmi, jums būs nepieciešams sporta totalizators, un, tā kā mēs nodarbojamies ar e-sportu, likmju veikšanai izmantosiet tiešsaistes sporta totalizatoru.

Kā uzzināt, vai derību vietnei var uzticēties

Pieaugot iGaming, tiešraides straumēšanai un elektroniskajām sporta derībām, tagad ir diezgan daudz vietņu, kas piedāvā tiešsaistes spēļu pakalpojumus tiešsaistes esport straumēšanas pasākumiem. Tieši šī iemesla dēļ ir svarīgi zināt, kam pievērst uzmanību un kas spēlētājiem būs nepieciešams, lai droši un veiksmīgi piedalītos e-sporta tiešraides derībās. Apskatīsim dažus drošības līdzekļus, kuriem jāpievērš uzmanība:

  • Pārliecinieties, vai izmantojat cienījamu vietni, kurai ir viena vai vairākas derīgas licences, ko izdevušas jūsu valsts attiecīgās cienījamas regulatīvās iestādes.
  • Pārliecinieties, vai izmantotajā platformā ir maksājumu sistēma, kas nodrošinās uzticamus un drošus iemaksas un izmaksas darījumus.
  • Pozitīvas atsauksmes no iepriekšējiem lietotājiem.
  • Secure Sockets Layer (SSL) un Transport Layer Security (TLS) sertifikāti.

Esports Live Stream derību veidi

Izpratne par to, kā darbojas koeficienti, ir veiksmīgu likmju priekšnoteikums. Būtu veltīgi likt likmes uz e-sporta tiešraides spēlēm, nedomājot, kurām ir lielākas izredzes uzvarēt. Bet dažreiz var būt neiespējami noteikt, kurai komandai ir lielāka iespēja iegūt šos uzvaras punktus. Šeit parādās izredzes.

Zemāk esam norādījuši divus populārus elektronisko sporta veidu tiešraides likmju koeficientus. Tomēr, ja meklējat detalizētāku ceļvedi par likmju koeficientiem katrai esporta spēlei, izlasiet mūsu derību likmju ceļvedis.

Populārākās Esports Live Stream derību likmes

Decimāldaļas

Miljoniem bukmeikeru tiešraides straumēšanas nozarē izvēlas izmantot decimāldaļas. Tas ir tāpēc, ka spēlētājiem tās ir viegli saprotamas lielākajā daļā pasaules valstu. Tomēr derību vietnes Apvienotajā Karalistē un Amerikas Savienotajās Valstīs neizmanto decimāldaļas. Ja esat no cita reģiona un apmeklējat Amerikas Savienotās Valstis vai Apvienoto Karalisti, jums būs jāiepazīstas ar to likmju izredzēm, lai veiktu likmes.

Fraction Odds

Šāda veida izredzes ir pastāvējušas gadiem ilgi, un tās ir vecākais izredžu parādīšanas veids. Izmantojot daļskaitļu koeficientus, lai veiktu likmes uz elektroniskām sporta tiešraidēm, abām komandām būs dažādas daļskaitļi, kas atspoguļo uzvaras iespējamību. Lai zinātu savu iecienītāko komandu un uzvarētu, ja uz to uzliksiet derības, jums ir labi jāaprēķina.

Kā veikt likmes uz Esports tiešsaistes straumēm

Pirms spēlētāji var veikt likmes esporta tiešraides straumēšanas vietnēs, spēlētājiem ir jāpārliecinās, ka esat atzīmējis visas bukmeikeru noteikto prasību rūtiņas. Katrai tiešraides straumēšanas vietnei ir atšķirīgas prasības, tāpēc noteikti pārbaudiet tās iepriekš. Tomēr šeit ir daži standarta noteikumi, kas spēlētājiem ir jāievēro, pirms sākas viņu esporta tiešraides derību ceļojums:

Izveidojiet derību kontu

Vispirms spēlētājiem būs jāizveido konts, lai izbaudītu derības uz konkrēta bukmeistara tiešraides straumēm. Kad spēlētāji ir izveidojuši un verificējuši savu kontu, spēlētājiem ir jāiemaksā daži līdzekļi kontā, lai viņi varētu izmantot tiešraides straumēšanas pakalpojumu.

Flash vai HTML5

Lielākajā daļā labāko tiešsaistes bukmeikeru spēlētājiem būs nepieciešama zibatmiņas vai uz HTML5 balstīta sistēma, lai straumētu sporta spēles tiešraidē. Spēlētājiem pat var būt nepieciešams instalēt zibatmiņas spraudni. Tomēr lielākā daļa mūsdienu ierīču ir aprīkotas ar iepriekš ielādētām ierīcēm.

interneta pieslēgums

Lai skatītu tiešraides, spēlētājiem ir jābūt savienotiem ar internetu. Jūsu interneta ātrumam ir jābūt vismaz 5 Mb/s, lai nodrošinātu nevainojamu savienojumu vairumā tiešraides straumēšanas derību vietņu.

Kad visas iepriekš minētās prasības ir pārbaudītas, varat veikt tālāk norādītās darbības, lai veiktu likmi uz esporta tiešraidi tiešsaistē:

  1. Izvēlieties an esports tiešraides derību vietne no mūsu labāko derību vietņu saraksta.
  2. Atveriet viņiem kontu un pabeidziet klienta verifikācijas procesu. Tas ietvers dažāda veida identifikācijas dokumentācijas nodrošināšanu.
  3. Pievienojiet savam kontam skaidru naudu.
  4. Dodieties uz tiešraides derību sadaļu un noklikšķiniet uz mačiem vai sacīkstēm.
  5. Izveidojiet derību biļeti.
  6. Un derēt prom!

Populārās Esports Live Stream derību programmatūras unikālas iespējas

Pasaulē ir pieejamas daudzas dažādas populāras vietnes, kurām ir unikāli piedāvājumi, kad runa ir par esporta tiešraides straumēm. Šeit ir divas unikālas funkcijas, kuras var piedāvāt spēlētājiem:

Spēļu skatīšanās un derības vienlaikus

Daudzas populāras esporta tiešsaistes straumēšanas derību vietnes nodrošina, ka varat skatīties saturu, kad esat pieteicies derību vietnē. Piemērs tam, kā to var izdarīt, ir katras spēles dalītā ekrāna skats, kuram spēlētāji piekļūst, izmantojot īpašu tiešraides straumēšanas izvēlni.

Tiešraides tērzēšanas logs

Ir zināms, ka populārās vietnēs spēles video sānos vai apakšā ir pieejams grupas tiešraides tērzēšanas logs, lai jūs varētu baudīt sarunas ar citiem tiešsaistes spēlētājiem.

Kā izvēlēties labākās tiešsaistes tiešraides derību vietnes

Tā kā vairāki esporta pakalpojumi tagad piedāvā tiešraides derību straumes, var būt grūti izlemt, kuru platformu izmantot. Tomēr labākās vietnes izvēle ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu pozitīvu pieredzi un lai spēlētāji samazinātu risku, veicot derības. Šeit ir mūsu ieteikumi par to, kādiem faktoriem jāpievērš uzmanība, pieņemot šo lēmumu:

Plašs sporta tiešraides straumju un spēļu iespēju klāsts

Ne visas tiešsaistes straumēšanas derību vietnes piedāvā vienas un tās pašas e-sporta spēles, pasākumus vai sporta veidus. Dažus var interesēt viens sporta veids, bet citi var piedāvāt vairākus. Pārliecinieties, vai jūsu izvēlētajai platformai ir plašs piedāvājumu klāsts, kā arī jūs interesējošais e-sports.

Uzglabāšanas vieta

Lielākā daļa bukmeikeru pakalpojumu sniegšanai izmantos lietojumprogrammu. Dažām lietojumprogrammām, kas būs jālejupielādē, var būt nepieciešams daudz vietas. Tāpēc paturiet to prātā un pārliecinieties, vai jūsu ierīcē ir pietiekami daudz vietas šo lietojumprogrammu nevainojamai darbībai.

Lietotāja pieredze

Tas var kļūt ļoti nomākts, ja izmantojat platformu, kas nav labi izstrādāta vienmērīgai un vienkāršai pieredzei. Tā kā spēlētāji vēlas koncentrēties uz likmēm un netraucēt slikto UX dizainu, pārliecinieties, ka jūsu izvēlētā platforma ir viegli saprotama un lietojama.

Banku iespējas

Lai atvērtu kontu un veiktu likmi, spēlētājiem būs nepieciešams konts ar naudu, kas ir saistīts ar jūsu kontu. Tāpēc jums jāpārliecinās, vai jūsu izmantotā platforma atbalsta jūsu banku un jūsu līdzekļu pārskaitīšanas metode.

Dažādi sporta veidi, uz kuriem derēt

Tiešraides straumēšana kļūst arvien aktuālāka izklaides, filmu un, pats galvenais, sporta pasaulē. Tur ir daudz sporta pasākumi tagad varat straumēt tiešsaistē un veikt likmes. Zemāk varat atrast sarakstu ar visbiežāk sastopamajiem sporta veidiem, par kuriem varat straumēt tiešraidē un veikt tiešraides likmes:

FIFA

Ja jau kādu laiku spēlējat videospēles vai esat iepazinies ar sporta simulācijas videospēlēm, tad droši vien zināt, kas ir FIFA. FIFA neapšaubāmi ir vispopulārākā sporta simulācijas spēle, kurā regulāri spēlē simtiem tūkstošu spēlētāju.

Call of Duty

Kad mēs runājam par pirmās personas šāvējiem, pirmā spēle, kas, iespējams, nāk prātā, ir Call of Duty. Daudzi spēlētāji uzskata, ka šis esporta spēļu kanāls ir pirmās personas šāvēju pionieri. Call of Duty ir arī viena no populārākajām spēlēm, un miljoniem spēlētāju no visas pasaules regulāri spēlē Call of Duty.

leģendu Līga

Dažu pēdējo gadu laikā ir ievērojami pieaudzis to cilvēku skaits, kuri ir sākuši iesaistīties derībās par tādām esporta spēlēm kā leģendu Līga. Viens no galvenajiem to veicinošiem faktoriem bija regulāru sporta pasākumu slēgšana Covid-19 dēļ.

CS:GO

CS:GO tiešraides derības mūsdienās ir diezgan populāras. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc CS:GO derības ir tik populāras, ir tas, ka pati spēle ir ļoti populāra. CS:GO ir arī milzīga esporta aina ar neprātīgu ažiotāžu un balvu fondiem, kas regulāri pārsniedz pusmiljonu dolāru. CS:GO sacensības ir vieni no aizraujošākajiem sporta notikumiem, un spēlētājiem patīk uz tiem likt likmes.

Dota 2

Dota 2 neapšaubāmi ir vispopulārākā esporta spēle ar vairākiem miljoniem aktīvo spēlētāju. Kopā ar šiem aktīvajiem spēlētājiem ir daudz citu cilvēku, kuri bija regulāri Dota 2 spēlētāji, bet tagad skatās tikai Dota esporta pasākumus. Spēlētāji no abām šīm kopienām sāk iesaistīties esporta derībās, jo tās ir aizraujošas.

Esports tiešraides derību padomi un triki

Lai palīdzētu jūsu izaugsmes un veiksmes ceļojumā ar esports tiešraides straumēšanas satura derībām, šeit ir vairāki padomi un triki ko varat pieteikties uzreiz:

Izpildi savu mājasdarbu

Pirms sākat likt tiešraides likmes uz esporta tiešraides straumes spēli, jums ir jāveic plaša izpēte par spēlētājiem, kuri gatavojas sacensties šajā pasākumā. Jums ir jāzina, kurās komandās viņi bija pirms pievienošanās šai komandai un kāds bija viņu sniegums pēdējos mačos. Papildus tam jums vajadzētu apskatīt arī citus faktorus, piemēram, kādas ir spēlētāja attiecības ar savu komandu, vai viņam nav komunikācijas problēmas vai viņiem trūkst atbilstošas vadības. Neskatoties uz augsti meistarību, ja spēlētājam nav labas attiecības ar savu komandu, viņš var nespēt uzvarēt mačā.

Uzmanīgi vērojiet maču

Lai gan šis jautājums dažiem var šķist pašsaprotams, iesācēji bieži pieļauj kļūdu, īpaši nepievēršoties tiešraides mačam. Dažkārt tiešraides straumēšanas spēles ir ārkārtīgi neparedzamas, un rezultāti var mainīties dažu sekunžu laikā.

Likmes tikai uz spēlēm, par kurām esi labi informēts

Varētu būt vilinoši veikt likmes uz dažādiem esporta nosaukumiem, par kuriem jums nav daudz zināšanu. Tomēr vislabāk ir pieturēties pie spēlēm, par kurām zināt visvairāk, it īpaši, ja esat iesācējs. Kā iesācējs jūs nevēlaties veikt likmes tur, kur izredzes nav jums labvēlīgas.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
Par

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa

Faq

Viss, kas jums jāzina par kazino

Ko nozīmē esporta tiešraides derības?

Likmes uz e-sportu būtībā ir tādas pašas kā parastās sporta derības, izņemot tradicionālos sporta veidus, bet spēlētāji liek likmes uz konkurētspējīgu elektronisko sporta veidu tiešraidi, kad tas notiek.

Uz kuru sporta veidu ir visvieglāk likt likmes?

Ir daudz esporta spēļu, uz kurām varat veikt likmes tiešraidē, piemēram, CS: GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty, Rocket League un Overwatch. Tomēr jums vajadzētu likt likmes tikai uz spēli, par kuru zināt visvairāk.

Vai esporta tiešraides derības ir likumīgas?

Jā. Ja azartspēles ir likumīgas valstī, kurā atrodaties, esports tiešraides derības būs likumīgas. Vienīgā prasība ir tāda, ka jūsu izmantotajai azartspēļu vai spēļu vietnei ir jābūt licencētai.

Vai tiešraides straumēšanas vietnes no jums iekasē maksu?

Nē. Varat bez maksas straumēt dažādus sporta notikumus no daudzām vietnēm visā pasaulē. Lielākā daļa no tiem pieprasa lietotājiem vispirms izveidot kontu un finansēt derību kontu, lai viņi varētu piekļūt tiešraides straumēšanas funkcijai.

Kāds ir optimālais interneta ātrums tiešraides straumēšanai?

Lai tiešraidē straumētu lielā ātrumā un HD kvalitātē, ir nepieciešams vismaz 5 Mb/s. Tomēr labas kvalitātes straumēšanas ātrums būs atkarīgs arī no jūsu izmantotā bukmeika.