Viss par derībām uz Team MVP

Team MVP ir slavena esporta komanda no Dienvidkorejas, kuras sastāvi bija Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive, Player Unknown's Battlegrounds un League of Legends. Komandas MVP iepriekš rīkoja Dota 2, Heroes of the Storm un StarCraft II turnīrus. MVP komanda Competition of Legends iepriekš sacentās Division of Legends Champions Korea (LCK), Dienvidkorejas galvenajā profesionālajā League of Legends līgā, pirms 2018. gada beigās tika pazemināta uz Challengers Korea līgu. (CK).

Komanda bija pirmā korejiešu komanda, kas kvalificējās starptautiskajam IV izslēgšanas spēļu pirmajam posmam. Komanda zaudēja Team Liquid pēc tam, kad bija uzvarējusi Virtus.pro. Neskatoties uz to, ka turnīrā ir vienīgā Dienvidkorejas Dota 2 komanda, viņu dalība Sietlā pamudināja SpoTV tiešraidi ar auditoriju.

Viss par derībām uz Team MVP
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Komandas MVP spēlētāji

Dota 2

2013. gadā komandai pievienojās Džimijs' DeMoN' Ho (ASV). TI4 komandā 2014. gadā ietilpa dienvidkorejieši Park Tae-won aizstājvārds March, Kim Seon-yeob aizstājvārds QO un Lī Sangdons ar aizstājvārdu Forevs. Citi spēlētāji sarakstā bija Lī 'Reisens' Jun-Yeong un Lee Seung-gon alias Heen. Tajā pašā gadā komandu pameta divi spēlētāji. Tie bija Kim 'DuBu' Doo-young un Jung Har alias Solara, abi korejieši.

TI5 komanda 2015. gadā tika papildināta ar jauniem spēlētājiem, lai aizstātu tos, kuri bija aizgājuši. Damien' kpii' Chok (Austrālija) pievienojās komandai kopā ar Wong Jeng Yih alias NutZ (Singapūra). Nākamajā gadā Pyo No-a aizstājvārds MP tika pievienots sarakstam. Kim Tae-sung, alias Velo pievienojās komandai 2016. gadā. Komanda attīstījās, lai kļūtu par vienu no labākās esporta komandas pasaulē. Diemžēl MVP Phoenix tika izformēts 2017. gadā.

Counter-Strike: globāla ofensīva

Kas attiecas uz CS:GO, izformētā komanda sastāvēja galvenokārt no dienvidkorejiešiem. Lee Hyun-pyo aizstājvārds Xign, Kim' HSK' Hae-sung, Jeon Jung-Hyeon aizstājvārds rindA. Citi bija Kwon' Argency' Soon-woo un Jung Soo-Yong alias kAyle. Komandas treneris Ronalds Rambo Kims bija no ASV.

Komandā ir bijuši arī citi spēlētāji, piemēram, Ahn Ho-kyeong alias Timon, Nam Hyeong-Ju alias Sound, Park' zwff' Min-Seok un Pyeon Seon-ho alias Termi, kurš bija treneris. Kims Kī-Suks (alias suckle) bija arī ievērojams pagaidu komandas MVP spēlētājs.

leģendu Līga

The leģendu Līga sarakstu galvenokārt veidoja dienvidkorejieši, piemēram, Park SU-Hyeon alias Beware, Kim Byeong-jun alias Burkāns un Kim Seon-Gyu alias Crow. Citi spēlētāji sarakstā bija Cho' Motive' Se-hee, Kim Jae-Jin alias Neulbo, Seo 'Garden' Jeong-won un Lee Ho-Seong alias Edge. Kims Kju-Seks un Kims Ifijs Hjeonjuns ir bijuši arī MVP lol sarakstā.

2015. gadā komandai pievienojās pieci spēlētāji. Kang 'ADD' Geon-mo, Oh Hyun-sik alias MaHa un An Jun-hyeong pseidonīms Ian. Na Woo-Hyung alias Pilot un Jeong' Max' Jong-bin bija pārējie sarakstā, visi dienvidkorejieši. Cha In-Myeong alias ChaResh un Lee Jong-won alias Saroo ir bijuši MVP komandas dalībnieki.

Komandas MVP spēcīgākās spēles

Dota 2

1. septembrī JeeF pievienojās kā komandas menedžeris. MVP izveidoja savu otro Dota 2 komanda nākamajā mēnesī ar nosaukumu MVP Phoenix, 21. novembrī. Tajā pašā mēnesī MVP Phoenix pievienoja savu sarakstu American DeMoN. Decembrī DeMoN pameta komandu pēc tam, kad bija uzvarējis NSL 2. sezonā.

2014. gada februārī MVP Phoenix komanda spēlēja KDL 1. sezonā, un DuBu spēlēja komandā. Maijā Fīnikss veiksmīgi nopelnīja vietu The International 4, ieņemot otro vietu TI4 Dienvidaustrumāzijas kvalifikācijas turnīrā. 2015. gadā komandai bija liela aktivitāte. Februārī Fīniksas komanda tika sadalīta, Hīnam un Forevam pārceļoties uz MVP Hot6ix. Febby un Kpii pievienojās MVP Phoenix, lai aizpildītu vakances. Reisens martā kļuva neaktīvs, un viņu aizstāja NutZ.

Counter-Strike: globāla ofensīva

Komanda bija veiksmīga dažādos turnīros pirms tās izjukšanas 2020. gadā. Komandas MVP izsita ALPHA_Sarkanā komanda ir ceļā uz uzvaru Cobx Masters 2. fāzē. Viņi arī pārspēja NASR_eSports eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018 finālā. ZOTAC Cup Masters 2018 komandas MVP esport komandas finālā izslēdza Signature Gaming.

Kāpēc komandas MVP ir populāra?

Dienvidkorejas daudzspēļu komanda sastāvēja galvenokārt no MVP klana spēlētājiem. Komanda sāka darboties kā StarCraft II komanda 2010. gada beigās. GSL progresam attīstoties, 2013. gada septembrī komandas MVP iekļuva Dota 2 laukumā. Tā bija tajā pašā dienā, kad komandas MVP StarCraft II komanda pameta eSporta organizāciju, lai pievienotos KeSPA. MVP komandai Twitter un Facebook kontos ir tūkstošiem sekotāju.

Kāpēc komandas MVP ir populāri likt likmes?

Komandas MVP ir sacenties dažādas esporta spēles, kas sniedza spēlmaņiem plašas derību iespējas. Labākās komandas MVP derību vietnes spēlētājiem piedāvāja konkurētspējīgas izredzes uz komandas pašreizējām un gaidāmajām spēlēm.

Komandas MVP Dota ir aizvadījusi vairākas lieliskas sezonas un guvis neticamus sasniegumus daudzās esporta kategorijās. Viņi tika uzskatīti par vienu no veiksmīgākajām esporta organizācijām Dota 2 un CS: GO lielajos turnīros. Viņu skrējiens plkst Starptautiskais turnīri ir palīdzējuši Team MVP piesaistīt jaunus līdzjutējus, tādējādi iegūstot popularitāti.

Komandas MVP balvas un rezultāti

Dota 2

Komanda ir guvusi lielus panākumus dažādās sacensībās, kurās viņi ir laimējuši vairāk nekā $2 000 000 naudas balvu. Komanda guva milzīgus panākumus turnīros The International 2016 un The International 2015. Komandas MVP ieņēma sesto un septīto vietu, attiecīgi $934,761 un $829,333 katrā turnīrā. Komanda arī ieguva 255 000 USD par ceturto vietu The Shanghai Major 2016 un 202 500 USD par sesto vietu The Manila Major 2016.

Komanda MVP ir uzvarējusi vairākos turnīros, tostarp Pro Gamer League 2016 - Summer un WePlay Dota 2 League Season 3. Viņi arī uzvarēja Dota Pit League 4 sezonā un World Cyber Arena 2015 - SEA Pro kvalifikācijas un Korea Dota League Season 3. Komandas MVP pirmais ievērojamais spēlētājs uzvara tika gūta Nexon Sponsorship LEAGUE 2. sezonā, kur viņi uzvarēja konkursā un nopelnīja $75 605.

Counter-Strike: globāla ofensīva

Komandas MVP komanda Counter-Strike ir uzvarējusi vairākos turnīros, piemēram, Cobx Masters Phase 2, kur ieguva $60 706. Viņi arī uzvarēja eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018 un ZOTAC Cup Masters 2018- Asia. Attiecīgajos turnīros viņi nopelnīja $ 40 000 un $ 10 000. MVP nopelnīja 30 000 USD pēc uzvaras CS: GO Asia Summit.

ZOTAC Cup Masters 2018 turnīrā MVP par ceturto vietu ieguva $20 000. Viņi ieguva līdzīgu balvu par ESL Pro līgas 7. sezonas fināla četrpadsmito vietu. Komandas MVP 2018. gadā divas reizes ierindojās 2. vietā, nopelnot 20 000 $ un 6859 $ divos gadījumos WESG 2017 Asia Pacific Finals un ZEN Esports Network League 2017- Finals.

Overwatch

The Overwatch komanda nav bijusi veiksmīga, piemēram, CS: GO un Dota 2. Viņi ieņēma sesto vietu Overwatch Contenders 2018 3. sezonā: Koreja un astoto vietu Overwatch Contenders 2019 1. sezonā: Korea. Abās sacensībās Team MVP ieguva attiecīgi $14,419 un $11,600. Komandas MVP ieguva $14 162 Overwatch CONTENDERS 2018 2. sezonā: Koreja.

leģendu Līga

Komandai nebija milzīgu panākumu kā Dota 2 komandai. Viņi ieņēma otro vietu turnīrā Rift Rivals 2017: LCK vs. LPL vs. LMS, kur ieguva $10 000. Viņi arī ieguva $17 596 par ceturto vietu 2017. gada LCK pavasarī. Vēl viens nozīmīgs panākums bija LCK 2016. gada vasarā, kur viņi nopelnīja 9040 $ par sesto vietu, savukārt LCK 2018. gada pavasarī viņi finišēja devītajā vietā un nopelnīja 9348 $.

PUBG

The PUBG divīzija arī nav bijusi īpaši veiksmīga. Viņi ierindojās trešajā vietā PUBG Warfare Masters 2018- Pilot Season, nopelnot $11,221 naudas balvu. Komandas MVP ieguva otro vietu AfreecaTV PUBG League — pilotsezonā, kur ieguva $18 630.

Labākie un populārākie komandas MVP spēlētāji

DuBu

Kims Dūjungs ir Dienvidkorejas Dota 2 spēlētājs, kurš spēlēja komandas MVP izlasē. Viņš palīdzēja komandai uzvarēt Pro Gamer League 2016- Summer, WePlay Dota 2 League Season 3 un Dota Pit League Season 4. DuBu ir populārs spēlētājs, kuram ir vairāk nekā 100 000 sekotāju viņa sociālo mediju lapās, tostarp Twitch.

Stax

Oficiāli pazīstams kā Kim Gu-taek, spēlētājs ir pensionēts Counter-Strike profesionālis. Spēlētājam sociālo mediju lapās ir tūkstošiem sekotāju. Dienvidkorejietis ir labi pazīstams ar savu Strēlnieka lomu, kur viņš ir guvis aptuveni 23 000 USD laimestu. Staksam ir vairāk nekā divdesmit deviņi sekotāji viņa Twitch profilā un tūkstošiem sekotāju Instagram un Twitter.

Kims Kju-Soks

Šis ir Dienvidkorejas League of Legends spēlētājs un treneris. Viņš ir labi pazīstams ar savu džungļu lomu un viņa alternatīvajiem ID; Revenger vai Yondu.

QO

Kim Sun Yeob ir Dota 2 spēlētājs no Dienvidkorejas un Austrālijas. Austrālijā pavadītajā laikā QO spēlēja DotA sava prieka pēc zem roktura RoastedKimchi, mācoties spēli. Kad spēles turpinājums Dota 2 tika izlaists, viņš turpināja to spēlēt. 2017. gada janvārī viņš pameta komandas MVP tikai dažas dienas pirms tās demontāžas.

Motīvs

League of Legends spēlētājs ir oficiāli pazīstams kā Cho Se-hee. Spēlētājs ir labi pazīstams ar savu atbalsta lomu. Motīvs pievienojās Team MVP 2018. gada aprīlī un aizgāja nākamā gada decembrī.

Kur un kā likt likmes uz komandas MVP

Spēlētāji var redzēt komandas MVP komandas koeficientus Unibet, ArcaneBet, 1xBet un Betwinner. Komandas MVP notikumus var atrast arī GGBet, Pixel.bet, Casumo un 22BET, kā arī labākās esporta derību vietnes. Šīs vietnes piedāvā dažādus esporta turnīru tirgus, taču solītājam tie vienmēr ir jāsalīdzina un jāizvēlas nopērkamākais variants.

Derību stratēģija uz komandas MVP

Svarīgi ir papildu pētījumi par jebkuru labāko esporta komandu un to spēlētājiem. Spēlētāji var atklāt izdevīgas derību iespējas, apkopojot labus datus par komandas pašreizējo formu un galvenajiem spēlētājiem.

No otras puses, komandas MVP būs lielas priekšrocības savstarpējās spēlēs lielākajā daļā notikumu. Viņi gandrīz vienmēr ir nepārprotami favorīti, it īpaši, ja spēlē Dota 2 un CSGO vislabākajā līmenī. Viņi kādreiz bija viena no populārākajām esporta komandām Dota 2 turnīros. Komandas MVP nesen izcīnīja sešas uzvaras lielie turnīri, tostarp The International 2017, par 934 761 USD. Tās neapšaubāmi ir labākās esporta komandas pasaulē, uz kurām var likt likmes labākajās esporta derību vietnēs.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa