Viss par derībām uz Nova Esports

Nova Esports, kas tiek uzskatīta par vienu no populārākajām esporta komandām, 2016. gada maijā dibināja viens Entonijs Yeungs. Komandas sākotnējās darbības uzsākšanas laikā Yeung bija vadības komanda, kurā ietilpa Trevors, Ričards un Frensiss, bet vēlāk organizācijai pievienojās Metjū, Oktajs un Stīvens. Nova eSports tika oficiāli atklāts 2016. gada septembrī kā eSporta organizācija ar uzņēmuma nosaukumu Nova eSports International Limited. 2020. gada oktobrī uzņēmumu iegādājās Honkongas biržas sarakstā iekļautais uzņēmums Imperium Group Global Holdings. Šī kustība izraisīja vairākas izmaiņas, tostarp komandu sarakstus dažādām eSports spēlēm, kuras spēlē Nova eSports.

Nova eSports spēlē spēlētāji no dažādām vidēm, un katrs komandas dalībnieks ienes unikālus elementus, lai palīdzētu komandai augt un attīstīties. Nova eSports ne tikai piedalās eSporta turnīros, bet arī sadarbojas ar savu izveidoto kopienu dažādos līmeņos. Piemēram, uzņēmumam ir profesionāla ietekmētāju un satura veidotāju komanda, kas nodrošina, ka komandas sekotāji un fani tiek informēti.

Viss par derībām uz Nova Esports
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Nova Esports spēlētāji

Nova Esports ir vairāki spēlētāji, kuri specializējas dažādās eSporta spēlēs. League of Legends komandā ir JDerener, Halils Berke un Lopess Migels, kurš spēlē Baronu. Spēlētāji ir attiecīgi no ASV, Vācijas un Spānijas. Miera spēles sarakstā ir iekļauti Zhu Bojun, Zeng Ronghua, Xu Yinjun un Zahai Cheng, visi no Ķīnas. Komanda tika izveidota 2020. gada jūlijā.

Nova Esports arī atklāja savu PUGB Mobile sarakstu kopā ar Game of Peace sarakstu, kurā bija četri spēlētāji, viens no Kanādas un pārējie no Ķīnas. Spēlētāju vidū ir Vu Zifans no Kanādas un Džans Judzi, Li Kings Liangs un Lui Dzjiņhao no Ķīnas. Viņu Call of Duty komandā ir Eiropas spēlētāji, tostarp Džonatans Kojeni, Samuels Navarro, Markoss Santana, Rikars Vila un Markoss Rojass. Džonatans Kojenijs ir no Apvienotās Karalistes, bet pārējie spēlētāji ir no Spānijas. Nova eSports, Clash Royale sacensību pārstāvis ir Chenghui Huang, pazīstams arī kā Lciop.

Bijušās nodaļas

  1. gada jūnijā uzņēmums Nova Esports sadarbojās ar Indijas eSports Godlike komandu PUBG Mobile. Komanda bija pazīstama kā Nova x Godlike un piedalījās PUBG Mobile World League Austrumu divīzijā. Sarakstā bija spēlētāji no Indijas, tostarp Sarda Gajanand, Chisin Raingaim, Shekhar Patil, Eleen Raj, Syed Shan un Chetan Sanjay. Partnerība beidzās 2020. gada septembrī, kad Indijas valdība aizliedza PUBG Mobile.

Nova Esports spēcīgākās spēles

Call of Duty

Nova eSports ir guvis izcilus sniegumus Call of Duty konkursos pēdējos gados. Call of Duty ir diezgan populārs e-sporta spēļu aprindās. Tā ir pirmās personas šāvēja videospēle, kas sākās ar Otrā pasaules kara tēmu un vēlāk ieviesa futūristiskas pasaules un kosmosa tēmas. Nova Esports komanda turnīros, kuros tā ir piedalījusies gadu gaitā, ir parādījusi iespaidīgus sniegumus. Komandai ir vairāk nekā $ 43 000 laimestu par spēli, kas neapšaubāmi ir iespaidīgi.

FIFA

FIFA videospēle ir vēl viena eSports spēle, kurā Nova Esports nodrošina lieliskus priekšnesumus. Tā ir Electronic Arts izstrādāta futbola simulācijas spēle. Tomēr kopumā Nova Esports sniegums FIFA varētu nebūt iespaidīgs, taču komandai pēdējos pasākumos, kuros tā piedalījās, ir bijuši izcili sniegumi.

Player Unknown Battle Grounds Mobile

Spēlētājs nezināms kaujas laukums Mobile ir neapšaubāmi slavenākā eSport komanda no Nova komandām. Tas veido milzīgu daļu no visiem komandas naudas balvām, vairāk nekā 4,8 miljonus ASV dolāru. Tā nesen uzvarēja 1 530 000 vienā turnīrā, kas ir lielākā summa, ko komanda jebkad ir uzvarējusi vienā turnīrā. 2021. gadā komanda nopelnīja $2 318 831 naudas balvas no 10 turnīriem. 78,6% no visiem Nova eSports ieņēmumiem ir no PUBG Mobile.

Kāpēc Nova Esports ir populārs?

Daudzu iemeslu dēļ Nova Esports ir viena no labākajām e-sporta komandām. Galvenais iemesls ir tas, ka tas darbojas diezgan labi vairumā turnīros, īpaši PUBG Mobile. Lielākā daļa spēlētāju parasti paļaujas uz vēsturisko sniegumu, lai pieņemtu lēmumus par derībām, jo tie bieži vien izgaismo nākamās spēles iespējamo iznākumu. Tādējādi spēlētāji var droši likt likmes uz Nova Esports, zinot, ka tas, visticamāk, darbosies labi.

Vēl viens iemesls, kāpēc Nova Esports ir populārs spēlētāju vidū, ir tas, ka lielākā daļa eSports derību vietņu parasti piedāvā derību tirgus lielākajai daļai savas komandas spēļu. Tas nozīmē, ka spēlētājiem ir viegli piekļūt derību tirgiem, jo viņiem nav jāmeklē dažādas derību vietnes katru reizi, kad viņiem ir jāliek likmes uz labāko esporta komandu. Nova eSports arī piedalās daudzos turnīros. Tas nozīmē, ka spēlētāji lielāko daļu laika var atrast komandas spēles, uz kurām likt likmes.

Lielākā daļa spēlētāju arī liek likmes uz Nova Esports, jo viņi asociējas ar komandu. Komandai ir miljoniem līdzjutēju no visas pasaules, kuri cieši seko komandai. Izprotot, ko komanda var piedāvāt, eSporta derību slēdzējiem ir daudz vieglāk likt likmes uz dažādiem rezultātiem.

Nova Esports balvas un rezultāti

PUBG Mobile Global Championship 2020

Viens no Nova eSports komandas lielākajiem sasniegumiem bija PUBG Mobile Global Championship 2020. gadā. Čempionāts ir viens no lielākajiem un konkurētspējīgākajiem PUBG pasākumiem, kurā piedalās 40 komandas visā pasaulē. Tas bija pēdējais PUBG Mobile sacensību sezonas pasākums. Nova eSports ieguva $ 1,59 miljonus no fonda balvas, kas bija 6 miljoni ASV dolāru, kas ir viena no visu laiku augstākajām balvām PUBG konkursā. Komanda 2021. gadā aizstāvēja savu titulu un spēja iekļūt finālā.

Peacekeeper Elites līga 2021, 3. sezona

Nova eSports uzvarēja Peacekeeper Elites līgas 2021. gada 3. sezonas čempionātā. Pasākums ilga sešas nedēļas, un tajā notika spraigas spēles starp 20 Ķīnas komandām. Nova uzvarēja, kopā gūstot 210 punktus. Pasākuma balvu fonds bija 15 miljoni CNY, kas tika sadalīts starp visām komandām, un Nova eSports nopelnīja vislielāko summu - 642 000 USD.

Miera uzturēšanas elites čempionāts 2020

Nova eSports uzvarēja 2020. gada miera uzturēšanas elites čempionātā, kas notika otro reizi. Pasākums notika 2020. gada 14. un 15. novembrī, un tajā piedalījās 15 no dažām labākajām Ķīnas komandām. Balvu fonds bija aptuveni 1,7 miljoni USD. Nova eSports par uzvaru čempionātā nopelnīja 756 841 USD. Paraboy, Nova eSports spēlētājs, ieguva pasākuma MVP titulu un saņēma $75 684 kā balvu par balvas nopelnīšanu.

Peacekeeper Elites līga 2020 2. sezona

Peacekeeper Elite League ir profesionālās līgas, ko sauc par Peacekeeper Elite, Ķīnas PUBG Mobile versijas augstākais līmenis. Nova eSports uzvarēja līgas otrajā sezonā no 2020. gada 24. jūlija līdz 16. augustam. Līgā piedalījās 20 komandas, tostarp 15 iepriekšējās sezonas finālistes. Nova eSports no balvu fonda ieguva $144 519, un Parabojs tika nosaukts par līgas MVP un punktu līderi.

Brawl Stars pasaules fināls 2019

Brawl Stars World Finals bija Supercell organizētās 2019. gada sacensību sezonas pēdējais pasākums. Tajā bija daži no labākās eSport komandas no 11 valstīm, un Nova eSports uzvarēja finālā un saņēma $90 000 no kopējās balvas.

Elites balvas nakts

Nova eSports tika apbalvots ar 2021. gada kluba titulu PEL.Elites nakts balvu pasniegšanas ceremonijā, kas notika pēc pārsteidzošiem priekšnesumiem visa gada garumā. Komandai tika piešķirts arī Gada komerckluba tituls tajā pašā ceremonijā 2021. gada 14. janvārī.

Labākie un populārākie Nova Esports spēlētāji

Zehai Ceng

Zehai Ceng ir viens no populārākajiem un veiksmīgākajiem Nova eSports spēlētājiem, kas specializējas Player Unknown Battle Grounds Mobile. Viņš ieņem 32. numuru starp Ķīnas labākajiem spēlētājiem. Spēlētājs četru gadu laikā, ko viņš spēlē, ir nopelnījis vairāk nekā 1 miljonu dolāru naudas balvās. 960 000 USD no ienākumiem ir no viņa darba laika Nova eSports.

Sju Yinjun

Xu Yinjun, tautā pazīstams ar savu lietotājvārdu Džimijs, ir nopelnījis vairāk nekā 1 miljonu ASV dolāru, spēlējot Player Unknown Battle GroundsMobile. Viņš ir atzīts par labāko e-sporta spēlētāju Ķīnā un 118 visā pasaulē. 41% no viņa ienākumiem ir no 2021. gada un 30% no 2022. gada.

Lin Yien

Lin Yien ir valsts trešais labākais PUBG spēlētājs. Taivāniešu spēlētājs ir plaši pazīstams ar viņa alternatīvo ID King. Viņš ir nopelnījis vairāk nekā $815 000 tikai no 11 pamatturnīriem, kas skaidri parāda, cik veiksmīga ir viņa spēlētāja karjera. Vēl labāk, 37% no viņa ienākumiem ir gūti pēdējo piecu mēnešu laikā.

Zen Ronghua

Zengs, populāri Coolboy, ir PUBG Mobile spēlētājs komandā Nova eSports un ir nopelnījis vairāk nekā 809 000 USD naudas balvu. 89% no viņa laimestiem ir no laika, kad viņš strādāja Nova eSports komandā. Pirms pievienošanās komandai viņš bija neatkarīgs spēlētājs.

Kur un kā likt likmes uz Nova Esports?

Kur likt derības

Likmes veicēji var veikt likmes uz Nova eSports, izmantojot tiešsaistes e-sporta derību vietne. Viņiem ir pieejami simtiem azartspēļu vietņu, no kurām izvēlēties, un katrai no tām ir savi plusi un mīnusi. Pirmais, kas jāņem vērā, izvēloties derību vietni, ir tas, vai tā piedāvā e-sporta derību tirgus. Tajā jāiekļauj derību tirgi par turnīriem, kuros piedalās Nova eSports.

Derību slēdzējiem jāņem vērā arī derību vietnes reputācija. Viņiem vajadzētu izvairīties no apšaubāmas reputācijas derību vietnēm. Cienījamai regulējošai iestādei vajadzētu arī licencēt bukmeikeru pakalpojumus. Citi apsvērumi ir pieejamie maksājumu veidi, bonusu piedāvājumi un klientu atbalsta pakalpojumi.

Kā likt likmes uz Nova Esports

Spēlētājiem jāsāk ar naudas iemaksas veikšanu savos derību kontos. Dažādiem naudas maksātājiem ir dažādas izvēles attiecībā uz noguldījumu veikšanas metodēm. Derību vietnēm ir arī dažādi minimālie un maksimālie depozīta limiti, kas ir jāņem vērā likmju devējiem. Maksājuma metodes nosaka arī depozīta limitus.

Nākamais ir spēles vai turnīra izvēle, uz kuru likt likmes, ko piedāvā Nova eSports. Pēc tam spēlētāji var izvēlēties piemērotu likmes veidu. Labākās eSporta derību vietnes piedāvā plašu derību tirgu vienai un tai pašai spēlei vai notikumam. Papildus derību tirgu dažādībai eSporta spēlētājiem ieteicams pievērst uzmanību arī bukmeikeru piedāvāto koeficientu kvalitātei.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
About

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa