Ziņas

November 15, 2023

Visvairāk pārstāvētie Pokemon TCG klāji pie augstākajiem galdiem

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserAija ZariņaLocaliser

Ne visi Pokemon TCG klāji ir vienādi. Kur ir spēcīgi klāji, būs arī vāji klāji. Lielākoties piedāvājums un pieprasījums noteiks, vai kartes ir dārgas vai nē, taču Pokemon klāji var būt salīdzinoši lēti, lai izveidotu un uzvarētu notikumus. Augstākajā līmenī tendences attiecībā uz to, kādi klāji izdodas, ir noteiktas pašreizējam (raksta tapšanas laikā) BST-OBF formātam.

Visvairāk pārstāvētie Pokemon TCG klāji pie augstākajiem galdiem

Visvairāk pārstāvētais klājs pie augstākajiem galdiem

Populārākais Pokemon klājs augšējos galdos ir "Lost Zone Box" klājs, kurā ir gandrīz 20% pārstāvība un 300 ķēdes punktu atstarpe starp dalībniekiem. Šajā klājā kā zvaigžņu spēlētāji ir Comfey, Sableye un Cramorant. Lost Zone, līdzīgi kā Yu-Gi-Oh izraidītā zona vai Magic the Gathering's Exile, ir atsevišķa zona no izmetumu kaudzes, kurā nav paredzams, ka kārtis, kas nonāk pazaudētā zonā, atgriezīsies atlikušajā spēles laikā. Lost Zone Box spēles stils ir vērsts uz selektīvu Lost Zone aizpildīšanu ar tādām kārtīm kā Lost Origin Comfey un Colress's Experiment, ļaujot Sableye izplatīt bojājumu skaitītājus, kad ir pazaudētas 10 kārtis. Cramorant jaudīgo 110 bojājumu uzbrukumu var izmantot arī bez enerģijas izmaksām, pateicoties tā spējām.

Labākais no pārējiem

Lugia Archeops beatdown klājs ir nākamais visvairāk pārstāvētais klājs. Šajā klājā tiek izmantots Archeops' Primal Turbo, lai ātri iestatītu enerģiju jaudīgajam Basic Pokemon Lugia, ļaujot tam atbrīvot lielus bojājumus 4 enerģijas kustībās pagriezienu pēc kārtas. Lugia VSTAR vienu reizi spēlē VSTAR Power vēl vairāk uzlabo klāja iestatīšanas ātrumu.

Cits fanu favorīts Charizard arī ir redzējis konsekventus rezultātus ar 11% labāko rezultātu tabulā. Šis komplekts seko tradicionālākai, uz evolūciju balstītai spēlei, padarot to vienkāršāku par enerģijas turbo klājiem. Charizard klāja boss monstrs ir Charizard ex, Dark Tera Type Pokemon ar Grass tipa vājumu. Tas lepojas ar lielu bojājumu uguns veida kustību, kas kļūst spēcīgākas ar katru nokautu.

Atsevišķi pokemonu klāji

Gardevoir ir uzrādījis labus rezultātus ar 13 reģionālo labāko 8 un 5 starptautisko labāko astoņu vietu. Šajā komplektā tiek izmantota evolūcija, lai sasniegtu savu spēcīgo boss briesmoni, bijušo Gardevuāru, kurš var izārstēties no statusa ietekmes. Miraidon klājiem, kas cieši seko Gardevuāram, ir attiecīgi 6 un 1 top 8 rekords. Miraidon izmanto savu Tandem Unit spēju, lai meklētu 2 pamata elektriskos pokemonus, ļaujot tam nogādāt 2 Raikou V kopijas uz stendu, lai to izmantotu nākamajā pagriezienā. JW Kriewall ieguva 1. vietu Toronto 2023 Regional, izmantojot Miraidon stratēģiju.

Pēdējais, bet noteikti ne mazāk svarīgais, Mew VSTAR komplekts, kas uzvarēja pasaules čempionātā, lielākoties sastāv no viena sākuma komplekta 2 kopijām. Šis klājs balstās uz Mew VSTAR spēju kopēt Genesect's Techno Blast, padarot to par pastāvīgu draudu.

Jaunākās ziņas

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus
2023-11-26

Optimizējiet savu VALORANT spēli, izmantojot smieklīgus krustpunktus

Ziņas