Valorant satricina tirgu ar jauniem izdevumiem

Ziņas

2022-07-14

Valorant ir vadošais pirmās personas šāvējs, ko radījis Riot Games. Riot neparastais mārketinga plāns, izmantojot straumētājus, jau ir uzstādījis vairākus Twitch rekordus. Popularitāti nodrošina gan spēles oriģinalitāte, gan Riot unikālais mārketinga paņēmiens, kas Valorant ir padarījis par izvēli tiešsaistes esporta derībām.

Valorant satricina tirgu ar jauniem izdevumiem

Riot Games mērķis ir padarīt stratēģiskos šāvējus un e-sportu viegli pieejamus iesācējiem spēlētājiem. Turklāt pakalpojumu sniedzējs izstrādā spēles, lai piesaistītu nozīmīgu konkurējošu ainu. Pakalpojumu sniedzējs arī cenšas pievērsties dažu profesionālu spēlētāju kritikai, ko žanram ir izteikuši.

Jauns spēļu aģents

Pēdējais drosmīgais aģents Neon tika izlaists 2012. gadā. Ir pagājis ilgs laiks, kopš Riot spēlē vēl vienu. Fani ir klaiguši pēc nākamā varoņa jau vairāk nekā divus mēnešus. Riot Games izvēlējās kādu laiku pavadīt, lai uzlabotu spēles pašreizējo saturu, tostarp ieroču un aģentu līdzsvarošanu un karšu atjauninājumus.

Tā saka avoti Valorants spēlētājiem nebūs ilgi jāgaida, lai redzētu nākamo varonīgo aģentu darbībā. Jaunais aģents paņem līdzi dažus bojātus talantus. Pagaidām šī ir visa pieejamā informācija par gaidāmo Valorant Agent Bounty Hunter, saskaņā ar tādiem cienījamiem spēļu nopludinātājiem kā ValorLeaks.

Šim turku devību medniekam būs gotisks un spocīgs tonis. Aģents dzenās pēc spēlētāju bailēm, ja viņi tās neapglabās. Riot vīzija par Bounty Hunter tēlu, kas padarītu ienaidnieku vajāšanu kartēs "intīmāku", ir piepildījusies.

Jaunā aģenta iespējas

Aģenta pieaugošā fanu bāze ir arī precīzi noteikusi spējas. Prowler spēja izsauc izlūkošanas būtni, lai atrastu tuvumā esošo pretinieku. Kad pretinieks tiks atklāts, viņi kļūs tuvredzīgi. Šie papildinājumi pievieno Valorant derību tirgus, ko var iekļaut tiešsaistes esport derību vietnēs.

  • Satvert: Šī spēja izšauj debesīs lodi, kas nolaižas uz blakus esošajiem aģentiem, piesien un apdullina tos un rada bojājumus īsā AoE rādiusā.
  • Spokos: Šī spēja ir identiska sagrābšanai. Tikai lode atgriežas debesīs un pārvēršas par sargsargu, kas sniedz pēdas atgrūšanu novērotajiem pretiniekiem.
  • Krēsla: Šī spēja rada miglas vilni, kas apklusina, izseko un iznīcina visus ienaidniekus, ar kuriem tā saskaras.

Verizon VCT Game Changers sērijas galvenais notikums

Čempionātā piedalās esporta derību entuziasti. Pēc atklātās kvalifikācijas nedēļas nogales astoņas labākās komandas sacentās pirmajā lielajā Verizon VCT Game Changers 2022. gada turnīrā. 8 labākās komandas no atklātajām kvalifikācijām iekļuva pamatturnīrā, dubultās izslēgšanas turnīrā, kas sākās 6. aprīlī. Punters bija iespēja likt likmes un sekot līdzi notikumam populārās esporta derību vietnēs.

Lielais fināls 9. aprīlī bija labākais no pieciem, un visi mači bija labākais no trim. Komandas cīnījās par daļu no balvu fonda un punktiem uz Game Changers Pasaules čempionāta kvalifikāciju. Katrā Verizon VCT Game Changer Series 16 labākajām komandām kopā tiks piešķirti 410 punkti.

Balvas

Cloud9 White un 80 punkti bija izdevuma uzvarētāji, pārvedot mājās 20 000 USD un 80 punktus. Shopify Rebellion ieņēma otro vietu un saņēma $ 10 000 un 60 punktus. Trešajā un ceturtajā vietā ierindojās attiecīgi Dignitas Female un Counter Logic Gaming Red. Komandas saņēma $7000 un $5000 un 50 un 40 punktus.

Gen.G Black un TSM X ierindojās piektajā un sestajā vietā, nopelnot 3000 USD un 30 punktus. Pēdējie divi ierindojās attiecīgi 7. un 8.vietā. VersionX un Dart Monkeys par attiecīgiem rezultātiem saņēma 1000 USD un 20 punktus.

Varonības meistari

2022. gads VALORANT čempionu tūre ir notiekošās sezonas atklāšanas pasākums. Par iespēju kvalificēties Masters izcīņai Reikjavīkā tūkstošiem komandu sacenšas septiņos reģionālajos VCT konkursos. Personas, kuras interesē derības par šo notikumu, esporta derību padomus var meklēt cienījamos tiešsaistes avotos. Pasākums piedāvā plašu tirgu klāstu spēlētājiem.

Pasākums sākās ar GSL stila dubultās izslēgšanas grupu spēli, pēc tam pārejot uz astoņu komandu dubultās izslēgšanas grupu. Tika izsētas četras labākās komandas. pārējie tika sadalīti divās grupās, ņemot vērā viņu sniegumu Challenger pasākumos un sava reģiona spēku.
Divas labākās komandas iekļūs dubultās izslēgšanas turnīrā, pretī stāsies ar četrām labākajām komandām. Tiešsaistes derībām ir tendence sasniegt maksimumu, kad spēles sasniedz šo līmeni.

Balva

Uzvarētājs saņems naudas balvu 200 000 USD un 750 punktus. Otrās vietas ieguvējs saņems 120 000 USD un 500 punktus. Trešo un ceturto vietu ieguvušās komandas saņems attiecīgi 85 000 un 65 000 dolāru, kā arī 400 un 300 punktus. Piektās un sestās vietas ieguvējas saņems 40 000 ASV dolāru un 250 punktus.

Joprojām pastāv iespēja veikt tiešsaistes esporta derības, jo neviens no tiem nav apstiprināts, jo sacensības joprojām turpinās. Jo īpaši FunPlus Phoenix komanda saņēma 200 trases punktus. Krievijas un Ukrainas kara radīto ceļošanas ierobežojumu dēļ tā nevarēja piedalīties Masters sacensībās.

YouTube straumētājs ir aizliegts

Pēc drosmīgā Tirādes klipa nonākšanas sabiedrībā Valorant YouTube Streamer ar 6,9 miljoniem sekotāju tika aizliegts. IShowSpeed, spēļu YouTube lietotājs un eksperimentāls reperis, tika aizliegts piedalīties Valorant un citos Riot Games nosaukumos. Turklāt viņam var tikt aizliegts izmantot pakalpojumu YouTube, jo viņš pazemoja kādu sievieti Riot taktiskā varoņa šāvējā.

Pēc tam IShowSpeed ir atvainojies par savu rīcību. Viņš apgalvoja, ka vīrusa videoklipā viņam bija slikta diena, kas, šķiet, ir izraisījis aizliegumu. Lai gan situācija tika ātri atrisināta, tā ir izraisījusi diskusijas par spēļu miskastes sarunām.

Jaunākās ziņas

Fortnite derību pamati
2023-03-30

Fortnite derību pamati

Ziņas

Kazino akcija

Loot.bet:Saņemiet savu 100 € depozīta bonusu
Spēlēt tagad

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick:Saņemiet depozīta bonusu līdz 500 €

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Betsafe
Betsafe:Reģistrācijas bonuss - 100% līdz pat €25 + €10 bezmaksas likmes

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Neizlaidiet šādus bonusa piedāvājumus

Loot.bet
Loot.bet
100 € depozīta bonuss
Iemaksas metodes
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Saņemt bonusuLoot.bet pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

ThunderPick
ThunderPick
500 € depozīta bonuss
Saņemt bonusuThunderPick pārskatīt

18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N

Close