Halo

October 31, 2023

Bungie skārusi atlaišana: Destiny 2 DLC un Marathon izlaišanas kavēšanās

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Nesenā ziņojumā tika atklāts, ka Bungie, slavenais Halo un Destiny veidotājs, ir skāris atlaišanas vilnis. Šī nav pirmā reize, kad uzņēmums ir saskāries ar atlaišanu pašreizējā ekonomiskajā situācijā, taču šai konkrētajai kārtai ir bijusi būtiska ietekme. Rezultātā Destiny 2 The Final Shape DLC un Marathon, ļoti gaidītā ekstrakcijas šāvēja, izlaišana ir aizkavējusies.

Bungie skārusi atlaišana: Destiny 2 DLC un Marathon izlaišanas kavēšanās

Atlaišanas ietekme

Lai gan precīzs darbinieku skaits, kurus skārusi atlaišana, joprojām nav zināms, sākotnējie ziņojumi liecina, ka desmitiem cilvēku ir atlaisti. Aiziešanas vidū ir daži augsta līmeņa darbinieki, un ziņas par šo atlaišanu ir izraisījušas satricinājumus tādās sociālo mediju platformās kā LinkedIn un Twitter.

Pašreizējais ekonomikas klimats

Spēļu un esporta nozari smagi skārusi globālā ekonomikas lejupslīde, un šogad darbu zaudējuši desmitiem tūkstošu cilvēku. Uzņēmumi cīnās, lai pielāgotos arvien grūtākajiem apstākļiem, un atlaišanas radīto ietekmi izjūt ne tikai darbinieki, bet arī uzņēmumi, kuriem viņi pievienojas.

Bungija atbilde

Reaģējot uz atlaišanu, Bungie izpilddirektors Pīts Pārsons nāca klajā ar paziņojumu. Tomēr daži kritiķi ir kritizējuši viņa reakciju kā "nedzirdīgu". Atlaišanas ietekme uz uzņēmuma sociālajām komandām ir acīmredzama, taču šobrīd izstrādātājus tas nav ietekmējis.

Ietekme uz Bungie's Games

Marathon, futūristiskā ekstrakcijas šāvēja un The Final Shape DLC, kas paredzēts Destiny 2, izlaišanas kavēšanās ir tiešs atlaišanas rezultāts. Paredzams, ka Marathon tiks izlaists 2025. gadā, savukārt The Final Shape DLC ir pārcelts uz 2024. gada vidu. Ir vērts atzīmēt, ka Sony ir ieguldījis 1,2 miljardus USD "darbinieku saglabāšanā", lai neļautu Destiny 2 izstrādātājiem pamest Bungie.

Ilgtermiņa ietekme

Lai gan kavēšanās var būt vistiešākā atlaišanas ietekme, ir traģiski, ka citam uzņēmumam, lai izdzīvotu, ir nācies atlaist darbiniekus. Bungie galvenās izstrādes komandas paliek neskartas, un tam vajadzētu samazināt ietekmi uz spēļu izlaišanu un paplašināšanu. Tomēr lielākā problēma ir nepieciešamība uzņēmumiem noteikt savu darbinieku labklājību par prioritāti.

Lai iegūtu vairāk esporta un spēļu jaunumu, apmeklējiet vietni Esports.net.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas