Populārākās derību vietnes Battlefield 2024

Šajā Battlefield eSports derību ceļvedī ir aprakstīta visa dinamika saistībā ar derībām šajā blokā. Uzziniet par videospēļu fonu, dažādām sērijas spēlēm, spēles gaitu, Battlefield vietu eSporta arēnā, derību tirgiem un izredzēm, eSporta turnīriem, uz kuriem var veikt likmes, labākajām Battlefield eSports komandām un tā tālāk.

Saskaņā ar statistiku, e-sporta nozares vērtība 2021. gadā ir 1,08 miljardi ASV dolāru, un sagaidāms, ka līdz 2024. gadam tā sasniegs 1,62 miljardus ASV dolāru. Konkurētspēja e-sporta nozarē ir veicinājusi e-sporta derības, īpaši pēc pandēmijas. Tā kā lielākā daļa tiešraides notikumu tika atcelti, bukmeikeri izpētīja eSportu, lai piedāvātu spēlētājiem kaut ko derēt.

Populārākās derību vietnes Battlefield 2024
Aija Zariņa
WriterAija ZariņaWriter

Par sēriju Battlefield

Mūsdienās eSporta derības ir viens no visstraujāk augošajiem tirgiem tiešsaistes azartspēļu jomā. Statistika liecina, ka 2020. gadā kopējā likmju vērtība eSportā bija vairāk nekā 12,9 miljardi ASV dolāru.

Viens no e-sporta veidiem, uz kuru šodien var likt likmes, ir Battlefield. Lai gan tas nav tik pamanāms kā citas eSporta spēles, jaunā daļa Battlefield 2042 ir nākamā lielā lieta. Tā mērķis ir novērst visus trūkumus, kas radušies tā diviem priekšgājējiem, Battlefield 4 un Battlefield 5.

Kaujas lauks ir a pirmās personas šāvēja (FPS) videospēle kas lepojas ar vairākām atsevišķām spēlēm un paplašināšanas pakotnēm. Galvenās spēles ir Battlefield 1942 (2002), Battlefield Vietnam (2004), Battlefield 2 (2005), Battlefield 2142 (2006), Battlefield 3 (2011), Battlefield 4 (2013), Battlefield 1 (2016), Battlefield V (2018). ) un jaunāko daļu Battlefield 2042 (2021).

CīņasLauks 4

Battlefield IV ir dominējošākā daļa. Tā ir vienīgā spēle sērijā, kas ir labi pārstāvējusi franšīzi eSporta arēnā. Sižets risinās sešus gadus pēc fiktīva 2020. gada kara. Battlefield 4 tika izlaists 2013. gadā un tika slavēts par izcilo grafiku, spēles gaitu un vairāku spēlētāju režīmu.

Lai gan tā joprojām ir labākā e-sporta spēle sērijā, viena spēlētāja režīms un kļūmes vairāku spēlētāju režīmā lika tai saņemt nelielu kritiku.

Kaujas lauks V

Battlefield V bija Battlefield 4 turpinājums, bet diemžēl tas paliek flops. Tas neattaisnoja cerības mārketinga trūkumu dēļ. Turklāt galvenā uzmanība tiek pievērsta viena spēlētāja kampaņai, nevis battle royale kampaņai, kas ir sinonīms eSportam, kas nogalināja spēles potenciālu. Bet ir dažas lietas, kas spēlētājiem patīk Battlefield 5.

Tam bija vairāki papildinājumi, piemēram, jauni vairāku spēlētāju režīmi, tostarp "nepārtraukta" kampaņas režīms "Firestorm" un "Grand Operations". Spēlē Battlefield V ir uzlabots reālisms, ko nodrošina Frostbite 3 spēļu dzinējs, un kaujas karaliskais režīms ir izliekts ap franšīzes iznīcināšanas pīlāriem, transportlīdzekļiem un, kas ir svarīgi, komandas spēli.

Battlefield 2042

  1. gada 19. novembrī tika izlaists ļoti gaidītais Battlefield 2042. Tajā ir septiņas pilnīgi jaunas kartes un intriģējošais portāla režīms. Viena lieta, kas padara šo daļu savdabīgu, ir tā, ka tā ir tikai vairāku spēlētāju režīma spēle, kas nozīmē, ka tā ir vērsta uz eSportu.

Lai gan palaišanas brīdī nav ranžētu vai eSporta režīmu, vismaz spēlei ir veidotāja rīki, kas ļauj spēlētājiem pielāgot spēles režīmus. Ranked un eSports režīmi šobrīd nav pieejami, lai spēlētāji varētu apgūt spēles dinamiku, kas ir nedaudz sarežģīta. Šīs funkcijas tiks pievienotas vēlāk, kad spēlētāji iepazīsies ar spēli. Battlefield 2042 vēl nav skārusi e-sporta skatuvi, taču, kad tas notiks, tas būs grāvējs. Tas notiek tuvākajā nākotnē, un tajā ir futūristiski ieroči.

Likmes uz Battlefield

Lai gan derības uz Battlefield nav tik populāras kā citas eSport spēles, tas noteikti iegūs vilkmi. Lai sāktu, ir pilnīgi likumīgi likt likmes uz Battlefield, ja vien derību veicēji ir sasnieguši azartspēļu likumīgo vecumu. Likmes uz šo videospēli nekādā veidā neatšķiras no derībām uz citām FPS spēlēm, runājot par CS: GO, Valorant, Rainbow Six Siege un pārējām.

Kā reģistrēties Battlefield derību vietnēs

Lai veiktu likmes uz Battlefield, spēlētājiem vispirms ir jāmeklē derību vietne ar Battlefield tirgiem. Pēc tam viņiem jānoklikšķina uz reģistrēšanās opcijas un jāpabeidz reģistrācijas process, apstiprinot savu e-pastu. Ja derību vietnēs nav verifikācijas, jeb Trustly derību vietnes, tās var piedalīties spēlē bez reģistrācijas vai pārbaudes, vienkārši iemaksājot naudu bukmeikers.

Īstas naudas Battlefield derības

Kaut arī dažas eSporta derību vietnes piedāvā bezmaksas naudas derības, lielākā daļa ir reālas naudas derību vietnes, tāpēc spēlētājiem ir jābūt īstai naudai, lai iesaistītos darbībā. Reālas naudas Battlefield derību vietņu priekšrocība ir tā, ka spēlētāji var laimēt reālu naudu, kad viņu likmes tiek izpildītas. Bukmeikeru kanālos eSporta derību entuziasti var spēlēt, izmantojot fiat naudas valūtu vai kriptovalūtu, piemēram, bitcoin un ethereum.

Cik populārs ir Battlefield?

Battlefield ir viens no populārākajiem EA nosaukumiem tiešsaistes spēļu kopienā. Tomēr uz eSporta skatuves tas nav tik populārs. Šajā segmentā tiek pētīta Battlefield popularitāte un iemesli, kāpēc tiek apgalvots, ka tas mirst.

Kaujas lauks skaitļos

  1. gada septembrī Gamerant ziņoja par Battlefield 5 popularitātes pieaugumu Steam. Videospēle 2021. gada augusta pēdējā nedēļā sasniedza 76 456 vienlaicīgu spēlētāju skaitu, kas ir visu laiku augstākais rādītājs kopš tās izlaišanas. Šīs bija diezgan labas ziņas spēles izstrādātājiem, jo spēles popularitāte iepriekš bija samazinājusies.

No 1. septembra BF bija 9. vietā labāko vienlaicīgo spēlētāju sarakstā, kas atrodas zemāk par tādām kā Rocket League, Dead By Daylight un Rainbow Six Siege. Neskatoties uz galvenajiem spēles trūkumiem, Battlefield 5 joprojām ir populāra spēle.

Steam Charts arī ziņoja, ka 2021. gada maijā spēle sasniedza 3408 vienlaicīgus spēlētājus. Spēles popularitāte turpināja pieaugt jūnijā, un maksimālais spēlētāju skaits sasniedza 11 714, savukārt septembrī spēlētāju maksimums pieauga līdz 12 284.

Diemžēl Battlefield 2042 lietas nešķiet tik rožainas. Lai gan tā ir jaunākā daļa, par spēli nav lielas eSporta ažiotāžas. Lai gan EA un DICE uzstāj, ka spēlei klājas daudz labāk nekā Battlefield 5 tajā pašā brīdī, joprojām ir daudz darāmā. Iespējams, spēle sāks attīstīties, tiklīdz tiks pievienoti trūkstošie eSporta režīmi un komandas sāks veidot Battlefield 2042 sarakstus.

Kāpēc Battlefield ir populārs?

Viss pateikts un izdarīts, Battlefield sērija joprojām ir viens no populārākajiem AAA FPS nosaukumiem. Ir daži iemesli, kas izskaidro, kāpēc.

Battlefield spēļu kopiena

Pirmkārt, spēle šeit ir bijusi jau ilgu laiku un lepojas ar plašu kopienu sociālajās platformās, piemēram, Reddit. Pirmā spēle Battlefield 1942 tika izlaista 2002. gadā, un kopš tā laika tā ir atjaunināta ar aizraujošākām, jaunām spēlēm.

Kas vēl? Katram nosaukumam ir bijuši milzīgi papildinājumi un daudz lejupielādējama satura (DLC). Spēles izdevēji arī ir vēlējušies labot kļūdas un kļūmes, kad tās tika pamanītas.

Svaigi sižeti, sižeti un kara laikmeti

Vēl viens Battlefield popularitātes iemesls ir dinamisms. Atšķirībā no vairuma FPS spēļu, kurās ir gandrīz līdzīgi sižeti un iestatījumi, Battlefield sērijas ir daudzveidīgas.

Piemēram, jaunākā daļa, Battlefield 2042, tiek iestatīta tuvākajā nākotnē, un tai ir trīs spēles režīmi. No otras puses, Battlefield V darbība norisinās Otrajā pasaules karā, sekojot Battlefield 1 soļiem, kas risinās Pirmā pasaules kara laikmetā. Tātad, Battlefield sērijā ir viss, neatkarīgi no tā, vai spēlētāji vēlas nokļūt Battlefield ar veciem pasaules kara ieročiem vai futūristiskiem ieročiem un artilēriju.

Var spēlēt tiešsaistē (bezmaksas)

Spēles tiešsaistē bez maksas (ar Xbox Game Pass vai Battlefield Online) arī ir iemesls Battlefield popularitātes pieaugumam. Tas izskaidro neseno Battlefield 5 vienlaicīgo spēlētāju skaita pieaugumu. Turklāt tās popularitāti ir veicinājušas arī spēles cenas ar ievērojamām atlaidēm.

Lieliska spēles mehānika

Battlefield spēles mehānikas reālisms ir arī iemesls, kāpēc FPS spēļu faniem patīk Battlefield. Jaunākie izdevumi ir balstīti uz Frostbite 3 spēļu dzinēju. Tam ir iznīcināma vide, selektīva skaņas prioritāšu noteikšana, reāllaika apgaismojums, liela attāluma skatīšanās un augstas izšķirtspējas grafika.

Battlefield popularitāte sarūk

Kā minēts iepriekš, Battlefield ir bijis arī diezgan daudz nīdēju. Spēles popularitāte kādā brīdī samazinājās vairāku iemeslu dēļ, kā aprakstīts tālāk.

Battlefield V gadījumā uzmanība tiek pievērsta viena spēlētāja kampaņai, nevis Battle Royale režīmam, tāpēc spēles popularitāte samazinās. Tas ir arī galvenais iemesls, kāpēc spēle neizdevās eSporta ainā.

Vēl viens BF, it īpaši jaunākā izdevuma Battlefield 2042, sabrukuma iemesls ir kritisku konkurētspējīgu funkciju trūkums, kas vēl nav izlaistas. Lai gan ir iespēja izveidot pielāgotus režīmus, Battlefield 2042 nav ranžēta un tai nav eSporta režīma, tāpēc tas nav piesaistījis daudz spēlētāju.

Labākās Battlefield eSports derību vietnes

Pieaugot pieprasījumam pēc eSporta derību tirgiem, simtiem e-sporta derību vietņu ir sadīguši. Tā ir laba lieta spēlētājiem, taču tad var būt grūti atrast labākās vietnes, kurām pievienoties. Tiem, kuri nav pārliecināti, kura ir labākā Battlefield derību vietne, tālāk ir minēti daži svarīgi aspekti, kas jāņem vērā.

Uzticamība

Pirmā lieta, kas spēlētājiem ir jādara, ir pievienoties derību vietnei, kuru ir licencējusi kāda no slavenajām azartspēļu regulējošām iestādēm. Šādās vietnēs spēlētāji var būt pārliecināti, ka viņu nauda ir drošās rokās, un spēļu rezultātu sarunāšanas gadījumi nerada bažas.

Tirgi un izredzes

Pēc tam viņiem ir jāpārliecinās, ka vietnē ir dažādi Battlefield derību tirgi un daudz Battlefield notikumu, uz kuriem veikt likmes. Svarīgi, lai izredzes būtu augstas.

Banku iespējas

Vēl viens būtisks apsvērums, izvēloties labāko Battlefield derību vietni, ir eSporta norēķinu iespējas. eSports derību lietotnei, lai pievienotos, ir jāpiedāvā elastīgas, ātras un drošas bankas iespējas. Ir jāatbalsta visi populārie tiešsaistes maksājumu veidi. Arī eSporta depozīta metodēm un izņemšanai jābūt ātrai.

Esporta derību bonusi

Tiem, kas vēlas palielināt savu bankrollu, akcijas, piemēram un bez depozīta bonusiem un depozīta bonusi arī skaitās. Dažas no labākajām derību vietnēm, kurās var atrast bonusus, ir BetWay, 22Bet, Bet365 un Betsson.

Battlefield eSports turnīri un sacensības

Battlefield nav tik aktīva kā citas FPS spēles uz eSporta skatuves. Nav regulāru turnīru un sacensību, piemēram, Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Tom Clancy's Rainbow Six Siege un Call of Duty. Tas ir tāpēc, ka jaunākie maksājumi nav bijuši galvenokārt vērsti uz eSportu. Tomēr agrākie FPS spēļu izdevumi bija aktīvi pagātnē un piesaistīja vairākus labākos turnīrus un sacensības.

Vai ir Battlefield čempionāts?

Pasaules kauss ir e-sporta krēms. Šim turnīram atkarībā no eSporta ir dažādi nosaukumi. Diemžēl Battlefield nav Pasaules kausa vai liela turnīra, jo videospēle nav tik populāra e-sporta nozarē. Bet, tiklīdz jaunākā daļa BF2042 iegūs vilces spēku, noteikti notiks galvenais turnīrs, kurā tiks kronēta labākā komanda, kas piedalīsies.

Lai gan šobrīd nenotiek neviens galvenais turnīrs, vairāki iepriekšējie turnīri patiešām tiks atjaunoti tuvākajā nākotnē, tiklīdz Battlefield iegūs savu pamatu eSportā. Zemāk ir daži no lielajiem Battlefield turnīriem, kas varētu būt gaidāmi.

Montāža Ziema

Atbalstīja Assembly Organizing Oy, Assembly Winter ir Somijas eSporta pasākums, kas ir aktīvs kopš 90. gadiem. Piemēram, 2007. gadā turnīrs piesaistīja vairākas Battlefield 2142 spēles, kurās tika piešķirta kopējā naudas balva 13 644,88 USD apmērā. Diemžēl Assembly Winter 2021 turnīrā nebija neviena Battlefield pasākuma, taču Battlefield noteikti tiks rādīts, tiklīdz jaunākajā daļā tiks palaists eSports režīms un komandas sāks veidot savus BF sarakstus.

ESL One

Elektroniskā sporta līga Pirmā, kas pazīstams arī kā ESL One, ir vēl viens Battlefield turnīrs, kas pirms dažiem gadiem mēģināja pacelt Battlefield uz eSporta skatuvi. Turnīrs piesaistīja vairākas labākās komandas 2015. gada ziemas sezonas finālā, kas notika Ķelnē, Vācijā.

Astoņas komandas, kas sadalītas divās grupās, cīnījās par godu. Pēc šausmīgām cīņām Epsilon eSports ieguva lauvas tiesu no €35 000 balvu fonda, izcīnot INTZ e-Sports. Tiklīdz Battlefield 2042 aktualizēs savus eSporta režīmus, ESL One tas noteikti būs pieejams savos turnīros un sacensībās.

ESB līga

Lai gan tas nepiesaista milzīgos balvu fondus, ko mēs redzam citās sacensībās, ESB līga ir panākusi Battlefield V zināmu taisnīgumu, neskatoties uz videospēles trūkumiem. Ir notikuši vairāki ESB rīkotie turnīri, kuros piedalās dažas no viskonkurētspējīgākajām komandām ar Battlefield 5 sarakstu. Kad Battlefield 2042 kļūs neaktīvs eSports, šis ir viens no turnīriem, kas atgriezīsies.

Cīrihes ielūgums

Cīrihes ielūgums ir vēl viens turnīrs, kas Battlefield ievietoja eSporta kartē. ESB rīko turnīru kopā ar GameTurnier, eStudios un g4g.ch. 2019./2020. gada sezonā pasākums piesaistīja četras Battlefield 1 komandas dubultās izslēgšanas, 5 pret 5 Domination mačā, Battlefield 1 LAN pasākumā ar tikai ielūgumiem PS4.

Balvu fonds nebija tik liels, bet vismaz Battlefield faniem bija iespēja vērot spēli uz sacensību skatuves. Ja Battlefield 2042 īstenos eSporta režīmus, šis turnīrs, visticamāk, tiks pārdzīvots.

Iepriekš minētie ir daži no Battlefield turnīriem un sacensībām. Diemžēl šobrīd, kad spēle uz eSporta skatuves, nav tik daudz sacensību, uz kurām likt likmes.

Taču, tā kā DICE ar nepacietību gaida Battlefield 2042 iestatīšanu eSportam, atklājot rangu un eSporta režīmus, kas vēl tiks izlaisti, uzņēmums, iespējams, sadarbosies ar eSporta turnīru organizatoriem, lai rīkotu vairākus eSporta pasākumus, iespējams, Battlefield Pasaules kausu.

Labākās Battlefield eSports komandas

Tagad, kad Battlefield nav populārs uz eSporta skatuves, to nav tik daudz eSports pro komandas. eSportā komandas mēdz veidot sarakstus par populārajiem eSportiem, kas piesaista lielus balvu fondus, piemēram, DOTA 2, CS: GO, FIFA un Valorant.

Bet tagad, kad Battlefield ir gatavs eSporta atgriešanās brīdim, komandas, kas iepriekš dominējušas, noteikti atgriezīsies.

Dažas no komandām, kas gaidāmas, ietver;

PENTA sports

PENTA Sports, kas dibināta 2013. gadā, ir Vācijas e-sporta komanda, kas atstājusi pēdas Battlefield sacensību ainā. Tā piedalījās ESL One Battlefield 4 Winter 2015 sezonā. Komandai veicās labi, bet diemžēl tā palika trešā. Varbūt, ja Battlefield 2042 izlaidīs savus eSporta režīmus, komanda izveidos sarakstu un atgriezīsies aktīvā konkurencē. 2021. gadā komanda ir aktīvi darbojusies uz CS: GO skatuves.

Epsilon eSports

Vēl viena labākā komanda, kurai vajadzētu būt Battlefield eSports, ir Epsilon eSports, e-sporta organizācija, kas dibināta 2008. gadā. Komanda uzvarēja ESL One Battlefield 4 Winter 2015 sezonā, pārspējot INTZ e-Sports. Pašlaik uzņēmumam Epsilon eSports ir saraksts Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, FIFA, Gears of War un H1Z1. Ņemot vērā komandas agrākos darbus Battlefield 4, vadība var apsvērt BF2042 saraksta izveidi.

Iepriekš minētās ir dažas no populārajām Battlefield eSports komandām. Iespējams, kad Battlefield 2042 debitēs eSportā, kad būs aktīvs eSports režīms, citas eSporta komandas, kas nodarbojas ar FPS spēlēm, piemēram, Astralis, Entropiq, Extra Salt, Team Vitality un Movistar Riders, veidos Battlefield sarakstus.

Battlefield derību plusi un mīnusi

Tāpat kā vienas monētas abām pusēm, Battlefield derībām ir gan priekšrocības, gan trūkumi.

Pros

  • Battlefield pieejamība derību vietnēs – Mūsdienās daudzās e-sporta derību vietnēs ir e-sporta derību tirgi. Spēlētājiem nebūs jāķemmē daudzas derību vietnes, lai atrastu totalizatorus ar Battlefield derību tirgiem.
  • Laimē reālu naudu – Otra kaujas lauka derību priekšrocība ir tā, ka spēlētājiem ir iespēja uzvarēt. Taču, lai uzzinātu, spēlētāji var laimēt īstu naudu tikai tad, ja viņi spēlē Battlefield derību vietnēs ar īstu naudu.
  • Ienesīgas prēmijas un akcijas- Tagad, kad starp eSporta derību vietnēm ir sīva konkurence, ir daudz fantastisku Battlefield derību bonusu gan jauniem, gan esošajiem spēlētājiem.

Mīnusi

  • Datu trūkums - Atšķirībā no parastajām sporta derībām, eSports, tostarp Battlefield, nav nekādu neapstrādātu datu, uz kuriem derību slēdzēji varētu balstīties, lai liktu likmes.
  • Atkarības risks – Tāpat kā Battlefield spēlēšana var radīt atkarību, derības uz spēli rada arī atkarības risku un līdz ar to arī azartspēļu problēmas.

Battlefield derību koeficienti izskaidroti

Pirms uzsākt darbību, spēlētājiem ir jāsaprot Battlefield derību izredzes. Sākotnēji derību koeficienti atspoguļo notikumu, kas notiek vai nenotiek. Īkšķa noteikums vienmēr ir, jo augstāks koeficients, jo mazāka iespēja laimēt, un otrādi.

Battlefield derību izredžu formāti

Ir trīs standarta likmju izredžu formāti. Dažas derību vietnes atbalsta tikai vienu izredžu formātu, savukārt citas atbalsta visus trīs formātus.

  • Lielbritānijas izredzes: Tos dēvē arī par daļskaitli vai Apvienotās Karalistes koeficientiem, un šie koeficienti tiek attēloti daļskaitļos, piemēram, 5/2. Kreisajā pusē esošais skaitlis ir summa, ko spēlētāji laimē, veicot derības uz labajā pusē, plus viņu sākotnējā likme.
  • Amerikāņu izredzes: Šīs izredzes ir attēlotas ar plusa vai mīnusa simbolu. Pirmais apzīmē zemāko spēlētāju, bet otrais ir paredzēts favorītiem. Amerikāņu koeficienti ar plus zīmi parāda spēlētāju peļņu par katriem 100 $, bet mīnusa zīme norāda summu, kas spēlētājam ir jālikmē, lai gūtu peļņu 100 $.
  • Eiropas izredzes: Zināmas arī kā decimāldaļas, šīs koeficientus attēlo decimāldaļās. Lai uzzinātu laimējamo summu, spēlētājiem jāreizina sava likme līdz decimāldaļai.

Derību padomi

Tāpat kā tradicionālās sporta derības, Battlefield E-sporta derībām ir nepieciešamas dažas stratēģijas lai palielinātu spēlētāju izredzes uzvarēt. Šajā segmentā ir vairāki Battlefield derību padomi.

Pirmā lieta ir iepazīties ar Battlefield spēles noteikumiem un noteikumiem. Daudzi derību slēdzēji sāk likt likmes akli, neizprotot spēles dinamiku. Izprotiet, kā spēle tiek spēlēta, un, pats galvenais, derību tirgus un izredzes. Neapgūstot spēles dinamiku, spēlētāji riskē likt likmes uz ļoti neiespējamiem rezultātiem.

Nākamā lieta ir izprast Battlefield eSports ainu. Likmes slēdzējiem ir jāzina katra mača vai turnīra populārākās sacensības un favorīti. Iepazīstieties ar jaunāko komandu formu, kas cīnās, un vienmēr uzticieties izredzēm. Atcerieties, jo lielākas izredzes, jo mazāka ir iespēja, ka šī likme tiks izpildīta. Tādā pašā veidā, jo zemāka ir izredzes, jo lielāka iespēja uzvarēt.

Visbeidzot, sekojiet ekspertu teiktajam. Battlefield eSports derībās daži eksperti uzmanīgi seko spēlei un prognozē uzvarētājus. Lai gan Battlefield derību prognozes netiek garantētas, tām ir diezgan augsta precizitāte.

Lai gan spēle nav tik populāra e-sporta un derību jomā, jaunā daļa mainīs lietas uz labo pusi. Gaidiet, ka tas sāks darboties, tiklīdz tiks izlaistas ļoti gaidītās funkcijas, ranžētais un eSports režīmi.

About the author
Aija Zariņa
Aija Zariņa
Par

Aija Zariņa, lepna latviete ar izpratni par tehnoloģijām un spēlēm, ir kļuvusi par neaizstājamu eksperti tiešsaistes kazino lokalizācijas jomā. Apvienojot mīlestību pret savu dzimteni ar dinamisko digitālo spēļu pasauli, viņa ir tilts starp tradicionālo Latviju un mūsdienīgu tiešsaistes kazino pasauli.

Background (in Latvian): Dzimusi gleznainajā Cēsu pilsētā, Aija izaugusi Latvijas bagātīgās vēsturē un tradīcijās. Viņas sajūsma par tehnoloģiju un kultūru krustpunktu noveda pie Digitālā medija studijām Rīgā. Iepazīstoties ar plašo tiešsaistes spēļu pasauli, viņa saskatīja nišu kaz

Send email
More posts by Aija Zariņa