Viss par derībām uz Astralis

Astralis, kas pazīstams arī kā AST, neapšaubāmi ir viena no labākajām eSporta komandām pasaulē. Dānijas tērps ir sasniedzis augstumus, lai kļūtu par dominējošo spēku populārākajos e-sporta turnīros un sacensībās. Šajā apkopojumā uzziniet katru detaļu par Astralis, sākot no tā izveides līdz dažādām spēlēm, kurās tas ir iekļauts. Tāpat uzziniet par komandas sasniegumiem un sasniegumiem globālajā eSporta arēnā un, kas ir svarīgi, par to, kā veikt likmes uz Astralis.

Astralis ir slavena eSport komanda, kas dibināta 2019. gadā pēc tam, kad tās dibinātāji nopirka RFRSH Entertainment — eSporta uzņēmumu, kuru 2016. gadā izveidoja Nikolajs Nīholms un Jākobs Lunds Kristensens. RFRSH Entertainment bija komandas divās divīzijās: Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) un League of Legends. Pēc RFRSH Entertainment iegādes abas komandas sāka spēlēt ar Astralis zīmolu. Līdz ar to uz Astralis pārcēlās arī attiecīgo komandu spēlētāji, kā arī galvenais personāls.

Viss par derībām uz Astralis
Flag

No matches found, please try:

lv Country FlagCheckmark

Loot.bet

lv Country FlagCheckmark
BonusSaņemiet savu 100 € depozīta bonusu

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Show less...Rādīt vairāk
Saņemt bonusu
 • Izcils Esport spēļu klāsts
 • Liela sporta veidu dažādība
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
Show less...
Rādīt vairāk
 • Izcils Esport spēļu klāsts
 • Liela sporta veidu dažādība
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi

Loot.bet ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2016 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, Loot.bet ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

BonusSaņemiet depozīta bonusu līdz 500 €

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Show less...Rādīt vairāk
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
 • Sacensības
 • Kriptovalūtas depozīta metodes
Show less...
Rādīt vairāk
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
 • Sacensības
 • Kriptovalūtas depozīta metodes

ThunderPick ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2017 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, ThunderPick ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

BonusReģistrācijas bonuss - 100% līdz pat €25 + €10 bezmaksas likmes
Show less...Rādīt vairāk
 • Tiešraides derības
 • Labākā programmatūra, no kuras izvēlēties
 • Liels depozītu metožu klāsts
Show less...
Rādīt vairāk
 • Tiešraides derības
 • Labākā programmatūra, no kuras izvēlēties
 • Liels depozītu metožu klāsts

Betsafe ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2006 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, Betsafe ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

Par Astralis

Par Astralis

Astralis, kas pieder Astralis Group Management ApS, pieder rekordam kā pirmā eSporta franšīze, kas ir publiski kotēta pēc tā iekļaušanas Nasdaq First North Growth Market 2019. gada decembrī. Saskaņā ar jaunākajiem uzņēmuma finanšu pārskatiem, Astralis neto ieņēmumi 2021. gadā. fiskālais gads bija aptuveni 10 miljoni ASV dolāru, kas ir par 45% vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Mūsdienās Astralis ir viena no populārākajām eSporta komandām. Tas sadarbojas ar dažiem pasaules vadošajiem zīmoliem, tostarp GARMIN, POWER, Aim Lab, Logitech, UNIBET, Turtle Beach, OMEN by HP, Hummel, Secretlab, Next Level Trading un Bang & Olufsen, lai pieminētu tikai dažus.

Par Astralis
Astralis komandas

Astralis komandas

Kamēr Astralis sāka kā labākā esporta komanda CS: GO, tā ir paplašinājusies līdz citām divīzijām. Sākot ar 2022. gadu, eSporta apģērbam ir saraksti spēlēs Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends (LoL), Fortnite, FIFA un Rainbow Six: Siege.

Kā minēts iepriekš, abas pionieru komandas piedalījās CS: GO un League of Legends. Tūlīt pēc divu RFRSH Entertainment komandu iegādes Astralis devās uz priekšu un izveidoja FIFA komandu, kas agrāk bija pazīstama kā Future FC, un vēlāk izveidoja Rainbow Six: Siege sarakstu, kas agrāk bija pazīstams kā Disrupt Gaming. No otras puses, komanda Astralis Fortnite tika izveidota 2021. gadā pēc līguma parakstīšanas ar Th0masHD, kas ir viens no labākajiem profesionālajiem spēlētājiem pasaulē. kaujas karaliskā spēle tajā laikā.

Šodien visas piecas komandas spēlē zem Astralis lietussarga komandas oficiālajās krāsās, melnā un sarkanā krāsā, ar Astralis logotipu.

Astralis komandas
Astralis spēcīgākās spēles

Astralis spēcīgākās spēles

Kamēr Astralis ir komandas piecās eSports divīzijās, tā dominē Counter-Strike: Global Offensive. Komandas panākumus CS: GO var saistīt ar RFRSH Entertainment saraksta iegādi, kas ietvēra dažus pirmās personas šāvēja populārākos momentus, tostarp Renē "cajunb" Borg, Andreas "Xyp9x" Højsleth, Finn "karrigan" Andersen, Nicolai "dev1ce". " Rīds un Pīters "duprehs" Rasmusens. Bez bagātīgā sastāva nevar ignorēt arī komandas trenera Denija "zonika" Sērensena lomu. Bijušais CS: GO pro spēlētājs ir bijis galvenais Astralis CS: GO komandas panākumu avots. Viņš ieguva balvu “Labākais sporta treneris” 2020. gada Games Award.

Ar četriem CS: GO Majors trofeju skapī un vairāk nekā 20 citiem čempionātiem Astralis neapšaubāmi ir labākā CS: GO komanda. Tomēr Valve un Hidden Path Entertainment vairāku spēlētāju pirmās personas šāvēja CS: GO ir Astralis spēcīgākā spēle.

Citas labākās Astralis komandas

Viena no citām, kas jāskatās, ir Astralis FIFA komanda. Pavisam nesen Stefānija "Teca" Luana kļuva par pirmo sievieti, kas kvalificējusies kārotajam FIFA Challenger režīmam. Tā ir zīme, ka Astralis FIFA komanda ir gatava izcilībai. Andreja "Xerxe" Dragomira atgriešanās Astralis League of Legends sarakstā un Kiss "Vizicsacsi" Tamasa parakstīšana nozīmē arī to, ka Astralis būs komanda, uz kuru jāskatās LoL turnīros.

Astralis spēcīgākās spēles
Kāpēc Astralis ir populārs?

Kāpēc Astralis ir populārs?

Astralis ir viens no populārākās eSport komandas uz ko likmju dalībnieki liek likmes. Ir vairāki iemesli, kāpēc šī komanda ir slavena e-sporta derību jomā.

Vispirms ir komandas pārsvars Counter-Strike: Global Offensive turnīros. Komanda ir izcēlusies četrās CS: GO Majors, pārspējot populārākos nosaukumus, tostarp FaZe Clan, Fnatic, Team Liquid un Natus Vincere. Astralis ir bijis spēks, ar kuru jārēķinās arī vairākos citos populārākajos CS: GO turnīros. Neapšaubāmi, šis pārsvars padara komandu populāru derību jomā, jo spēlētāji vienmēr veic likmes uz ražīgākajiem uzvarētājiem un spēlētājiem.

Vēl viens Astralis popularitātes iemesls ir plašā sociālo mediju sasniedzamība. Komanda lepojas ar miljoniem sekotāju savos sociālo mediju kanālos: Twitter, Facebook, Twitch, YouTube un Instagram. Plašā auditorija padara to par populāru eSporta komandu derību jomā.

Pēdējā ir partnerība ar UNIBET, vienu no labākajiem eSporta bukmeikeru birojiem. Komanda noslēdza sadarbību ar UNIBET, kas to izvirza pirmajā vietā attiecībā uz derībām. Tas nozīmē, ka lielākā daļa UNIBET spēlētāju, visticamāk, veiks likmes uz Astralis nekā jebkuru citu e-sporta apģērbu.

Kāpēc Astralis ir populārs?
Astralis balvas un rezultāti

Astralis balvas un rezultāti

Astralis ir viena no visiecienītākajām eSporta komandām, īpaši Counter-Strike: Global Offensive. Komanda no 127 kopā ir ieguvusi $9 347 284,71 turnīros. Zemāk ir daži no lielākajiem dāņu tērpa laimestiem.

 • ELEAGUE Major: Atlanta 2017: Astralis devās prom ar ELEAGUE Major: Atlanta 2017 trofeju 10. Counter-Strike: Global Offensive Major čempionātā, pārspējot pārējās 15 komandas un saņemot $500 000 naudas balvu. Astralis bija savā pirmajā finālā, kurā visas Dānijas komanda cīnījās ar Virtus.pro. Pēc asas cīņas AST uzvarēja Virtus.pro trešajā labāko no trim fināla mačā, izcīnot savu pirmo Major uzvaru.

 • FACEIT Major: Londona 2018: Astralis otrais Major piedalījās 13. Counter-Strike: Global Offensive Major čempionātā, kurā piedalījās 24 komandas. Atbrīvojoties no FaZe Clan un Team Liquid, Astralis tikās ar Natusu Vinceri, kurš bija pārspējis BIG ceturtdaļās un MIBR pusfinālā. Lai gan tika gaidīts, ka mačs būs adrenalīna pilns, Astralis spēja pārvarēt Natus Vincere, pārspējot Ukrainas komandu, izcīnot savu otro Major čempionātu un $500 000 naudas balvu.

 • Intel Extreme Masters XIII sezona: Katovices Major 2019: Trešais Astralis Major bija 14. Counter-Strike: Global Offensive Major čempionātā, kurā arī bija 24 komandas. Astralis vēlreiz pierādīja savu dominējošo stāvokli CS: GO, izslēgšanas spēlēs pārspējot Ninjas in Pajamas un MIBR, lai tiktos ar ENCE, kas pārsteidza pasauli, pārspējot Team Liquid un Natus Vincere, iekļūstot finālā. Bet, kā visi gaidīja, ENCE nebija līdzīgs Astralis. Dāņi devās mājās ar savu trešo Major čempionātu un $500 000, lai kļūtu par trešo komandu, kas uzvarējusi Major turnīros pēc kārtas.

 • StarLadder Major: Berlīne 2019: 15. Counter-Strike: Global Offensive Major čempionātā Astralis devās uz priekšu, lai pierādītu pasaulei, ka tā ir labākā CS: GO komanda, pārspējot pārējās 23 komandas, saglabājot savu pasaules čempiona titulu. Pēc vairākām pārgājienu sērijām Astralis pārliecinoši pārspēja Kazahstānas eSports komandu AVANGAR, izcīnot ceturto galveno uzvaru. Uzvara Vācijā bija milzīga, jo Astralis kļuva par vienīgo komandu, kas uzvarējusi četrās galvenajās spēlēs, tādējādi padarot to par labāko Counter-Strike: Global Offensive komandu vēsturē.

Iepriekš minētie ir nozīmīgākie Astralis sasniegumi. Komanda ir uzvarējusi vairāk nekā 20 citos čempionātos, tostarp IEM Global Challenge 2020, DreamHack Masters Winter 2020 Europe, BLAST Pro Series: Global Final 2019, ECS Season 8 Finals un BLAST Pro Series: Sanpaulu 2019, lai pieminētu tikai dažus.

Astralis balvas un rezultāti
Labākie un populārākie Astralis spēlētāji

Labākie un populārākie Astralis spēlētāji

Viens no galvenajiem Astralis panākumu virzītājspēkiem ir tā talanti. Komanda ir ievērojami ieguldījusi talantu iegūšanā, piesaistot pasaules labākos spēlētājus dažādās divīzijās. Zemāk ir daži no labākajiem Astralis spēlētājiem.

 • Pīters "dupreehs" Rasmusens (CS: GO): Dupreeh ir bijis galvenais Astralis CS: GO saraksta panākumos, palīdzot Dānijas komandai izcīnīt četrus galvenos un daudzus citus čempionātus. Pēc veiksmīgas darbības Astralis Dupreeh pievienojās Team Vitality 2022. gadā.
 • Andreass "Xyp9x" Højsleth (CS: GO): Vēl viens karstākais ir ''Xyp9x'', kurš arī bija daļa no komandas, kas uzvarēja Astralis četros Majoros. Bijušais Team Solomid un Team Dignitas spēlētājs tika iebalsots par vienu no labākajiem CS: GO spēlētājiem 2018. gadā un turpina apkarot pretiniekus ar Astralis.
 • Lukas "gla1ve" Rossander (CS: GO): Rossander ir arī viens no labākajiem un populārākajiem Astralis spēlētājiem. Viņš arī uzvarēja četrus Majorus un turpina tirgoties ar Astralis.
 • Andrejs "Kserkss" Dragomirs (LoL): Astralis nesen parakstīja līgumu ar Xerxe, lai nostiprinātu savu LoL sarakstu. Džunglers sniedz daudz pieredzes un noteikti noderēs 2022. gada LEC vasaras splitā.
 • Stefānija "Teca" Luana (FIFA): Kļūstot par pirmo sievieti, kas kvalificējusies FIFA Challengers režīmam, "Teca" patiešām kļūs par fanu iecienītāko.
Labākie un populārākie Astralis spēlētāji
Kur un kā likt likmes uz Astralis

Kur un kā likt likmes uz Astralis

Tiem, kas nodarbojas ar e-sporta derībām, Astralis ir viena no labākajām komandām, uz kuru var likt likmes. Bet ir dažas lietas, kas jāzina pērkotājiem.

Pirmkārt, kura ir labākā Astralis komanda, ar kuru paļauties. Kā minēts iepriekš, Counter-Strike: Global Offensive ir nodaļa, kurā dominē Astralis. Tas nozīmē, ka derību slēdzējiem, kuri vēlas likt likmes uz Astralis, ir lielāka iespēja, veicot likmes uz Astralis CS: GO komandu. Astralis sarakstā ir daži no labākajiem CS: GO spēlētājiem. Bet tas nenozīmē, ka derības uz citām Astralis komandām nav laba ideja. Tas ir tik ilgi, kamēr spēlētāji ņem vērā pretinieku un, galvenais, izredzes. Īkšķis ir tāds, ka, jo augstāks koeficients, jo mazāka ir iespēja laimēt, un otrādi.

Nākamais aspekts ir par atrašanu labākās e-sporta derību vietnes. Spēlējiet derību vietnē bez depozīta un depozīta bonusiem, lai palielinātu bankrotu. Cienījamai derību regulēšanas iestādei ir arī jālicencē vietne. Visbeidzot, pārbaudiet lietojamības funkcijas; piemēram, dažādu eSporta spēļu un turnīru tiešraides straumes. Šī fantastiskā funkcija ļauj spēlētājiem sekot līdzi darbībai tieši no derību vietnes.

Kur un kā likt likmes uz Astralis

Neizlaidiet šādus bonusa piedāvājumus

Loot.bet
Loot.bet
100 € depozīta bonuss
Iemaksas metodes
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Saņemt bonusuLoot.bet pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick
500 € depozīta bonuss
Saņemt bonusuThunderPick pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Close