Viss par derībām uz Evil Geniuses

Evil Geniuses ir viena no populārākajām esporta komandām, kuras galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā. Tā ir viena no vecākajām zināmajām videospēļu iestādēm. Ar savu ilgo vēsturi Evil Geniuses ir veidojis spēļu ainu kopš tās dibināšanas 1999. gadā. Viņu panākumi ir atkarīgi no spēlētāju spējas izvēlēties savu ceļu un būt drosmīgiem, neierobežojot prasības.

Šīs stratēģijas efektīva pielietošana ir ļāvusi viņiem turpināt panākumus profesionālo spēļu pasaulē, atstājot ilgstošu nospiedumu viņu vēsturē.

Viss par derībām uz Evil Geniuses
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter

Komandas ticība

Komanda pārstāv arī dažādus prasmīgu pagātnes zvaigžņu sasniegumus. Šis vēsturiskais mantojums un lielās partnerības ir palīdzējušas piesaistīt labākos talantus. Turklāt tie ir palīdzējuši komandai veidot un izgudrot no jauna.

Komandas pārdrošas stratēģijas ir izstrādātas, pateicoties viņu pārliecībai, ka uzvara ir vairāk saistīta ar sagatavošanos, nevis trofejas pacelšanu. Tā ir pacēlusi latiņu, nepārtraukti izvēloties pareizo, nevis spēļu industrijas normas. Profesionālais līmenis, rūpējoties un cienot savus komandas locekļus, tostarp spēlētājus, ir bijis izcils. Labākā esporta komanda ir ieviesusi arī jaunus veidus, kā apbalvot skatītājus un līdzjutējus.

Šīs darbības ir uzlabojušas komandas kopējās izredzes gūt panākumus. EG komanda ir pārgājusi spēļu pasaulē, gadu gaitā ieviešot jaunus spēļu vizuālos elementus. Komanda ir sekmīgi guvusi panākumus, iekļaujot cīņas sporta veidus savā spēļu pasaulē. Kopā ar jaunu spēlētāju piesaistīšanu šīs saistības ir palīdzējušas komandai saglabāt konkurētspēju jaunajā vidē.

Komanda reizēm pieņem darbā darbiniekus, un viņi vienmēr koncentrējas uz talantīgu darbinieku noturēšanu. Potenciālajiem spēlētājiem tiek dotas vienādas iespējas sacensties un iegūt iespēju pievienoties komandai. Šīs komandas vadība dod priekšroku kaislībai un talantam, nevis tādiem apzīmējumiem kā dzimums, etniskā izcelsme vai orientācija. Viņu mērķis ir atpazīt visus spēlētājus.

Spēles, kuras slavenā esporta komanda ir labi, piemēram, Dota 2, League of Legends, CS: GO, Rocket League, EG Prodigies, LC Academy, Valorant un Fighting Games.

Evil Geniuses spēlētāji

Komandas Dota 2 sarakstā ir diezgan daudz talantu. Artēzi (Artour Babaev Carry, kanādietis), JerAx (Jesse Vainika, soms) un Nightfall (Egors Grigorenko, krievs) ir komandas pieredzējušie spēlētāji. Cr1t (Andreas Nielsen, Dānija) un Filipīnu Abed (Abed Yusop) papildina 5 spēlētāju komandu.

League of Legends komandas sastāvā ir izveicīgais Contractz (Huans Arturo Garsija, meksikānis) un Svenskeren (Deniss Džonsens, dānis). Dzjizuke (Daniele Di Mauro, itāļu valoda) un Denijs (Kails Sakamaki, amerikānis-japānis) ir arī pieredzējuši un talantīgi dalībnieki. Divi dienvidkorejieši Impact (Jeong Eon Young) un IgNar (Lee Dong-Geun) veido 6 dalībnieku komandu.

LCS akadēmijas komandu veido četri spēlētāji. Džodžopjuns (Joseph Pyun, kanādietis) un TeamLuke (Lūks Vasikovskis, amerikānis) ir pieredzējuši šīs komandas dalībnieki. Mystiques (Patryk Piórkowski, poļu valoda) un Tony Top (Zheng Fen, ķīniešu) ir arī prasmīgi un pieredzējuši.

Spēlētāji, kas pārstāv Ļaunie ģēniji CS: GO visi ir amerikāņi. Tie ir Brehze (Vinsents Cayonte), Stewie (Jake Yip), Autimatic (Timothy Ta), Rašs (Viljams Virzba) un CeRq (Cvetelin Dimitrov), kurš ir bulgāru izcelsmes.

Rocket League spēlētāji ir trīs kanādieši: Skytec (Daniels Džozefs Soetikno), Tomio (Tomio Fanlith Chan) un Shoryu (Kventins Perera). Divi amerikāņi, Aspect (Joshua Yongjoon Lee) un Srtty (Jett Joye), kurš ir Austrālijas izcelsmes, papildina 5 dalībnieku komandu.

Temperature (Nolan Pepper) un Boostio (Kelden Pupello) ir amerikāņi.

Rocket League spēlētājiem ir divi spēlētāji; Rizex45 (Riccardo Mazzotta, vācietis) un Catalysm (Leonardo Christ Ramos, vācu-kubietis).

Cīņas spēļu spēlētāji ir Rikijs (Riks Ortizs), Dekillsage (Džons Koello) un SonicFox (Dominiks Maklīns), visi amerikāņi.

Evil Geniuses spēcīgākās spēles

Counter-Strike: globāla ofensīva

Sākotnēji Counter-Strike komandu veidoja tikai kanādieši. Tagad prioritāte ir, lai komandā būtu daudz pieredzējušu un talantīgu spēlētāju. Cerq atribūti ir ieguvuši viņam atzinību tādos starptautiskos pasākumos kā ESL One Year York 2019. Tā bija viņa pirmā turnīrs zem EG banera. Viņu spēles tirgos vienmēr piedāvā labākās esporta derību vietnes.

Brehze ir komandas biedrs ar CeRq vairāk nekā divus gadus. Viņa saraksta konsekvence paplašina arī viņa stiprās puses spēlē. Abi ir pierādījuši sevi kā nopietnus draudus, konsekventi izvirzot lielus skaitļus. Arī Džeika un Vila pieredze komandai ir devusi lielu labumu. Lielāko daļu savas karjeras Vils bija pavadījis, sacenšoties Eiropas augstākajos līmeņos. 2020. gada pavasarī viņš uzvarēja BLAST pavasara finālā.

Tims arī sniedz šai grupai lielu pieredzi. HLTV viņu nosauca par vienu no gada labākajiem 20 spēlētājiem pēc tam, kad viņš 2018. gadā uzvarēja ESL Major Boston. Pateicoties lielisku spēlētāju kombinācijai, Epic Geniuses komanda Dota 2 ir kļuvusi par vienu no bīstamākajām lielajos čempionātos. Ar savu unikālo prasmīgo un pieredzējušo spēlētāju kombināciju komanda ir izcīnījusi vairākus titulus.

leģendu Līga

  1. gada janvārī uzņēmums EG nolēma pievienoties League of Legends skatuves. Šobrīd League of Legends ir milzīgs talantu daudzums. Contractz ir džunglis, kas pazīstams ar savām spēlēšanas spējām un nēsāšanas stilu.

Impact tiek uzskatīts arī par vienu no labākajiem spēles vēsturē labākajiem līnijām. Viņš ir uzvarējis daudzos reģionālajos čempionātos Korejā un Ziemeļamerikā. Turklāt viņš arī uzvarēja Pasaules čempionāts 2013. gadā. Svenskerens sāka savu konkurētspējīgās līgas karjeru 15 gadu vecumā. Gadu gaitā viņš ir ieguvis savu vārdu kā augstākā līmeņa džunglis gandrīz desmit gadus.

Denijs ir 17 gadus vecs ADC spēlētājs, kurš ir kļuvis par vienu no NA labākajiem talantiem, kopš 2021. gada pavasarī pievienojās LCS sastāvam no amatieru komandas.

IgNar ir pieredzējis atbalsta spēlētājs, kurš pagātnē ir pārstāvējis Misfits un FlyQuest trīs dažādos reģionos, nopelnot vairākus labākos reitingus un divas reizes spēlējot pasaulē. Viņš ir labi pazīstams kā viens no labākajiem spēles veidotājiem. Viņa saderināšanās ar paraksta čempioniem ir iedvesa bailes viņa pretiniekos.

Šo milzīgo talantu kombinācija saskaņā ar leģendām ir ieguvusi dažas trofejas komandai.

Kāpēc ļaunie ģēniji ir populāri

EG komanda gadu gaitā sevi ir pierādījusi kā iespaidīgu. Mūsdienās tas tiek uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem nozarē. Partnerattiecības, kas izveidojušās spēļu panākumu rezultātā, ir popularizējušas komandu. Community, ir grupa, kas veicina spēļu dažādošanu. Viņi ir apņēmušies sadarboties, lai palielinātu mazākumtautību jauniešu līdzdalību spēlēs un spēļu industrijā.

Viņi arī veicināja dažādību komandā un savu līdzjutēju vidū. Viņi apgalvo, ka, spēlējot tiešsaistē, jūs nekad nezināt, kas atrodas otrā pusē. Tāpēc nav svarīgi, kas viņi ir, kā viņi izskatās un vai viņiem ir viena valoda, ja vien viņiem ir neprātīgas prasmes. Viņi visi ir kopā un gatavojas uzvarēt.

Wolverhampton Wanderers un Monster Energy ir abi kluba partneri. Šie ir divi milzīgi zīmoli, kas ir labi pazīstami visā pasaulē. Rezultātā viņi ir palīdzējuši tālāk popularizēt Evil Geniuses kā vienu no labākajām esporta komandām.

Arī LG UltraGear ir bijis nozīmīgs partneris. Viņiem ir profesionāla līmeņa spēļu ekrāni, kas paredzēti nopietnām spēlēm. Šis partneris ir izstrādājis augstas veiktspējas funkcijas, kas reaģē uz visām populārajām spēlēm, kuras spēlē Evil Geniuses. Turklāt tie katrai spēlei nodrošina skaidrākos vizuālos attēlus, ātrāko atsvaidzes intensitāti un asāko skaidrību. Tie ļauj komandai spēlēt spēles, vienlaikus sarunājoties ar saviem līdzjutējiem visā pasaulē.

Ļauno ģēniju uzvarētāju komandas un neaizmirstamākie mirkļi

CS: EJ

EG sāka spēlēt Counter-Strike 2000. gadu sākumā. 2009. gadā viņi guva panākumus pēc tam, kad bija parakstījušies Complex Gaming vairs neesošajā sarakstā. Tā rezultātā viņi uzvarēja IEM IV Amerikas čempionāta finālā. Tomēr viņi 2012. gadā pārtrauca savu Counter-Strike nodaļu. NRG Esports saraksta iegāde 2019. gadā ir ļāvusi EG komandai atgūt savu pamatu.

EG CSGO vienībai pēdējā laikā ir bijuši spēcīgi rezultāti. Viņu uzvara tika gūta augustā plkst ESL One: Ķelnes 2020 tiešsaistes turnīrs Ziemeļamerikā. Jūnijā viņi tika nosaukti par BLAST Premier: Spring 2020 American Finals čempioniem. Viņi arī ieguva pirmo vietu konkursā CS: Summit 6 Online: North America 2020. gadā.

Dota 2

Pēc 2011. gada Starptautisks, Evil Geniuses 2011. gada oktobrī paziņoja par savu jauno Dota 2 nodaļu. Kurtis 'Aui 2000' Ling EG iegādājās 2014. gadā no Cloud9 un Sumail. Komanda turpināja uzvarēt 2015. gada starptautiskajā turnīrā, saņemot 6 616 014 ASV dolāru naudas balvu. Tā bija lielākā spēļu balva, kas jebkad piešķirta esporta vēsturē. 2021. gadā komanda ieņēma otro vietu trīs lielajos turnīros. Attiecīgie turnīri bija Dota Pro Circuit 2021: S2 — NA Upper Division un ONE Esports Singapore Major 2021: League of Legends.

Pirms pārcelšanās uz Ziemeļameriku 2014. gadā, Evil Geniuses iekļuva League of Legends 2013. gadā un spēlēja divas reizes ES LCS. Viņi cīnījās Ziemeļamerikā un bija spiesti pārdot savu vietu līgā Winterfox. Viņi atgriezās NA LCS 2019. gadā pēc Echo Fox franšīzes slota iegūšanas. Viņi turpināja iegūt LCS 2021 gada debitantu balvu. Turklāt viņi ieguva LCS 2021 Coaching Staff of the Split balvu, kā arī LCS 2021 Summer Split All-Pro Team balvu. Viņi ieņēma otro vietu LCS 2020 Spring Splitā.

Kur un kā likt likmes uz Evil Geniuses

Lietotājiem ir jābūt pilngadīgiem un pilnībā jāapzinās ar azartspēlēm saistītie riski. Tāpat viņiem iepriekš nevajadzētu aizliegt veikt derības. The labākās esporta derību vietnes lai atrastu tirgus Evil Geniuses komandām, ir GGBet, Rivalry, ArcaneBet, Vulkanbet un BetDSI. Turnīra uzvarētāji, naudas līnijas likmes, virs/zem, pirmās kartes un handikapa likmes ir tikai dažas no šajās vietnēs pieejamajām derību iespējām. Bet pat tādā gadījumā derības uz Evil Geniuses, tāpat kā jebkura cita azartspēļu spēle, rada risku.

Komandas sacenšas dažādās konkurētspējīgās tiešsaistes spēlēs, un tās ir sevi pierādījušas kā plaši pazīstamu vadošo spēļu uzņēmumu. Rezultātā spēlētājiem ir jāizvēlas viņiem piemērota vietne. Pēc tam viņiem vajadzētu izmantot prēmijas. Dažās no šīm derību vietnēm ir pieejami Esports bonusu piedāvājumi gan jauniem, gan esošajiem spēlētājiem. Šīs prēmijas palielina naudas rezerves. Tādējādi tie ļauj spēlētājiem likt likmes uz vairāk reālas naudas, palielinot veiksmes iespēju.

Nepieciešama arī noteikta derību stratēģija. Kam ir aptuvens priekšstats par spēļu derību stratēģija ko izmantosit, palīdzēs jums gūt panākumus. Tas arī pasargā jūs no neracionālām azartspēlēm, kuru pamatā ir jūsu emocijas.
Lai būtu lietas kursā par sastāvu un tā spēlētājiem, ir jāseko līdzi komandas sociālo mediju kontiem un mājaslapas paziņojumiem. Ir ļoti svarīgi apzināties dažādus derību tirgus un sākt salīdzināt dažādu derību vietņu piedāvātās likmes. Tas palīdzēs spēlētājiem izmantot lieliskās pieejamās derību iespējas, palielinot viņu izredzes uzvarēt.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
Par

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa

Jaunākās ziņas

Baumo, ka ļaunie ģēniji aiziet no Esporta nozares: iespējamā ietekme un finansiālie izaicinājumi
2023-11-23

Baumo, ka ļaunie ģēniji aiziet no Esporta nozares: iespējamā ietekme un finansiālie izaicinājumi

Pēdējā laikā izskanējuši apgalvojumi, ka Evil Geniuses, ievērojama esporta organizācija, varētu gatavoties aiziet no nozares. Šie apgalvojumi, ko izteikuši "industrijas insaideri", tika ziņots Sports Business Journal. Spekulācijas radās pēc tam, kad Evil Geniuses nolēma izstāties no LCS (League of Legends Championship Series). Izskanējis, ka organizācija aktīvi centusies pārdot savu esporta nodaļu, taču līdz šim neviens pircējs nav izrādījis interesi.

Ļaunie ģēniji, kas dod gandrīz drošas likmes
2022-07-28

Ļaunie ģēniji, kas dod gandrīz drošas likmes

Evil Geniuses ir esporta komanda Ziemeļamerikā. Šī esporta komanda ir viena no pasaulē vecākajām esporta franšīzēm. Tā tika dibināta Viktorijā, Britu Kolumbijā, 1999. gadā. Komandā ir dažādu žanru spēlētāju un komandu kolekcija.