Ziņas

November 9, 2023

X8: Ultimate VR vairāku spēlētāju varoņu šāvēja

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

X8, mūsu 5v5 VR vairāku spēlētāju varoņu šāvēja, tagad ir pieejams Meta Quest un SteamVR. Šajā rakstā mēs apskatīsim spēles attīstības ceļu un centienus veicināt iesaistīto kopienu.

X8: Ultimate VR vairāku spēlētāju varoņu šāvēja

Koncentrēšanās uz kvalitāti un kopienas veidošanu

Uzņēmumā Thirdverse mēs uzskatām, ka jebkuras spēles pamatā ir tās kopiena. No sākuma mūsu mērķis bija izveidot spēli, kas ne tikai nodrošina kvalitatīvu VR un vairāku spēlētāju spēles pieredzi, bet arī veicina plaukstošu spēlētāju kopienu.

Viens no mūsu galvenajiem fokusiem bija VR pieredze. Mēs ieviesām sarežģītas manipulācijas ar ieročiem, unikālu “mešanas nažu” sistēmu un uz žestiem balstītas spējas, lai radītu iespaidīgu spēles pieredzi, kas mūs atšķir no tā paša žanra 2D spēlēm.

Lai nodrošinātu spēles kvalitāti, mēs veicām divas slēgtās beta versijas, apkopojot vērtīgas atsauksmes no agrīnajiem spēlētājiem. Šīs atsauksmes palīdzēja mums identificēt un risināt kritiskas problēmas, kā rezultātā tika uzlabota iekļaušanas sistēma un citi spēles aspekti.

Stipras kopienas veidošana

Maija beigās mēs izlaidām X8 platformās Meta App Lab un Steam agrīnai piekļuvei. Tas ļāva mums izveidot un stiprināt mūsu esošo kopienu, vienlaikus uzlabojot spēli, pamatojoties uz spēlētāju atsauksmēm. Tikai četru mēnešu laikā vairāk nekā 100 000 spēlētāju ir instalējuši X8, demonstrējot spēles popularitāti.

Mēs esam aktīvi sadarbojušies ar saviem spēlētājiem, labojot kļūdas, precizējot spēles līdzsvaru un ieviešot pieprasītās funkcijas. Šī pastāvīgā apmaiņa ar mūsu kopienu ir bijusi noderīga spēles veidošanā un tās panākumu nodrošināšanā.

VR Esports nozares vadīšana

Viens no mūsu ambiciozajiem X8 mērķiem ir padarīt VR esportu par galveno fenomenu. Mēs jau esam rīkojuši trīs VR esporta pasākumus, tostarp agrīnās piekļuves ielūguma turnīru un turnīru Tokijas spēļu šovā. Šie notikumi ir radījuši precedentu VR esporta nākotnei.

Augustā mēs uzsākām mūsu pirmās oficiālās agrīnās piekļuves X8 līgas sākotnējo izmēģinājumu sadarbībā ar Virtual Athletics League (VAL). Šī astoņu nedēļu sezona ļāva spēlētājiem sacensties 5 pret 5 nojaukšanas mačos un pakāpties reitingā, lai iegūtu iespēju laimēt daļu no $10 000 naudas balvu fonda. Mūsu apņemšanās veicināt VR e-sportu un nodrošināt konkurētspējīgas iespējas mūsu spēlētājiem ir redzama lielajā balvu fondā.

Ekskluzīvs dibinātāja komplekts

Gatavojoties oficiālajai atklāšanai, mēs ar prieku iepazīstinām ar dibinātāju pakotni "Mythos". Šajā komplektā ir iekļauti ekskluzīvi ieroči, kas paredzēti pusdievu iznīcināšanai. Tas ir pieejams ierobežotu laiku tiem, kas lejupielādē X8 tā palaišanas periodā.

Turklāt, izsakot pateicību mūsu agrīnās piekļuves kopienai un Discord ģimenei, mēs tuvāko nedēļu laikā padarīsim Watermelon asmeni, pistoli un SMG pieejamus bez maksas.

Kāpēc X8 ir "bezmaksas spēlēšanai"

Mēs pieņēmām apzinātu lēmumu padarīt X8 par spēli “Free to Play”. Iedvesmojoties no VR spēļu, piemēram, Overwatch, Apex Legends un VALORANT, panākumiem, mēs vēlējāmies izveidot spēli, kas būtu pieejama pēc iespējas lielākam skaitam spēlētāju. Tāpat kā tradicionālajos sporta veidos, kur ikviens var spēlēt bez maksas ar minimālu aprīkojumu, mēs uzskatām, ka ikvienam ir jābūt iespējai sacensties un gūt panākumus X8.

Pievienojieties X8 ceļojumam

X8 ir vairāk nekā tikai spēle; tā ir kustība. Mēs esam pārliecināti, ka X8 turpinās attīstīties, koncentrējoties uz sabiedrības iesaistīšanos, e-sportu un apņemšanos nodrošināt kvalitāti. Aicinām jūs pievienoties mums šajā neticamajā ceļojumā un veidot VR spēļu un VR esporta nākotni.

X8 tagad ir pieejams bezmaksas lejupielādei vietnē Meta Quest Store un Steam par 9,99 USD.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas