Viss par derībām uz PSG Esports

PSG Esports ir Parīzē bāzēts profesionāls video spēļu apģērbs. Tā ir Francijas futbola giganta kluba Paris St-Germain nodaļa. Preses konferencē 2016. gada oktobrī kluba prezidents Nasers Al-Khelaifi atklāja viņu ienākšanu daudzsološajā videospēļu jomā. Viņi kļuva par pirmo Eiropas profesionālo klubu, kas izveidoja esporta nodaļu. Labākā esporta komanda sadarbojās ar tiešsaistes bukmeikeri Betway kā galveno sponsoru.

Derību firma nodrošina komandai kreklus un jakas, izmantojot šo darījumu. Turklāt tie nodrošina unikālu saturu sociālajos medijos.

Viss par derībām uz PSG Esports
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

PSG Esports spēlētāji

Pēc palaišanas PSG Esports sākās ar FIFA esport, pēc tam paplašinājās, iekļaujot citas spēles. Klubs ir kļuvis par vienu no pazīstamākajiem visā spēļu pasaulē. Tas ir turpinājis nostiprināt savu nozīmi un nostiprinājis savu vietu kā daļa no populārākajiem tērpiem. Ir ieviestas vairākas spēles, tostarp Dota 2, leģendu Līgaun Brawl Stars. To visu ir veicinājušas daudzas stratēģiskas attiecības ar lielākajām komandām, īpaši Āzijā.

Viņu FIFA sarakstā ir trīs spēlētāji: Kataras AF5, Maniika un Nkanteem (abi no Francijas). Kopš 2019. gada sākuma AF5 ir viņu ekskluzīvais spēļu straumētājs. Viņš pavada kluba FIFA spēlētājus viņu sacensību laikā un veido ekskluzīvu saturu par viņu varoņdarbiem un sasniegumiem.

Maniika ir pieredzējis spēlētājs un superzvaigzne esporta sociālo mediju tīklā Twitch. Turklāt viņš ir fantastisks treneris un klubā pilda vairākas amata vietas. Viņš ir arī tehniskais direktors eSporta akadēmijā un ir profesionāls spēlētājs. Nkantee, uzlecošā zvaigzne Francijas FIFA arēnā, ir jauneklīgs 18 gadus vecs spēlētājs, kurš pievienojās 2021. gada aprīlī. Kopā ar Maniiku viņi piedalās visās oficiālajās kluba sacensībās.

Trauksmes zvaigznes

Sākot ar 2019. gada februāri, PSG komanda ir bijusi daļa no Supercell mobilās spēles Brawl Stars. 2020. gada janvārī PSG apstiprinās savas Francijas Brawl komandas savstarpējo aiziešanu, bet vēlāk, martā, klubs izvēlējās izveidot jaunu sastāvu. Jaunā komanda bija aziāti un atradās Singapūrā. Komandas dalībnieki bija CoupdeAce, Relyh, Scythe (aizstājējs), visi no Singapūras un Jordon (japānis).

LoL

  1. gada jūnijā slavenā esporta komanda apstiprināja savu atgriešanos League of Legends, sadarbojoties ar Honkongas Talon Gaming, lai izveidotu PSG Talon. Spēlētāji ietver; Hanabi (Su Chia-Hsiang, no Taivānas), upe (Kim Dong-woo, Dienvidkoreja), Kļava (Huang Yi-Tang no Taivānas), Unified (Wong Chun Kit no Honkongas), Kaiwing (Ling Kai Wing no Honkongas) -Konga), Kartis (Su Chia-Hsiang no Honkongas).

PSG un Talon eSports kopuzņēmums piedalās Klusā okeāna čempionātā Taivānā, Honkongā, Makao, Taizemē, Singapūrā, Malaizijā un Filipīnās. PSG.LGD komandas spēlētāji ir Ame (Wang Chunyu, ķīniešu), NothingToSay (Cheng Jin Xiang, Malaizija), Faith_bian (Zhang Ruida, ķīniešu), XinQ (Zhao Zixing, ķīniešu) un y' (Zhang Yiping, arī ķīniešu)

PSG Esports spēcīgākās spēles

Grupai ir bijis iespaidīgs sacensību rekords. Viņi ir uzvarējuši vairākos konkursos un konkursos, kuros ir piedalījušies. PSG spējas ātri atzina fani, kā arī citas globālas organizācijas neilgi pēc viņu ienākšanas esporta apritē. Gadu gaitā komanda ir daudz paveikusi. Dota 2 saraksts ir visveiksmīgākais un jaudīgākais no visām spēlēm, tāpēc jebkurā laikā var sagaidīt izcilus rezultātus.

LGD, Ķīnas Dota 2 gigants, 2018. gadā sadarbojās ar PSG. Drīz pēc šīs sadarbības izveidošanas saraksts uzvarēja divos konkursos, lai ierindotos starp labākajām esporta komandām pasaulē. Viņi ieņēma otro vietu 2018. gada starptautiskajā turnīrā. Un, lai gan pašreizējais saraksts vēl nav paveicis tik daudz kā iepriekšējais, viņi noteikti ir pierādījuši sevi kompetenti. Komanda ir uzvarējusi OGA Dota PIT Invitational un WePlay AniMajor. Starptautiskajā 2021. gada lielajā finālā viņus uzvarēja Team Spirit, taču viņi joprojām ieņēma spēcīgu otro vietu.

Pacific Championship Series (PCS) ir augstākā līmeņa Leģendu līgas sacensības Taivānā, Honkongā, Makao un Dienvidaustrumāzijā. Komandai ir trīs PCS tituli, no kuriem pēdējais tika izcīnīts 2021. gada 29. augustā.

Kāpēc PSG Esports ir populārs?

Vairāki profesionāli klubi visā pasaulē ir iesaistījušies spēlēs, izmantojot FIFA līgas, bet PSG ir sācis vairāk nekā. Tai ir jauna pieeja mijiedarbībai ar saviem atbalstītājiem un arī jaunu piesaistīšanai nozīmīgās augošās valstīs. Organizācijas aktīvā jauniešu spēlētāju sistēma, kas aizsākās 2020. gada decembrī, ir viena no tās ievērojamākajām iezīmēm. Nodaļa ar prieku piedāvā vilinošas izredzes gan jauniešiem, gan topošajiem profesionāļiem. Šī jauniešu sistēma galvenokārt atrodas Francijā, taču tā ir sastopama visā pasaulē.

PSG FIFA komandā ir daži no labākajiem spēlētājiem pasaulē, un klubs uzskata, ka dalība FIFA ir laba mārketinga stratēģija, jo FIFA ir vispopulārākā spēle Francijā, Eiropā un, visticamāk, arī pasaulē. Mērķis ir integrēt esportu futbola komandā, kā arī kluba superzvaigznes. Neimārs ir slavens sava galvenā kluba PSG superzvaigzne un FIFA spēļu vēstnieks. Tāpēc viņam ir ļoti viegli ietekmēt līdzjutējus, lai viņi atbalstītu savu komandu, vienlaikus reklamējot to visā pasaulē. Šāda veida mārketings ir padarījis PSG par vienu no populārākajām esporta komandām nozarē.

PSG ir arī palielinājusi savu apņemšanos mobilajās spēlēs. Tas kļuva par PSG.RRQ pēc ieguldījuma Rex Regum Qeon, Indonēzijas spēļu komandā, kas piedalās Mobile Legends: Bang Indonesia Professional League. Tas ir veicinājis komandas klātbūtni šajā nozarē, kā arī piesaistījis viņu franšīzei jaunus līdzjutējus. Ikvienam esporta totalizatora cienītājam vienmēr ir jādomā par PSG Esports.

PSG Esport balvas un rezultāti

Ienākot nozarē, viena no pirmajām spēlēm, kurā viņi piedalījās, bija Rocket League. RLCS 4. sezona: Eiropa bija viņu debijas Raķešu līgas sacensības, un viņi ieņēma ceturto vietu. Esport Rocket League klubu līmenis tika atzīts par kompetentu un draudošu lielajām komandām.

Uzvarot G2 finālā, komanda uzvarēja DreamHack Open Leipzig 2018. Esports komandai bija grūts nākamā gada pirmais pusgads, taču viņi kaut kādā veidā ieņēma trešo vietu RLCS 7. sezonas Eiropas turnīrā. DreamHack Pro Circuit: Valencia 2019 arī uzvarēja komanda. Pēc tam PSG Raķešu līgas komanda nometa.

Dota 2

PSG.LGD tika izveidota pēc tam, kad organizācija apvienojās ar LGD Gaming, a Dota 2 lielvara. Vecā LGD komanda paliktu, bet komanda tādējādi tiktu atjaunota ar jaunu nosaukumu un visu, kas sekoja. EPICENTER XL būs viņu pirmais pasākums ar jauno identitāti, un viņi tajā ātri uzvarēja. Viņi uzvarēja arī nākamajā, MDL Changsha Major. Pēc Changsha Major komanda bija tuvu uzvarai The International 2018, taču finālā zaudēja ar 2-3 pret OG un nākamajā gadā ieņēma trešo vietu The International 2019.

Dota 2 konkurences sezona 2021. gadā sāksies ar mazāku Covid-19 ierobežojumu skaitu, un viss atgriezīsies ierastajā sliedē. Komanda uzvarēja OGA Dota PIT Invitational un WePlay AniMajor. Rezultātā viņu starptautiskās kampaņas ir bijušas ārkārtīgi veiksmīgas.

LoL

Komandas League of Legends kampaņa ir bijusi vidēji veiksmīga. Viņu pirmais turnīrs zem viņu jaunās identitātes bija PCS Spring 2020, kur viņi finālā uzvarēja Machi Esports. Viņi arī ieņēma pirmo vietu 2020. gada vidus sezonas izcīņā.

Labākie un populārākie spēlētāji no PSG Esports

Videospēļu jomā turnīru uzvaras nav viss. Vairāki konkurenti ir uzkrājuši daudz sekotāju, vienkārši pārraidot savu saturu tiešraidē spēles laikā. Hanabi, kurš pārstāv komandu PSG Talon, ir viens no populārākajiem spēlētājiem pasaulē. Spēlētāja uzvaras rādītājs ir 83,33 procenti. 2021. gada maijā viņš ieguva trešo vietu 2021. gada vidussezonas ielūguma sacensībās.

Maniika (Johans Saimons) ir FIFA spēļu spēlētājs, kurš šobrīd pārstāv klubu Xbox. Viņš ir pieredzējis spēlētājs ar arvien vairāk sekotāju Twitch. Viņš ir arī eSporta akadēmijas tehniskais direktors. Darbs ietver visu akadēmijas programmu pārraudzību, tostarp komandas 25 treneru mācīšanu, lai nodrošinātu, ka kluba pieeja tiek nodota tālāk. Viņš sertificē daudzas apmācību programmas, kas pēc tam tiks nodrošinātas Studio PSG attālināti vai pat semināru laikā.

Nkantee (Ilias El Rhazzaz) ir vadošais spēlētājs Francijas FIFA spēļu industrijā. Viņam ir līgums ar PSG, kas ir spēkā līdz 2021.–2022. gada sezonas beigām un līdz 2021.–2022. gada sezonai. Viņš kļuva par komandas locekli, kas viņam deva pirmo profesionālo līgumu.

Kur un kā likt likmes uz PSG Esports

Atkarībā no kategorijas katrs bukmeikers piedāvā vispārīgas vai pielāgotas likmes. Tas nozīmē, ka nav divu vienādu derību pieredzes, it īpaši, ja runa ir par dažādām spēlēm. Neskatoties uz to, indivīdiem vajadzētu justies pārliecinātiem, veicot likmes uz PSG Esports, jo viņiem komandās ir ļoti prasmīgi spēlētāji.

Ir sāncensība, Betway, GGBet, ArcaneBet un Dafabet labākās esporta derību vietnes par likmju izdarīšanu uz komandu. Puse ir laba izvēle cilvēkiem, kuri plāno veikt likmes, spēlējot Dota 2 vai League of Legends. Viņi tiek uzskatīti par vienu no labākajām komandām pasaulē Dota 2, un viņiem nebūs problēmu uzveikt pat visbriesmīgākos pretiniekus. Iesācējiem lielas izredzes uzvarēt ir Dota likmēm un maču uzvarētājiem.

League of Legends ir nedaudz riskantāka, galvenokārt tāpēc, ka starptautiskās komandas, īpaši LCK un LPL reģionu komandas, nevar atrast pamatu. Tiešās likmes ir ideāli piemērotas nelieliem turnīriem vai PCS, turpretim likmes par mača uzvarētājiem ir jāizmanto tikai tad, ja komanda spēlē pret statistiski vājāku vai līdzvērtīgu pretinieku.

Kopumā straumju vai VOD skatīšanās var palīdzēt jums saprast vairāk par Paris Saint-Germain Esports komandām. Ir ļoti jautri redzēt, kā viņi iekļūst Starptautiskās sacensības finālā, un tas arī sniedz daudz informācijas par komandu. Jebkurā gadījumā pirms likmju veikšanas noteikti izpildiet mājasdarbu, taču Dota 2 un League of Legends ir samērā drošas likmes.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa