Viss par derībām uz Alliance

Izmantojot esporta derību vietnes, lietotājam ir jāizvēlas pareizā komanda, uz kuru likt likmes. Vislabāk ir izvēlēties tādu, kam ir sena turnīru uzvarētāju vēsture. Tas noteikti attiecas uz Aliansi. Viņi atrodas Zviedrijā, un kopš 2013. gada ir daļa no profesionāļu spēļu skatuves. Organizāciju pārrauga piecu cilvēku vadības komanda. Agrāk viņi koncentrējās uz StarCraft II un League of Legends.

Tomēr pēdējos gados viņi ir pārgājuši uz citiem populāriem nosaukumiem. Tāpēc spēlētājiem, kuri meklē šo divu spēļu uzvarētāju komandas, būs jāmeklē citur. Tomēr tas nenozīmē, ka alianse ir kļuvusi nenozīmīga. Viņi vienkārši ir mainījuši turnīrus, kas kļuvuši mazāk piesātināti ar konkurējošām komandām.

Viss par derībām uz Alliance
Flag

No matches found, please try:

lv Country FlagCheckmark

Loot.bet

lv Country FlagCheckmark
BonusSaņemiet savu 100 € depozīta bonusu

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Show less...Rādīt vairāk
Saņemt bonusu
 • Izcils Esport spēļu klāsts
 • Liela sporta veidu dažādība
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
Show less...
Rādīt vairāk
 • Izcils Esport spēļu klāsts
 • Liela sporta veidu dažādība
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi

Loot.bet ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2016 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, Loot.bet ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

BonusSaņemiet depozīta bonusu līdz 500 €

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Show less...Rādīt vairāk
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
 • Sacensības
 • Kriptovalūtas depozīta metodes
Show less...
Rādīt vairāk
 • Augstas vērtības akcijas un bonusi
 • Sacensības
 • Kriptovalūtas depozīta metodes

ThunderPick ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2017 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, ThunderPick ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

BonusReģistrācijas bonuss - 100% līdz pat €25 + €10 bezmaksas likmes
Show less...Rādīt vairāk
 • Tiešraides derības
 • Labākā programmatūra, no kuras izvēlēties
 • Liels depozītu metožu klāsts
Show less...
Rādīt vairāk
 • Tiešraides derības
 • Labākā programmatūra, no kuras izvēlēties
 • Liels depozītu metožu klāsts

Betsafe ir izcils esporta pakalpojumu sniedzējs, kas ir ļoti ieteicams tā uzticamības un izcilā pakalpojuma dēļ. Kā ilgstošas ESports opcija šis pakalpojumu sniedzējs ir izpelnījies labu reputāciju spēlētāju vidū kopš tā izveides 2006 . Pateicoties izcilībai un apņemšanās nodrošināt vislabāko iespējamo esporta pieredzi, Betsafe ir kļuvusi par labāko spēlētāju izvēli visā pasaulē.

Alianses spēlētāji

Alianses spēlētāji

Alianse sākotnēji piederēja GoodGame aģentūrai. Tas bija Twitch meitasuzņēmums, spēļu straumēšanas pakalpojums, ko kontrolē Amazon. 2016. gadā Alliance paziņoja par lēmumu pamest GoodGame un pilnībā kļūt par spēlētāju īpašumā. Tas nozīmē, ka komandas dalībniekiem ir papildu finansiāls stimuls uzvarēt mačos. Šī komanda ir izpelnījusies esporta derību vietņu uzmanību, pateicoties saviem augstajiem laimestiem. Piemēram, 2013. gadā viņi uzvarēja Starptautiskajā turnīrā, iegūstot lielāko laimestu esporta vēsturē.

Labākajās esporta komandās ir jābūt augsti kvalificētiem dalībniekiem, kas spēj pārspēt konkurentus. Kopš viņu parādīšanās Alianse ir piesaistījusi vairākus lielus vārdus. Piemēram, 2013. gadā viņu rindām pievienojās StarCraft spēlētājs Naniva. Gadu vēlāk eports žurnālistikas vietnes ziņoja, ka Armada ir pievienojusies komandai. Tas bija nozīmīgi, jo viņi tika uzskatīti par vienu no labākajiem Super Smash Bros.

 1. gada beigās komanda nolēma pārtraukt startēt Eiropas Leģendu līgas čempionāta sērijā. Viņi arī izlaida SortOf, savu pēdējo Starcraft II atskaņotāju. Tas galvenokārt bija saistīts ar jauniem noteikumiem, kas neļāva aģentūrām piederēt vairākām komandām. Tas bija galvenais faktors, kas Alliance atstāja GoodGame un palielināja spēlētāju autonomiju. Esporta derību faniem šis jautājums ir jāņem vērā, liekot likmes uz Alliance. Viņiem ir sasniegumi, kas izcēlušies noteiktos titulos, pirms tos pilnībā atstājuši.

Viņi dažreiz var atmest spēlētājus ārējas ietekmes dēļ. Tajā pašā laikā daudzi topošie spēlētāji ir ieinteresēti pievienoties aliansei, jo tos nekontrolēs liela aģentūra. Šie mainīgie var tieši ietekmēt alianses spēļu likmju izredzes.

Alianses spēlētāji
Alianses spēcīgākās spēles

Alianses spēcīgākās spēles

Šis esport spēļu komanda izceļas dažādās spēļu sacensībās. Viņiem ir spēlētāji no Nīderlandes, kuri ir pievienojušies Trackmania profesionālajai ķēdei. Tā ir sacīkšu spēle, kurā spēlētāji var izveidot savas trases. Lielākajai daļai Trackmania turnīru ir laika pārbaudes formāts. Tāpēc alianses dalībniekiem ir jābūt ātriem refleksiem.

Braukšana nav vienīgais spēļu žanrs, ar ko Alliance izceļas. Viņi lielu uzmanību ir pievērsuši battle royale žanram. Tas ietver populāro nosaukumu Apex Legends. Profesionālo spēļu laikā diviem līdz trim spēlētājiem ir jāapvienojas un jāizvēlas personāži ar īpašām spējām. Alianses dalībniekiem ir jāizdomā laba rakstura konfigurācija un arī labi jāsadarbojas, lai uzvarētu mačā. To pašu var teikt arī par Fortnite, citu kaujas karalisko titulu, kas pēdējos gados dominējis esportā.

Alianse ir paplašinājusies arī cīņas žanrā, iegūstot Super Smash Bros. Melee spēlētājus. Šai spēlei ir diezgan neparasta kaujas sistēma. Punteriem tas ir jāizpēta, ja viņi vēlas sniegt precīzas prognozes par turnīra rezultātiem. Tā vietā, lai samazinātu veselības joslas bojājumu procentus, tiek aprēķināti ar skaitītāju, kas laika gaitā palielinās.

Alianses spēcīgākās spēles
Kāpēc Alliance Esports ir populārs?

Kāpēc Alliance Esports ir populārs?

Atjautīgs spēlētāju izvēlēsies vairākus faktorus, izvēloties slavenu esport komandu. Viens no svarīgākajiem ir konsekvence. Lai gan alianse gadu gaitā ir cietusi dažus zaudējumus, tai arī ir izdevies labi darboties, ja to skaitīja. Kad tiek apkopoti visi viņu spēļu rezultāti, kļūst skaidrs, ka aliansei kopš 2013. gada ir izdevies gūt lielus panākumus.

Daudzām esport komandām patīk pievienoties plašam klāstam dažādi esport turnīri. Problēma ir tā, ka tie var izkliedēties pārāk plāni. Turpretim Alliance izvēlas koncentrēties uz dažiem nosaukumiem. Tas nozīmē, ka viņi var ieguldīt savu enerģiju, lai uzlabotu savu sniegumu. Šī stratēģija ir kļuvusi par veiksmīgu stratēģiju.

Alianses sarakstā ir arī diezgan atlasīta spēlētāju grupa. No malas tas varētu likt viņiem šķist mazāk augsta līmeņa komanda. Tomēr, izmantojot tikai pašus labākos cilvēkus, alianse ir pierādījusi sevi kā elites organizāciju. Tas arī nozīmē, ka spēlētājiem ir mazāk personu, no kurām izvēlēties, veicot alianses likmi. Ja būtu pieejams vairāk spēlētāju, tad izredzes prognozēt uzvaru būtu samazinātas.

Kāpēc Alliance Esports ir populārs?
Alianses balvas un rezultāti

Alianses balvas un rezultāti

Populārākajām esporta komandām ir jābūt uzvarām. Bookies pamanīja, kad Alliance Dota 2 komanda ieguva galveno balvu 2013. gadā Starptautisks. Viņi finālā uzvarēja bijušos čempionus Natus Vincere. Rezultāts 3 - 2. Grupu posmu laikā Alliance panāca 14:0, kas ir ideāls šo sacensību rekords. Tomēr viņi arī divreiz zaudēja Na'Vi un vienreiz komandai DK.

Nākamajā gadā viņu sniegums bija vājāks. Aliansei neizdevās aizstāvēt savu kroni. Viņi ieņēma 11. vietu ar mazāku rekordu 6:9. Rezultātā viņu saraksts izjuka un Alliance pārgāja uz citiem spēļu turnīriem.

Kad Alliance 2013. gadā pievienojās European League of Legends Championship Series, viņi ieņēma 3. vietu ar 16:12. Viņi atpalika no konkurentiem SK Gaming un Fnatic. Spēlētājs Froggens tika atzīts par Spring Split MVP. Izslēgšanas spēļu laikā viņi atkrita uz 4. vietu un pusfinālā zaudēja Fnatic. Pēc Summer Split komandas rezultāts bija 21-7. Viņu gada notikums bija uzvara League of Legends pasaules čempionāts pēc uzvaras ar 3:1 pret Fnatic.

Nauda uzvarēja

Esporta komandu panākumi bieži vien ir balstīti uz naudas summu, ko tās laika gaitā iegūst. Bukmeikeri parasti to ņem vērā, lemjot par viņu uzvaras izredzēm. Kopš to dibināšanas Alianse ir piedalījusies vairāk nekā 360 turnīros. Kopējā nopelnītā naudas balva pārsniedz $6 846 000. Tas padara viņus par ļoti augsta līmeņa komandu, no kuras jāuzmanās.

Lielākā daļa no šiem līdzekļiem tika iegūti spēles Dota 2 spēlēs. Faktiski 84% no tā tika uzkrāti. Tas ir saistīts ar divām lietām: lielais Dota turnīru skaits un Alianses spēlētāju izcilais sniegums šajā titulā. Turpretim citās atsevišķās spēlēs nopelnītās naudas summa ir neliela. Lai gan $115 647 nopelnīšana no Apex Legends izklausās iespaidīgi, tas veido tikai 1,70% no alianses balvām. Nesen komanda ir paplašinājusi savu sasniedzamību cīņas žanrā. Līdz šim viņi ir laimējuši $301,124. Tas ir 4,40% no to kopsummas.

Kad spēlmaņi ņem vērā visu šo statistiku, kļūst skaidrs, ka lielākā daļa alianses panākumu ir viena spēle: Dota 2. Tāpēc, veicot derības, spēlētājs var vēlēties koncentrēties uz šo titulu. Problēma ir tā, ka Alliance vairs nepiedalās Dota pasākumos. Tomēr, komandai paplašinot savu sasniedzamību, tas tuvākajā nākotnē varētu mainīties.

Alianses balvas un rezultāti
Labākie alianses spēlētāji

Labākie alianses spēlētāji

Labākā esporta komanda ir tik laba, cik laba ir tās individuālie spēlētāji. Tā kā alianse atrodas Zviedrija loģiski, ka arī viņu labākie dalībnieki nāk no šīs valsts. Ja cilvēki e-sporta panākumu kritērijus balsta uz nopelnīto naudas summu, tad par desmit labākajiem var uzskatīt šādus alianses spēlētājus:

 • Gustavs Magnusons (s4)
 • Džonatans Bergs (Loda)
 • Džerijs Lundkvists (EGM)
 • Joakims Akterhols (Akke)
 • Henriks Ahnbergs (AdmiralBulldog)
 • Saimons Hāgs (Handsken)
 • Linuss Blomdins (Limmp)
 • Nikolajs Nikolovs (Nikobaby)
 • Ādams Lindgrēns (Armada)
 • Artsiom Barshak (fng)

Esporta spēlētāji, kuri atbalsta šos spēlētājus, pamanīs, ka viņiem ir dažas kopīgas lietas. Viņiem ir plašas zināšanas par spēli un viņi izstrādā taktiku, lai iegūtu pirmo vietu. Dažreiz alianse izvēlēsies spēlētāju īpašu prasmju dēļ. Piemēram, labākie Trackmania spēlētāji ātri un precīzi kontrolē transportlīdzekļus.

Labākajiem kaujas karaļa spēlētājiem ir prasmes, kas pārklājas ar pirmās personas šāvējiem. Ātrums ir būtisks tiem, kas vēlas sacensties cīņas spēļu sacensībās. Jāpiebilst, ka Aliansē ir vadības komanda, kas izlemj, kurus spēlētājus sūtīt uz noteiktiem turnīriem. Tāpēc komandas panākumus kopumā lielā mērā ietekmē viņu lēmumi.

Labākie alianses spēlētāji
Kur un kā likt likmes uz Alliance

Kur un kā likt likmes uz Alliance

Labākās esporta derību vietnes lietotājiem nodrošinās piekļuvi pēc iespējas lielākam skaitam spēļu tirgu. Ja nē, tad speciālistus atrast būs grūtāk. Labā ziņa ir tā, ka Alliance ir plaši pazīstama un plaši izplatīta esporta organizācija. Ja bukmeikers ir sadaļas, kas veltītas videospēļu notikumiem, šī komanda, visticamāk, piedalīsies.

Tomēr maz ticams, ka alianse šajos tirgos būs redzama visu gadu. Tā vietā spēlētājam būs jāgaida, līdz sāksies pareizais turnīrs. Konkrēti, viņiem vajadzētu pievērst uzmanību notikumiem, kuru pamatā ir Fortnite, Super Smash Bros., Apex Legends un Trackmania.

Pareiza derību stratēģija būs atkarīgs no konkrētās spēles. Alianse tiek cienīta par iekļūšanu turnīru pēdējā posmā. Tāpēc spēlmanis varētu vēlēties pagaidīt līdz pusfinālam. To darot, viņi varēs vērot alianses darbību un analizēt savas stiprās puses. Battle royal spēles vienmēr ir riskanta likme, jo kartē ir tik daudz spēlētāju. Labāk ir izvēlēties sacīkšu titulus, jo ir mazāk mainīgo, kas jāņem vērā. Komandas pasākumu laikā alianses panākumi būs balstīti uz to, cik labi katrs dalībnieks papildina viens otru.

Kur un kā likt likmes uz Alliance

Neizlaidiet šādus bonusa piedāvājumus

Loot.bet
Loot.bet
100 € depozīta bonuss
Iemaksas metodes
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Saņemt bonusuLoot.bet pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick
500 € depozīta bonuss
Saņemt bonusuThunderPick pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Close